Opinie o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NIFCO POLAND SP ZO.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NIFCO POLAND SP ZO.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

Były Pracownik

Ogólnie pracę wspominam pozytywnie, nie było zle. W porównaniu z innymi firmami produkcyjnymi to NIFCO to raj na ziemi. Gdyby nie fakt że trafiła mi się praca za granicą to pracował bym nadal.

biznemsman

nie oceniając ludzi którzy tam pracują bo nie lubie tego robić można śmiało to nazwać Świdnickim (usunięte przez administratora)

mark
@biznemsman

Ludzie którzy tam pracują nie mają wyboru jak niewolnicy

Te
@mark

A ktos KAZE ludziom tu pracowac?? Co Ty piszesz? Jak sie komus nie podoba to droga wolna.

Były, zmieszany

Witam, japońskie firmy znane są z tego, że jeśli pracownik znajdzie błąd lub problem to kierownictwo dziękuje mu za to i stara się rozwiązać problem. Tutaj zastosowano metodę "nie wpuszczam pracownika do biura to nie wpuszczam problemu". Do kierownictwa trzeba się wcześniej umówić bo drzwi są zamknięte.

NIFCO RÓWNE (usunięte przez administratora) Z 1 NA 2 CZERWCA JEDEN Z PRACOWNIKÓW MIAŁ W PRACY UDAR MÓZGU LIDERKI TYKO NATO PATRZYŁY RAZEM Z KIEROWNICZKA OD 21 DOPIERIO O GODZ 5.30 POZWOLONO PRACOWNIKOWI ZEJŚĆ Z MASZYN A ON JUŻ NIEBARDZO WIEDZIAŁ CO ROBI I KTO JAK MA NA IMIE

lelek
@pracownik

Mam nadzieję ,że to nie jest prawda.

@lelek

Niestety prawda ZDROWIA PANIE ANDRZEJU OD CAŁEJ BRYGADY C

Xz
@pracownik

Dlaczego nie została wezwana karetka?

@Xz

Bo to Nifco

Ciekawy

A ktoś poniesie konsekwencje za nieudzielenie pomocy?

C
@Ciekawy

Miejmy nadzieję że kierowniczka zmiany, ponieważ zgłaszało to kilka osób.

@C

Liderki też powinny stracić stanowisko to jest narażenie człowieka na śmierć czy kalectwo w dodatku do jednej z nich mówiono że to może być wylew . Po drugie dziwi mnie to że jeszcze one sprawują władzę nad innymi pracownikami gdzie PIP i prokurator. Zdrowia panie Andrzeju i szybkiego załatwienia sobie rehabilitacji oraz dużo siły dla rodziny

Q

Pewnie wszystko zamiota pod dywan . I będą udawać że nic się nie stalo. A Pan mogl stracic życie .

Zdraajca
@Q

DLACZEGO HR NIFCO SIĘ NIE WYPOWIE TU NA TEN TEMAT. TO PO PIERWSZE. A PO DRUGIE JAK MOŻNA MIEĆ SZACUNEK DO TAKICH PRZEŁOŻONYCH

Pomocny
@pracownik

Od września ma przyjść do nas nowy lider z Wałbrzycha z faureci

Xyz
@Pomocny

Serio ? A na jaki dział?

Bnmp
@Zdraajca

Ponieważ HR u nas w firmie się do niczego nie nadaje :)

Agnieszka
@Bnmp

Jestem na tym wątku, ponieważ chcę się dowiedzieć czegoś więcej o warunkach zatrudnienia w Nifco. Dlatego pozwolę się wtrącić w tę dyskusję. Jakieś korzyści pozapłacowe Wam oferują, beneifty/świadczenia?

D

Jak wyglada praca na wtryskarkach? Jakie zarobki i atmosfera?

Operatorka

Witam czy pracujecie 1 i 11 listopada?

Jak zarobki na działach technicznych chodzi o ur, utrzymanie form, ustawiaczy form. Tylko proszę o konkrety w netto.

Janek

Na jakie stanowiska są wakaty i jakie są płace?

???

Czy prowadzona jest rekrutacja na stanowiska biurowe? Jak wygląda praca administracyjna w firmie? Może ktoś wie i coś podpowie... :)

lol

Ludzie w firmie nie wiedzą jak obchodzić się pracownikiem , magazyn leży i kwiczy :D

Magazynier

Staż między 6-12 miesięcy ale doświadczenie które zdobyłem oceniam na bardzo dobre. Polecam dla osób które przychodzą do pracy pracować a nie jak reszta udawać że to robią...( płaczki..) Praca nie jest ciężka, wymaga zaangażowania i chęci do pracy. Docenią Ci którzy dostali po dupie na innych magazynach...

Witkowskidamian1992onet.pl

Dzień dobry serdecznie ja jestem osoby niesłyszących chciałem chodzi do pracy nieslyszacych przyjmuje się do pracy pozdrowiam proszę o napiszę na SMS odpowiedź :-)

KK
@Witkowskidamian1992onet.pl

Raczej nie bo nie wolno muzyki słuchac przez słuchawki żeby słyszeć zagrożenia

KK

Witam. Jestem pracownikiem Nifko. Została przeze mnie dodana niepochlebna opinia o tym zakładzie . Była trzy dni i została usunięta przez moderatora. Nie warto się sugerować opiniami na tej stronie bo szkodzące zakładowi opinie są usuwane.

betka

napiszcie coś o zarobkach i benefitach,bo dla ewentualnych nowych to jest bardzo ważne.jak wyglada praca na wtryskarkach

Jeremi

NIFCO ma opinię dobrego pracodawcy. Ta magazynie?Trudno dostać się do pracy, jakie zarobki krążą?

Maxi zajob
@Jeremi

Krążą duże zarobki

Hyhyhyh
@Maxi zajob

Bardzo duże hyhyhyh

@Hyhyhyh

To idz tam gdzie beda bardzo duze. Napisz tylko gdzie takie znajdziesz.

HR

Nie naginajmy rzeczywistości i tego że zarobki są jakieś szczególnie wysokie . Dużo się zmieniło w ostatnim czasie i większość firm w okolicy proponuje dużo większe zarobki NA START i lepszy pakiet benefitów .

Pozdrawiam.
@HR

Po co pisac na forum takie rzeczy i szukac taniej sensacji. Jesli wiem, ze moge zarabiac lepiej w innej firmie to po prostu ja zmieniam. Nie wiem co ludzie chca osiagnac takimi wpisami. Zarobki moze nie sa jakies super wysokie ale znowu nie jest az tak zle. Wszystko zalezy od podejscia do pracy.

Najlepszy magazynier

Baron przestań jezdzic tym wuzkiem jak (usunięte przez administratora) i patrz co robisz masakra kogo przyjmują na ten magazyn

Wariacik
@Najlepszy magazynier

Ty lepiej nie rzucaj nazwiskami pajacu, i patrz się na siebie, uważasz się za najlepszego magazyniera? A nawet pisać nie potrafisz analfabeto... pozdrawiam środkowym palcem

Baron
@Najlepszy magazynier

Podejrzewam kolego że nie jesteś żadnym 'magazynierem' za którego się podajesz. Podejrzewam też że to ty jesteś (usunięte przez administratora) skoro potrafisz pisać takie bzdury na tym śmiesznym forum a nie porozmawiać na osobnosci (usunięte przez administratora)

Magazynier.
@Baron

Przecież to Twój kolega ze zmiany.

Lider
@Najlepszy magazynier

Nie wiem o co poszło , ale słownik w dłoń .

Huawei

Ja mam najbardziej polewe z liderek, ktore narzekaja na przerwach ile to nie maja roboty, ze co chwile cos dokladaja im dodatkowego do pracy itp zwlaszcza te na nowej hali... 7 h na 12 przesiedziane na krzeslach, muszą miec mocne baterie w telefonach, albo codziennie ze soba ladowarki :) pozdro

Lider
@Huawei

Jak chcesz na jedną dniówkę się zamienić ? Zapraszamy .

madman.

Polecam Pracę w nifco ! Szczególnie pracę na magazynie ! Najlepsza praca w okolicy !

Wiesław

Witam Jak wyglada praca na magazynie ?! Są przyjęcia ? Słyszałem od kilku osób że jest nie zaciekawie natomiast chce sprawdzić na własnej skórze Pozdrawiam

Odpowiedz.
@Wiesław

To po co pytasz skoro slyszales? Praca, jak praca a jak chcesz sie przekonac to przyjdz. Proste.

Łukasz

Moim zdaniem w Nifco jest normalna praca. Ilość stresu typowa jak to w pracy. Niektórzy są po prostu nadwrażliwi na stres i emocje, lekka presja i już wybuchają. Pensja na rękę wychodzi też nie najgorsza. Wszędzie trzeba pracować i jakaś presja jest. Są o wiele cięższe firmy od Nifco zarówno dla pracowników fizycznych jak i biurowych.

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO POLAND SP ZO.O - Świdnica

• Jak się pracuje w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO POLAND SP ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO POLAND SP ZO.O?

Kandydaci do pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO POLAND SP ZO.O
2.4/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Przemysłowa 41-43
    58-100 Świdnica