Hotel Royal Baltic

Ustka

Opinie o Hotel Royal Baltic

Masel 2011-06-27 00:06:47
Faktycznie - obsluga wyglada na strasznie zestresowana, a z kolei szefostwo przebija swoja pazernoscia i niekompetencja wszystko co do tej pory widzialem
Mietek 2011-12-20 21:43:00
Obsługa bardzo miła i kompetentna,lecz chyba nie doceniana przez właścicieli takie jest moje odczucie.Niebawem będę miał okazję to sprawdzić.
masakra 2012-08-10 16:13:49
ja współczuję wszystkim co tam pracują i pracowali Szefowa jak i jej prawa ręka to masakra, zero szacunku i kultury dla pracownika i nie tylko, najlepiej pracować 24 na 24 i za kromkę chleba. nic dziwnego że wiecznie ludzi tam szukają
doświadczony 2014-03-23 20:52:05
Tam każdy h.. j na włsny s...ój,jak szefostwo nie daje zarobić to każdy robi kanty na boku, tak jak wcześniej już napisano praca najlepiej na okrągło za miskę ryżu.Dlatego w Ustce każdy młody pakuje manele i wyjeżdża na wyspy żeby zarobić na chleb.Szkoda tych młodych ludzi.
Doświadczony 2014-03-23 20:52:50
tenor 2016-05-18 20:14:58
no niestety, taka branża. Chociaż Ustka to miasto spore, może turyści i zimą przyjeżdżają :)
Zostaw swoją opinię o Hotel Royal Baltic - Ustka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Royal Baltic