OKAM CAPITAL SP. Z O.O.

Opinie o OKAM CAPITAL SP. Z O.O.

admin 2015-07-26 04:43:13
Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie OKAM CAPITAL SP. Z O.O.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.
Ewa 2016-07-14 14:42:05
@ Marlon, nie jestem pewna, czy ma Pan na myśli naszą firmę, gdyż przez cały zeszły rok nie składaliśmy ofert pracy za pośrednictwem agencji. Jeśli zaś chodzi o pracodawcę, chwalę sobie :). Ciekawe projekty, spora samodzielność, możliwość zdobycia wielu doświadczeń.
michał 2016-08-31 22:49:33
@Marlon i inni zainteresowani pracą. OKAM to stara kadra, która wpływa negatywnie na kulturę firmy oraz młodszych współpracowników, szkoda nerwów aby być poniżanym, obrażanym, mobbingowanym, zmuszanym do pracy "po godzinach", praca bez perspektyw, rotacja mówi sama za siebie, na imprezie z okazji 10 lecia było 60 byłych pracowników i ok 20 obecnych czyli średnio co 2-miesiące wymienia się jedna osoba
Ewa 2016-09-28 10:42:22
@Michał - pozwolę sobie zweryfikować dane podane w poście.
1) Na 10leciu było obecnych 50 pracowników (w tym 10 byłych)
2) Dane na temat rotacji z bieżącego roku - na ten moment 4 pracowników podjęło decyzję o zakończeniu współpracy z Okam, czyli dokładnie 6%. Dość dobrze znam specyfikę warszawskiego rynku pracy/pracownika. Rotację w naszej firmie można uznać za niewielką.
3) "Stara kadra".... cóż średnia wieku to 31 lat. Dość młodo się czujemy :).

Pozdrawiam serdecznie. Pozostaję otwarta na (opartą na faktach) dyskusję.
michał 2016-10-03 23:19:18
@Ewa
1) Pani Ewo szkoda że Pani nie było wtedy w firmie, ominęła Panią przyjemność osobistego policzenia ex&act workers, tylko o miesiąc
2) bo w końcu się pozbyliście MS :) , na chwilę się wszystko uspokoi i znowu zaczniecie wymieniać pracowników,
3) zgadzam się, Pani na pewno ze swoimi 5 firmami w 8 lat i 4 miesiące, ze średnią poniżej 2lat w jednej firmie może czuć się bardzo młodo, skacze Pani z miejsca na miejsce nie potrafi się przystosować do warunków jakie stawia przed nią nowa firma, ewidentny brak dojrzałości i umiejętności dopasowania się do otaczającego środowiska,
Gdy spędzi Pani tyle lat w tej firmie co ja to podyskutujemy. A jeśli ciekawi Panią moja tożsamość proszę zapytać przełożonych doskonale wiedzą kogo wykorzystali.
Pozdrawiam
Ewa 2016-10-04 13:17:58
Panie Michale,
Dobrze, podyskutujmy za x lat, a teraz proponuję tę dyskusję zakończyć. Zwłaszcza, że to forum ma służyć wymianie opinii na temat pracodawcy, a nie tworzeniu algorytmu na wyliczanie stopnia dojrzałości i umiejętności dopasowania się do środowiska. Wszystkiego dobrego!
Adam 2016-10-05 20:42:47
Widzę, że pojawiła się oferta pracy do spraw obsługi klienta. Obowiązki interesujące, jakie zarobki są na tym stanowisku?
Ewa 2016-10-06 09:47:40
Prosimy o kontakt mailowy.
Magie 2016-10-12 05:07:45
jestem zainteresowana również tá ofertá
to-paz@gazeta.pl
Zostaw swoją opinię o OKAM CAPITAL SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKAM CAPITAL SP. Z O.O.