Opinie o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saia Burgess Poland sp zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

tig

beznadzieja...ja nie ide i mam to gdzies, ewentualny powrot po godzinie, wole wykorzystac ten dzien inaczej niz siedzac w ogrodziencu na durnym zamku z nudnymi ludzmi

git

nikomu sie nie chce isc ale szkoda oddać swoj urlop. wszyscy mają dosc tej pracy. na silnikach jest coraz gorzej. nowy dyrektor wykańcza pracownice. myśle ze za niedługo posypią sie l4 bo fizycznie kobiety poprostu nie dadzą rady. praca porównywalna do pracy w chinach. Duży nacisk na zwiększenie wydajnosci zapominając zupełnie o jakości. Za niedługo klienci beda rezygnowac z naszych usług.

dis

A co myślicie o imprezie zakładowej, ktora miala byc mega najlepsza. Jak narazie nikomu sie nie chce na nią isc. Szykuje sie nudny poniedzialek.

lato

kto na impreze w tym roku? kiedy i gdzie ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Saia Burgess Poland sp zoo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
lusia

Narazie nic konkretnego . Mialo byc zebranie ale do tej pory nic.

ivo

już raz przenosili :-) :-)

Dżonson

Ooooo no proszę, znowu.... Ciekawe ile w tym prawdy.

Co tam nowego w naszej firmie słyszałem że przenoszą zakład ,prawda to?

dd

weekend majowy za nami teraz byle do urlopu :-)

lusia

No i prawie weekend majowy. Szkoda ze tylko 3 dni ale zawsze to o 1 dzien wiecej. Mam nadzieje ze pogoda nam dopisze :)

lusia

Eee tam blady strach . Raczej norma. Caly czas sa audity i caly czas dziewczyny robia to samo a co beda sie przejmowac hahaha

szaraczek

Ale za to na silniki padł blady strach po długiej chorobie wrócił boss i szaleje czepia się dosłownie wszystkiego tylko wobec siebie jest bezkrytyczny

zid

Niestety ale nawet do pracy nie można sie fanie ubrać bo zaraz na przeciwko palarnia siedzą i komentują. Tylko jakaś ładniejsza od nich przejdzie to juz jadą po niej. Ale taka natura kobiet. Na silnikach troszke jest lepiej. Tam jeszcze kobiety sa w miare ok. Ale na przełącznikach to szkoda gadać

lusia

Wiecie co jest najgorsze ? Ze dziewczyny tak obgaduja a nawet sobie sprawy nie zdaja ze to dochodzi do tej obgadywanej ... nie raz sie sama powstrzymyuje by nie je...bnac komus w tearz

JS

Jakie im ? a ty tam nie pracujesz niech każdy pilnuje siebie a wszystkim nam będzie się żyło lepiej pozdrawiam

zuzka
@JS

"im" , bo ja nie narzekam :) fajnie mi się pracuje, mam super liderkę ... po co więc narzekać? Pozdrawiam :)

da di

w firmie pracuje się dobrze pod warunkiem,że nie opowiada się nic na swój temat i nie zwraca się uwagi na "docinki" innych. :) polecam..

lala fi :)

zazdrośnice !! zazdrośnice !!! ha ha ha

wiki

no i co Cię to obchodzi Droga Pani? Może żalu trochę przez Ciebie przemawia ,że to nie do Ciebie te "zaloty" ? :)

sssz

My tu cały czas o paniach a panowie nie lepsi. Co niektórzy zamiast skupiać sie na swojej pracy to na podryw przychodzą. niby takie proste głupie baby pracują. Ale nie jeden wykształcony dostał kosza od takuej baby chłopaczki

zuzka
@sssz

racja, tylko obgadywać potrafią i wszystko im źle !!

lusia

Wy sie nie czepiacie tylko przelozonych ale pani co pracuje obok zaraz ma (usunięte przez administratora) obgadana. Jak byscie wlasnego zycia nie mialy.

Zostaw merytoryczną opinię o Saia Burgess Poland sp zoo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saia Burgess Poland sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Saia Burgess Poland sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Saia Burgess Poland sp zoo
2.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Józefa Cieszkowskiego 26
    42-500 Dąbrowa Górnicza