Loydson Partners,

Poznań

Opinie o Loydson Partners,

sp1000 2010-12-03 13:58:51
Beznadziejny proces rekrutacji. Pytania, na które odpowiedź jest oczywista. Już w czasie takiej rozmowy odechciewa się pracować dla nich. Powinni się postarać o lepszego rekrutera/rekruterkę.
SOCJOPATA 2011-03-20 09:00:14
FIRMA NIE PŁACĄCA PRAKTYKANTOM ANI JEDNEGO GROSZA.ZAPRASZAJĄ NA STAŻ,KTÓRY TRWA 3,5 MIESIĄCA-A WYNAGRODZENIE ZA TE 3,5 MIESIĄCA WYNOSI ( usunięte przez administratora )ZATRUDNIA DARMOWYCH PRACOWNIKÓW?ZA DARMO TO JA MOGĘ ROBIĆ W HOSPICJUM,ALE NIE W KOMERCYJNEJ FIRMIE.
anonim 2011-07-17 15:04:41
Nie polecam tej firmy.Firma posredniczy w szukaniu pracowników do pracy w Niemczech.( usunięte przez administratora )
Leonia 2011-11-16 12:16:51
proces rekrutacji nie kończy się informacją o jej wyniku, szkoda czasu!
ItMan 2012-04-13 14:53:21
Nie polecam - słaby poziom współpracy. Zero informacji zwrotnej.
Kandydat się nie liczy tylko możliwy zysk firmy.
Brak profesjonalizmu, kontaktu i taktu - kto może niech unika.
NataliaKadziszewska 2014-11-15 17:24:04
Polecam tą firmę! Przebyłam u nich staż,kilka lat temu (owszem darmowy, ale nikt przecież tego nie ukrywał). W zamian za 3 dni w tyg. po parę godzin(dostosowane do mojego planu zajęć), otrzymałam dobry trening charakteru i umiejętność. Nauczyłam się z banalnych odpowiedzi, na banalne pytania, wyciągnąć wiele informacji o przyszłym pracowniku. Po stażu mogłam wybierać w propozycjach pracy w HR. Podstawowa zasada której mnie nauczono: "każda rozmowa kwalifikacyjna, wymaga poinformowania kandydata o jej wyniku". Trzeba przyznać, ze obiecujący stażyści są często puszczani na głęboką wodę, czasem popełniają błędy i muszą te błędy naprawiać(to też nauka). Gorąco polecam ambitnym.
Gele 2016-04-20 12:17:05
No ale jaką sprzątaczką @ratus? Loydson Partners zajmują się specjalistycznymi warsztatami i wykładami dla kadry menedżerskiej i służb sprzedaży, oraz badaniem rynku, pozyskiwaniem klientów. Współpracuje z nimi mnóstwo firm, np. PKO BP, Hoval itp. Ich usługi są najwyższej jakości i warto.
Zostaw swoją opinię o Loydson Partners, - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Loydson Partners,