W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Opinie o W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Aktualność
Początek roku to dobry moment na podsumowanie tego, co wydarzyło się w roku ubiegłym. Jedną z ważniejszych, a zarazem najświeższych informacji jest fakt dołączenia W&K Industriemontage do elity najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, otrzymując tytuł GAZELI BIZNESU 2022❗️❗️

Gazela Biznesu to najbardziej wiarygodny ranking firm w Polsce bazujący na wynikach finansowych. Obecność w nim to poręczenie transparentności i zapewnienie dynamicznego rozwoju. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak elitarnym gronie firm❗️❗️

Gratulujemy wszystkim naszym Pracownikom - to jest nasz wspólny sukces❗️

Masz umowę o pracę i wpłatę każdego 10. Zawsze na czas nie można narekac.

Szymon
@Piotr

Płaca na czas zawsze. Ciagle mają dużo pracy za granicą. Także ok. Ogólnie dobrze.

Spioch

Polecam firmę wypłaty terminowe co jest bardzo ważne wyjazd zaplanowano terminowy powrót na urlop 5/5 niestety praca w delegaci jest ciężka rozłąka z rodziną coś za coś

Szymon

A ja polecam firmę pracowałem tam parę lat firma troszczy się o pracowników prezes nigdy nie odmówił mi pomocy napewno są lepsze firmy ale ta jest całkiem niezła diety brak ale jest dużo wyszła stawka dla ludzi co chcą pracować zawsze będzie tam praca

Ina Nowy wpis

To co męża zachęciło żeby złożyć cv to kwestia odzieży ochronnej, że gwarantuje to firma oraz o wysokiej klasy narzędziach. A chodzi mianowicie o etat montera. Mężowi też odpowiadają te szkolenia wprowadzające, które firma oferuje w ogłoszeniu, tylko jak długo one trwają i czy ten czas jest normalnie płacony?

Nowy wpis

@Ina

Dzień dobry, W ramach współpracy oferujemy wszelkiego rodzaju szkolenia, na różnym etapie współpracy. Ich długość czy typ określany jest indywidualnie, na podstawie zidentyfikowanych potrzeb szkoleniowych. W razie dodatkowych pytań zapraszam męża do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam, Magda Pawlak 535 535 015

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Mnie właśnie też interesuje stanowisko montera- mechanika maszyn. Widziałem w Waszej ofercie pracy, że mile widziane są uprawnienia typu: SCC, VCA, UDT: wózki, podnośniki, suwnice, SEP. Częściowo posiadam wymienione uprawnienia. Czy jako firma pomagacie zdobyć pracownikom uprawnienia, których nie posiadają? Pytam, ponieważ oferujecie szkolenia zawodowe :).

Nowy wpis

Dzień dobry, Każdy pracownik, zgodnie z naszą polityką, z biegiem współpracy będzie realizował indywidualny plan szkoleniowy. Organizacją zajmuje się specjalista ds. szkoleń, który odpowiedzialny jest za właściwy przebieg realizacji. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Magda Pawlak 535 535 015

Hellios

@Pracodawca Pare newralgicznych pytań Witam, tak czytam zapytania i opinie, wypowiedzi w&k. A więc tak praca w oddelegowanie czyli nic się nie należy : Dieta odpada, A co z zapewnienie wody na budowie czy w upalne dni? Widzę że nie zapewniacie środków czystości takich jak proszek do prania i inne niezbędne rzeczy to rozumiem że ubrania robocze co kwartał nowe? Następna kwestja. Zarobki to Jeśli jestem zatrudniony na polskich warunkach to rozumiem że kwota przepracowanych godzin jest wykazywała i od tej sumy podatek odprowadany czy tak zwana śmieciowa, najniższa krajowa a reszta pod stołem? Następna sprawa rozumiem że po 8 godzinach pracy to dwie następne to już premiowane nadgodziny, co z tym idzie sobota cała stawka podstawowa plus dodatek nadliczbowy, Następna sprawa czs pracy rozumiem liczy się już w momencie wyjazdu i zjazdu do z lub do polski,

@Hellios

Zgodnie z Polskim Kodeksem Pracy, system, w którym pracujemy jest oddelegowaniem i niestety w takim przypadku nie możemy wypłacać dodatkowego wynagrodzenia w formie diet. Interpretację przepisów w odniesieniu do naszej specyfiki pracy można znaleźć między innymi na poniższej stronie internetowej: http://www.rozliczeniedelegacji.pl/artykul,230,20611,zagraniczna-podroz-sluzbowa-czy-oddelegowanie-do-pracy-za.html Nasza oferta pracy jest w pełni transparentna. Zatrudniamy na podstawie polskiej umowy o pracę – zarówno warunki zatrudnienia czy kwestie wynagradzania są jasne, co poświadczają odznaczenia firmy jako Dobrego Pracodawcę, Gazelę Biznesu czy Diament Forbesa. Będąc tak dużym pracodawcą nie możemy pozwolić sobie na rozwiązania niemieszczące się w literze prawa jak wspomniane płacenie „pod stołem”. Wszystkie pozostałe kwestie, w tym rozliczanie nadgodzin reguluje Kodeks Pracy. Z naszej strony zapewniamy podstawowe wymagania do wykonania zadań, takie jak: zakwaterowanie w miejscu realizacji projektu, pełne wyposażenie (najwyższej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz w pełni wyposażoną skrzynkę z narzędziami), dojazd z naszego oddziału samochodami służbowymi. Oferujemy również dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z kart sportowych, kursów językowych oraz innych szkoleń pozwalających na zdobycie uprawnień. Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą i zapraszam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pozdrawiam, Magda Pawlak, m.pawlak@wkpoland.com 535 535 015

Trafiłam na aktualne ogłoszenie dla elektryka przemysłowego elektromontera, firma jest na rynku już podobno 35 lat więc to bardzo ładny wynik posiadam uprawnienia SEP, rok doświadczenia też mam i angielskim określiłbym że jest nawet średni. Bezpłatne zakwaterowanie a czy jest ktoś w stanie powiedzieć jak na chwilę obecną z warunkami takich kwater? Jakiś standard jest utrzymany? Nie znalazłem też żadnych widełek podanych w ogłoszeniu może ktoś ostatnio wyjeżdżał z firmą i wie jak one się przedstawiają?

Dejv

Witam, jestem zainteresowany pracą w tej firmie. Chciałbym dopytać jak wygląda zakwaterowanie podczas delegacji? Chodzi o to czy pokój jednoosobowy czy raczej jest to rzadkość?

@Dejv

Dzień dobry, Zakwaterowanie najczęściej jest dwuosobowe we pełni wyposażonych mieszkaniach o bardzo dobrym standardzie. Nie korzystamy z ofert hoteli czy hosteli robotniczych. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu 535 535 015. Pozdrawiam, Magda Pawlak

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W&K Industriemontage Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Elektryk - elektromonter ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Przeczytałem tu, że lata temu ludzie narzekali na zbyt długie wyjazdy oraz kiepskie warunki mieszkalne na miejscu. Teraz w ofercie dla elektryka przemysłowego piszą o bezpłatnym zakwaterowaniu, ciekawi mnie co bym tam zastał. W razie jakby warunki były nienajlepsze to osoby z biura są chętne znaleźć inne miejsce? Ponoć wynagrodzenie do negocjacji, ale widełki od jakiej stawki się zaczynają?

Witam jak wygląda dzien/tydzień na wyjazdach zagranicznych pod wzgledem ilości godzin/dni?

@Adam

Dzień dobry, Standardowo praca jest od poniedziałku do piątku w wymiarze 10 godzinnym oraz pracujące soboty. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Magda Pawlak

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

W soboty też po 10h czy mniej? Wtedy jest płacone za dodatkowe godziny czy co któryś dzień wypada wolny? Od której godziny zwykle zaczyna się pracę na wyjeździe?

Ile godzin dziennie i ile dni w tygodniu się pracuje na wyjazdach?

Wędkarz

Cześć, pragnę wyrazić swoją opinię na temat pracy w w$k Miałem przyjemność współpracować w w&k przez krótki , aczkolwiek intensywny okres czasu. Muszę pochwalić firmę za organizację wyjazdów na miejsca pracy i powroty , bo te przebiegły wzorowo. Ulokowanie pracowników w miejscu budowy też na wielki plus, pół godzinki z miejsca zamieszkania do miejsca pracy jest jak najbardziej akceptowalne. Ludzie jako pracownicy i osoby po pracy wspaniali ! Świeżak po piwerszym dniu czuł się jak wśród swoich - zero wywyższania się czy jakiegoś złego traktowania. Ma budowie organizacja i porządek , w kontenerach narzędziowych nawet nie doświadczony pracownik znalazł by odpowiednią nasadkę czy elektronarzędzia . Prowadzenie budowy też bez zarzutu, jasno postawione na dany dzień zadania i wsparcie przy ich realizacji , sprzęt i wyposażenie kontenerów bez zastrzeżeń. Jedynie co do czego mozna się przyczepić to praca w ciężkich warunkach (deszcz, wiatr, chłód) ,.po kilku tygodniach, po wypowiedzeniu umowy, zero jakiegoś gorszego traktowania czy chęci "uwalenia" pracownika , Polecam pracę, osobom które chcą nabrać , jak i tym któreś już mają doświadczenie w podobnej branży. Jeśli tylko będę szukał pracy w podobnej branży , odezwe się tam znów Pozdrawiam ekipę z Cauldon !

@Wędkarz

Jakimi umiejętnościami trzeba było się wykazać na rozmowie o pracę i jak szybko uzyskałeś odpowiedź, że Cie przyjmują? Piszesz też, że deszcz, chłód, wiatr. Jakieś kontenery, gdzie można zjeść ciepły posiłek były, podobnie, jak służbowy ubiór na taką okazję?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie W&K Industriemontage Sp. z o.o.? 20 listopada na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Ktoś z Was aplikował?

zbyszek

Firma poważna ,gwarantuje wys.jakości ubrania robocze i zestaw potrzebnych narzędzi. Ogólnie pracownik jest kompleksowo zaopiekowany i kiedy nie stwarza problemów może czuć się potrzebnym trybikiem tej maszyny. Obsługa pracowników -narzędziownia, dział kadr,,kadra kierownicza są naprawdę spoko ,pomocni z życzliwym podejściem do pracowników. Zarobki nie powalają i oscylują wokół najniższej stawki ,która obowiązuje w kraju docelowym,ale za to firma zapewnia zakwaterowanie na poziomie bardzo dobrym i dobrym.Praca jest zróżnicowana także nudy nie ma i zdobywa się nowe doświadczenia. Jedyną rzeczą irytującą dla mnie było przerzucanie z budowy na budowę co 3 tyg.z przerwami co generowało niepotrzebne koszty pracownikowi takie jak pozostawienie sporej ilości żywności która w upał trasy do kraju nie przeżyje oraz dojazdu z biura do domu i z powrotem. Ale nie sadzę by to było normą .tylko nagłą potrzebą. Jeżeli komuś odpowiadają zarobki to śmiało mogę polecić W&K jako solidnego pracodawcę dbającego o pracowników i zapewniającego stabilne zatrudnienie.

Amelia
@zbyszek

A czy za to zakwaterowanie należy płacić? Czy zapewnia i opłaca je pracodawca? Poza tym, czy poza najniższą krajową można liczyć na jakieś premie, dodatki? Daj znać, bo myślę, czy tutaj nie aplikować.

@Amelia

Zakwaterowanie, dojazd, odzież robocza i narzędzia są kosztem pracodawcy. Premie, dodatki są kwestią indywidualną. Ewelina Wieczorek

Patryk

Dzień dobry, czy pracownikom przysługuje dieta w trakcie delegacji? 6 tygodni to dosyć sporo czasu jak na prace za granica, a jedzenie to przecież kluczowa sprawa a nigdzie o tym nie ma informacji. Pozdrawiam

@Patryk

Zarobisz wtej firmie 10 tys zlotych netto ..odlicz lekko 400 do 600 euro na jedzenie ..jesli umiesz gotowac to tanej ...jesli nie to wiadomo gotowce kosztuja... co zostaje na reke? smieszne sumy za taka specjalistyczna prace za ktora placi sie 24 euro na godzine w normalnym kraju... po to sa wlasnie te filie zagranicznych firm zwykle agencje pracy tymczasowej... i poliniaki robia robote za 8 euro na godzine ..czyli stawke ktora praktycznie nikt w niemczech nie pracuje...

KamilPas1984
@Kubus

Za 250€,jak gotujesz,to przeżyjesz.10 lat mieszkałem w NIemczech.Teraz zjechałem do kraju i jestem zainteresowany wyjazdem na kontrakt.Firmę,która umożliwia wam wyjazd bez języka i do tego umożliwia zdobycie cennego doświadczenia powinniście bardzo docenić.

@KamilPas1984

Jakie doświadczenie masz przy tym teraz na myśli? Pytam, bo to mój pierwszy wyjazd będzie a w tym przypadku mam szanse zaciągnąć porady od kogoś z doświadczeniem z tego co widzę. Są przy tym jeszcze jakieś porady dotyczące lokalizacji i typu pracy na początek? Jadę sam

Piotr 75

Witam ile można zarobić jako spawacz 135 / 136. Tylko nie w Niemczech inne kraje mnie interesują w Europie ktoś coś podpowie

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko elektryka przemysłowego . Z racji tego , że jest to praca mobilna , to czy można liczyć na samochód służbowy ? Firma zapewnia gwarancję pracy w systemie 6/1. Czy na ten wolny tydzień organizowany jest wyjazd do Polski? I czy za ten czas ma się płacone "postojowe"?

Dzień dobry, W ramach współpracy pracodawca gwarantuje dojazd udostępnionymi samochodami służbowymi, zakwaterowanie , odzież, narzędzia, prywatną opiekę medyczną czy kursy językowe. Po sześciu tygodniach Pracownicy wracają na swoją wypracowaną przerwę. Wynagrodzenie postojowe przysługuje pracownikowi za czas przestoju, to jest za czas niewykonywania pracy, jeżeli pracownik był gotów do wykonywania pracy, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy. Pozdrawiam, Magda Pawlak

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Jaki jest standard zakwaterowania? W razie jakichkolwiek zastrzeżeń można prosić o zmianę miejsca? Postojowe jest tak samo płatne co normalna pensja? No i proszę o rozwianie moich wątpliwości odnośnie prania odzieży roboczej, to też firma zapewnia?

Dzień dobry, kwestia postojowego została wyjaśniona w komentarzu powyżej. Pranie odzieży roboczej jest po stronie pracownika. Staramy się zapewnić dobre warunki mieszkaniowe. Są to pokoje jedno, dwu osobowe. Standardy wynikają przede wszystkim z lokalizacji wykonywanego projektu. Pracujemy na terenie całej Europy. Pozdrawiam, Ewelina Wieczorek 602-327-592

Dzień dobry, chciałem zapytać jak wyglądają warunki mieszkaniowe,czy firma zapewnia pokoje jednoosobowe?

@Marcin

Dzień dobry, Wynajmujemy dla naszych pracowników mieszkania, domy lub apartamenty, które są w pełni wyposażone. Zakwaterowanie najczęściej jest dwuosobowe. Pozdrawiam Magda Pawlak

Majk

Chciałbym zapytać czy jest możliwość zareudnienie się że słaba znajomością języka angielskiego/niemieckiego ?

@Majk

Dzień dobry, Zgodnie z informacjami zawartymi w ogłoszeniu, znajomość języków obcych jest mile widziana. Podejmujemy współpracę również z osobami bez znajomości języka niemieckiego czy angielskiego. Jeżeli jest Pan zainteresowany lub chciałby poznać więcej szczegółów, które Pana interesują, zapraszam do kontaktu pod numerem 535 535 015. Pozdrawiam Magda Pawlak

Xxx
@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

O, fajnie. Ale jak przychodzi ktoś bez języków, to firma może oferuje dofinansowanie języków obcych? Albo kursy językowe doszkalające te języki? Jest taki benefit? Czy można rozwijać się w ten sposób?

@Xxx

Dzień dobry, Każdy nasz pracownik może korzystać z mobilnych kursów językowych, do wyboru jest aż 5 języków. Dostępy udostępnione są nieodpłatnie zarówno pracownikom, jak również członkom ich rodzin. Pozdrawiam Magda Pawlak

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Bosko! Czy w takim razie nadal można się zatrudnić, jako monter przemysłowy (bez doświadczenia)? Widzę, że spełniam wymagania odnośnie posługiwania się narzędziami ślusarskimi oraz elektronarzędziami. Nie brakuje mi również zmysłu technicznego. Widzę też, że pierwsza umowa będzie na 3 m-ce, następnie na 3 lata, by docelowo być na stałe. A co z zarobkami. Od jakiej kwoty bym zaczął, jaką otrzymał po 3 m-cach i jak tam dalej z podwyżkami?

Dzień dobry, Poziom wynagrodzenia ustalany jest po spotkaniu rekrutacyjnym, na podstawie zebranych informacji podczas rozmowy z kandydatem. Jeżeli jest Pan zainteresowany lub chciałby poznać więcej szczegółów, które Pana interesują, zapraszam do kontaktu pod numerem 535 535 015. Pozdrawiam Magda Pawlak

Anka

Z tego co czytam w wątku, więcej pytań ze strony zainteresowanych niż samych pracowników. Czy ktoś już wyjeżdżał na stanowisko elektryka do Niemiec? Wisi właśnie oferta i mąż się wacha. Podpowiedzieć przynajmniej o jakiej kasie mowa na start? Rozumiem, że stawki omawiane są na rekrutacji ale chcieliśmy wiedzieć czy w ogóle brać udział. W razie jakiś problemów biuro jest przyjazne dla pracowników?

@Anka

Dzień dobry, Obecnie rekrutujemy pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter przemysłowy. Jest to praca na terenie całej Europy w systemie wyjazdowym 6/1. Oferujemy umowę o pracę (okresy: 3 miesiące – 3 lata – czas nieokreślony), bezpłatne zakwaterowanie, dojazd na miejsce wykonywania pracy z oddziału w Lubinie, wysokiej klasy pakiet narzędzi i odzieży roboczej i ochronnej oraz benefity pozapłacowe. Jeżeli mąż waha się i potrzebuje więcej informacji, prosimy o kontakt z działem rekrutacji: 535 535 015. Pozdrawiam, Magda Pawlak

Miki
@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

w jaki sposób płaceni są pracownicy w systemie podróżniczym 6/1? Czy ten 1 tydzień jest bezpłatny czy płatny? Dziękuję

Ayo

Dużo się dowiedziałem z ogłoszenia na stanowisko Elektryka przemysłowego – elektromontera. Raz, że trzeba mieć uprawnienia SEP i minimum rok doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku. A dwa, że pierwsza umowa o pracę jest na trzy miesiące, do tego bezpłatnej zakwaterowanie i gwarancja pracy w systemie 6/1 (wyjazd 6 tygodni, przerwa 1 tydzień). Proszę mi napisać, w takim razie, ile może wynieść wynagrodzenie? Czy stawka podstawowa jest do negocjacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej i w jakim zakresie?

@Ayo

W&K Industriemontage Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Elektryk w Niemcy. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Nod

Jak aktualnie wygląda praca, dojazdy, warunki czy można coś zwiedzic/zobaczyc przy okazji? Bo w sumie ciężko coś normalnego tutaj się dowiedzieć, jak zwykle skrajności. Czy warto z utrzymania ruchu ,gdzie się już znudziłem, aplikować gdy mam 6k netto w polsce i jestem raczej ogarniętą osobą z angielskim?

@Nod

Dzień dobry, W ramach współpracy gwarantujemy między inny innymi umowę o pracę, dojazd z naszego oddziału samochodami służbowymi, zakwaterowanie w mieszkaniach/domach/apartamentach, odzież, narzędzia, prywatną opiekę medyczną, kursy językowe i inne szkolenia. Spora część naszych pracowników korzysta z możliwości zwiedzania i poznawania ciekawych miejsc, co uważają za spory atut takiej pracy, a znajomość języków przydaje się nie tylko w pracy, ale również w sytuacjach codziennych. W razie zainteresowania prosimy o przesłanie swojego CV na adres: m.pawlak@wkgroup.org lub skontaktowanie się telefonicznie pod nr: 535 535 015 Pozdrawiam Magda Pawlak

może ktoś wie coś na temat tej firmy warunki pracy itp.

Nicola
@ja

240 godzin w miesiącu. Wynagrodzenie od 4000zł do 10000zł brutto za granicą. 6 tygodni pracy zjazd na tydzień,.

Miki
@Nicola

Jak to nie żart, to jest tragicznie mało. 12000zł za tyle godzin jest mało przy tym rodzaju pracy.

Sebastian
@Nicola

Aż 240 h? Ale chyba nie jest to "przymusowe"? Strasznie dużo ... Ale chyba te zarobki które podajesz nie dotyczą 240 h, bo to by była już przesada?

@Sebastian

Dziękujemy za udział w dyskusji. Odpowiadając na Państwa komentarze, chcielibyśmy rozwiać powstałe wątpliwości i zapewnić, że nasza firma działa zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi Ze względu na zmienny rozkład czasu pracy przy różnych projektach montażowych na całym świecie, przyjęliśmy system równoważnego czasu pracy. Czasami zdarzają się projekty na których wymiar godzin przekracza nawet 50 godzin tygodniowo, wynika to jednak ze specyfiki pracy montażowej za granicą. Poziom wynagrodzeń w naszej firmie jest zróżnicowany i zależy od doświadczenia na podobnym stanowisku, wykształcenia, posiadanych uprawnień czy znajomość języka obcego. Wskazywane przez Państwa kwoty nie mają żadnego punktu odniesienia i są bardzo mylące. Chętnie odpowiem na pytania w rozmowie telefonicznej zapraszam do kontaktu pod numerem 602 327 592. Z poważaniem, Ewelina Wieczorek

Rng
@Nicola

Hotel i dojazdy darmowe ale wyżywienie jak rozumiem na własny rachunek. Ile więc realnie zostaje w ręku kogoś kto dopiero zaczyna pracę lub niedługi staż ?

@Rng

Podpinam się do pytania odnośnie wyżywienia. Nigdzie nie ma o tym informacji, a jednak dieta to kluczowa sprawa przy tego typu pracy. Pozdraiwam

@Patryk

Dziękujemy za udział w dyskusji. W związku z charakterem pracy, mówimy tu o oddelegowaniu pracowników a nie o podróży służbowej. Pracownikom oddelegowanym nie przysługują diety, bowiem nie znajdują się w podróży służbowej, ta ma charakter incydentalny, tymczasowy i krótkotrwały. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Magda Pawlak

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

To w takiej sytuacji jeżeli elektryk wyjeżdża na 6 tygodni to jedzenie musi sam sobie zorganizować we własnym zakresie czy może wykupić jakieś wyżywienie i z wypłaty będzie odciągane? Nie bardzo rozumiem co to znaczy krótkotrwały wyjazd incydentalny skoro praca odbywa się w delegacji w systemie 6 tygodni pracy na 1 tydzień przebywania w domu. Rozumiem ze technicy biorą słoiki z jedzeniem żeby nie wydawać kroci na jedzenie na miejscu?

@Patryk

Pierwszy raz czytam takie cos,,ze nie należna sie diety bo pracownik oddelegowany Zachodzi pytanie jak ma sie żywic pracownik po za krajem? firma placi za jedzenie? jakie sa stawki godzinowe w takim przypadku.?..Wszystkie firmy placa diety 49 euro dziennie podroz sluzbowa moze trwac wiele dni.. Chyba ze firma placi dla pracownikow stawki podobne jak sa np w niemieckich firmach wtedy ok (zart)

Mróz
@Patryk

Jak tam pracowałem, dostawaliśmy diety w gotówce na rękę, w zależności od kraju. Jak ktoś nie pił , to spokojnie mógł z tej diety jeszcze odłożyć, bo chyba że jadał po knajpach. Ogólnie firma spoko

@Mróz

Dziękujemy za udział w dyskusji. Jesteśmy jednak zobligowani do sprostowania powyższej informacji - firma W&K Industriemontage Sp. z o.o. nigdy nie stosowała takich rozwiązań. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Ewelina Wieczorek 602-327-592

@Patryk

Panie Patryku, Wyjaśniając jeszcze raz kwestie delegacji. Nasi pracownicy są oddelegowani do pracy za granicą i tym należy kierować się w kwestiach wszelkich rozliczeń. Zgodnie z definicją, praca w systemie wyjazdowym na 6 tygodni nie jest delegacją/podróżą służbową, zatem nie możemy mówić tu o wypłacaniu tzw. diet. W przypadku naszych pracowników, wyżywienie to kwestia indywidualna, każdy rozwiązuje to we własnym zakresie np. zabierając jedzenie ze sobą lub przygotowując posiłki na miejscu. Organizując zakwaterowanie bierzemy pod uwagę określony standard, by mieszkania były odpowiednio wyposażone, a warunki były jak najbardziej zbliżone do tych domowych. Zależy nam na komforcie naszych pracowników, dlatego między innymi nie korzystamy z hosteli robotniczych czy też udostępniamy 9 osobowe samochody służbowe dla maksymalnie pięciu osób. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Ewelina Wieczorek 602-327-592

@Rng

300 euro na jedzenie u niemca lekko u francuza 400

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

9 osobowe auto dla 5 osob to zaden luxus tylko zycie..bo gdzie pomieszcza sie bagaze pracownikow plus narzędzia? ...Poza tym wszystkie koszty odliczacie od podatku , odprowadzacie mniejsze składki do zus same kozysci macie. do czasu az zabraknie wam wykwalifikowanej kadry z doswiadczeniem..

@Miki

12000 to luksus obecnie oferuja od 8 do 10... a jak umiesz spawac elektryke monter uprawnienia wszystkie to dostaniesz 12 ..aa i 2 jezyki obce biegle niemiecki i angielski... zebys mogl dogadac sie hahaha

@Nicola

Co 4000zł brutto za 240 h ? Niemożliwe chyba nawet przy 10e netto x160 h wychodzi 1600 E neto

@Patryk

Byłem w Verl i raczej nigdzie nie oferuja jedzenia, czasem owoce rzucą na hale ale to niemiecki pracodawca. Ja z tym nie mam problemu bo sam umiem ugotować dobry obiad, fakt mieso ryby warzywa i owoce sa 2x droższe reszta podobna jak u nas Byle by bylo gdzie ugotować obiad, cieple i czyste łazienki i pokoje a reszte można samemu ogarnąć, to nie kolonie dla dzieci. W knajpach sie stolowac to pensji nie starczy, a i bary są drogie.

Ta ale bzdury piszesz
@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Dieta jak najbardziej się należy mniejsza bo mniejsza ale się należy , każda podróż pracownika powyżej 100km jest delegacja , milem sprawę w sądzie z takim wszech wiedzącym cwaniakiem jak Pani wygrałem takie same bzdury gadał jak Pani a w sądzie wynik rozprawy był na moją korzyść

@Ta ale bzdury piszesz

Zdajemy sobie sprawę, że na rynku działają również nieuczciwi pracodawcy, jednak nie mamy wpływu na to, w jaki sposób rozliczają swoje zobowiązania wobec pracowników czy kontrahentów. Zasadnicze znaczenie mają tu zapisy w umowie. Ze swojej strony możemy jedynie zapewnić, że wszystkie nasze działania opierają się stosowaniu obowiązujących regulacji prawnych, czego dowodzą między innymi pozytywne wyniki różnego typu audytów i kontroli. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Magda Pawlak

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Witam znalazłem ogłoszenie pracy stolarz pomocnik stolarza Szwecja czy nadal akulatne chciałbym wiedzieć bo był bym zdecydowany żeby ruszyć w świat

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Jak stawka dla pomocnika na początek przywiozę do kraju choćby te 6-7 tysięcy za trzy miesiące na czysto po odtrąceniu pośrednictwa nie licząc kosztów utrzymania i kwaterunku.

@Zainteresowany

Dzień dobry, Jesteśmy bezpośrednim pracodawcą, zawieramy współpracę na podstawie umowy o pracę i zapewniamy dojazd zakwaterowanie, odzież i narzędzia. W związku z powyższym, nasi pracownicy nie ponoszą żadnych kosztów. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod nr: 535 535 515

@Zainteresowany

Firma W&K Industriemontage zajmuje się montażem przemysłowym maszyn i urządzeń, nie wykonujemy usług stolarskich.

@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Witam są jakieś aktualne oferty prawo jazdy A i B bez auta

@RAFAŁ

Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdują się w sekcji ofert pracy na naszym profilu.

Zostaw merytoryczną opinię o W&K Industriemontage Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W&K Industriemontage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W&K Industriemontage Sp. z o.o.