Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

Tomasz

Szukając pracy dowiedziałem się, że DB Schenker ma opinię dobrego pracodawcy. Dlatego właśnie aplikowałem i sprawdzimy.

Anatol

Widzę, że DB Schenker ma duże potrzeby kadrowe? Brak ludzi!

naj
@Anatol

Niech im pontoniarze zrobią.I niech im dadzą ciasne gumiaki na zime,waciok w serek jak do komuni, bez narzędzi ,najniższą i wywalą na święta,to zobaczymy.Proszę się wykazać i nie robić fochów jak my.

Olek

Trudno jest się dowiedzieć na tym forum coś o pracy w firmie. Może ktoś podpowie nowemu jak tu jest miedzy ludźmi?

pasztetowy szejk---dddooo
@Olek

Powiem ci to wprost i może wielu się na mnie obrazi,trudno,niech im to zrobią ich kochani koledzy, co przypłynęli do nich na pontonach i kajakach,bo my zawsze byliśmy beeee,zwalnia się,likwiduje itp.Jak są tacy nadopiekuńczy to niech sobie sami zrobią, niech się wykaża.Płakać nie będziemy.Wolno im i nic nam do tego. Tyle mam do powiedzenia.

Zenek

Jaka jest przyczyna tak długiej listy ofert pracy? Powiększają firmę czy jakiś nowy projekt? Interesuje mnie praca w firmie.

@Zenek

Podejrzewam że ktoś jeszcze w porę się otrząsnął ,to dobrze,byle zdążył.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

pasztetowy szejk

Przepływometr,motogodziny i kilometry (komputer i sondy) oraz rozliczenia z paliwa powinny przynieść skutek i po sprawie. Odepniesz ,maszyna staje,awaria. Serwis, usunięcie błędów modułu sterującego,odblokowanie, .Nie ruszać kabli i oprzyrządowania,wlewów ,plomb .Koniec. Ustuko najwyży piątke do esioka ,żeby babcie do GSu podrzucić,albo będzie składał na pilotke na esioka z zaskurnioków. No chyba że ktoś ma wodogłowie ,to co innego,to niech go rolują.

KTOŚ

Za bezpodstawne oczernianie grozi ci sprawa cywilno-prawna. W niedługim czasie otrzymasz pismo z terminem pierwszej rozprawy.Stanie się to jak tylko rozpracujemy twoje IP. Myślisz że na forum masz prawo mieszać ludzi z błotem.Mylisz się.Do zobaczenia niebawem.

@KTOŚ

Rozwiązać to technicznie i zapłacić,a nie nakręcaniem sobie wzajemnie uszu i straszenie się sądem. To kompletnie nie ma sensu,szkoda nerwów. Po takim zabiegu technicznym okaże się kto naprawdę chce pracować a kto nie,tylko potrzebuje na tuning do esioka, typu gładkie sliki kartoflaki(dobrze spala kapcie),spojler z ławki z parku + kosz w kształcie pingwina ,felgi z bizona(szeroka stal,poler, kolorowe wentle),orurowanie wod-kan +atest (klatka mad max),lampy z krzyżem +stredo,podświetlany spód ,wysoki rozrząd z płaską krzywką i zaturbić śrubowo,puste zawory,strumienica z wiadra,wolny wydech z głową węża(podświetlane oczy),szpera do driftu(dobrze kręci bączki w kartoflach),obszywany taboret z frędzlami z kompletu od dojarki , itd.Taki wiejski hod rod,wyrywasz każdą.

Agent

DB Schenker ma ostatnio dość długą listę ofert pracy, dlaczego?

Luuuzik

Witam Powiedzcie mi ile w tym prawdy jest, ze Db Cargo chce całkowicie sie wyciwac z kopalń na śląsku i specjalnie przegrywa przetargi?

mmo

JAK dobrze że już tu nie pracuje,no dejcie spokuj,ale fajnie. Dla mnie szok.

Tomasz

Nie ma to jak pracować w dobrej firmie. Nawet imprezy integracyjne macie, tylko pozazdrościć. A jak atmosfera w pracy? Kiedyś pracowałem w firmie i tak dopytuję.

Bea
@Tomasz

Atmosfera super gdyby nie te dwie osoby to... słynna pani grill integ.i plotkarz, ale tak jest wszędzie ktoś się znajdzie. Praca świetna dobrze płacą na Jastrzębskich bocznicach sami zapytajcie np. Na Zofiowce (Może Panią GRILL lub plotkarza obchodwego mały - zarcik)

@Bea

Czemu??? Super było na imprezie pani grill też się fajnie

@Zof

Jak bawiliście się super,to bardzo dobrze,tak trzymać.Bo w życiu trzeba się czymś zawsze kierować, mmm...... np. można też pasztetową.

@mmo

Czytaj uważnie "między wierszami" pasztetowa grillowa była

@Jeszcze DB

kurcze,......dobry jesteś,to jest lepsze od mojego skupu

Atolek

Wesołych pisarzy mamy na tym wątku! Ale jak słyszę to imprezy firma organizuje? Musi być fajnie skoro to robią.

@Atolek

No tak fajnie,???? He Pytaj na Zofiowce pani grill najlepiej Podobno fajnie w końcu to impreza integracyjna

@Bor

Zapomniałeś dodać pytaj Panią grill od kierowników i obchodwego plotkarza

Tomasz

Szkoda, że DB Schenker nie ma aktualnie nowych ofert.

@Tomasz

Halo halo ZOFIOWKA jak impreza integracyjna??????

@Tomasz

Halo halo ZOFIOWKA jak impreza integracyjna??????

@Bor

Szkoda ze nie było dziewczyn tylko..... Wiadomo

dddooo
@Zof

Czyli kto,proszę konkretniej.Bo nie jestem w temacie.I nie pitol mi tu że nie było tej pani.Ale lecisz w ......

@dddooo

A tak?!?!?! Była ona zawsze jest A podwyżki też były resztę sobie dopowiedz

dddooo
@Zof

A chaaaa!!!!! A więc to tak,yymmmmm......Hmmm.Dobrze,dooobrze!! Z reklamówką po wypłatę w miedziakach,hmmm,taczka lepsza.Wesoły ślimak z grila, klapki kubota z tostera jak ruski wafel do piwa,tornister tekturowy z pasztetową firmową i winami od wolnych handlarzy,no tak to ja rozumię.Ruch w interesie musi być,no!!!Tak trzymać.

Tomasz

Czy DB Schenker ma jakieś oferty za granicą poza Bukaresztem? To jest fajna firma i można tu nieźle zarobić?

Zdesperowany

Chcialem sie przyjac do pracy w szkole jako nauczyciel historii nie przyjeli mnie dlaczego????---nie mialem wyksztalcenia-a przeciez interesuje sie historia od dziecka Ludzie chca sie przyjac do DB nie maja wyksztalcenia, ale interesuja sie koleja-i co??? Sa kierownikami GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC Pytam gdzie ma sie przyjac osoba z wyksztalceniem kolejowym???? Do DB jej nie przyjmą?????

saaaam
@Zdesperowany

stary masz rację ,ale tak z drugiej strony ,jaki ty jesteś naiwny.Po trzecie, na jednej firmie świat się nie kończy.

Tomasz

Mam zamiar aplikować na dyspozytora i słyszałem sporo dobrego o firmie. Widzę, że tu też ludzie oceniają ich dobrze, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.

@Tomasz

Jesli chodzi o Firme jest bardzo dobrze. Gdyby nie ten obchodowy z JSK plotkarz psuje tylko reputacje i naszej Firmy i swojej. Kierownika chce zastapic nikt nie wie o co mu chodzi. Pracowal na Chwalowicach, ale sie go pozbyli teraz tu plotkuje, plotkuje.

Tomasz

Widziałem w ostatniej ofercie pracę dla pracownika magazynu logistycznego we Wrocławiu. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć coś o robocie? Czy w miarę godziwe zarobki można dostać? Jak się generalnie pracuje w firmie?

DB
@Tomasz

Nie wiem jak jest we Wroclawiu, ale Firma spoko jesli chodzi o zarobki dobre i placa na czas

Król On
@DB

No i doić jeszcze można co w innych firamach to rzadkość nawet terenówki im nie pomogą bo my blindziarze sie nie poddamy jednym słowem bo blinda nas czyma

Tomasz

Mam pytanko, czy był ktoś na robocie w Bukareszcie? Czy można tam zarobić? Jakie dają mieszkania? Czy dojazd gwarantuje DB Schenker? Jaki język jest wymagany przy tym wyjeździe? Na jaki okres piszą umowy?

Bor

Hura hura tez ich znamy, co prawda inny oddzial ale Pani grill i obchodowy plotkarz znany jest oj znany znany Pani grilll nie zrobi grillaa, bo pada Pan plotkarz dalej plotkuje -coz teraz ma na co nowy Zarzad maja ooooo nienie nie- ladnie panie obchodowy tak mowic na pracodawcow, nie -ladnie Jesli chodzi o DB Cargo smiem stwierdzic zarobki dobre ,praca jest nic tylko sie przyjmowac.

@Bor

Osobiście nigdy nie widziałem go,ale wiecie z kim on mnie się kojarzy z panem YT TurboDynoMan zawstydza bobra co znał 1000 bitów.

@was

Przecież nikt nie powiedział że będzie lekko.

@Bor

Aaaa tez znamy Pania gril i Pana plotkarza obchodowego oooo ten to zmysla, podobno juz niedlugo bedzie zastepca kierownika na NJ 6-mysle ,ze to plotka.

DB

Ale sie rozkrecilo, fakt jest taki obchodowy jest jest na wszystkich wszystkich plotkuje wejdzie na jedna nastawnie mowi o dyz. z poprzedniej itd... i tak leci .........ale on jest wyjatkiem reszta obchodowych jest w porzadku chyba jest z JSK , bo mowil cos ze ma kurs .(zmysla, nnnn chlopie ze jeszcze sie ludzie daja nabierac na twoje plotki oooooo) Odnosnie DB jest ok praca jest i placa nie ma co narzekać.

bea
@DB

Nie piszcie tu o JSK to inna Firma PANA D.wszyscy znaja i wiedza, ze chce zostac kierownikiem na Zofiowce, dziwne przeciez pracuje w innej Firmie.Plotkarzu prosze Cie nie obrazaj naszych wladz!!!!!!!!!!!!

saaaam
@bea

podejrzewam że jego możliwości w zostaniu kimś to turbo dyno men ,szybko plotkuje i biega ,no i ma własny skup ślimaków,bo zusa już mu płacą .Ślimaki po burgundzku,w sam raz na grill,przyrządza znana wam kucharka .

Toma

Czy naprawdę nie można napisać coś pozytywnego o firmie?

@Toma

Prawie kazdy dodaje cos pozytywnego o firmie nam chodzi tylko o tych znajomkow od za-k. nic poza tym. Poczatek od post. "Was"-mowi o tym, ja tez sie takich ludzi boje cokolwiek powiedziec znajomek to zle interpretuje, praca z takimi jest utrudniona.

@Zof

opowiem ci fajny kawał,wypadniesz z butów,oddziału już nie ma.Przykre ,ale prawdziwe.

@was

Kilka lat temu ,nad pewnym jeziorem był sobie pewien oddział w którym to dużo ludzi było żywcem wyjętych z prlu(nie wszyscy) +arbuzowobananowo wodogłowie .Ich szef był wyrozumiały i spełniał wiele ich zachcianek,biedni nie chodzili, ciśnienia nie mieli ,chodżby z podziemi to by załatwił.I co zrobiły cebulaki?, tak że poszły takie koszty i wstyd,że gościu po prostu ,no pewnie odszedł, bo go nie widziałem, szkoda,ja tak sobie myślę że wyjścia ,no ...... powiedzmy zabardzo no...... . Póżniej przyjmowali sobie nowych i ustalali im koniec umów np.na święta i patrzyli co się dzieje, przez rok i dłużej ścigając ich ,chamując i na końcu wywalając i sie śmiejąc (smakosze).Teraz pomyślmy,ile jadu musi być w człowieku żeby zaplanować takie coś,nawet autystyczne małpy tak nie robią ,w stosunku do osób których nawet nie znali i które chciały z nimi pracować, kim trzeba być.Jak patrzyłem wtedy tam na dowodzących to myślałem,że po prostu tak sobie wpadli,żeby zaszczycić nas swoją obecnością,naprawdę nie trzeba, nam było gości z zabawkowego,nawet z wyglądu.Powaga.A ci którzy teraz wychwalają swego obecnego szefa,jedni z wierniejszych mu wtedy, opowiadali sobie o nim kawały, wstyd.Wiem bo ich słuchałem. Póżniej zakład sprzedano i nie dziwię się i zgadnijcie kto wrócił!!!!!Sprawiedliwośc zatrriumfowała. Ich były dowodzący.Ciekawe czy teraz ci co zostali i wybierali innych na osdtrzał, opowiadają sobie o nim kawały, dalej się tak z niego śmieją.HAHAHAHA.To było na KW.A teraz coś dla cebulaków . YT CYPIS cebulaki z cebulandii.

Nikt
@was

Hmmm dosc ciekawa historia, u Nas na oddziele z kier. smieje sie tylko slynna Pani grilll ii obchodowy znany z plotek i ploteczek. Reszta raczej robi swoje, tylko tym w/ w sie nudzi. W DB jest super, a donosiciele W/w sa byli i beda nic nie zrobisz. Pozdrawiamy NJ

@Nikt

Dziękuję kolego,ale jakbyś wtedy zobaczył to dzieło od środka (miałem tą nieprzyjemność),to powiem wprost zrobiło mi się nie dobrze,k..byłem w szoku .Bardzo droga lekcja,zupełnie nikomu nie potrzebna,aż przykro to wspominać, kosmos. A dla innych hahaha. Przecież na renomę pracuje się wiele lat i to jak ciężko.Ilu zwykłych też dostało rykoszeta,cóż życie.Nikomu z was tego nie życzę.Oczywiście tam swojaczki cebulaczki przetrwały,no cóż, nie każdy ma wieprzka w wannie,pole, albo k.... większościowy pakiet akcji skupu ślimaków ważny cały maj i zasiada z sołtysem w podwórkowej radzie nadzorczej .Niektórzy chcieli tylko pracować,no to było się na kim wyładować,życie.

@was

Teraz pomyśl przychodzisz na wydział,spotyka cię przełożony wyznacz ci robotę ,ok,idziesz dalej a tu następny i daje ci coś innego masz robić to i na koniec ktoś jeszcze inny, rób co innego.Ty mówisz do nich, ale tych innych jest nieważne,rób to.Nie roztroisz się ,na dodatek bez części i narzędzi ,nawet jakbyś się schował to cię znajdą cebulaki no i masz frytki nie wiedząc o tym. Oni wszyscy też się kłócą i nie lubią,a ty dostajesz za któregoś lub rykoszetem.Poszczególne załogi też się nie lubią.Nie lubią cię i innych ,bo tak.A ty jesteś obcy ,bez znajomości i jeszcze nie masz pola ani wieprzka w wannie,do odstrzału przez cebulaczków.U was panie Nikt to są dosłownie anioły,przy tamtych.Idziesz z drugim na robotę który cały czas obrabia ci tyłek i nie możesz nic zrobić,jesteś przydzielony i koniec,znajomych brak.Póżniej głosowanko i dostajesz laurkę,małpy się odwracają i odchodzą z bananem,już takiego nie znają.A twój szef zamiast cię jakoś ratować ,albo ci jakoś pomóc , woli pewnie bawić się zabawkami, tak,cóż każdy ma jakiś hobby,a takie barbi, to słyszałem że są naprawdę drogie rzeczy.Tak panie HOho i hejho,jak się nami opiekowałeś, co?. Inwestycja.Tam był wtedy kompletny brak kontroli nad wszystkim,prosze wyciągnąć wnioski i nie powtarzać tego błędu.Nie warto,szkoda normalnych ludzi.Ale jak już mówiłem sprawiedliwość zatriumfowała.

was

No i teraz sami sobie odpowiedzcie na pytanie,kto u was pracuje? No (usunięte przez administratora). kto?No może któryś zabłyśnie co?A jak się ta firma ma rozwinąć,chyba jak papier toaletowy razem z wami i wam podobrymi .Kto trzyma takich ludzi?, no jak za prl,tak właśnie jest ,więc nie pitol mi tu jeden z drugim znajomku bo ciebie zostawili,a innych nie, tylko idż do innego zakładu ,albo spróbuj sam przeżyć bez kolesi to zobaczysz jak jest barbiszonku jeden z drugim.(usunięte przez administratora)A powiem to po waszemu,żeby nie zrozumieli, ignoranci.

Zdesperowany
@was

Dobrze!!!! Szacuneczek !!!!! Wszyscy wiedza ktorzy sa znajomkami, kolesiami, ale odezwij sie :-) to wyladujesz na innym oddziele itd itd :-) :-) :-) :-) Pozdrowienia dla NJ 6 tu tego nie ma :-) :-) :-)

@Zdesperowany

Powiem wprost pracowało mi się u was dobrze,wręcz świetnie, nie było ciężko.Ale,ale ,bałem się znajomków i podobnych bo po prostu szukali dziury w całym(pewnie z nudów) i nie wiedziałeś co masz robić żeby nie podpaść.Robić żle,chować się żle,szarpać się z takim żle,ulegać też żle i jeszcze gorzej,robiłeś to było utrudnianie,nie dąć się złapać to sobie taki coś umyślał, doniósł i miałeś frytki nawet o tym nie wiedząc,gapić się w sufit żle, szkoleń żadnych.Więc co? To proste ,jesteś sztuką do zwolnienia w razie sytuacji awaryjnej,cóż.... życie. I wiesz co, po prostu to wszystko olałem,inaczej się nie dało. Skoro dawali przelewy w terminie,dzięki,każdy datek mile widziany. Tylko że taka sztuka była nieraz zwalniana np. na święta,lub jakieś inne(taka małpia autystyczna złośliwość),a chłopaki wcześniej powybierali urlopy.Teraz pomyślcie jaki wstrętny mieli koniec,musieli być do końca.Ale niektórzy zostawili sobie cały,bo nie byli w płachcie bujani,jak swojaczki .I mogli im pomachać na pożegnanie śmiejąc się,a oni sobie tam zostali.Łeeee, nie poszło im,życie.A tak się starali i wybierali i z innymi ustalali. Teraz nie ma się co dziwić że niektórych oddziałów już nie ma, albo sprzedali bo z tego co się widzi w dzisiejszych czasach, to tak, nie da rady.Szkoda ,ale i tak było fajnie .AAAAA,jeszcze tym niektórym wesołkom co nam tak zrobili i mieli z tego frajdę ,to chciałbym żeby mieli takie święta.( YT CYPIS świąt nie będzie (patologiczna kolęda)).Ja też się lubię pośmiać,bez urazy.

wicemistrz nadgodzin

a dać mu być kierownikiem...wtedy se zrobi całe mnóstwo nadgodzin i wszystkie soboty do zapłaty:)

Nikt
@wicemistrz nadgodzin

Myslisz, ze plotkarz nastawni i posterunkow dalby radę wszystkim dac nadgodziny oooo moze Pani grilll by nie dal nadgodzin warto na niego zaglosowac ,ale kto by roznosil plotki ?????

Smerf
@Nikt

Czy oprocz Pani grill, Pani pekinczyk i pana obchodowego plotkarza nikogo nie ma na oddziele??? Teraz powaznie, zarobki sa dobre, placa na czas,firma sie rozwija nie ma co narzekac w DB premie uznaniowe, bo takowe sa??? czy nie???warto o tym napisac jesli ktos wie. Zobaczymy jaki bedzie nowy zastepca kierownika u Nas

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker