Opinie o Viando w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Viando. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Viando na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viando w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Ile jest zmian w Viando?

ggg Nowy wpis

SPRZEDAJĄSTARE MIĘSO ŻOŁADKI NA OGRODACH KUPIŁEM STARE I SMIERDZĄCE MASAKRA A KEŁBASA BIAŁA MIESZANA SZOK

Teresa Nowy wpis
@ggg

Aha? :( No ale jeśli tak było to poszedłeś z tym do sanepidu czy coś, co nie? Chyba, że jednak nic z tym mięsem nie było?

Hh Nowy wpis
@Teresa

Była sobota ale zgłoszę to nie kupujcie w viando ogrody niedosyc że stare to jeszcze kombinują z rachunkami osobno doliczają do paragonu to trzeba zamknąć urząd skarbowy iSANEPID

KR

512-868-817 . Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt

Iga

Wie ktoś ile kasjer w tym sklepie zarabia?

Czy po rozmowie w Viando rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Świnka

Byłam dzisiaj w sklepie Viando na oś. Piastowskim. Ten sklep to jedna kpina. Wyposażenie sklepu to powrót do PRL. Nawet Bareja zazdrościłby takiego planu filmowego. Serio. Ceny wywindowane jak w ekskluzywnym sklepie, a sama wizualizacja sklepu bardziej nawiązuje do taniej jatki. Odnoszę wrażenie, że firma Viando się kończy i ten sklep to namacalny agonalny koniec. Co do jakości, to nie ma żadnej. Kiedyś kupowałam kabanosy, bo były smaczne, ale od kilku lat nawet ich nie da się zjeść. Zero powtarzalności i jakości wyrobów.

Staszek

Wiecie co aktualnie słychać w firmie? Interesuje mnie praca dlatego pytam.

Nie polecam tej firmy kierowcy sprzedajom na boku mięso po terminie i wciskajom że to świeże A obsługa sklepu w Poznaniu to porażka konkretnie na Jezycach panie sprzedajonce w tym sklepie to tylko osoby które pomyliły się z powołaniem nie polecam

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 25-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Viando?

Świnka

Tak, mogę. Viando przerosło moje wyobrażenie. Po pierwsze....traktują ludzi jak zło koniecznie...po drugie...każdy kto ma odmienne zdanie jest skazany na krytykę. Pani Magdaleno...jest Pani zwykłą manipulantka, złośliwą osobą, która nie szanine innych, współpracowników. Żałuję tego, że nie posłuchała Pani, dobrego pracownika....ktory robi wszystko.... Dziękuj Kobieto, ze masz zaufanego człowieka w swoich szeregach. Bo Urszula, sprzeda Cię na pierwszym zakręcie. Szanuj ludzi, którzy zawsze prawdę Ci w oczy mówią. Pogratulować Wam....tylko czego?...

rejwen

Witam, Pracowałam tam jako zootechnik latem, po prostu jeden wielki koszmar. Na początku fajnie, trafiłam na budynek do choleryka co ciagle wyzywał współpracowników, w stosunku do mnie było Ok, pokazywał mi jak mam obchodzić się ze zwierzetami, z tego względu,że niemiałam doświadczenia. Kilka dni później mu się odmieniło i za wszystko mnie wyzywał, bo ciągle mu coś nie pasowało.Cały dyrektor to jeden wielki oblech , co obiecuje krocie i próbuje przekonać by sie zostało.Kosztem oszczędności na zwierzętach.Zootechnicy są tylko tam w porządku.Bo próbują cokolwiek zmienić by firma zarabiała a zwierzęta miały lepsze warunki.

Man

Wiem, że jeśli chodzi o przedstawicielstwo handlowe to nie mają sobie aktualnie równych przy premiach

tyomo

oni zatrudniają teraz?

Nie zgadzam sie z tymi opiniami, jestem stałą klientką Viando, bardzo lubie wyroby tej firmy i od lat kupuje u Pań na os. Jagiellońsim lub na os. Zwycięstwa, zawsze polecaja mi swieży towar a obsługa na najwyższym poziomie. Nie rozumiem o co chodzi z tymi etykietami, gdyż zawsze Panie daja mi paragon i mogę spojżeć za co płacę. Pozdrawiam Panie serdecznie.

nastepna

nareszcie ktos sie za to wział!!!!! jestem z tobą.czekam na kontakt i podanie mumeru.Nie dajmy sie laski oskubac tej firmie.mamy rodziny i dzieci walczmy.a te ich in blanco moga wsadzic w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

JA!

poszukuję kobiet które viadno chce zrobic w konia.jak to mozliwe zeby przez okres miesiaca było 9tys manka!!!!! tydzień dostaw to jest.teraz każa płacic po 2 miesiacach ciszy.Osoby poszkodowane prosze o kont tu na forum wkrótce podam telefon pod ktory mozna dzwonic,bo ja nie mam zamiaru się im dać. takze łączmy się i nie dajmy sie [usunięte przez moderatora]

n

jeden wielki bajzel

Zostaw merytoryczną opinię o Viando - Poznań

• Jak się pracuje w Viando?

Zobacz opinie na temat firmy Viando tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viando?

Viando