F.H GEKO

Opinie o F.H GEKO

Kandytat

Witam zastanawiam się nad aplikacją do waszej firmy. Czy nadal jest jedna zmiana? Czy soboty dla chętnych sa pracujące? Umowa o prace czy zlecenie?

Anonim Nowy wpis
@Kandytat

Soboty są obowiązkowe. 2 w miesiącu chyba, że wypada inaczej. Co druga sobota jest obowiązkowa, a która to zależy od grupy do której jesteś przypisany. Zmiany są dwie 6-15 i 8-17

Kazimierz Nowy wpis
@Anonim

W tytule ogłoszenia na magazyniera napisali, że jedna dzienna zmiana. I ani słowa nie było o pracujących sobotach. Jeśli więc opisane przez Ciebie godziny, oraz co druga pracująca sobota, odnoszą się również do roboty na magazynie, to czy są one chociaż dodatkowo płatne? Jest w ogłoszeniu wzmianka o atrakcyjnym wynagrodzeniu.

Anonim Nowy wpis
@Kazimierz

Tak, jest jedna zmiana tylko dwie grupy. Soboty są dodatkowo płatne, opłaca się pracować.

W zakładce kariera jest oferta pracy dla magazyniera. Nie było podane w ogłoszeniu, czy trzeba posiadać uprawnienia na wózki widłowe. Jest taka konieczność? Atrakcyjne wynagrodzenie ile konkretnie wynosi? Zdarzają się podwyżki?

Proszę wysłać CV na geko@geko.pl z dopiskiem, że aplikacja dotyczy oferty na magazyniera. Uprawnienia na wózki widłowe są mile widziane, ale to nie jest wymóg obowiązkowy.

@Paweł

O, to fajnie, bo ja akurat jeszcze nie wyrobiłem uprawnień. Ale co w takim przypadku, trochę inny zakres obowiązków się dostaje? A może jako firma inwestują w pracownika i dofinansowują taki kurs? Wiązałoby się to potem z lojalką?

@Paweł

Jak ktoś nie ma uprawnień to wtedy korzysta z ręcznych paleciaków czy musi jakoś inaczej sobie radzić? Chyba, że wtedy taka osoba ma lżejsze obowiązki. Na magazyn można składać papiery nawet jak nie ma aktualnych ogłoszeń?

Jaki dress code obowiązuje w F.H GEKO?

Czy F.H GEKO ma ściśle ustalone godziny pracy?

Anonim zwany Gallem

Tak, rotacyjnie magazyn pracuje 6-14, 7-15 lub biurowi 7-15, 8-16, 9-17

@Anonim zwany Gallem

Pracując w biurze, można sobie wybrać, od której godziny chce się zacząć pracę? Czy trzeba się dostosować do większości? Dacie znać, jak to wygląda? Bo zamierzam do biura aplikować :P

Biuro jest otwarte od 7 do 17. Praca jest podzielona na trzy zmiany w zakresie tych godzin (7-15; 8-16; 9-17). Grafik jest ustalany z wyprzedzeniem.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie F.H GEKO? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Na jakie benefity można liczyć w F.H GEKO?

Anonimm

Kawa, herbata i cukier zimą

Jacek

Witam. Jestem zainteresowany pracą jako handlowiec w firmie Geko. Jak to wygląda rzeczywiście? Ktoś ? Coś ?. Jakie wynagrodzenia,.plany, premie ? Z góry dziękuje.

@Jacek

Panie Jacku, wynagrodzenie jest sumą dwóch składników podstawa + prowizja od wypracowanego obrotu. Prowizja jest wypłacana od każdej złotówki. Zapraszam do wysłania aplikacji. Więcej szczegółów omówimy w kolejnych etapach. CV proszę wysłać na pawel@geko.pl

Justyna

hej, na stronie jest ogłoszenie na magazyniera. Obowiązki są raczej jasno opisane tylko zastanawiające jest określenie atrakcyjnych zarobków... ktoś je przybliży? jest możliwość negocjacji ze względu na doświadczenie jakieś czy po równo traktują każdego? ile osób pracuje obecnie na magazynie?

Blady a

Witam czy przyjmujecie też kobiety

Jak u was działa system premiowania?

Cześć, chce aplikować na PH teren zachodniopomorskie ktoś podpowie czy warto ? Jakie zarobki podstawa i premie ? Sama specyfika pracy oraz narzędzia ?

Janek
@Marcin

Firma godna polecenia. Cały czas się rozwija. Bardzo dużo nowych produktów. A zarobki , premie to już kwestia umowy z firmą.

Arleta

Popytaj tych co tam pracują...

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Radomsko.

Wiesław

Jako przedstawiciel handlowy nie narzekam.. Jest czasem ciężko ale ze względu na szybki rozwój firmy. Z szefostwem idzie się dogadać o ile nie jesteś cwaniakiem i masz szczere intencje to będziesz miał dobrze. Plany sprzedażowe są jak w każdej innej firmie i mogą wydawać się dość duże to po paru miesiącach są jak najbardziej osiągalne. Po za tym nie ma sztywnych tras itp.. Ogólnie 8/10

puciopucio
@Wiesław

palny nie są we wszystkich firmach- co najwyżej cele plany muszą być realistyczne i nie mogą zakładać ciągłych wzrostów przy nie poszerzaniu indeksów poza tym z pewnych terenów nie wyciśniesz więcej, coraz mniej ludzi chce pracować w oparciu o ciągle rosnące plany dlatego ze znalezieniem konkretnego handlowca jest coraz gorzej ale każdy ma inne zdanie

Alicja

@Rafał, na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Obecnie firma szuka przedstawiciela handlowego. Gwarantują pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, atrakcyjną płacę podstawową oraz prowizję w zależności od osiąganych wyników, samochód służbowy, telefon służbowy, tablet, możliwości rozwoju kariery oraz pracę z ciekawym zespołem ludzi. Czy byłbyś zainteresowany tą propozycją? Jeśli będziesz aplikować do firmy napisz jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty?

pele

Firma cały czas szuka nowych handlowców , ponoć ma już kilkunastu. Co do zarobków to nie wiem , ale słyszałem że najlepsi zarabiają po 8 tys. Firma prężnie się rozwija.

Klaps
@pele

Tak (usunięte przez administratora)tyś ale na pół roku chyba a handlowców to ma byłych.

Rafał

Chciałem zapytać ludzi którzy pracowali w Geko lub pracują o opinię - bo jestem zainteresowany pracą.

Alicja

@Marek, dzięki za opinię. Czy pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Pracodawca zapewnia Ci odpowiednie narzędzia do pracy takie jak telefon, komputer i samochód? Piszesz o planie sprzedażowym. Czy trudno go uzyskać? Czy prócz premii, o której piszesz możesz liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Czekam na Twoją opinię.

Alicja

@Wiesław, dziękuje za Twoją opinie. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może brałeś w jakimś udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

@Alicja

Firma przyjazna dla pracownika, przy zrobionym planie sprzedaży premia całkiem pokaźna. Polecam pracodawcę.

Teresa

Widziałam ofertę pracy do biura. Podpowiedzcie coś więcej.

Alicja

@Filip, co Ciebie w F.H GEKO motywuje do zaangażowania, jak napisałeś w swoim poście? Czy chodzi o samą pracę, czy też dodatkowe benefity, szkolenia, możliwości rozwoju zawodowego? @wer, @ghjk, uzasadnijcie swoje wypowiedzi. Napiszcie dlaczego tak uważacie oraz jakie czynniki na to wpłynęły. Merytoryczne opinie są pomocą dla osób, które chcą podjąć pracę w F.H GEKO. @er, również rozwiń oraz uzasadnij swoją wypowiedź. Jaką Ty masz opinię na temat pracy w firmie? Czy obecnie mają aktualne oferty pracy i jakie? Jak wygląda rekrutacja? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego oraz warunki i atmosfera w pracy? Piszcie merytoryczne komentarze odnośnie F.H GEKO.

Filip

Myślę, że praca w dobrej firmie motywuje pracownik do zaangażowania.

er
@Filip

dlatego szukaj motywacji ale nie w geko. ale może się mylę:)(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o F.H GEKO - Radomsko

• Jak się pracuje w F.H GEKO?

Zobacz opinie na temat firmy F.H GEKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H GEKO?

F.H GEKO