Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Wrocław Bociana 22A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jobman Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jobman Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Wrocław Bociana 22A

bende

Kierownictwo na legnickiej tesco odwołuje zmiany prawie dosłownie przed zaczęciem pracy i nawet nie przeprosi, bo po co? Zero poszanowania pracownika tymczasowego. Nie polecam.

@bende

Dzień dobry, Bardzo nam przykro za zaistniałą sytuację, niestety nie była zależna od nas. Ze swojej strony staramy się edukować sklepy, aby informowały o zmianach z uprzedzeniem. Niestety, czasem zdarzają się takie sytuacje. Ze swojej strony możemy tylko jeszcze raz przeprosić i zachęcić do podejmowania zleceń w innych lokalizacjach. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych, Zespół Jobman Group

nICK

Pracowałam jako konsultant we Wrocławiu. Pracodawca jak na początek kariery bardzo dobry- można się dużo nauczyć. Atmosfera w pracy ok. Możliwość rozwoju i awansu. Jedyny minus to wynagrodzenie - było bardzo niskie (możliwe, że teraz się to zmieniło, ja pracowałam na tym stanowisku kilka lat temu) umowa zlecenie oraz częste nadgodziny. Jednak w porównaniu do innych pracodawców wypada bardzo dobrze

@nICK

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za miłe słowa. W tym momencie stawki są z pewnością wyższe niż kilka lat temu ;) Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia, Zespół Jobman Group

nICK
@Jobman Group

Tak myślałam, że wynagrodzenie wzrosło. W takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko polecić :)

Premia

Witam jak wygląda sytuacja z premiami ? Słyszałem, że jest to 15% od kwartału. Jeżeli tak to kiedy są wypłacane i jak to wygląda od strony firmy ? :)

@Premia

Dzień dobry, Prosimy o sprecyzowanie zapytania. O premie w jakim miejscu wykonywanej pracy/zlecenia chodzi? Pozdrawiamy, Zespół Jobman Group

Premia
@Jobman Group

Chodzi o Castoramę kolega dostał informacje o tym że istnieje coś takiego :)

@Premia

Najlepiej w tej sprawie kontaktować się z naszym biurem w Warszawie. Dane kontaktowe są dostępne na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Jobman Group

Czy po rezygnacji z Carrefour, będą tylko Tesca?

@pracownik

Dzień dobry, Wszystko zależy od miejscowości. Staramy się o zwiększenie liczby ofert, aktualne oferty można sprawdzać na koncie pracownika. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jobman Group Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ehhh

Jobman ma już oferty tylko na kasach. Działy wygryzają nam Ukraińcy. Bielany Wrocławskie nie umieją sie dogadać z firma. Pracownik przychodzi, oni go odsyłają, a oferty dalej tam wiszą.

@ehhh

Dzień dobry, Bardzo przepraszamy, jeżeli został/a Pan/i odesłany/a przez sklep - niestety nie jest to od nas zależne. Zdarzyło się kilka przypadków, że sklep anulował zamówienie i nie dał nam o tym znać. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby tego typu incydenty się nie powtarzały. Jeżeli chodzi o tę lokalizację, to największe zapotrzebowanie jest na kasy, oferty na hali i kompletowaniu zamówień bardzo szybko się obstawiają. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

Sebastian

Śmiało można składać papiery do Jobmana, miła i profesjonalna obsługa, wygodny grafik, możliwość tygodniówek, ale mam zastrzeżenia co do wypłat pieniędzy od 5 miesięcy dostałem tylko raz na czas wyplate tak to musiałem czekać 1,2 dni a na stronie jest jasno napisane, że pieniądze powinniśmy dostawać w środę

@Sebastian

Dzień dobry, Przelewy wychodzą w środę, co nie oznacza, że na Pańskim koncie w środę są księgowane. Banki mają różne czasy sesji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

Prozek

Czy rzeczywiście nie otrzymaliście wynagrodzenia? Jeśli tak to nie ma co pisać na forum tylko trzeba monitować w firmie! Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Miałem zamiar aplikować ale trochę zaczynam się zastanawiać co robić? Może ktoś dodać jakieś info?

@Prozek

Dzień dobry, Chcielibyśmy podkreślić, że informacje o niewypłacaniu przez naszą firmę wynagrodzeń to insynuacje. Owszem, mogło dojść do sytuacji, że wynagrodzenie nie zostało wypłacone, ale takie przypadki mają miejsce bardzo rzadko i tylko wówczas, gdy zleceniobiorca nie dopełni formalności, tzn. najczęściej nie dostarczy karty potwierdzającej wykonanie zlecenia. Jest to warunek określony umową, o którym cały czas przypominamy. Oczywiście może dojść też do pomyłki z naszej strony, natomiast jeżeli tak jest, niezwłocznie naprawiamy błąd. Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy i jako taka podlegamy weryfikacji i stałym kontrolom ze strony różnych organów państwowych. Zatrudniamy kilka tysięcy osób miesięcznie, więc niewypłacanie wynagrodzeń na taką skalę raczej miało by większy oddźwięk niż kilka anonimowych opinii na forum internetowym. Zachęcamy do aplikowania, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do dyspozycji np. na portalu Facebook. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia, Zespół Jobman Group

TOMCIASZEK
@Jobman Group

PRAWDA !!! FIRMA GODNA ZAUFANIA . PRACUJĘ W JELENIEJ GÓRZE OD STYCZNIA 2017 NIGDY ŻADNYCH PROBLEMÓW.GORĄCO POLECAM

Pisarz

Maruderów szukających dziury w całym zawsze znajdziemy wielu. Żeby firma była super to i tak zawsze znajdą powód do narzekania, jak z tymi przelewami!!!

pytanie

Godzina 18 środa Wrocław - przelewy dalej wiszą jako zatwierdzone do wypłaty i nie wypłacone, zróbcie coś z tym.

@pytanie

Dzień dobry, Przelewy zostały wysłane o godzinie 12 w środę 11.10., natomiast dopiero o północy została zaktualizowana informacja na Koncie Pracownika (takie mamy w tym momencie rozwiązanie techniczne, że synchronizacja informacji między systemami jest uruchamiana nocą). W razie wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Kadr i Płac (tel 12 294 13 04 wew. 121). Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dobrego dnia, Zespół Jobman Group

pytanie

Lena

Bardzo podzielone macie zdanie na temat firmy. Może ktoś napisać kilka informacji jaka atmosfera, może cos jeszcze?

Pola

Jaka praca jest związana z ofertą-" Pracownik działu tradycja- Mysłowice"

@Pola

Witamy, Praca na dziale "Tradycja" wiąże się z obsługą stoiska z wędlinami/serami. Pozdrawiamy, Zespół Jobman Group

Hanna

@Enik może firma chce, żebyś posiadał większy zasięg w wyborze pracy? Możesz zadzwoń lub przejdź się i powiedz, że interesuje Cie tylko Wrocław. Pamiętajmy, że osoby to obsługujące to też ludzie i może to była pomyłka.

Może mi ktoś pomóc, bo nie bardzo rozumiem. Co pierwsze robię wypełniam deklaracje - której na koncie do wypełnienia nie widzę, czy znajduje pracodawcę, wybieram kiedy chce pracować a potem ta deklaracja się pojawia a zaraz po niej umowa.

Hanna

@Ula a skąd masz takie informacje? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Na forum znalazłaś takie informacje, czy szukałaś jeszcze gdzieś indziej? Jeżeli tak to podziel się szerzej ze swoimi doświadczeniami, bo nie tylko Ty chciałbyś aplikować i może to forumowiczów zainteresować.

Ula

Mam informację, że Jobman Group to dobry pracodawca. Można aplikować?

Czy Jobman Group ma również w swojej ofercie prace za granicą? Jak się z nimi współpracuje w kwestii rozliczeń?

@Paweł

Dzień dobry, Niestety nie oferujemy pracy za granicą, mamy oferty wyłącznie w Polsce. Jeżeli zaś chodzi o rozliczenia, to mamy dwa systemy wypłat wynagrodzeń: tygodniowy i miesięczny (uzależnione od rodzaju pracy i umowy). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

46 lat

Dobra firma, dbają o pracowników.

Fajna agencja i jeszcze wyjaśniają wiele spraw na forum!

Domono

Widzę , że firma Jobman Group jest aktywna na forum i to bardzo dobrze. Mam nadzieję , że informacje pisane przez maruderów będą na bieżąco weryfikowane i może to jest sposób na liczne nieprawdziwe wpisy. Korzystałem z pracy za pośrednictwem tej agencji i było dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 115 ocen.

Jobman Group Sp. z o.o.