Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

ariel

a ja wole sprzatac obiekty ktore znam i tak wlasnie mnie szefowa w grafik wpisuje i nie sprzatam nic w ciemno

Teresa
@ariel

Ten czy inny budynek jaka różnica robisz swoje sprzątasz i praca idzie jak ta lala. Pracuję już kilka lat i problemów w tej firmie nie widzę.

irena

nie ma monotoni, bo mi sie co raz zmienia miejsce, wiec sprzatam troche tu toche tam, mi to akurat odpowiada

oszukany

Pracuje od kwietnia 2015 przy sprzataniu wagonow. ....ludzie uwazajcie. Podawana caly czas w ogloszeniach i w rozmowach kwota 1800 zl NETTO....robi sie juz na rachunku do wyplaty kwota 1800 BRUTTO.

Tomy
@oszukany

Stawka jest taka jak w umowie, u mnie wszystko się zgada, problemów nie widzę, co do pracy to jak każda inna, robisz swoje i problemów nie ma.

xoxox

Totalna porażka. Pracowałam 1 dzień na sprzątaniu. Impel zatrudnia totalny margines społeczny. Po 4 godzinach pracy zeszłam na przerwę, żeby zobaczyć, że mój plecak jest opróżniony. Ukradziono mi wszystkie dokumenty i kartę do bankomatu. Po tym incydencie dowiedziałam się, że kradzieże zdarzają się często. Sprawa od razu trafiła na Policję. Zero szkoleń BHP. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!

Renata
@xoxox

Jak można cokolwiek powiedzieć o firmie przepracowując jeden dzień, skąd wiesz kto ci ukradł dokumenty? Pracuję od kilku miesięcy i sobie chwalę.

basia
@xoxox

Bardzo mi przykro, że spotkało cię coś takiego, nie wiem gdzie, ani z kim pracowałaś. Ja pracuję dla Impela od pół roku i nie narzekam. Miałam szkolenia z obsługi paru maszyn przyśpieszających pracę, do tego wypłata też jest godna.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kaja

umowa umowa i jeszcze raz umowa, podstawa w dzisiejszych czasach tutaj jest, sprzatajac u z najomych nic z tego tak prawde na przyszlosc si enie ma

nikita

jakby nie było co sprzątać to by nikt do pracy nie przyjmował ;) a tak wszyscy zadowoleni. mi się w impelu pracuje na spokojnie i to jest najważniejsze. nie martwię się o terminy, wypłaty czy atmosferę bo są w porządku.

agata

pracy sporo, to prawda, ale obowiazki dobrze rodzielone, co wazne, mi sie pracuje calkiem niezle

Ada
@agata

A gdzie teraz nie trzeba sprzątać, dzięki temu mamy pracę, nie narzekam cieszę się że mogę coś robić i to za pieniądze. Impel to jedna z największych firm która się tym zajmuje.

majka
@agata

Firma jako taka dobra. Niestety mobing ze strony tylko jednej osoby. Przkre.

misia

impel hehehe odeszlam tego haremu na poczatku bylo ok nie bylo co narzekac ale kierownik mysli ze ludzie to smiecie przeklenstwa wobec pracownikow to juz za duzo oby za te trzy lata nie wygrali przetargu w centrum zdrowia dziecka malo tego chcieli jeszcze okrasc z wyplaty mysleli ze na jelenia trafili nie polecam pracy w impelu centrum zdrowia dziecka

Ida
@misia

Mam odmienne doświadczenie, zgrana ekipa i szefostwo ok. Łatwo jest się wpasować i złapać rytm pracy wtedy nawet nie wiesz kiedy dzień ci zleciał.

lulek

a jak to w gdańsku jest? impel z tym sprzątaniem np. lotnisko?

KInga

Witam Czy to prawda że na Stadionie Narodowym szukają do sprzątania nadzoru? Słyszałam że kogoś zwolnili, kogoś zdegradowali? Gdzie można złożyć CV?

agata

pracuje od jakiegos czasu i w porownaniu z poprzednia praca tutaj panuja jasne zasady, wywiazuja sie z wyplaty, a to ze czasem jest wiecej przacy to dla mnie normalne

moni

najlepsze do czego firma była zdolna to organizacja pospolitego ruszenia do pucowania obrzyganego stadionu we Wrocławiu na dzień przed imprezą. kilka zmian dla kilkudziesięciu osób z łapanki, brygadzistki biorące na litość ("błagam wyszorujcie to jeszcze raz bo mnie zabiją"), dostałam żrące środki czyszczące i czekałam pół godziny na rękawiczki które obiecała przynieść brygadzistka, pół godziny później powiedziała że "kłamała" i kazała myć gołymi rękoma. żal

ranata

sprzatam biurowce i jest ok, stale godziny pracy i rjony, mi odpowiada

iza

zawsze gdzie pracuje duzo kobiet bywa sporo spiec, wazne jak sie do tego podejdzie i jak sie to rozwiazuje, u nas w oddziale jest naprawde spoko

dora

u nas wszystko gra a też impel. właśnie kierownictwo sensowne i z głową. albo mam szczęście do ludzi, ale w impelu pracuje mi się dobrze od początku :) jest tak jak bym chciała mieć w pracy- fair, miła atmosfera i dobre zarobki.

ObserwatorMichel

Niestety podpiszę sie pod negatywami co do kadry kierowniczej Olsztyn porażka Kierowniczka Michelina wielka dama z pobliskiej wioski.Co za kobieta ludzi jak nic tylko jest przez układy.O nieuzasadnionych awansach już nie wspomnę.Ale wszystko do czasu jest.Szkoda mi ludzi że pracują jak woły :(

renata

zastanawiam sie po co takie bzdury ludzie wypisuja, chyba poprostu pracowac im sie niechce i tyle, ja mam prace, cieszy mnie ona i zarabiam pieniadze, to najwazniejsze

gość_123

na terenie Pomorskim ludzie są wykorzystywani i jest stosowany mobing,w różnych zakladach gdzie są zatrudniani ,kierownictwo i brygadziści nie reagują np wszpitalach w Gdańsku w Tczewie w Wejcherowie i innych obiektach ludzie się boją odezwać bo są zaraz wyzywani od (usunięte przez administratora) mają robić i być cicho,może ktoś szanowny przeczyta z Wrocłowia albo Gdyni i zainteresuje się tym bo ludzie już są u kresu sił,jesteśmy wykorzystywani mamy drugie grupy Niepełnosprawności a musimy pracować 8 godz,trzeba to zgłosić do PEFRONU to zabiorą im dofinansowanie .niech Impel nie myśli że my schorowani ludzie będziemy im kasę nabijać a zwłaszcza to kierownictwo w Gdyni niech się pilnują bo niedługo PIP zawita w progi tej firmy

kola

dla mnie czynnik ludzki jest ważny, na tyle ważny,że poprzednią pracę zmieniłam z tego powodu. w impelu jest normalnie- nikt dookoła Ciebie nie skacze ale też nie traktuje Cię jak tanią siłę roboczą czy przedmiot. plus fajne warunki pracy i mam przepis na dobrą atmosferę :)

aga

jak ktos ma problem z godadaniem sie z ludzmi, to wszedzie bedzie mial i dlugo miejsca nie zagrzeje, taka prawda

Mewa
@aga

Potwierdzam czasem jakaś osoba uważa że świat kręci się wokół niej i pracować się nie da, praca do gra drużynowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning