Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

cwil

Ja pracuje Impel Szczecin i tam ludzi mają za śmieci okradają i okłamują.

megan
@cwil

Nie tak ostro, mam zupełnie inne doświadczenie. W pracy tego rodzaju nie spija się śmietanki tylko tyra. Warunki określa się przed jej rozpoczęciem, to po co ten lament.

kasia

korporacja, z zasadami, wydaje mi sie ze warto sie u ich zahaczyc i sprobowac czy taki typ pracy odpowiada, czy jednak lepiej sie bujac po znajomych

Onna

Firma Impel Warszawa, praca na Banku Narodowym pod kierownictwem Katarzyny T. to dramat. Wystrzegajcie się jak możecie tego miejsca. Pani kierownik wulgarna, nieprzyjemna bez poszanowania 2 człowieka. Organizuje zebrania na których omawiane są plotki. Krzyczy i używa wulgaryzmów, szantażuje pracowników. Organizacja pracy tam jest porażająca. Szkoda zdrowia.

ksawery
@Onna

Przykre, że relacje z przełożoną są nieprzyjemne; ale taka pani też od kogoś zależy. Jest też prawo pracy, które broni interesów pracownika. Ogólnie w Impelu pracuje się bezkonfliktowo, ale czarne owce zdarzają się wszędzie.

karolina

jak ktos chce pracowac to pracowac bedzie wszedzie, a jak ktos lubi narzekac, to narzekac tez bedzie wszedzie, taka jest prawda, a tutaj sie pracuje

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
martyna

to prawda zenie kazdy nadaje siedo fizycznej pracy, moim zdnaiem jak ktos wie o co chodzi w sprzataniu tutaj na pewno sie odnajdzie

ula

przede wszystkim jest umowa, stala praca i grafikniezle ulozony, dosyc mialam sprzetania po znajomych raz bybo raz nie, nigdy nic pewnego, teraz jest inaczej

Haalinka

Tak ana umowie zlecenie miałam 928brutto i na rękę otrzymałam 684 za 116godz

agata

wrazenie sa rozne, jednym sie podoba drugim mniej, to normalne, wazne jest to, ze tutaj jak sie chce pracowac i sie dobrze to robi, to mozna zagrzac miejsce na dluzej

mirka

wiem jedno, wole prace na umowie niz tak jak jeszcze niedawno dorabialam u znajomych, ciesze sie ze udalo mi sie dostac prace tutaj

iwona

u nas miejsc brakuje ostatnio, bo ciezko dostac prace w sprzataniu w tak dobrej firmie, wiec kazdy pracy pilnuje

inga

rozne stanowiska, rozne wymagania, ale to dobrze, bo mozna wybierac i oferte dopasowac do siebie

iza

ja tez wyslalam cv, to widze ze mi konkurencja rosnie, ale znaczy to tyle, ze warto sie u nich zahaczyc skoro jest duze zaintereswoanie

ala

w administracji pracowalam 3 lata i musialam sie przeprowadzic, ale prace wspominam bardzo dobrze i gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania, na pewno pracowalabym tam dalej

kinga

u mnie w zespole atmosfera jak najbardziej ok, wiec nie wiem o czym sie rozne dyskusje tocza

koleżanka

To prawda.Ja pracuję w szpitalu w Wadowicach i płacą 5.25 za godzinę .Śmieszne pieniądze.Jak w dzisiejszych czasach nie wstydzą się płacić tak śmiesznych pieniędzy .I to taka potężna firma jak impel. Dorabiają się na ludzkiej krzywdzie.

parol
@koleżanka

Nie ma przymusu. Najpierw staracie się ludziska o angaż, a potem jedziecie po bandzie. Nie jest najgorzej. Wszędzie trzeba tyrać. Miłego....

mona

ja nie wierzę w to co tu czytam....w szpitalu płaca 4.90zł za godzinę smieszne pieniazki....na nie których oddziałach dziewczyny sa traktowane jak szmaty.... czego tu chciec wiecej taka prawda....

jabadabaduuu
@mona

ja też nie wierzę w to co czytam, chyba osoby od marketingu dokonują tych pozytywnych wpisów. Praca w szpitalu za stawkę mniejsza niż minimalna. Byłam aż 2 dni i nikomu nie polecam. Kobiety są strasznie styrane tą pracą a wymagania co do czystości wielkie. Myślę, ze pracują tam tylko osoby bez wykształcenia lub te,które mają nóż na gardle.

@mona

W Centrum zdrowia dziecka pracują ukraiński które okradają swoje koleżanki a nie jakaś pani Ilona po zgłoszeniu udaje że nic siè nie stało i trzyma stronę ukrainek

hiszpanka

Bzdury piszesz. Pracuję w CZD i znam to środowisko. Są Polacy, którzy wciąż nie mają pieniędzy na jedzenie, papierosy( a palą jak przysłowiowe smoki) i żebrzą o kanapkę lub jednego papierosa, korzystają z nieobecności współpracowników i przeczesują szafki w poszukiwaniu cukru czy kawy. Ciągle czują się oszukiwani przez wymienioną przez Ciebie Panią Ilonę . Teraz i Ukrainki was okradają! OGARNIJ SIE KOBIETO! Pani Ilono> Ja cieszę się, że mogę z Panią pracować. Współczuję, że musi Pani pracować z takimi zgorzkniałymi, wciąż niezadowolonymi ludżmi:(

Aneta
@hiszpanka

Jak w każdej pracy są osoby które nic nie robią a za wszelką cene chcą podlizać się szefowej,wszyscy wiemy jaka jest prawda

mark67

a jesili chodzi o ochrone to jekie recenzjie znacie na temat impela

albert
@mark67

Pracownicy ochrony musza mieć w doświadczeniu umiejętności pomocy przedmedycznej i posługiwania się bronią. W końcu są na służnie.

alicja

sprzet daje rade to fakt, a to jednak znacznie ulatwia codzienna prace

basia

Dużym plusem jest tu nowoczesny sprzęt, który ułatwia sprzątanie w dużych firmach. Pracodawca dba o prawnika, co nie zawsze ma miejsce w innych firmach.

zuzia

Pracuje przez 6 lat w impel oddzial suwalki woj. Podlaskie i tam to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) nie dosc ze ukraina to jeszcze narkomany pijaki i zlodzieje a brygadzistki to fałszywe konfidentki.

michał
@zuzia

Nie rozumiem dlaczego w takim razie nie poszuka Pani lepszego miejsca. Tysiące ludzi w Impelu chwali sobie pracę, ale zawsze znajdzie się jakaś czarna owca. Wstyd.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning