Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „POM” w Miliczu Sp. z o.o.

Sławoszowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „POM” w Miliczu Sp. z o.o.

zwykły_robol 2014-04-27 12:44:30
Firma totalna porazka zarobki dla spawaczy max 1500 na reke ślusarz niecałe 1150 w normalnych godzinach,kierownictwo żenada,ludzi ma sie za nic którzy sa naprawde niektórzy fachowcy...pełno kadry od spraw niepotrzebnych na których trzeba zarobic...robota brana z 3 rak z krótkim terminem zawsze w plecy,obciete szkodliwe spawacza NIE POLECAM!!!!OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!
Żeznik 2016-01-10 15:01:07
Firma totalna porazka zarobki minimalne co innego pisza w ofertach w urzedzie pracy co innego potem na umowie . kierownictwo żenada,ludzi ma sie za nic którzy sa naprawde niektórzy fachowcy...pełno kadry od spraw niepotrzebnych na których trzeba zarobic...sezon jesień -zima zawsze bezrobocie Wyjazdy w delegację żenada każdy nie chce jechać bo sie narobisz a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobisz ,obciete szkodliwe spawacza piaskarzy gdzie robota nie jest czysta ,NIE POLECAM!!!!OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!
Robo 2016-01-10 15:41:29
Firma całkiem spoko gdyby nie było tylu kierowników na których cza robić ,płaca najnizsza chyba w całym kraju jeżeli chodzi o zawód śluszarz.malarz.piaskarz czy spawać porażka, wypłaty nawet czasem są wypłacane w ratach jakaś masakra nie obchodzi ich ludzi los że ludzie maja rodziny opłaty i kredyty ,chore jakieś zasady w systemie pracy jakieś dni wolne co potem w soboty ludzie muszą odrabiać jakaś porażka .Krutko jeśli chcesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za najnizszą jak murzyn i brać wypłate nie zawsze całą 10-tego to zapraszamy do Pomu jak to mówią nie masz domu wstą do pomu jak masz dom jebaj pom
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „POM” w Miliczu Sp. z o.o. - Sławoszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „POM” w Miliczu Sp. z o.o.