Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD

Wrocław

Opinie o Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD

kibel 2009-06-21 20:46
niepolecam tej pracy nikomu chyba ze jest desperatem i niema odwagi się zabić wiec niech idzie do ero do pracy!
anonim 2010-07-20 16:11
masz racje praca w tej firmie to tragedia - tyrasz po 12 godzin w niedzielę za wolne we wtorek czy inny dzień w tygodniu, wciskasz ludziom akcesoria i przedłuzenie gwarancji bo jak limitów nie wyrobisz to po premii... koszmar, a płaca wystarcza tylko na opłaty na życie musisz zarobić gdzie indziej - odradzam wszystkim !!!!
ZGORSZONA 2014-03-30 14:13
Odradzam wszystkim,pracownicy wzywani do pracy w dniu wolnym OBOWIĄZKOWO!! w celu rozładunku tira w godzinach nocnych.Szanowny kierowniku kto będzie odpowiadał za uszczerbek na zdrowiu pracownika podczas tego rozładunku w dniu wolnym? dodam ,że Ci ludzie są zatrudnieni na stanowisku SPRZEDAWCA ,a nie pracownik fizyczny zmiany NOCNEJ ...Brak słów najlepsi pracownicy ,którzy harują na tych "wyżej"nie maja nigdy podwyżek ,pracują nie tylko za podstawę mniejszą!!niż najniższa krajowa bo do niej i tak trzeba sobie dobić punktami bo tak jest skonstruowana umowa ale również muszą sprzątać sklep,przeprowadzać prace remontowe i do tego wykonywać swoją podstawową funkcję dobrze Sprzedawać,a jest tak ponieważ firma oszczędza na wszystkich kosztach!nie liczcie też n bony na święta lub pakiet multisport,pracując w tej firmie liczcie tylko na siebie bo po 10 latach pracy firmie dostaniecie jedynie książkę...Nie liczcie również na urlop z rodziną ponieważ i tak będziecie wzywani na obowiązkowe szkolenia i prace remontowe.
ŻONA PRACOWNIKA 2015-02-21 14:01
podstawa najniższa +premia jeśli sobie wypracujecie,pod warunkiem ,że Cię z niej nie okradną bo normalną rzeczą jest ,że jeśli będzie zwrot nie z Twojej winy bo klient będzie miał "widzimiś" ,a firma aby uniknąć awntury z trudnym klientem przyjmie taki zwrot nawet po mięsiącu użytkowania sprzętu!!! to w przyszłym miesiącu okradnie Cię z premii za to ,że Ty wywiązałeś się w 100% procentach z obowiązków sprzedawcy i sprzedałeś gwarancję ,taka będzie Twoja nagroda!firma nie przewiduję takich przypadków więc wszyscy będą zadowoleni ,a Ty wyjdziesz na tym najgorzej.JAWNE ZŁODZIEJSTWO!!!!!!!!!!!!!!ciekawe co na to inspektor.....czy tak się robi ????
Boy26 2015-11-11 11:51
Pracuje u nich za pośrednictwem agencji pracy PracaInfo w magazynie w Sokołowie. Kierownictwo magazynu super w szczególności Pan Janusz. Agencja w porządku. Wypłacają na czas. Dobry kontakt jest. Z reszta za pośrednictwem tej agencji pracuje już w drugiej firmie.

Warto skorzystać z usług tej agencji. Warto tez pracować w Euro RTV AGD bo w magazynie jest ogromny porządek i pracują tu profesjonaliści.
Ritton 2015-11-14 21:50
Tez robię w magazynie. Kasa spoko na czas tylko dużo i ciężka praca. Teraz jeszcze te dodatkowe godziny ale w ogólnym rozrachunku spox.
Płock ul. Przemysłowa 2016-02-19 09:28
dno dno i jeszcze raz dno
Pablo 2016-05-18 15:21
Niezłe bajki! DRAMAT!!!!!
lepal 2017-03-29 14:42
Obsługa nieprofesjonalna, niegrzeczna, robią łaskę, że z tobęa rozmawiają. Przy każdym zakupie są problemy, których następnie nie chcą pomóc rozwiazać. Wyjątkowo nieuprzejme, wręcz nieludzkie traktowanie klienta.
seba92 2017-04-03 16:36
A ja powiem tak... praca jest z roku na rok coraz to cięższa, narzucają coraz wyższe progi sprzedażowe, ale niestety nie idzie za tym większa pensja.. Osobiście nie polecam, zdarza się bardzo często, że klienci sprawiają wrażenie, jakby myśleli, że pracownicy tej firmy ukończyli co najwyżej szkołę podstawową, może dzieje się tak jedynie w dużych miastach takich jak Wrocław, ale stanowczo odradzam. Tak naprawdę praca tam nie niesie ze sobą żadnych plusów.
ojro 2017-04-25 12:48
Nie polecam pracy w tym miejscu. Kadra kierownicza, marketing i biuro tak są rozrośnięte, że nie jest się w stanie na nich wszystkich zarobić. Ostatecznie wychodzi na to że pracuje się "świątek, piątek" ale pensja jest marna, bo zanim do mrówki która na nich zarabia dojdzie to już nic nie ma do podziału. Wymyślają tylko coraz to ciekawsze stanowiska na które trzeba pracować. Bo każdy manager ma młodszego managera który ma z kolei swojego.
Niestety bardzo rozrośnięta administracja na którą jest za mało życia aby zapracować...
Zostaw swoją opinię o Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-net sieć Sklepów RTV EURO AGD