Opinie o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saia Burgess Poland sp zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Masz rację szaraczku ,siedźmy na d... i to cicho i nie przejmujmy się rolą bo i tak nas wyp......nie czepiajmy się przełożonych bo tak nieładnie,

szaraczek

tu nie chodzi o sensację tylko o to jak traktuje się ludzi co wolno wojewodzie to nie tobie itd. szarak zostanie zawsze szarakiem i to jest przykre

lusia

Kurde to jest irytujace ze czesc kobitek z tej firmy to tylko czeka na jakas plotke by zrobic sensacje. I jeszcze przy podawaniu dalej swoje dorzuci. Irytujace to jest.

Mada
@lusia

Jak się nie ma swojego życia to tylko się czeka na jakikolwiek impuls, żeby zrodziła się "wielka sensacja". Bo przecież same idealne kobiety tam pracują.

zmęczona_)

a o co ? o sensację znowu żeby kogoś obgadać !! swojego nie widzą ale czyjeś to na odległość !!! żenada !

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Saia Burgess Poland sp zoo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
wiki

i o co Wam znowu się rozchodzi ?? dajcie spokój ..

pracownicy

No,a co na to związki i polityka zakładu wszyscy udają że nic się nie stało nie tak dawno kilkoro pracowników wyleciało i nie było tłumaczenia nikt ich nie poparł pewnie niektórzy mogą a niektórzy Niesprawiedliwość i tyle.Wstyd!!!!!

JA

NAPRAWDE KIEROWNIKU NIE WSTYDZISZ SIĘ WRÓCIĆ DO PRACY?A CO NA TO DYREKCJA INNI ZA TO SAMO WYLECIELI

Jakie zmiany jaki kierownik o co chodzi ???????

JE

i znowu zmiany na zmianach :( komu to tak naprawdę potrzebne?

guga

A jakie nowe wieści o panu kierownik zmiany A ? Czemu tak cichaczem?

@guga

hmmm chyba nie wszyscy są w temacie,a zwłaszcza że nie wiadomo o kogo chodzi.

lusia

Czesc. Praca w tej firmie jest specyficzna ze wzgledu na fakt ze pracuja w niej same panie wiec wiesz bywa roznie jesli mam byc szczera . Ale choc wszystkie narzekaja to dalej tam pracuja :) jezeli masz umowe przez firme to masz stabilizacjie i pewna wyplate a takze premie czy dodatki na swieta a takze planowany co roku urlop na wakacje .

Aguu.

Raczej to była jedna ze spokojniejszych imprez, chyba, że coś mi umknęło.... Nazwijmy to Raczej bez "przypału" :)

ciekawska

kiepsko a wy jak sie trzymacie po imprezce z czego bedziemy teraz sie smiac do nastepnej imprezy albo raczej z kogo ?

Aguu.

Jak tam po imprezie ??:-)

lusia

Hej. Nie wiem ile zarabia ale nie sadze ze tyle co zwykly pracownik. Zawsze mozesz zlozyc podanie i sie dowiesz nic nie tracisz. Praca od 8 do 16 a angielski to napewno duzy plus bo czesto zdazaja sie delegacje. Ale jezeli mam byc szczera to jak sam masz doswiadczenie to praca takiego inzyniera nie nalezy do najlatwiejszych ;)

ta ona

Jak to język angielski będzie dodatkowym atutem? Jako inzynier (np jakości czy dostawców) bez angielskiego właściwie nie będziesz miał jak pracować w JE. To jednak międzynarodowa firma, z dostawcami z różnych części świata, a dodatkowo będziesz współpracował z innymi fabrykami JE na świecie. To tyle w kwestii języka. A wynagrodzenie? Ile wynegocjujesz to będziesz miał :-)

zazula

gratulacje dla nowej przewodniczacej ;)

p.

teraz w sobote , ja mam takie doniesienia

zainteresowana

impreza 27.09 - Dorian - informacja nie potwierdzona - źródło - zakładowe plotki ;-)

/\/\

witam wszystkich ! impreza teraz 6.09 ? i gdzie? bo sprzeczne informacje sa...:/

kapa

Impra podobno w malma gdzies w dąbrowie hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Saia Burgess Poland sp zoo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saia Burgess Poland sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Saia Burgess Poland sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Saia Burgess Poland sp zoo
2.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Józefa Cieszkowskiego 26
    42-500 Dąbrowa Górnicza