Opinie o Aaa Zapytanie.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aaa Zapytanie.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aaa Zapytanie.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aaa Zapytanie.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Mechanik Maszyn. Aaa Zapytanie.Pl Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

PALA Nowy wpis

No ile wypożyczeń :) damskie dziewice heheh a ty Wlodziu ile zaliczeń ?

Konrad Nowy wpis

Widziałam informację, że firma jest w likwidacji. Czy to prawda?

Beata Nowy wpis

A jak a śliczna evel firmowym konsumentem... debilizmu niestety

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Aaa Zapytanie.Pl Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Sprzątanie domu raz w tygodniu
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Pio

A co z wami miał bym siedzieć... patrzeć na fałszywe internetowe/ facebook gęby

H2O
@Pio

Nie przesadzaj facebook nie służy tylko do przedyłania, komunikowania, są prostrze rzeczy. Wysłanie listu, pocztą, czasem się wysłało gołębiem :) narzekając, firma ja ja długo misi czekać...

Sylwia

Co ty!!! Biadolisz a że na rano fajnie się robi... i nic...

Eryk

Szkoda, że nie udało się utrzymać firmy, strata pracy dla wielu osób!

BOLO

Pracuje u was inżynierem (usunięte przez administratora)?!!! Jeśli tak to proszę mu przekazać że pracuje tak ciężko jak poprzednik, czyli nic... chłopie oczęśnij się a nie kamerki, ci w głowie... w dupi e byłeś gown o widziałeś... podtrzyj tyłek porządnie papierem toaletowym. Pozdrowienia dla moich dupeczek

Od dawna nie było nowego wpisu...niech ktoś napiszę czy teraz warto składać CV do tej firmy. Czy można jakoś konkretnie zarobić, czy fajna jest atmosfera, czy właściciele dbają o pracownika, umożliwiają jakiś konkretny rozwój?

szczesliwa, ktora smaa sie zwolnila

hahaha Panna [usunięte przez moderatora]byla tak "fantastyczna" osoba na stanowisku menagera, ze dzieki niej wszyscy naprawde bardzo dobrzy pracownicy (ktorzy nie dali soba pomiatac)sami sie zwolnili,bo ile mozna dac robic z siebie malpe przez panne A ? z tego co wiem - wszyscy dostali wypowiedzenia, bo z koncem roku firma ponoc zawiesza dzialalnosc, wspolczucia dla biednych klientow firmy, ktorych spam pseudo biznesowych zapytan bedzie nadal zasmiecla skrzynke

dadad

Kiedyś było tutaj bardzo dużo opinii, ale ktoś się skutecznie postarał o ich usunięcie. Jestem ciekawa czy pani [usunięte przez moderatora] dalej jest liderka? :>

Zdecydowanie nie polecam, w pomieszczeniach jest brudno, w okresie letnich upałów pracodawca nie zapewnił wody pracownikom, zasady wynagrodzenia za dobre wyniki pracowników pracodawca ustalił ustnie i nie wypłacił należnego im wynagrodzenia. Częste zwolnienia, firma nie jest zyskowna zwolniła większość pracowników. Na polecenie Country managera pracownicy kradną zapytania od konkurencyjnych portali oraz w/w Pani dodaje fikcyjne zapytania na nie istniejące adresy e-mail, firmy które opłacają abonament skarżą się na brak kontaktu drogą email z fikcyjnymi klientami. Portal intetnetowy nie jest dopasowany do polskiego rynku oraz jego potrzeb - zawiera liczne błędy, setki firm zrezygnowały z opłacania usługi. W/w opinie tj. regon - 2010-09-30 15:27, regon - 2010-10-12 19:06 są prawdziwe. Nie dajcie się naciągać, odradzam!

regon

najwiekszy niewypal o jakim slyszale/am. z ciekowosci wyslala/em zapytanie aporpos czegos, mimo prosby o usuniecie z bazy klientow gowniane (bo inaczej nie da sie tego nazwac) maile ze smiechu wartymi ofertami/promocjami z choinki etc. spamuja moja skrzynke. mam wrazenie ze te oferty na zapytania klientow sa poprostu wymyslane przez pracownikow firmy na polecneie zapewne nieudolnego szefostwa bo w glowie sie nie miesci, zeby wysylac ludziom takie bzdury. ostrzegam NIE REJESTRUJCIE SIE I NIE KORZYSTAJCIE,bo jest to WIELKIE (usunięte przez administratora) i denerwuje(delikatnie mowiac) ZALEWEM maili ktore tylko jako spam mozna potraktowac. w skali od 1 do 5 - minus 5 !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aaa Zapytanie.Pl Sp. z o.o. - Wrocław

Aaa Zapytanie.Pl Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Krakowska 141-155
    50-428 Wrocław

Aaa Zapytanie.Pl Sp. z o.o.