Opinie o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saia Burgess Poland sp zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

dżonson

No witam!! Kiedy imprezka ??:D Kolejny rok kompromitacji :)

fdt
@dżonson

no to bardzo mi przykro, że masz zamiar znowu się skompromitować ;-)

lusia

Czesc. Takie sytuacje zdazaja sie rzadko. Wyplata wlywa do 10 ale ze urlop to kobietki sie niecieepliwia z reszta jak zawsze choc 10 zawsze jest. A atmosfera to szczerze powiem ze zalezy od ludzi z jakimi przyjdzie Ci pracowac bo tego nie da sie przewidziec :) juz nie raz sie o tym przekonalam hahaha ale ogolnie fajnie i nigdy nie bylo by Ci nie wyplacili wyplaty. I sa tez dodadki do swiat itd. Skromne ale zawsze to jakis pieniazek :)

lusia7

Witam Panie,no to mamy uropik.Tylko gdzie wypłata?

lusia

Moj drogi Boze jak czytam te wpisy tu to az sie dziwie ze panie nie pozatruwaly sie wlasnym jadem haha ja tam pracowalam pare lat na jednej i na drugiej hali i osobiscie moge powiedziec ze nasz prezes jak i pani Alinka i reszta dowodztwa sa super. Tylko ze to nie ich firma i to nie od nich zalezy czy dana podwyzka bedzie zaakceptowana. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. A szacunek ma kazdy taki na jaki zasuguje i jezeli jestes pyskata i nic na spokojnie nie umiesz zalatwic daruj sobie ze cie ktos bedzie szanowal i suchal. Jezeli jestes dwulicowcem to sorry ale nikt nie lubi takich lidzi. Ja szanowalam moja zaloge i walczylam a i tak nie raz po (usunięte przez administratora) dostalam. Ale i tak fajna firma. Pozdrawiam te madrzejsze dziewczyny.

@lusia

Bardzo mądre słowa :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Saia Burgess Poland sp zoo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
przełączniki

A co sądzą panie o lini LINDE

lili
@przełączniki

Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET dziewczyny

mimi

Jak masz zlecenie stałe w banku to pieniadze bank do pzu wysyła na czas

on
@mimi

no nie powiedzialabym bo te pieniadze przechodza prze pania przewodniczaca jak ona nie zakceptuje to nie dojda na czas

aga36

Ludzie są stworzeni do narzekania. Pracowałam w tej firmie i żałuję że już nie pracuje. nie było zamówień i dziewczyny z pośrednictwa poszły na bruk. narzekacie w większości na pracę i płacę a która z was pracowała za 800 zł/miesiąc po 12 godzin przy taśmie (usunięte przez administratora). pewien czas było ciężko ale w końcu dostałam prace w Johnsonie i byłam zadowolona. jak masz rodzinę na utrzymaniu to nie patrzysz kto komu, dlaczego i za co (usunięte przez administratora) idziesz do pracy i robisz swoje.

alek

ale w koło jest wesoło :)

mmm
@alek

człowiek w pracy małpy w zoo :):):)

aaaa

a mnie to nie obchodzi kto ma jakie chody, czy dostaje prezenty, czy się przyjaźni z kierownikiem czy też nie. Co mnie to obchodzi. Dla mnie akurat jest ważna dobra atmosfera na linii z koleżankami i wypłata na czas

@aaaa

Super i o to chodzi .Pozdrawiam

@ja

No właśnie w naszym zakładzie jak w każdym są super liderzy i fajni kierownicy mają właściwe podejście do ludzi szanują pracownika sama mam takiego lidera(silniki)i tacy co nie nadają się do pracy z ludżmi (na szczęście na innej lini)(usunięte przez administratora)

JA

Jesteście takie zawistne że się dziwię że nie plujecie jadem zazdrosne żmije Co was to obchodzi że kierownik dostaje kwiaty na imieniny nie dokładasz się jedna z drugą to co ci do tego ?

adx

to prawda że mamy dostać do końca tygodnia wypłatę?

mmm
@adx

U nas w firmie jest nowa tradycja,teraz liderką daje się prezenty z okazji mikołaja,świąt,dobre co szczególnie tą tradycje stosuje sie na silnikach

ona
@adx

Tak, niektórym, aż się dziwnie robi jak nie dostaną. Dziwna tradycja, ale "co firma to obyczaj", nie wiem co ma na celu takie włażenie komuś w (usunięte przez administratora) , Ja jakoś nie dostaje od nikogo prezentów, więc dlaczego mam dawać je innym ?? Panie robią wielkie halo bo np. Lider czy też kierownik ma urodziny, a co mnie to interesuje?? na mnie się nie składają więc ja na nich też nie będę. W niczym mi to nie pomoże. Albo wszystkim-Albo nikomu, proste :-)

ggggg

co słychac na przelacznikach? jak nowy kierownik produkcji?

Areobic59

kiedy wypłata?

Gabi

Masz raję w każdej normalnej firmie dobrych pracowników się ceni a nie pozbywa to już kolejne osoby które odchodzą bo znają swoją wartość Obudż się droga dyrekcjo bo jest coraz gorzej zatrudniacie ludzi mało kompetentnych .No ale jest jak jest i oby gorzej nie było.Pozdrawiam

Tak [usunięte przez moderatora] firmy to chyba nie ma w okolicy. Podwyżki jak miały być zamkneli ludziom usta. [usunięte przez moderatora] ludzie nie chcą stracić pracy to i przystają na wszystko co dają,związki może i coś by zrobiły ale nie mają poparcia u załogi nawet wśród swoich członków.Castingi na kierowników ,kurde przecież wszyscy wiedzą kto zostanie po co ta szopka startowały osoby różne i takie które nie nadają się do żadnej pracy i takie którym ten awans się należał .I odpadły -szkoda Kto rządzi w tej firmie ?Pozbywamy się i demotywujemy dobrych pracowników a tych którzy mają wszystko w [usunięte przez moderatora].chwalimy i przymykamy oko na ich nicnierobienie.

wolny

ciesz się tym [usunięte przez moderatora] że zarabiasz 1600zł, i utrzymaj za to siebie i rodzinie. Fajnie ze wolne? pojadę na pogorie bo mnie na wiecej nie stac, ale zycie, szal po prostu! cieszmy sie [usunięte przez moderatora], mamy wolne!!!

wolna

hej hej ludziska niedługo wolne tym trzeba się cieszyć

Czy jesteście usatysfakcjonowani podwyżką ? A co z PZU?Wiemy coś?

pietro 1

zoo Tyle że ciągle widzę i słyszę obrazki jak z zoo w śrud nas a to znaczy że same sobie tak dowalamy a potem narzekamy że władza w firme do bani. A co oni winni ??? nie doostałaś kiedyś pieniędzy na czas ?????? to pogadaj z pracwwnikami firm którzy charują jak [usunięte przez moderatora] przez biurowych a potem muszą się prosić o kasę i porzyczają bo nie ma na rachunki Pamiętasz kiedyS taki rok żeby ni było podwyżki - ja nie i dlatego tu jeszcze pracuję. Nie pasuje ??? ja pracowałem w firmie gdzie podwyżki nie było nigdy a jak się pytałas o kasę to ci mówili że pracujesz bo taki maszumowę a jak nie pasuje to sobie szukaj pracy nażekajcie nażekajcie bo nie wiecie co to złe warunki pracy A że chamstwo - pokaż firmę gdzie nie ma - narzekasz podejdź do szefostwa powierdz z nazwiska kto cham i dlaczego - masz wybór z osób ktore stoja sprzodu na zebraniach z pracownikami. bo [usunięte przez moderatora] każdy umie ale porozmawiać już nikt. Ja nie nażekam bo pracowałem w firmach gdzie rzygać się chciało a tu ciężko ale wiem że mam kasę na dzieci zawsze. i co roku skapnie ciut więcej i myslę że takich jak ja pań jest wiecej tyle zę sa zakrzyczane przez was krzykaczy

pracownica

Już nawet nie chodzi o te pieniądze tylko zwykły szacunek, czasami czuję się jakbym pracowała w zoo.

Zostaw merytoryczną opinię o Saia Burgess Poland sp zoo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saia Burgess Poland sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Saia Burgess Poland sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Saia Burgess Poland sp zoo
2.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Józefa Cieszkowskiego 26
    42-500 Dąbrowa Górnicza