Saint Guirons Patrick-Alsped

Września

Opinie o Saint Guirons Patrick-Alsped

Polka 2010-10-01 19:48:21
Wyczuli w końcu gościa.Ten typ to ostatni sort przyzwoitości i czegokolwiek.
Patrick Saint-Guirons 2010-10-29 13:18:55
WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW !
Informuję ,iż właśnie została złożona skarga do POLICJI w celu ścigania AUTORA tej kłamliwej i zniesławiającej informacji na temat mojej osoby. AUTOR tych zniesławiających informacji odpowie za ten czyn- KODEKS KARNY art 212 par. 1 i 2 dla informacji podaje treść:
Art. 212. [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
pozdrawiam
Patrick Saint-Guirons
jojo efekt 2010-11-05 23:45:48
Oj człowieku,ty zupełnie nie masz w sobie samokrytyki,sam to napisałeś????
murcyk 2010-11-18 22:54:12
Toż to wszystko prawda.
chcę znać szczegóły- dziennikarz 2011-01-19 09:06:10
WITAM.
JESTEM DZIENNIKARZEM,JESTEM W TRAKCIE PISANIA ARTYKUŁU O FIRMACH.NA TYM FORUM ZNAJDUJĄ SIĘ OGÓLNE INFORMACJE- NIE MA KONKRETNYCH SYTUACJI.
PROSZĘ OPISAĆ SYTUACJE, CO SIĘ KONKRETNIE WYDARZYŁO? CZY NIE PŁACĄ ZUS?, NIE OTRZYMALIŚCIE WYPŁATY?, JAKIE WARUNKI PRACY?.
wy wiecie 2011-03-25 00:00:02
Omijajcie szerokim łukiem tego człowieka.Zatrudnijcie się,a doznacie wrażeń na 102.
wiem kto to 2011-05-26 23:17:15
Saint Guirons z Alsped lub Batlog.zero wartości
anonim 2011-07-10 23:22:15
Patrick,mam twoją umowę o pracę z Probatem,którą mi dałeś nie wiem po co podczas zgromadzenia wspólników.Myślę,że jest tobie potrzebna do wyjaśniania spraw.zadzwoń.nr tel znasz jak nikt inny.Pozdrawiam mocno i z całego serca,Bartek,twój były pracodawca.
e-miniem 2011-09-04 22:40:30
Jeśli tacy jak jacyś sant girony zakładają firmy to nie może być dobrze w tym kraju,ale wszystkiego dobrego wszystkim.
Calineczka 2011-10-20 17:57:11
Kolego Murcyk jeśli można to proszę o jakieś szczegóły tej pani G. i jej działalności bo mam zamiar za niedługo jechać do pracy a nie chciałabym wdepnąć w (usunięte przez moderatora)*. Co jest z tym alspedem nie tak??????
anka 2011-10-22 22:28:50
No właśnie co jest nie tak,bo to firma transportowa przeczytałam i sama już nie wiem.
Monik 2015-02-03 02:50:52
Nie jest to firma, która w jakiś sposób aktywnie działa w internecie. Nawet patrząc po datach wpisów można zauważyć, że nie są zbyt często odwiedzani. Jednak jest grupa ludzi, którzy mają pojęcie o ich istnieniu i zastanawiam się czy dalej z firmą współpracują. Poza tym rozwiązanie dobre dla kogoś kto szybko poszukuje pracy.
Man 2016-05-13 22:45:40
Ja tam nie wiem za bardzo jak jest w tym momencie, ale mam wrażenie że jeśli chodzi o Saint Guirons Patrick-Alsped to zawsze było dość dobrze, a nawet tylko lepiej tak Ci powiem, szanuję sprawę bardzo
Zostaw swoją opinię o Saint Guirons Patrick-Alsped - Września
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint Guirons Patrick-Alsped