Opinie o SOYTER Sp. zo.o w Klaudyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SOYTER Sp. zo.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SOYTER Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOYTER Sp. zo.o w Klaudyn

#$%^ Nowy wpis

Dla mnie osobiście praca w tej firmie była jednym wielkim nieporozumieniem i stratą czasu. Zero wsparcia, brak dobrej woli współpracy i motywacji pracownika, żeby został u nich na dłużej. Oczekiwania takie, że jest w stanie je spełnić tylko osoba tam pracująca od lat. Niska kultura pracy. Mentalność zarządu rodem z lat 90/2000. Zero podwyżek, najlepiej, żeby człowiek dla nich za darmo pracował. Obecny rynek pracy oferuje specjalistom duże lepsze warunki pracy niż w firmie Soyter, dziwi mnie tym bardziej zachowanie zarządu, które zachęca ludzi do zakończenia z nimi współpracy. Polecam tylko najbardziej zdesperowanym.

Były pracownik Nowy wpis

Duże wymagania za małe pieniądze...Jedynym plusem są stałe godziny pracy od 8.00 do 16.00. Poziom kultury pracy oraz momentami kultury osobistej przełożonego pozostawia bardzo wiele do życzenia. Robią wszystko, żeby zniechęcić nowych specjalistów do zostania u nich na dłużej. Dziwna polityka motywacyjna - robić wszystko, żeby tylko nie dać pozwyżki pracownikowi, żeby był bardziej zmotywowany do pracy i został na dłużej. Ciągłe udowadnianie, że źle pracujesz, brak dostrzegania pozytywów pracy. Klimatyzacja w biurze została zamontowana dopiero po kontroli PIP-u - wcześniej praca w 35 czy 40 stopniach w biurze to był standard. O premiach można pomarzyć, o benefitach pozapłacowych również. Generalnie robią wielką łaskę, że kogoś zatrudniają. Ciekawe poglądy zarządu np. na temat pandemi Covid19 - według nich koronawirus to taka grypa, którą wszyscy pracownicy musieli przechorować, zarażająć się w pracy oraz przy okazji swoich domowników. Nacisk na pracę w biurze, mimo kolejnych fal pandemii. Reżim sanitarny był wtedy fikcją. Na szczęście w moim przypadku skończyło się dobrze, bez groźnych powikłań. Cieszę się, że już tam nie pracuję i że opuściłem to toksyczne środowisko. Wnioski wyciągnijcie sami.

Były pracownik nr 2 Nowy wpis

Zgadzam się w 100% z powyższą wypowiedzią. Też to przeżyłem i każdy dzień pracy w tej firmie był męczarnią i stratą czasu. Podsumowując pracę w tej firmie: Nikt Ci nie da tyle ile w Soyterze mogą Ci obiecać. Za swoją pracę usłyszysz, że jesteś najgorszym pracownikiem i powinieneś dziękować każdego dnia, że możesz tam pracować. Niezrównoważony emocjonalnie szef, codziennie znajduje inną ofiarę wśród pracowników.

Kolejny były pracownik Nowy wpis
@Były pracownik nr 2

Sama prawda...zastanawiałem się, na ile szef był niezrównoważony emocjonalnie, a na ile realizował on politykę "motywacyjną" firmy. Szkoda, że nie zdawał sobie sprawy, że spora część z jego zachowań podchodziła już pod (usunięte przez administratora)

Damian

A stażyści za darmo pracują ?

Jak najdalej od tej firmy. (usunięte przez administratora). Najchętniej żebyś za darmo u nich pracował lub jako stażysta. Mega wymagania bez żadnych szkoleń i bez wsparcia. Nie polecam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SOYTER Sp. zo.o? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
klient (by

fatalna wspolpraca, szczegolnie z ich (usunięte przez administratora). Ten czlowiek ma nikla wiedze o projektowaniu (chyba jakis student) a wspolpraca z nim to udreka. Nie polecam.

Usłyszysz wszystko co chesz usłyszeć miliony super linie, a potem czar pryska i o wszystko walka. Chcesz sprzedać to naucz się zamawiać pilnować dostaw biegać za szefami żeby pozwolili kupić. Biegaj za klientem żeby zapłacił i jeszcze na koniec usłyszysz że źle pracujesz. Wszyscy nastawieni przeciwko sobie. A i jeszcze jedno w zimie zimno w lecie 36 - 38 stopni w biurze. MIlej pracy :P

Zostaw merytoryczną opinię o SOYTER Sp. zo.o - Klaudyn

• Jak się pracuje w SOYTER Sp. zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy SOYTER Sp. zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

SOYTER Sp. zo.o