Mennica Polska

Pszczyna

Opinie o Mennica Polska

klient MS 2011-07-29 19:05:48
Oj, to już trochę ryzykowne zdanie.... Ciekawe skąd tyle złości do tej firmy? Były czy obecny pracodawca?
czałszesku 2011-07-30 09:40:23
Ryzykowne? Obecnego prezydenta nie trzeba obrażać, on sam to doskonale robi...Były czy obecny pracodawca, co za różnica, ważne że chcielibyście być postrzegani jako kryształowi czyści i przejrzyści a daleko Wam do tego!
były pracownik 2011-07-30 16:16:35
Nie przesadzasz, wcale nie są tacy najgorsi, mają swoje na sumieniu jak każdy ale nie było wcale tak źle. Pracowałam tam kiedyś i muszę przyznać że robią się na kogoś lepszego niż są w rzeczywistości, chociaż wypłata zawsze była na czas, no ale tak zawsze być powinno!
Myślę że sami się proszą o takie komentarze, w końcu to forum i można powiedzieć wszystko co leży na sercu, oczywiście w granicach dobrego smaku ale też opierając się na prawie do wolności wypowiedzi. Prowokują bo sami sobie na tym forum PR robią, to widać aż w oczy kole, myślicie że ludzie są tacy nierozgarnięci że się nie połapią????
też były pracownik 2011-07-30 19:47:07
a ja uważam, że są naprawdę dobrzy. Pracowałam w kilku firmach a ta jako pracodawca zdecydowanie się wyróżniał. No i porównując produkty (jakość) z innymi to zdecydowanie na plus. I to nie jest PR - wierzę w to i tyle
zaciekawiony.... 2011-07-31 22:44:56
Tak sobie czytam ten wątek i zastanawiam się, o co tu chodzi? Czy rozmawiacie o firmie czy o monetach które produkują? Każda firma chyba chce być dobrze postrzegana. Co do tematu wypłat dla pracownika. Wbrew pozorom, w obecnych czasach nie jest to standard. Pewnie jest to taka sama firma jakich wiele na rynku. I dobrze - konkurencja jest potrzebna!
anonim1111111111 2011-08-08 13:27:09
Witam. Niedługo idę na rozmowę o pracę jako handlowiec. Tak szczerze poproszę jakie warunki, jaka wypłata, jak atmosfera, czy zdrowe podejście czy hore wywieranie presji i 100 raportów dziennie?
Dzięki Pozdrawiam
pracownik 2011-08-08 15:28:35
Witaj. Szczerze polecam. Co prawda ja pracuję nie na miejscu. Reprezentuję MŚ w terenie. Ale mam codzienne kontakty zarówno z szefami jak i szeregowymi pracownikami. Rzadko spotyka się tak kulturalnych ludzi. Praca nie jest łatwa, ale można zarobić. Trzymam kciuki za rozmowę. Daj tu znać jak poszło
anonim 2011-08-09 16:51:54
Witajcie ja też tam idę na rozmowę może ktoś przybliży warunki pracy, wynagrodzenie i wiecie to co by się przydało wiedziec w czasie rozmowy rekrutacyjnej z góry wielkie dzięki
anonim 2011-08-12 22:57:49
Dużą kulturą to się trzeba wykazać pracując tam! Wciskanie towaru na siłę gdzie się da zakrawające o akwizycję. Zarobki dla handlowców marne jak i prowizja. Zastanówcie się czemu jest tam tak duża rotacja.
Towar jest ciężko sprzedać, rynek nie jest łatwy. Te terenowy co ty mi tu opowiadasz za farmazony, nikogo tam nie było takiego, który byłby codziennie i w terenie! Chyba że robisz się za terenowego a po prostu musisz dymać za zleceniami po całym kraju a na co dzień siedzisz tam na wsi.
galanonim 2011-08-13 16:56:11
O matko, to chyba wypowiedź ex pracownika??? Nie przeszedłeś okresu próbnego? Człowieku, tak jest w każdej firmie handlowej!!! czego się spodziewasz? 10 tys. pensji podstawowej i nóżek na biurku? Nie te czasy. Jak nie polatasz za klientem to nigdzie nie zarobisz!
..... 2011-08-15 09:14:18
Chyba was wszystkich popier.... To bardzo dobra firma.
anonim 2011-08-15 13:38:03
Z tą firmą jest tak jak z obecną ekipą rządzącą, wszystkim wmawiają że są zarąbiści, sami w to uwierzyli, gorzej z rzeczywistością, która jest z goła inna!
Monika 2011-08-20 14:45:58
Próbujesz się już czepiać wszystkiego nie wiem jaka atmosfera ale siedzibę mają ładną a to że na wsi to nie wiem w czym by to miało przeszkadzać? chyba chodzi jednak o jakieś osobiste żale. Co to kogo obchodzi czy mają dobre produkty czy są drugą największą mennicą tu są oceniani jako pracodawca prawda?
zygfryd 2011-08-20 20:24:40
To se spróbuj tam w zimie dojechać, lokalizacja fatalna, w zimie czasem nie odśnieżą drogi, którą się dojeżdża.
Co do siedziby to z daleka ładnie wygląda z bliska już gorzej, z jakiś byłych chlewów to zrobili, wykończenie odbiega od ideałów.
Płacą zawsze na czas, jednak za bardzo się tym chwalą jakby to nie wiadomo co było, nigdy nie spotkałem się z firmą, która by mi nie zapłaciła na czas, po prostu już bym mnie tam nie było.
Firma jakoś się rozwija ale żeby tak różowo było jak to prezesiki tu kolorują to się nie zgodzę.
Atmosfera jak wszędzie, każdy sobie rzepkę skrobie, pracowałem w firmach gdzie było lepiej
XYZ 2011-08-21 07:39:48
To Ty krótko na tym świecie żyjesz skoro nie spotkałeś jeszcze firmy która nie płaci na czas. To niestety jest teraz często standard. Skoro oni płaca to już nie jest źle
anonim 2011-08-21 18:53:17
Kolego to nie kwestia jak mówisz krótkiego życia, lecz kojarzenia faktów i wyciągania wniosków, skoro firma jest jakaś nie teges, coś w niej nie pasuje to po co pchać się w g....no.
Mennica płaci i dobrze, chwała jej za to ale to standard dla mnie,
chwalić nie ma się czym.
To tak jakby chcieli nam powiedzieć wszyscy ci....ją tylko nie my.
cecylia 2011-08-24 10:03:51
No cóż, na tym portalu większość ludzi wylewa swoje żale. A jeśli ktoś dobrze pisze to od razu jest podejrzane, że to szef sam o sobie.... Nikt nie bierze pod uwagę, że może występować w przyrodzie takie zjawisko jak :zadowolony pracownik".... A szkoda....
marian koniuszko 2011-08-24 19:08:33
No cóż, skoro ktoś uważa że już nie można krytykować firmy bo odrazu jest się posądzanym o wylewanie swoich żali.
To jest krytyka, albo weźmiecie ją na plecy albo będziecie tak się zachowywać jak się zachowujecie, widzę te niby obiektywne oceny, to żałosne jest.
Zadowolony pracownik tak, jak najbardziej, w mojej nowej firmie ale nie w tej.
????? 2011-08-25 08:44:04
Byłem tam na rozmowie..... Czy to prawda, że mają się zamykać?????
Andrzej 2011-08-30 22:02:57
miałem okazje współpracować na umowę zlecenie.
osobiście oceniam pozytywnie, sympatyczny kontakt, niezłą kase z prowizji dorobiłem. Siedziby nie oceniam bo byłem pare razy ogólnie w terenie działałem. Moja ocena na plus.
edgar hoover 2011-09-01 22:33:23
O! robi się coraz ciekawiej, komuś nerwy puszczają, tylko się nie pozabijajcie.
Pokazujecie klasę, skoro nazwiskami zaczynacie rzucać, oby tak dalej, powodzenia!
..... 2011-09-05 09:33:59
A może tak trochę konkretów? Chcemy wiedzieć czy warto tam zaczynać. Osobiste wycieczki to przy kawie w czasie przerwy :-) Jaka jest pensja????
Andrzej 2011-09-05 22:27:06
nie wiem jak zarabiają handlowcy stacjonarni ale ja prowadząc własną firmę i dorabiając na umowe zlecenie jak miałem miesiąc w którym mi się chciało ;-) to na luzie waliłem 3000-4000 z samej prowizji.
Podejrzewam że handlowcy na etat jak są dobrzy to mogą tam ciekawie zarobić.
Co do produktu, mi pasował. Nie sa to gwoździe ani rynek FMCG ale temat wzbudzał zainteresowanie. jak to mawiają dobry handlowiec wszystko sprzeda ;-)))
marysia 2011-09-06 09:08:48
Dodaj jeszcze że obowiązuej Cię klauzula tajności, więc informacje mało wiarygodne:P
pytek 2011-09-06 20:28:02
Andrzeju, tak ci świetnie szło a piszesz w czasie przeszłym... Znudziło się robienie kasy czy ty im się znudziłeś??
zainteresowany 2011-09-09 18:49:52
ktoś kto tam pracował napisał że zarobki marne niech poda więc ile te "marne zarobki" wynoszą"?
anonim 2011-09-09 19:13:24
ile zarabia tam handlowiec?
klauzula tajności 2011-09-09 19:24:34
nikt Ci nie powie, trzeba tam podpisać klauzulę tajności zarobków więc nic z tego
byla 2011-09-12 12:11:55
Tam jest bardzo duża rotacja ludzi, a akwizycja i wciskanie takiego badziewia jak żetony to nie prosta sprawa. Dwóch Heńków klepie te medaliki a garść (usunięte przez moderatora) zapieprza po Polsce i wciska je komu się da.
była 2 2011-09-12 15:33:39
Aleś im dowaliła, myślałam że z krzesła spadnę...taka prawda, czysta prawda, jak to ktoś napisał wyżej zakład ślusarski, a te 4K to chyba tylko prezio tam kasuje...
I po co to 2011-09-13 11:42:23
Nie pracuję w tej firmie i jej nie znam. Ale widzę, że złości w ludziach aż nadto. I PO CO??? Ludzie, opamiętajcie się! każdy chce pracować a nieskazitelnych firm to chyba już ze świecą szukać
terefere 2011-09-13 18:00:50
Kolego nie ściemniaj że dla nich nie pracujesz, wszystko by było OK jakby tak nie szaleli z tymi niby to nie ich komentarzami, że ta firma jest super i w ogóle najlepsza na świecie.
Niektórych znających smutną rzeczywistość mogło to z lekka wnerwić, o prawdę coraz trudniej, prawda to towar deficytowy.
Rozwaliły mnie te 4k samej prowizji, większej ściemy nie słyszałem, tam to na początku jako handlowiec się zarabia jak pani w mięsnym, z całym szacunkiem dla pani z mięsnego...
stop sciemie 2011-09-13 19:36:16
@ I po co to
nie pracujesz w tej firmie i jej nie znasz a przyszedłeś na jej profil i zabierasz głos dziwne to naprawdę! Tam jest duży przemiał handlowców więc rynek jest trudny i kasa chyba nie za wielka skoro tak przychodzą i odchodzą!
????? 2011-09-14 18:49:02
To z ich strony. Wygląda, że mają pożądanych partnerów. Wiecie coś o tym??
1 BOND - Złote sztabki inwestycyjne Silver Bonds i Mennicy Śląskiej

PRÓBA ZŁOTA ZOSTAŁA POTWIERDZONA PRZEZ URZĄD PROBIERCZY W KRAKOWIE
kolekcjoner 2011-09-15 11:18:55
kruszec to kruszec Krugerandy to nigdy nie będą a sztabki można cechować wszędzie przecież to nie oni je odlewają tylko tłoczą na nich "swoje logo". A oszukiwać tutaj się nie da bo za coś takiego świat się ogląda zza krat. A zawsze większym zainteresowaniem się będzie cieszyć sztabka sygnowana przez znaną firmę niż przez jakiegoś maleńkiego wytwórcę mimo że to ten sam kruszec.
anka 2011-09-22 22:17:43
a ile zarabiają przedstawiciele handlowi w podobnych firmach?
statystyk 2011-09-24 12:39:17
Taka maleńka firemka a tyle opinii? chyba ktoś reklamę robi!
hhh 2011-09-25 14:04:02
może jest znana w regionie to stąd? A ostatnio podobno to chcą zawojować całą Polskę....
usmiana 2011-10-18 02:35:50
tak, zapewne
to prawda? 2011-12-13 09:06:11
Podobno duży rozwój? Czy ktoś słyszał, że zatrudniają przedstawicieli w Polsce? Wiecie na jakich warunkach?
po prostu 2012-01-06 13:27:35
szkoda czasu
o dupe rozbić... 2012-01-27 12:17:26
...że tak powiem, żenuła firma!
Anna 2013-01-14 23:52:22
Jakich warunków finansowych można się tam spodziewać, rząd wielkości tak żeby nie łamać klauzuli tajności wysokości wynagrodzeń. Chodzi mi o stanowisko handlowca.
Maniek 2013-09-12 06:56:46
Wszedłem na to forum nie szukając pracy ale żeby dowiedzieć się czegoś i podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Firma współpracująca świadomie z podmiotami gospodarczymi umieszczonymi na liście ostrzeżeń publicznych KNF-u NIE JEST GODNA ZAUFANIA
basia 2014-04-11 15:28:56
Mieli podobno ostatnio jakaś kontrolę która się nie skończyła za ciekawie dla nich.
martula 2015-01-31 22:04:09
no tak praca w mennicy polska to chyba prestiż co? i tak sobie myślę, że pewnie bardzo dobrze wygląda to w CV. dlatego chciałbym spróbować się do nich jakos w cisnąć do pracy. Może dział HR kogoś potrzebuje? bo ja jestem wykształcona w tym kierunku i czuje się w tym mocna. A jak nie, to na jakie miejsca kogoś szukają? może coś też będzie "jak dla mnie"
kasia 2015-04-23 13:28:33
Parcę w mennicy polska, można dostać tylko po znajmości,jak sie zwolni jakiś wakat to wsadzają tam swojego człowieka. Klimat średni zarobki zależą od stanowiska.
numizmatyk 2015-10-04 12:10:58
do tych powyżej: Mennica Śląska i Mennica Polska to dwie zupełnie inne firmy pomyliliście wątki.
zico 2016-02-04 18:17:23
czy ktoś może napisać jakie są zarobki jako doradca klienta w sklepie firmowym?
aha 2016-05-11 09:49:58
Świetnie, że można u nich liczyć na odpowiednie benefity socjalne.
Zostaw swoją opinię o Mennica Polska - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mennica Polska