Opinie o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

Michał Nowy wpis

Zmiana polityki zatrudniania - więcej doświadczonych ludzi w zespołach i nie zatrudnianie byle kogo po znajomości. Zmiana polityki awansowania - nie bo ktoś się podlizuje nie mając kompetencji, tylko ktoś ma rzeczywiście jakieś predyspozycje i/lub wiedzę na temat zarządzania. Dbanie o pracowników - wyższe pensje, więcej zaufania i mniej programów szpiegujących. Generalnie powinno chyba być tak że rotacja w dobrej firmie jest na niskim poziomie bo jeżeli gdzieś ludzie pracują dość długo to znaczy że dobrze im się pracuje a w PROFIX rotacja jest dość duża tzw. łańcuszki.

Agent

W chwili obecnej zarobki są bardzo słabe , jeżeli firma się nie obudzi w porę z podwyżkami chociaż dla tych co zamykają kwartały to ucieknie im kilku naprawdę dobrych handlowców...

MBO Nowy wpis
@Agent

Ja tylko uzupełnię że na magazynie stanie się to samo o ile osoby kompetentne nie podejmą odpowiednich przemyśleń i ruchów .

Quarezma Nowy wpis

Odradzam pracę w dziale zakupów. Bardzo kiepska atmosfera głównie spowodowana nawałem obowiązków, niskimi pensjami (usunięte przez administratora) Ciągłe kontrolowanie i brak zaufania do wieloletnich pracowników. Zerowe możliwości awansu. Brak jednolitej siatki płac. Wybrani zarabiają lepiej i dostają auta służbowe oraz wydumane stanowiska. System premiowania nieadekwatny do obecnej sytuacji w branży. Śmieszne nieznaczące podwyżki które nie wyrównują inflacji. Większość w dziale szuka nowej pracy bo ma już tego dosyć. Nie polecam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Profix odbywa się w siedzibie firmy?

Biały duch

Nie polecam nikomu.

Aleksandra Nowy wpis

Aktualnie większość rozmów rekrutacyjnych odbywa się online. Sporadycznie, gdy wymaga tego proces, zapraszamy kandydatów na siedziby. Pozdrawiam serdecznie,

Przedstawiciel Handlowy

x

x

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Projektant Konstrukcji Stalowych (Fotowoltaika)
Amiston Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
Mały głód - Magazyn.

Co by nie pisać zatrudniając się w Profixie uważałem ze z tą firmą zwiąże się na dłużej lecz miesiąca na miesiąc z dnia na dzień było coraz gorzej .To co obiecywano mi na początku nie pokrywało się z moimi propozycjami jakie mi zaproponowano. Jak wiadomo wszystko zależy od wynagrodzenia na początku było dobrze ale na koniec mojej pracy to była jedna wielka pomyłka a można powiedzieć ze porażka .Takie pieniążki jaki zarabiałem nie odwzajemniały mojego wysiłku i pracy jaką wkładałem w swoją uczciwą pracę .Brak kontaktu z przełożonym, zero wsparcia ,brak reakcji by pracowało się lepiej to niektóre powody jakie pokierowały mną by odejść z tej firmy . Moją ocena firmy po przez pryzmat mojego zatrudnienia jest następująca - jeśli lubisz bardzo ciężką pracę za małe wynagrodzenie to drzwi i kariera w tej firmie stoi otworem natomiast jeśli szukasz czegoś lżejszego i za większa kasę to składaj CV gdzie indziej .

Profix to z pozoru nowoczesna firma ale zasady i zwyczaje jak z filmów Barei. (usunięte przez administratora) Większość udaje, że ma full pracy a zajmują się przekładaniem papierów z jednej sterty na drugą, żeby czymś zabić czas i nudę. Od informatyków po marketingowców, jakby się zatrzymali w latach 90' Ogólnie marazm i nuda. Jak przychodzi nowy człowiek i ma pomysły to jest natychmiast tłamszony a potem ugniatany tak długo aż się dostosuje do ogółu. Może to nawet by było smieszne gdyby nie było takie straszne.

Bezrobotny

Byłoby straszne, gdyby było prawdziwe, a nie jest. Firma ma swoje wady, ale jest uczciwa.

Patryk

A czy firma organizuje wam wigilie pracownicza ?

Momo
@Patryk

A to w domu nie masz?

Jakie są mocne strony pracodawcy Profix?

WND

1. Każdy pracownik po okresie próbnym dostaje kartę Multisport, jest też możliwość zamówienia pakietu dla osoby towarzyszącej i dzieci 2. Firma zapewnia prywatną opiekę medyczną w centrach Medicover 3. Pracownicy w wybranym dniu, urodzin lub imienin, dostają w prezencie dzień wolny 4. Co roku organizowany jest zimowy bal dla każdego pracownika i osoby towarzyszącej 5. Zarobki na poziomie średniej krajowej

Nie ma mocnych stron , chyba że lubisz pracować z członkami rodzin zarządu typu synek, kuzyn, żona , czy inny pociot omijaj szerokim łukiem tą firmę bo szkoda czasu.

Zoro

Ja pracowałem w tej firmie parę lat, jedyne czego się dorobiłem to bólu pleców. Teraz na magazynie wszystko wyliczane jest z linijek które to obliczył pan dyrektor i kierownictwo. Nie wyrobisz normy nie ma premii. Do tego przypisywanie zleceń na skanery chociaż tak naprawdę to zlecenie wpadają z automatu ale to tylko takie tłumaczenie bo dla najlepszych dobre zlecenia a jak chcą cię zgnębić to dostajesz takie zlecenia że za chiny ludowe nie zrobisz normy no i Ukraina i Gruzini dostają dobre zlecenia. No i oczywiście ty dostajesz opierdziel że towar jest źle zebrany natomiast najlepsi i Ukraina oraz młodzi pracownicy mogą przywozić na platformach lub w paletach taki (usunięte przez administratora) że brakuje tylko tam jeszcze puścić pawia zamknąć karton i można wysyłać do klienta. Wózkowi też się ścigają ze sobą żeby wyrobić normy tylko z tego robił się większy bałagan na magazynie niż był .To wózkowy się śpieszy to go przepuść to zostawiał palety na paletach to zasilał tak że jak się towar nie mieścił to bodaj nogą dopchnąć aby tylko zasilić lub zasilał za mało a potem szukanie towaru no bo przecież towar jest na lokalizacji. Jednym słowem wszystko jest przeliczane na linijki od zlecenia aż po kontenery, eksporty i rozkładanie towaru z reklamacji po zasilanie towaru i przyjmowanie dostaw. Jest jeszcze to że Ukraina rzadko robi Eksporty to robią starzy pracownicy nikt inny no bo Ukrainiec mówi że nie będzie robił tak ciężkich rzeczy młodemu pracownikowi też nie daje się bo on układać nie umie i po co go straszyć.

Kolega siary
@Zoro

praca bardzo ciężka pensja śmieszna, żeby wyrobić premie na pysk pasc mozna a i tak zabiorą za byle co, straszą gonią tylko jak w obozie. Ogolnie firma nie do polecenia jak ktos ma troche w glowie to odchodzi stąd

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Profix?

Sprzęt to jedyne co jest ok w tej firmie, samochód z reguły skoda scala, przyzwoity tablet Huawei, telefony samsunga- w miarę nowe np a30, a50

NaszczescieBylyPracownik

Polecam każdemu....polecam omijać szerokim łukiem.... serio, lepiej być bezrobotnym niż pracować w Profix

sakul

Profix to stan umysłu a jedynym kryterium zatrudnienia jest aby byc najtanszym, jak niegdys sie zatrudnialem to jeden z dyrektorow obecnie czlonek zarzadu powiedział" ale wie pan u nas jest troche niski poziom" i mnie oklamal poniewaz tam nie ma zadnego poziomu tam nawet dna i mulu niema. Nie polecam ta firma to jedna wielka rodzinna klika i brak poszanowania dla pracownika

Witam Jakie są wynagrodzenia na stanowisku przedstawiciel handlowy i jak wygląda praca ?

@Gość

Dostaniesz 4000brutto, z tego kup płyń do spryskiwaczy, myjnie i oplac parkomaty (nie zwracają za te rzeczy) tak samo zresztą jak za podróż do firmy po sprzęt. Robota jak każda inna na pH z tą różnicą ze tu jest mnóstwo reklamacji które trzeba odsyłać do firmy i kupę tematów "dookola" sprzedaży. Generalnie, jak masz wybór to nie polecam-wystarczy prześledzić jak często są od nich ogłoszenia żeby zobaczyć jaka jest rotacja, rzadko który pH pracuje tu dluzej

Fajfus

Brak szacunku dla zwykłego pracownika, brak podstawowej kultury wśród osób przełożonych. Nie polecam do dłuższej pracy.

wojtas

Brak szacunku i brak zrozumienia. Nie polecam nikomu.

BIL

SZKODA CZASU - KAZDA FIRMA W BRANŻY ZAPŁACI WIECEJ ZA MNIEJ

Ruda kita
@BIL

Prawda potwierdzam.☺

@Ruda kita

Widziałam ogłoszenie o pracę dla pracownika magazynu w Profixie, pisano tam o dynamicznym systemie premiowym. Jak działa ten system, zdaniem Twoim i @BIL? Moglibyście napisać coś więcej o zarobkach w tej firmie. Oczywiście nie tylko dla magazyniera, np. stawki przedstawiciela handlowego także będą mile widziane.

Świstak

Prawda jest taka Super Firma kto twierdzi inaczej kłamie . Wszystkie negatywne opinie na temat Profixu wypisują ludzie którzy nie umieją sobie poradzić ze sobą w życiu , wszędzie znajdą się osoby którymś coś nie pasuje jak funkcjonuje miejsce pracy zawsze jest możliwości zwolnienia się a nie narzekać . Profix 100 lat oby tak dalej .....

deva
@Świstak

Przestań pisać brednie, nie umieją sobie poradzić. Pracowałam tam poradziłam sobie w innym kraju gdzie mieszkam od wielu lat, pracuję w finansach nie w magazynie nie na szmacie . Twoim zdaniem Ci co sobie świetnie radzą w życiu to członkowie rodziny prezesa ??? Super firma dla kogo ? Dla dzieci prezesów pewnie tak dla kogoś co sam chce w życiu do czegoś dojść z całą pewnością nie.

Roman
@deva

Każdy na tym forum ma prawo do swojej subiektywnej opinii o pracodawcy, więc nie powinnaś się unosić. Skoro byłaś zatrudniona w Profix napisz kilka słów o warunkach zatrudnienia. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie mogłaś się tam rozwijać. Nie we wszystkich firmach pracodawca oferuje kursy lub szkolenia. Czasem benefity to program socjalny lub premie. Czy były one oferowane? Zachęcam Cię do dyskusji.

Roma
@Roman

Źle wnioskujesz. Tam nie o rozwój chodziło a o brak etyki. Profix zmienił moje życie dzięki niemu mam na koncie najważniejszą i najlepszą decyzję w moim życiu wyjazd z Polski. Warunki zatrudnienia na rozmowie kwalifikacyjnej w Profixie wszystko było pięknie natomiast jak się już zwolniłam (em) z poprzedniej firmy to się okazało, że Profix owszem chce mnie nadal zatrudnić tylko że warunki się zmieniły część pieniążków oficjalnie część do rączki. Co było robić skoro z poprzedniej firmy się zwolniłam (em) trzeba było podpisać. Szkolenia owszem były ale mi te szkolenia nie były potrzebne angielski znam biegle. Nie rozśmieszaj mnie zasłaniając się oferowaniem przez Profix szkoleń czy kursów myslisz ze jak wprowadzicie angielski czy prywatne ubezpieczenie zdrowotne to ludzie będą pracować w Profixie za miskę ryżu. Dodatkowe benefity to to dziś standard na rynku. To Warszawa a nie Suwałki :) Premie, z tego co pamiętam wysokie premie były dla członków rodzin potem sobie synuś prezesa jeździł na drogie wycieczki zagraniczne przeglądając oferty w godzinach pracy :).(usunięte przez administratora) Jak nie będzie komu pracować i będzie taka rotacja jaką macie to kto wam będzie spłacał gigantyczny kredyt za wybudowanie nowoczesnego budynku ??? Kiedy rozstawałam (em) się z Profixem próbowano mi wmówić jaka jestem do (usunięte przez administratora) wyjechałam (em) pracuję w korpo na kontrakcie poprzednie zatrudnienie amerykańska korporacja na liście Forbsa poza granicami kraju.

Robowash
@Świstak

To czemu tak niska ocena. Skoro taka rewela...

@Świstak

Nie masz racji świstaku ,jesteś albo z zarżądu ,albo lizo ....ludzie piszą prawdę bo taki czas a Profix został w latach poprzednich i nic się nie zmienia ,nie docenia ludzi którzy pracują na pełnych obrotach ,a nawet ich zwalnia(swoją drogą czyja to piłka m.c czy innych nie masz racji świstaku jesteś robotem bądż jesteś d ...wł,coś z tych dwóch rzeczy,ludzie piszą prawdę a ty chyba zainfekował cię koronawirus

Jan Rodzyn
@Świstak

W pracy wołają na Ciebie świstak i tej samej ksywki użyłeś tutaj? Hahaha, pożal się Boże kierownik Świstak bez wykształcenia i z naganną aparycją

@Cichy

Polecam Ci branże turystyczna albo gastronomiczna, zrezygnuj z tej firmy Profix po co masz się męczyć np 78 ko

Najlepszy

(usunięte przez administratora) Mają za nic pracownika, premie nie dość że śmieszne to jeszcze zabierane za byle co. (usunięte przez administratora) Osoba bez jakichkolwiek kwalifikacji, wyglądu oraz szkoły, trzymająca się kurczowo stanowiska bo jakby odeszła to jedyne co pozostaloby to praca na kasie w supermarkecie.(usunięte przez administratora) Brakuje rak do pracy, zabrane nadgodziny i pracujące soboty które jeszcze w jakiś sposób generowaly na plus miesięczny przychód, oby tak dalej. KAZDEJ NORMALNEJ OSOBIE ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE!!!

Loki
@Najlepszy

W sumie wszystko się zgadza, kierownicy to zwyczajne chłopki bez szkoły nie znających żadnych języków, a dyrektor obiecuję złote góry których po 3 latach nie zobaczyłem... Jak się zatrudniłem w tej firmie to od razu stwierdziłem że nigdy w swoim życiu gorszej pracy nie miałem. Wspomniano już o premiach, jest szansa je wyrobić jak będziesz w miarę zapierdzielał, ale bez przesady bo jak zrobisz wszystkie nadgodziny i soboty to trzeba będzie je urwać bo za dużo zarobisz ... Taki jest system myślenia kierowników i chyba dyrektora, co do drugiego nie jestem pewny więc nie będę ściemniał. Coś pozytywnego powiem o tej firmie - Ciesze się w końcu że z niej się zwolniłem i zarabiam w końcu jak należy! Prośba dla fanatyków tej firmy proszę tego nie podważać i nie negować bo taka jest prawda tej spółki... Chciałem wyrazić tylko swoje zdanie... Jak jesteś młody i chcesz zarobić na wakacje to polecam, a jeśli chcesz tu pracować żeby zarobić na swoją rodzinę to wyślij swoją żonę do dobrej pracy żeby zrobiła na całą rodzinę... Reasumując NIE POLECAM!!!

@Loki

Jestem bezrobotny, straciłem pracę przez koronawirusa, bo zamknięto moja firme i szukam jakiejkolwiek pracy, czy PROFIX zwolnil pracowników z powodu epidemii? Wypłacają pensje terminowo? Chłopki mnie nie interesują tylko płaca w terminie. Jest czy nie?

@Najlepszy

Chciałbym pracę, coś robić, wyjść z domu, uważasz że nie dostanę płacy w terminie?

@Bezrobotny

Firma nie zwalnia ludzi. Na chwile obecną prowadzona jest rekrutacja.

@Bezrobotny

Jeżeli chodzi o wypłatę zawsze jest w terminie. Jeśli ktoś pisze na forach inaczej, to najzwyczajniej kłamie.

Jf
@Bezrobotny

siedź w domu jak masz tam iść

Bazrobotny
@Jf

Sam siedź w domu i nigdzie nie chodź jak nie musisz , bo jeszcze zmusza Cie do pracy????katastrofa

Jak wygląda rozmowa w Profix na stanowisko Magazynier? Prowadzący rozmowę są w porządku? 24 sierpnia pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Jf

No rozmowa jest super później tragedią

@Jf

@jf koronawirus a firma wypłaca na czas pensje, karta Medicover, dzień wolny na urodziny lub imieniny, firma działa, co @Fj samo się to zrobiło??!!

FILIP

Widzę że w każdej firmie jest banda leni którym zawsze jest mało, a niech dziady idą do innej pracy to ich docenią najlepiej w pole do Niemiec, pozatym każdy może startować do parlamenty lub na prezydenta tam jest najlepsza praca

@FILIP

Lenie ,a może niedoceniani przez pracodawcę,nie nazywaj ludzi pracy dziadami (usunięte przez administratora)

@Cichy

Ale przecież są chyba w Profix premie, kursy i różne benefity pozapłacowe? Mówię o magazynie. To w sumie jakaś forma doceniania pracownika. Czyż nie?

Kobieta
@FILIP

Poszłam do innej firmy i wiesz co 10 lat jak w Profixie nie pracuję obecnie 10 tysi na rękę. Dzięki Ci Profix, że mnie kiedyś zwolniłeś. ????????????????????

@Marta

Jakie premie ,jakie benefity ,jakie kursy...

łobuz

dla biura tylko :)

Berta
@FILIP

Panujący w firmie nepotyzm doprowadza ją do rychłego upadku. Zbyt zarząd przywykł, ze jakoś się rozwija a nieroby z rodzinki zarządu posiedzą na youtubie, kupią wycieczki zagraniczne a reszta niech pracuje. Ps. Posłuchałam twoich rad i 10 lat temu wyemigrowałam tyle ze pracuję nie przy zbiorze truskawek a w biurze.

• Jak się pracuje w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)
2.1/5 Na podstawie 250 ocen.
  • Grodków
  • NIP: 7471641920 REGON: 531620065 KRS: 0000033808

Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)