Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

wiktoria

Odsyłam na stronę bloga impelowskiego, gdzie znajdują się bardzo ciekawe materialy nie tylko stricte firmowe ale ogólnorozpoznawcze. Praktyczne porady też na temat przygotowania swojej oferty osobistej dla pracodawcy by być atrakcyjnym kandydatem.

wanda

Impel w wielu miejscach pośredniczy w obsłudze firm; zatrudnienie na określonych warunkach to pochodna z kim w rezultacie zawiera się umowę. Najważniejsze, że można tu poszukać czegoś odpowiedniego dla swoich umiejetności; sprzatanie; prosta rzecz; nikomu nie przynosi ujmy a pieniadze owszem.

felek

Impel jest bez watpienia dużym rekinem na rynku obsługi monitoringu i ochrony; coraz więcej usług outsoursingowych opłaca się firmom, którym nie opłaca się zatrudniać bezpośrednio pracowników.

metody

Naokoło najczęsciej słyszy się biadolenie. Ciekawe czy tak chętnie "wygarniacie" swojemu pracodawcy w oczy te uwagi. Chyba niestety internet tylko uwlnia demony nienawiści . Przypominam impelowskiej braci, że ręki, która karmi nie gryzie się....

cyryl
@metody

ciekawe czy ty bracie impelowcu taki czysty jesteś? narzekanie bylo i bedzie , a Impel to dobry pracodawca - stabilna firma, dbaja o swoich ludzi, warunki socjalne dobre - malo która firma to zapewnia.Z przelozonymi tez idzie się porozumiec , tzaba tylko wylozyc kawę na lawę .

Tadek

w impel praca jest dokałdnie taka sama jak wszedzie indziej z ta roznica ze placa na czas , idzie sie z nimi dogadac , mozna sie pozamieniac . rzetelna i wiarygodna firma!

Krystek

owszem towarzystwo w pracy jest wazne ale praca jest od pracowania a nie plotkowania takze o co kaman?ide robie swoje i juz. kasa jest. elastyczne godziny. nic wiecej mi nie potrzeba

Krystyna wawa

W każdej pracy znajdzie sie ktoś kto narzeka... faktem jest że lepiej się pracuje jak ludzie są w porządku..na szczęście mi się udało i szef i ludzie są ok. Nie narzekam na Impel, raczej ich chwalę, zawsze można się dogadać, jest duża elastyczność, pieniążki też w porządku. Znam parę podobnych firm, Impel to naprawdę dobra firma.

omena

Kazda szanujaca się firma ma swoje standardy, tak też jest w Impelu, jeżeli podejmujemy pracę to jest to też n naszej strony zobowiązanie a nie tylko roszczenie.

Anka

Dlaczego nie jechac po bandzie.Najlepiej to dać sobie jechac po garbie.Nikt tu nie mówi o unikaniu pracy.Dzisiaj nic za darmo nic nie ma.Chodzi o godziwe wynagrodzenie i warunki umowy no i szacunek mimo wszystko również do pracownika.Tylko dupolizom i kapusiom się wiedzie w takich firmach.Po za tym co tu dużo mówić czy rencista albo emeryt który ma juz jakis dochód i przychodzi jedynie dorobic będzie się skarżył... Absolutnie a na co on ma się sakrżyć.

Dawid
@Anka

albo 'pachnącym'pracownikom... siedz sobie z panienka ktorej nikt nie ruszy , bo nie maja odwagi powiedziec mu ze sie nie myje , jak otwierasz okna ,przyjezdza brygadzista i je zamyka , a ty masz ochote wiac gdzie pieprz rosnie !! podsuwasz dezorodant jako aluzje , a on ci smieci do sprzatania , to sa wykwalifikowani pracownicy z doswiadczeniem w branzy cleaning zwlaszcza ze to praca fizyczna i po np. 12 h, przychodzi dyrekcja , kierownictwo szpitala i pytaja co tak 'pachnie' a ty nie wiesz co powiedziec?! przykre to, degradacja z rzekomym 'zrozumieniem' , powiesz komukolwiek ,cala wfirma wie o tobie.

Anka

Impel czd .co za umowy oni zapewniają.większość pracowników pracuje na całe etaty bez umów które gwarantują jakiekolwiek prawa pracownicze.Z czego tu się cieszyć.Nie ma praeo fo urlopu nie ma prawa do zwolnienia.Wielkie aj waj jak człowiek zachoruje a pracownice nawzajem mało nie wydrapią sobie oczu na uciechę całego kierownicta.Żeby utrzymac się na stanowisku"głupiej "sprzataczki trzeba umiec wchodzic bez mydła w (usunięte przez administratora) kierownictwu.Wypłaty nieco ponad tysiąc zł.Może teraz coś się zmieni jesli chodzi o wynagrodzenie.Jesli stawiane są wysokie wymagania jesli chodzi o prace to równiez piwinny byc prawa do tego zeby wymagać od pracodawcy.Pracując na umowe zlecenie człowiek w zasadzie nie ma żadnych praw.Jedyne prawo to udowodnienie ze pracowałon sie na etat przed sądem a to graniczy z cudem bo durni ludzie boją się zeznawać.Każdy pilnuje własnego tyłka za te kilka grosinów które rzucą.A Pani kierownik lata po oddziałach i tylko ploty zbiera.

Bogus
@Anka

widocznie komuś odpowiada umowa zlecenie skro decyduje sie na prace. mi zalezalo na etacie i tak pracuje. nie zapominaj ze na zlecenie czesto wychodzi wiecej na reke dlatego sporo osob idzie na ten uklad. niestey zawsze cos za cos... jesli chodzi o towarzystwo top tak jak wszedzie roznie sie trafic moze. mi na szczescie udal sie sklad. z chlopakami dogaduje sie bez problemu i nikt nikomu klod pod nogi nie rzuca

kika

Praca z miotłą nie hańbi. Dla mnie angaż impelowski to ekstra gratka i dodatkowe pieniądze na własne potrzeby studenckie. Warto też czaić okazje stażowe.

techno

Impel to słaba firma, wypowiadam się konkretnie na temat tzw mistrzów zmiany, na terenie Woli. Masakra bartosiewicz niby kierownik oszukuje ludzi na kase, proponuje doróbki na innych obiektach a potem nie wypłaca pieniędzy, zawsze znajdzie jakiś sposób żeby was okraść. Kierownik bartosiewicz to zwykły oszust i (usunięte przez administratora) br /> To tylko takie małe ostrzeżenie. Nie oceniam całej firmy, ale uważajcie na BARTOSIEWICZA zwykłego złodzieja!!! Chodzi konkretnie o ochronę

Dorota
@techno

słabo z tobom,to nei koncert życzen - kpisz sobie na dziale secucity,cgyba ze latasz z miotła.u nas skandal,wknajpie przy 1 maja 23,gdzie sprzatala moja zona,dziewczyna jej koordynatora z jakims lofrusem,przyszla o 2 w nocy - lofrus ten zarzygal posprzatana juz toalete na koniec pracy mojej kobiety, skandal, buractwo, wieś tańczy,wieś spiewa!!małe pieniandze,umowa zlecenia,brak ścier, szmatuw,mydła i płynów,niewspominajac o mopie.na glowie szefa lub brygadzisty wszystko(taka rotacja,ze z innych dzialów sie wspomagaja),choc koordynatorza to odpowiada,reszta pod stolem.

karol
@techno

mi się dobrze pracuje, stabilna praca, kasa w porządku. na ludzi też nie mogę narzekać, można się dogadać, nawet z szefem:D pracowałem wcześniej w podobnej firmie, w Impel zdecydowanie lepiej

Mariola

nie mozna miec pretensji do impel za zatrudniaja obcokrajowcow. wg mnie to dobrze ze daja każdemu szanse. jesli ktos nie umie rozmawiac i dogadac sie ze np. raz jeden raz drugi wychodzi wczesniej to o co potem ma pretensje i do kogo? alkohol ? jak sie widzi i komus przeszkadza to trzeba zglaszac bo bez tego skad maja wiedziec ze cos takiego sie dzieje? dla mnie to kiepskie argumenty... impel to porzadna, terminowa i wyplacalna firma a to sa powazne argumenty :)

mateusz

Poszukiwałem namiarów na Impel bo podobno mają niezłe warunki pracy w ochronie, ciekawe jak podchodzą do emerytów i osób niepełnosprawnych, słyszałem, że przyjaźnie. Jakieś wieści na ten temat?

X
@mateusz

Pracuję w Impelu, obiektu nie wymienię. Ochrona ciągle narzeka, małe zarobki mają-śmieciowe. W większości to ludzie z grupą, bo na takich zarabiają najwięcej. Daj sobie spokój, szukaj pracy w ochronie w innej firmie. Pozdrawiam.

mania

do tej pory miałam kontakt z impelem kilka razy i zawsze było to na plus. znam też parę osób, które w tej firmie pracowały, miały umowy, dostawały pieniądze na czas, dobre warunki pracy i się nie skarżyły. w różnych obiektach ;)

A

Moja znajoma pracowała w CZD w Międzyczasie.Jak wiemy Impel to duża firma ale mi chodzi o dział sprzątające.Zawsza będą opinie negatywne i pozytywne,moja jest negatywna.Pracują tam osoby za wschodniej granicy i z tego co wiem wychodzą dużo wcześniej i przełożeni nic nie wiedzą a inne osoby są poszkodowane.I to one nie mają kawy itd bo szkoda im pieniędzy i tylko na(krzywy ryj) ze tak to nazwę i jeszcze czują się poszkodowane.Ale nie wszystkich mierzymy jedną miarą,Co do kradzieży i grzebania po szafkach to pewnie prawda tylko kto to robi.Wiem że niektóre osoby lubią sobie wypić w pracy,no còź to jest Polska.Wynagrodzenie jest marne i umowa zlecenie ale jak zawsze znajdą się osoby które napiszą pozytywne opinie.Moja opinia jest negatywna

hiszpanka
@A

:)) Jak na osobę postronną dużo wiesz o pracownikach IMPEL-a sprzątających w CZD i atmosferze tam panującej wśród pracowników. Praca na umowę zlecenie? Przecież pod koniec ubiegłego roku i teraz proponowano UMOWY O PRACE, ale sporej grupy pracowników taka forma zatrudnienia nie interesuje, więc do kogo pretensje?? . . Moja ocena(jeżeli chodzi o firmę i kierownictwo) pozostaje niezmienna-5 z plusem. Ps. Drobna uwaga- CZD jest w Międzylesiu, a nie w Międzyczasie:)

A
@hiszpanka

Masz rację w Międzylesiu

patryk

Niezależnie od negatywnych opinii niektórych frustratów Impel ma sie dobrze, a przede wszystkim zatrudnia masę osób, które tu się realizują. Tyle i az tyle.

sewer

W Impelu czuję się jakby na swoim. Zgodnie z kwalifikacjami i umiejetnościami. Ważne żeby przygotować poprawnie CV i dobrze wypaśc na rozmowie. Papiery czyli świadectwa szkolne i inne np rekomendacje popłacaja.

asa

Współpracuję z ekipą impela w moim biurze i jestem z pań bardzo zadowolona. to dobra firma usprzętowiona i precyzyjna.

Honorata

wredna bym jej nie nazwala raczej wymagajaca ale jak wiadomo niektorzy przychodza do pracy odpoczac. dokładnie! znam kilku cwaniakow co leca w kulki a potem gadaja bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning