logo BP Polska S.A. i sp.,sp.j.

BP Polska S.A. i sp.,sp.j.

Warszawa

Opinie o BP Polska S.A. i sp.,sp.j.

Obecny pracownik 2008-12-09 14:21
Spory zakres obowiązków. Stanowisko kasjer (starszy kasjer).
Bądźmy szczerzy, to nie biedronka ani Tesco, w praktyce jesteśmy pracownikami obsługi stacji paliw a nie tylko kasjerami, i to jest ok:) To że myję podłogi, sprzątam toalety, dokładam towar, sprawdzam ceny, grabię, zamiatam itp.. co z tego?? Przynajmniej praca nie jest monotonna:) Mnie pasuje jak najbardziej, atmosfery na nowej stacji w Gdyni nie zamieniłbym na JAKĄKOLWIEK inną pracę. O pracy z poprzednią kierowniczką nie wspomnę.
Tak naprawdę to wszystko zależy od kierownictwa i załogi.
Nie myślę o tej pracy jak o pracy, bo to czysta przyjemność pracować, nawet ciężko pracować, z takimi ludźmi.
sno 2016-05-17 19:04
No i teraz @mix masz okazję na zatrudnienie. Szukają bowiem do wielu miast ludzi na stanowisko Sprzedawcy. Niby tylko sprzedawca ale ciągle liczą na rozwój takiego pracownika, stąd też właśnie różne szkolenia, czy też nawet prywatna opieka medyczna w pełni opłacana
Natalia 2017-08-04 13:28
Czy Zastępca Kierownika Stacji ma jakieś szanse, aby awansować na stanowisko wyżej? Jeśli tak to po jakim czasie? To są przydatne informacje dla osób, które będą chciały aplikować i chcieć się rozwijać w strukturach firmy, ale także dla pracowników.
Zostaw swoją opinię o BP Polska S.A. i sp.,sp.j. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BP Polska S.A. i sp.,sp.j.