OKAM CAPITAL SP. Z O.O.

Opinie o OKAM CAPITAL SP. Z O.O.

admin 2015-07-26 04:43
Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie OKAM CAPITAL SP. Z O.O.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.
Ewa 2016-07-14 14:42
@ Marlon, nie jestem pewna, czy ma Pan na myśli naszą firmę, gdyż przez cały zeszły rok nie składaliśmy ofert pracy za pośrednictwem agencji. Jeśli zaś chodzi o pracodawcę, chwalę sobie :). Ciekawe projekty, spora samodzielność, możliwość zdobycia wielu doświadczeń.
michał 2016-08-31 22:49
@Marlon i inni zainteresowani pracą. OKAM to stara kadra, która wpływa negatywnie na kulturę firmy oraz młodszych współpracowników, szkoda nerwów aby być poniżanym, obrażanym, mobbingowanym, zmuszanym do pracy "po godzinach", praca bez perspektyw, rotacja mówi sama za siebie, na imprezie z okazji 10 lecia było 60 byłych pracowników i ok 20 obecnych czyli średnio co 2-miesiące wymienia się jedna osoba
Ewa 2016-09-28 10:42
@Michał - pozwolę sobie zweryfikować dane podane w poście.
1) Na 10leciu było obecnych 50 pracowników (w tym 10 byłych)
2) Dane na temat rotacji z bieżącego roku - na ten moment 4 pracowników podjęło decyzję o zakończeniu współpracy z Okam, czyli dokładnie 6%. Dość dobrze znam specyfikę warszawskiego rynku pracy/pracownika. Rotację w naszej firmie można uznać za niewielką.
3) "Stara kadra".... cóż średnia wieku to 31 lat. Dość młodo się czujemy :).

Pozdrawiam serdecznie. Pozostaję otwarta na (opartą na faktach) dyskusję.
michał 2016-10-03 23:19
@Ewa
1) Pani Ewo szkoda że Pani nie było wtedy w firmie, ominęła Panią przyjemność osobistego policzenia ex&act workers, tylko o miesiąc
2) bo w końcu się pozbyliście MS :) , na chwilę się wszystko uspokoi i znowu zaczniecie wymieniać pracowników,
3) zgadzam się, Pani na pewno ze swoimi 5 firmami w 8 lat i 4 miesiące, ze średnią poniżej 2lat w jednej firmie może czuć się bardzo młodo, skacze Pani z miejsca na miejsce nie potrafi się przystosować do warunków jakie stawia przed nią nowa firma, ewidentny brak dojrzałości i umiejętności dopasowania się do otaczającego środowiska,
Gdy spędzi Pani tyle lat w tej firmie co ja to podyskutujemy. A jeśli ciekawi Panią moja tożsamość proszę zapytać przełożonych doskonale wiedzą kogo wykorzystali.
Pozdrawiam
Ewa 2016-10-04 13:17
Panie Michale,
Dobrze, podyskutujmy za x lat, a teraz proponuję tę dyskusję zakończyć. Zwłaszcza, że to forum ma służyć wymianie opinii na temat pracodawcy, a nie tworzeniu algorytmu na wyliczanie stopnia dojrzałości i umiejętności dopasowania się do środowiska. Wszystkiego dobrego!
Adam 2016-10-05 20:42
Widzę, że pojawiła się oferta pracy do spraw obsługi klienta. Obowiązki interesujące, jakie zarobki są na tym stanowisku?
Ewa 2016-10-06 09:47
Prosimy o kontakt mailowy.
Magie 2016-10-12 05:07
jestem zainteresowana również tá ofertá
to-paz@gazeta.pl
Ania 2017-02-13 22:38
Szczerze nie polecam i odradzam podejmowanie pracy w tej firmie, no chyba że chcecie pracować za psie pieniądze, w atmosferze strachu i mieć potem problem ze znalezieniem innej pracy. Zarząd i Prezes kreują się na jakiś "Bogów"pomimo tego, że już u nich nie pracuje muszę pytać o pozwolenie czy nie będzie im przeszkadzało jeśli będę pracować dla konkurencji. Zmowa powiązanych ze sobą osób. Potwierdzam również post @Michał.
Ewa 2017-02-22 12:50
Wśród naszych byłych pracowników nie ma żadnej Ani... Odnośnie atmosfery - pod koniec zeszłego roku przeprowadziliśmy badanie wizerunku pracodawcy wewnątrz firmy. Prawie wszyscy pracownicy (dokładnie 98%) deklarują, że są zadowoleni lub bardzo zadowoleni, właśnie z atmosfery. Pozdrawiamy!
Ania 2017-02-22 21:13
A co innego mogą napisać albo powiedzieć, skoro są zastraszeni, widzą i słyszą co Pani przełożona i Prezes robią i opowiadają na mieście o swoich pracownikach. Te 98% niech zgadnę to zwykli sprzedawcy? A co z ich szefem czemu zostawił swoją trzódkę po niespełna roku? A dział rozwoju to prawie przestał istnieć!!!
Ewa 2017-02-23 09:42
Pani Aniu, chyba się Pani pomyliły firmy. Po pierwsze, jak już pisałam, żadna Ania naszej firmy nie opuszczała. Po drugie, zespół sprzedażowy stanowi znacznie mniej niż 98% pracowników. Poza tym, nie ma zwykłych sprzedawców. Wszyscy są niezwykli :).
Podwykonawca 2017-03-05 18:57
NIE POLECAM WSPÓLPRACY – byłem podwykonawcą na budowie MOKKA, zakończyłem już swoje pracę i nadal nie otrzymałem pieniędzy. Pieniądze na inwestycję pochodzą z kredytu i mogą zostać wypłacone dopiero gdy zostanie sprzedana określona ilość mieszkań. Deweloper miał problem z jej uzyskaniem (chociaż chwali się wysoką sprzedażą https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/wmurowano-kamien-wegielny-pod-budowe-mokki/5753/) i nie płacił Generalnemu Wykonawcy KARMAR, a ten ponieważ nie miał pieniędzy nie płacił podwykonawcą. Teraz kredyt jest już uruchomiony ale zanim pieniądze zostaną wypłacone minie znowu sporo czasu. Wiem, że na innych swoich budowach OKAM działa podobnie, jednemu Generalnemu nie płacali pieniędzy przez ok. 6 miesięcy – NIE POLECAM WSPÓŁPRACY
Ewa 2017-03-22 15:14
Dzień dobry, jeżeli chce Pan porozmawiać na ten temat, prosimy o kontakt mailowy : okam<at>okam.pl.
Grzegorz 2017-04-07 17:38
UNIEBEP też ma problem nie zapłacili mu 3 ostatnich faktur
Ewa 2017-04-10 12:13
Panie Grzegorzu, wszystkie kwestie związane z płatnościami są regulowane na podstawie wzajemnych uzgodnień i zapisów umownych. Nigdy nie było w tym obszarze konfliktów. Kontynuujemy współpracę z firmą Unibep już przy kolejnej inwestycji.
Zostaw swoją opinię o OKAM CAPITAL SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKAM CAPITAL SP. Z O.O.