Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

W Niemczech DB strajkuje o podwyżki a u nas brak było podwyżek od pięciu lat. Gdzie te cholerne związki?

lalus

i dzięki Bogu takim chwastem jak to forum już interesuje się prokuratura. mam nadzieje że go wyrwie bo tutaj ludzie tylko smarują na siebie i gnojem się obrzucają nazwajem.

nick

ciekawe dlaczego ten "admin" niepotrafi usunąc tak w mig postów, gdzie personalnie obraża się ludzi. Piękne kompozycje lecą natychmiast.takie forum jaki "admin" czyli beznadziejne

perfeto

Przeczytałem ogłoszenie Że sprzedaje ktoś lokomotywę Wydrukowano ogłoszenie Że sprzedaje ktoś lokomotywę Kupię sobie ją Kupię sobie ją Dzisiaj benzyna w takiej cenie Że samochód nie na moją kieszeń W lokomotywę wodę wleję I taka jazda taniej mnie wyniesie Będę zbierał chrust Będę zbierał chrust Odkupię trochę starych szyn Takich jak ma prawdziwa kolej I będę pędził tak jak w dym I do domu ukochanej mojej Będę żył jak król Będę żył jak król

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
kocik

o jakim adminie mówisz peter?

Peter

Admin wywal tego idiotę poetę z HR, wierszyki zasmiecają to co pracownicy piszą.

Lbn

A wiecie coś o pracy w Lublinie w schenkerze na krochmalnej, na busach z windami? Jak to wygląda zarobkowo i czasowo, normalnie traktują pracownika? Czy wiecie po jakim czasie dostaje się umowę o pracę? Prosze o odpowiedz. Dzieki

Panas

Oooo, oooo, oooo oooo Myślisz może, że więcej coś znaczysz Bo masz rozum, dwie ręce i chęć Twoje miejsce na Ziemi tłumaczy Zaliczona matura na pięć Są tacy - to nie żart, dla których jesteś wart Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Oooo oooo oooo Zawodowi macherzy od losu Specjaliści od śpiewu i mas Choćbyś nie chciał i tak znajdą sposób Na swej wadze położą nie raz Choć to fizyce wbrew wskazówka cofa się Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Oooo oooo oooo oooo Myślisz może, że więcej coś znaczysz Bo masz rozum, dwie ręce i chęć Twoje miejsce na Ziemi tłumaczy Zaliczona matura na pięć Są tacy - to nie żart, dla których jesteś wart Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Mniej niż zero Oooo oooo oooo oooo

gumowy kurczak
@Panas

Czyli wyrażasz opinię o samym sobie,wolno ci,ale brutal jest w twoim typie,co nie?Mówię to bo wiem że zaraz skasujesz ten wierszyk,oto mi chodzi,a ty się oczywiście ugniesz,bo przedtem było tak samo,wafelku.Wiesz że ten dzień nadejdzie,bójcie się go nieroby i wtedy za karę pójdziecie zbierać ślimaki i przybijecie sobie piątki na pogorii z tamtymi.A tak apropo, to jutro rozpoczęcie sezonu łowieckiego,więc bierz odkurzacz i zacznij trenować.

przesada

2400 2700 dziennie w domu na kopalni guzik macie do roboty zero odpowiedzialnosci i jeszcze wam zle powinni wam wyrownac do sredniej krajowej czyli 1800-2000. A komu sie nie podba won.

violetta

Mamo, smutno tu i obco. Drzewa inne rosną, I ciszy nikt nie zna tu. Mamo, nie myśl, że się skarżę. Żal mi tylko marzeń Dziecięcych dni, moich dni. Widzę znów nasz dom, Ciebie mamo w nim. Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym. Mamo, wołam twoje imię. Znowu jesteś przy mnie. Jak za dawnych lat. [Przerwa instrumentalna] Widzę znów nasz dom, Ciebie mamo w nim. Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym. Mamo, w sercu cię kołyszę. List do ciebie piszę, Ciemny jak ta noc. To nieprawda mamo, Jutro wyślę inny list. Jest dobrze, mamo, Tak, jak miało być. A ty, mamo śpij, Jeszcze noc dobrze śpij. Oooo Mamo... Mamo Oooo Mamo Śpij

Bocznice-Rybnik

Same cykory na tym forum nikt się nie podpisuje oprócz jednego dyżurnego z Jankowic i tu szacun reszta żenada

Amanda

Panie kierowniku M pracuję na kopalni w infrasilesia mam pytanie, powinna być szczera odpowiedz jakim cudem my z "Rybnika "dostajemy wyrównanie a osoby z Sosnowca podwyżkę bo im się podnosi do 2700 zł ja jako zwrotnicza (to samo stanowisko) otrzymałam 2400. Cz oni smarują pędzlem kierownika a ja smarem, jest świetnie u nich pan mistrz baldys pija kawę a mnie tylko obraża jadąc na kontrolę. Jestem zdziwiona miało być sprawiedliwie a jest (usunięte przez administratora) jak pan panie kierowniku myśli co my myślimy jak pan bał plotkuje o innych na innych post.lub przejazdach i myśli że to fajnie zwykły palant tak by myślał. Z pogardą (poważaniem) wasza Amanda Gorsza.

@Amanda

Kochana jak myśmy należeli pod Rybnik,to żeście nas nie żałowali tylko pozwalniali i sprzedali.Więc nie narzekaj że jest żle,masz robotę to się ciesz.Widziałem te laurki od Was u chłopaków,ktoś je wystawił, no nie? Sam taką dostałem od Was a teraz płaczecie,ale tyłki żeście uratowali.Znaliście nas chociaż żeby nam tak przywalić z grubej rury,pewnie nie,ale tak wam było wygodniej,co nie? Rozumię to, każdy się ratuje.Pozwolę tu sobie zacytować klasyka na miarę Waszych możliwości......................................................................KTO SIEJE WIATR TEN ZBIERA BURZĘ.......----MIŚ FAZI---,więc nie narzekaj,zrelaksuj się,weż zestaw pływacki opisany wyżej i daj nurka do basenu przeciwpożarowego.

Dyżurny ruchu
@dddooo

O czym ty człowieku piszesz? Pod Rybnik nikt nie należał. Rybnik był kupiony przez Szczakową. Wtedy śmiano się że nawet sprzątaczka z tamtego rejonu dostawała angaż na kierownika rolując Rybniczan. Później we władanie część Rybniczan otrzymało Zabrze i tu również wożono się na garbie Rybniczan. Rybnika człowieku już niema. Ilu Rybniczan piastuje stanowiska te które dawniej piastowało, a ilu już nie pracuje w DB?

@Dyżurny ruchu

mam napisane rail tabor s.a. Rybnik -świadectwo pracy tylko że ja nigdy rybnika na oczy nie widziałem i co ty na to.A wiem gdzie robiłem.

@dddooo

inne chłopaki też takie miały laurki.

tak
@dddooo

Ale o co wam teraz wszystkim chodzi? Było dobrze, sami to spieprzyliscie. Miejcie pretensje do siebie i do tego, co doniosl do pip

@tak

Oczywiście że macie świętą rację,bieda i bezrobocie,susze i powodzie to nasza wina,jak złamiesz nogę,albo coś zgubisz to wiadomo kto za tym stoi.Ale mieliśmy jeden mały drobniutki plusik nie wydajemy takich laurek jak wy nam.Dobra, było minęło,no to jak,na zgodę po zestawie pływackim opisanym wyżej w tekturowej walizce i zapomnimy o sprawie.Przydadzą się Wam,lato idzie.

@tak

Widzę ptysiu że twardo obstawasz przy swoim, odpowiem Ci choć mi ciężko w obecnej chwili.DB to zespół tak jakby filii,powiedzmy, prawda? więc przyjmuje sobie pracowników na poszczególne odżziały, co nie.Każdy pracownik musi być gdzieś przypisany i prowadzony przez jakieś tam kadry powiedzmy główne.I nie do końca ważne że go nie ma u was w rybkowie,on pracuje pod kimś kto nim zarządza i dysponuje. A wy prowadzicie go nazwijmy to tak, kadrowo,rozumiesz,w tym przypadku byliście to wy.I my wcale nie musimy się widzieć wzrokowo,w takim przypadku np.wiadomości można przesłać mailowo,korespondencje pocztą i wszystko jest legal, łapiesz? Więc nie rób mi tu kolego drogi ciśnienia bo pip ani parówkowi kable nie mają nic do tego, jest wszystko OK. A tak między nami,czy może masz już zestaw zestaw do tuczenia gęsi z rowerowego,bo jak nie to ja Ci chętnie doradzę jak go zrobić.Przyda Ci się ,zobaczysz.

kozacki

Pierwszy z grubego czemu pod takimi zarzutami się nie podpiszesz tylko zachowujesz się jak pizda wyruchana przez stado głodnych murzynow w dupie byłeś gowno widziałeś :)

sralek

jakby usunąć wszystkie wpisy,które nie przedstawią żadnej wypowiedzi o warunkach panujących w DB to by tu nic nie było łosiu. Przecież kazdy człowiek rozumny juz od dawna widzi, że TO forum to zapomniany przez admina rynsztok do którego wszyscy przychodzą się wylać

Strażnik_Texasu
@sralek

Niestety ale 99% postów na temat tego bagna jakim jest DB to PRAWDA wiem bo pracowałem w tej pseudo firmie kolejowej. Nie polecam tego szamba największemu wrogowi. (usunięte przez administratora)

@Strażnik_Texasu

Dlaczego byś tego nie polecał,przecież wiemy kto tam został,niech sobie teraz sami tam nurkują.Kąpiele błotne dobrze robią na cerę,zamiast rurki syfon od zlewu,korki od umywalek żeby się wody do uszu nie nalało i płetwy z wycieraczek z napisem welcome doklejone do trampków.Czepek z połówki piłki gumianki i gogle z musztardówek.Nie ma że boli, jest jechane i pełne zanurzenie.

Alek

Admin proszę usunąć nic nieznaczące wpisy które nie przedstawią żadnej wypowiedzi o warunkach panujących w DB. Zaśmieca to tylko opinie które już na tym forum przedstawiono.

dddooo

Wiesz co stary, (usunięte przez administratora)mi do tego,ale zapytać moge.Czy Ty przyjacielu aby nie pedałujesz (oczywiście tylko na rowerze),bo wnioskuję z tego co napisałeś,że ten brutal jest chyba w twoim typie,powinno starczyć Ci wiary,wtedy coś wychaczysz.Nie rozklejaj się stary,dasz radę,bądż twardym wafelkiem.

dddooo

Głodnych nakarmić a gołych przyodziać.Postanowiłem Ci pomóc,pomagać jest rzeczą ludzką i dlatego polecam Ci kanał na YT pod tytułem Z D..Y,na pewno będziesz zadowolony i przestaniesz myśleć o wierszykach.

PIERWSZY Z GRUBEGO

Pisać coś szmaty z NK-13 jestem ciekaw waszej opinii!! Zdradzony przez wszystkich przełożony waszych matek stare rozjebundy!!

@PIERWSZY Z GRUBEGO

człowieku ty się lecz

j23
@PIERWSZY Z GRUBEGO

A najlepiej na nogi!

PIERWSZY Z GRUBEGO

Cały plac wali kierownictwo nie robi z tym kurwa jebana jego mać nic !! A potem zaś bedzię wzy6waniem rozjebanych matek na pospolitym padole!!

PIERWSZY Z GRUBEGO

Nie mam dobrego humoru suki, więc chuj wam w morde, pragne napisać, jako były pracownik DB KURWY JEBANE schenker ze jądra ssiecie, złodziejaszki jebane chedożę wqasze matki na ogłół ze związkowcami i kurwa innymi pojebami DB schenker prócz wyjebanego pana ze zwiazków(Największy złodziej szewczyk dratewka) hahah. Polska złodziejska dla złodzieji ale ja z wami kurwy skoncze rozjebane na rozbracie obesrane rozkurwione i posrane pedałki złodziejaszki do roboty to nie , ale kuirwa co, gdzie jak zajebać to już tak szmaciarze obesrane pies was walił za kare całą tą pokurwioną zmianę teraz się wozicie nie pamiętacie jak jądra ssaliście szmay rozjebane rozkurwione i posrane dziwki całe wasze szemrane rodziny walił pies!!

Jeszcze_DB

Links OŚLE!!! Pomyliłeś firmy ;-)))

j23
@Jeszcze_DB

Gość niestety potwierdził że schenker gdzie byś nie zajrzał tam bajzel.

@j23

Tak się dzieje, jak do zarządzania ludźmi zatrudnia się niekompetentnych kolegów.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker