Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

ada

o nie wiedzialam ze maja platne staze, nie czesto sie to spotyka, musze sie wiecej dowiedziec na ten temat

jola

jest czym pracowac, wszystko jasne od poczatku, grafik niezle rozpisany, ja nie widze powodu do zlego slowa

Renia

Raczej bez chemii to mordęga, choć wierzę w to że na rynku są firmy co chcą na tym przyoszczędzić, lecz to męczarnia musi być. Na szczęście Impel stosuje inne standardy.

malwina

wazne ze sa srodki do pracy, bo ciezko sie sprzata bez, tutaj wszystko jest, wystarczy wykonywac swoja prace

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Basa

Praca jest ok, fajny zespół i sprzęt, który ułatwia sprzątanie w dużych firmach. Pracodawca dba o prawnika, co nie zawsze ma miejsce w innych firmach.

jacek

atmosfera ok, wiadomo ze zawsze trafia sie ktos z krzya mina, ae to sie zdarza wszedzie, ogolnie wszystko u mnie na plus

Mira
@jacek

Potwierdzam czasem trafią się nieuleczalne przypadki lecz reszta ludzi jest ok, praca szybko schodzi w miłej atmosferze.

malwina

uwazam ze warto sie zahaczyc tutaj, z tego chocby wzgled, ze w konporacji dobrze sie pracuje, a oni do tego daja dobre warunki pracy

jacek

czekam az beda mieli miejsce i z checia od razu wskocze, kolega jest mega zadowolony

Ozz
@jacek

Każdy docenia stabilizację dobry i zgrany zespół i szefa. Nam tu tego nie brakuje, a w szeregach z miłą chęcią każdego przyjmiemy.

Mariola
@Ozz

I miło takie słowa czytać. Każdy czasem szuka nowego zajęcia, a przy dobrej atmosferze w pracy znacznie lepiej się pracuje.

aldona

Wysłałam cv na rekrutację ukrytą i odezwała się jakaś zewnętrzna firma.Po wypytaniu umówiła wstępnie spotkanie i na końcu okazało się,że jest to sprzątanie w Impelu.Doświadczenie mam,dają auto dostawcze na dojazdy,grafik jest do ustalenia i dobra atmosfera.Rozmowę mam za tydzień dlatego proszę o wszelkie informacje czego się spodziewać.Auto bo mam prawko i mam wozić pracowników?

magdalena

nigdy tak niepracowalam, ale stwierdzilam ze zaczac trzeba, zahaczylam sie i nie zaluje, jest naprawde dobrze

Iva
@magdalena

Żadna praca nie hańbi ważne że jest i że wypłata systematycznie na konto przychodzi.

nemo

dla wszystkich chętnych którzy chcą zacząć zarabiać przez internet proszę o kontakt p.jedrzychowski@gmail.com

ula

sprzatanie w taki upal latwe nie jest, jednak w wiekszosci biur na szczescie jest klimatyzacja, wiec dajmey rade

@ula

Lekko nie ma lecz dajemy radę, co prawda w impelu od kilku miesięcy pracuję lecz nie mam co narzekać. Jest praca dobry grafik i fajni ludzie.

maja

szef to szef, raz lepszy raz gorszy, ogolnie niezle mi sie trafilo, a poza tym dla mnie wazne jest wykonanie pracy i tyle

Lidka
@maja

U mnie szef normalny, wiadomo że każdy ma inny charakter i czasem jakieś zgrzyty mogą być lecz zawsze można się dogadać, praca dobra i stabilna.

Maria

Też pracuje w tej firmie atmosfera zależy od koordynatora my pracujemy W jedno osobowym składzie I to prawda co do Pana Pawła Wejsa kłamał oszukiwał co do środków babiarz faktycznie zmienił się Pan kordynator na pana Marcina I wszystko gra jak w zegarku firma nie taka zła tylko nie wiesz jakiego przełożonego będziesz mieć no i podwyżki by się przydaly

Lenka
@Maria

Moim zdaniem ważna jest atmosfera w pracy, sama pracuje ze zgraną ekipą i nawet nie wiem kiedy ten czas mija.

wiktoria

u mnie w grupie dziewczyny sa akurta fajne, kierowniczka rowniez, zawsze mozna sie dogadac co do grafiku, a jak ja mam 2 dzieci, to elastycznosc jest dla mnie bardzo wazna

zosia

nie kazdy sie do tej pracy nadaje, taka prawda, zlej baletnicy i rabek u spodnicy przeszkadza... praca dobra, wszystko czego trzeba jest

Aga
@zosia

Mi bardzo zależało na pracy trochę szukałam i zdecydowałam się na impel nie żałuję ludzie są normalni a z wypłata nigdy nie ma problemu.

ogri

mocne słowa widzę lecą, ale chyba mieliście jakiegoś pecha albo nie wiem. w impelu pracuję już jakiś czas i nie ma żadnych wałów. nie wnikam w kontakty jakie mają przełożeni z innymi pracownikami, pracuję na swoim stanowisku i wszystko się dobrze układa.

ula
@ogri

Nie wiem gdzie taką pracę znaleźliście. Ja już dwa lata pracuje dla Impela i nie miałam nigdy takich sytuacji. Jak dotąd to firma wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań. nie mogę narzekać na tego pracodawcę

Zbyszek

Pracowalem w tej firmie brak slow klamcy wyzyskiwacze pracujesz za marne grosze nie mozna tylko powiedziec ze te marne grosze wplywaly na konto a co do pana pseudo kierownika Pawła to prawda zostal prawdopodobnie przeniesiony na wawe ciekawe za co .........machlojki (usunięte przez administratora)

Fakt angażuje sie na nocnych zmianach w swoje obowiązki ( wiecie jakie ).

zyga

Jesli chodzi o tego p Pawła w z dworcoww w wwarszawie to się zgdzam z tobą kolego cwaniaczek i oszukuje ludzi mówi co innego a co innego wychodzi ludzie wykonuja za niego prace ciężko o co kolwiek się doprosic a pies na baby na maksa ze nikt z przelozonych sietym nie zainteresuje ale to juz nie moj problem firma spoko ale z dala od tego Pana pseudo kierownika Pawła W

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning