logo Viando

Opinie o Viando

n 2010-10-03 10:43:23
jeden wielki bajzel
JA! 2010-11-15 15:55:55
poszukuję kobiet które viadno chce zrobic w konia.jak to mozliwe zeby przez okres miesiaca było 9tys manka!!!!! tydzień dostaw to jest.teraz każa płacic po 2 miesiacach ciszy.Osoby poszkodowane prosze o kont tu na forum wkrótce podam telefon pod ktory mozna dzwonic,bo ja nie mam zamiaru się im dać. takze łączmy się i nie dajmy sie [usunięte przez moderatora]
nastepna 2010-11-15 16:21:56
nareszcie ktos sie za to wział!!!!! jestem z tobą.czekam na kontakt i podanie mumeru.Nie dajmy sie laski oskubac tej firmie.mamy rodziny i dzieci walczmy.a te ich in blanco moga wsadzic w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
anonim 2011-05-22 01:55:34
Nie zgadzam sie z tymi opiniami, jestem stałą klientką Viando, bardzo lubie wyroby tej firmy i od lat kupuje u Pań na os. Jagiellońsim lub na os. Zwycięstwa, zawsze polecaja mi swieży towar a obsługa na najwyższym poziomie. Nie rozumiem o co chodzi z tymi etykietami, gdyż zawsze Panie daja mi paragon i mogę spojżeć za co płacę. Pozdrawiam Panie serdecznie.
tyomo 2015-01-30 09:34:47
oni zatrudniają teraz?
Man 2016-05-19 17:23:52
Wiem, że jeśli chodzi o przedstawicielstwo handlowe to nie mają sobie aktualnie równych przy premiach
Zostaw swoją opinię o Viando - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viando