Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

okił

Pytanie do pracowników należących do związków zawodowych: co wasze organizacje robią w temacie podwyżek dla pozostałych grup zawodowych? ps. pytanie bez żadnych podtekstów

qwa
@okił

Co robią? To co im zarząd każe. Mają ciepłe posadki to się nie postawią.

@qwa

Co robią,poza byciem wesołymi grubaskami,zimowaniem w zimie na l 4 i opowiadaniu najdziwniejszych opowieści o ufo,to pewnie nic szczególnego lub niewartego uwagi.Ale trzeba być czujnym bo tacy lubią szczelać z ucha,zwłaszcza do przełożonych.Podejrzewam że to skrzywienie ma podłoże genetyczne.Tak często bywa w różnych zakładach.

niem

A zofiowce to juz chyba podwyzki byly co???

db

Tu juz wyzszego chyba nikt nie ,bo i po co wystarczy zaw.,a jesli ma to siedzi po cichu

bea

W tych czasach zawodowe wystarczy!!!!!! Sprawdz dobrze

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Mam dość

Możliwe t jest tylko to że nikt nie wie kiedy będą podwyżki dla innych stanowisk,ani pracownicy ani kierownicy nikt nic nie we.....

@Mam dość

bedzie lepiej,bedzie lepiej.

///
@bąk

W przyszłym życiu?

@///

Jak kogoś chcesz podkręcić,to powiedz mu to zwłaszcza po wyrównaniach,lub podobnym,te dwa słowa ,,bedzie lepi,,tak jak jest napisane,powinno poskręcać go od środka ale nie da tego po sobie poznać.Sprawdzaliśmy to na sobie,działa.

@///

Kierownik pociągu
@bąk

Masz rację,będzie lepiej ale jak się przeniosę do innej firmy,gdzie doceniają wszystkich a nie tylko maszynistów.

bea

nawet nastawnicza/y dobrze zarabia zapraszam na zofiowke

Do gwiazdy(maszynisty)

Jednych faworyzować i dawać im godnie zarabiać a innych mieć gdzieś,niech robią za grosze to jest twoim zdaniem słuszna i SPRAWIEDLIWA decyzja?????Co innego byś mówił gdybyś nie był maszynistom(chociaż teraz to już w większości nie są tacy fachowcy jak kiedyś,teraz to po prostu mechanicy)

dddooo
@Do gwiazdy(maszynisty)

Co ty powiedziałeś,że co,jak ty to nazwałeś,mechanicy, jaja sobie robisz.Mechanicy składają takie sprzęty od podstaw,ślusarze i obrabiarkowcy dorabiają brakujące części i elemęty,elektrycy i monterzy dopełniają całości .Wtedy dopiero sprzęt zaczyna grać,więc nie podnoś mi ciśnienia tak nazywając gości którzy wszystko mają podane na tacy i pewnie jeszcze mają fochy.Ich praca jest ciężka i odpowiedzialna jeszcze na wyjazdach,no ale bez przesady.Ktoś to musi sprawdzić,naprawić i tak samo jak oni mieć wyobrażnie.Jak są tacy super to niech wjadą w centrum dużego miasta w godzinach szczytu,tam trzeba dopiero myśleć i nie zawsze ma się pierwszeństwo+wyobrażnia,a to niestety przychodzi z czasem albo i nie.Sorry jeśli kogoś uraziłem,ale taka jest prawda.Przykro mi ale to tylko nastawnik,czuwak i trochę guzików,oczywiście plus masa której nie należy lekceważyć,praktyka i to prawie wszystko.

zorro

do gwiazda -oczywiście że słuszne i teraz czekamy na słuszną decyzje odnośnie innych grup zawodowych pracujących w tej firmie tj:manewrowy,ustawiacz itd..

Daniel

Ludzie chodzą skłóceni bo każdy zawistnie patrzy na maszynistów że tylko ich doceniono i tylko im dano duże brutta a żadnemu innemu stanowisku....Są równi i równiejsi....

qwa
@Daniel

Może najwyższa pora, aby maszyniści zaczęli naprawiać lokomotywy i formować składy skoro tylko ich się zauważa w tej chorej szwabskiej firmie.

Już_nie_DB

Schenker nie będzie narzekał na brak rąk do pracy? ;-)))))))))) Ubawiłeś mnie do łez. Schenker rozpaczliwie poszukuje fachowców i NIKT nie chce do nich przyjść. Pisząc fachowców mam na myśli maszynistów, dyżurnych ruchy, dyspozytorów. Ludzi z wiedzą kolejową, nie kolejnej panienki z laptopem. Robią dobrą minę do złej gry ale wiedzą, że stoją na granicy katastrofy. Zawsze mówiłem, że HR to najgłupszy dział w tej firmie. Roztrwonili potencjał jaki zastali po połączeniu różnych firm na początku i nie potrafili zapewnić nic w zamian. Nie potrzeba konkurencji HR wykończą Schenkera skuteczniej ;-) Pozdrawiam myślących

bea

Mam spedytora, pracuje w tej firmie juz ladnych pare lat i rekrutacji na spedytora nie bylo, a Ty piszesz o szkoleniu itd.. dziwne

bea

Nikt na nikogo pomyji nie wylewa, ktos tu postow nie czyta dokladnie, kazdemu za cos placa -kierownikowi za kierowanie ludzmi, dyzurnemu za prowadzenie ruchu itd. Jesli ,kazdy ma kwalifikacje w/g swojego stanowiska pracy (no chyba,ze nie) to o co Wam chodzi

czytam

ktoś tym forum dobrze kieruje.Nie ma innych ludzi jak tylko kierownicy(też pracownicy) i pracownicy. za wszystko odpowiadają ci pierwsi i na nich pomyje wylewajmy. ale czy na pewno oni są odpowiedzialni za to co się dzieje? Przecież koś tam na szczycie tej władzy zarządza, później są dyrektorzy czyli liderzy, kierownicy rejonów i dopiero oni. Faktem jest, że to od nich otrzymujemy bezpośrednio polecenia bo to nasi bezpośredni przełożeni, którzy odpowiadają przed większym bratem i to przełożeni odpowiadają za wszystko co się stanie i jak zostanie coś wdrożne i zrealizowane. Latwo jest obrzucać się mięsem pomiedzy nami tu na dole i chyba o to tym na gorze chodzi. stara maksyma dziel i rządź wiecznie aktualna. o milczących związkach już tu wspominać nie będę

PW

Kiedyś tu pracowałem, jaki ja jestem teraz szczęśliwy, że nie widzę i nie słyszę tych idiotów co zrządzają w tej niewolniczej firmie. Zycie bez stresów pracodawca uczciwy, zarobek prawie taki sam. Najważniejsze nie trzeba uprawiać "druciarki" i udowadniać, że nie jest się wielbłądem. UCIEKAĆ UCIEKAĆ !!!!! ZYCIE MA SIĘ JEDNO.

ffff
@PW

ostatni gasi światło

Rewident

Tutaj zarabiają tylko godnie maszyniści a reszta dostaje jałmużnę za którą ciężko wyżyć....Ot cała prawda.

cytrus

A czy ktoś z was pomyślał o tym że nas nie wielu już zostało w tej firmie i zamiast psioczyć warto się do pracy przyłożyć pokazać że jak się powiedziało a to teraz trzeba powiedzieć b piszecie na forum o bzdetach może warto się zastanowić czy nie lepiej poczekać na rozwiązania które pozwolą wam dotrzymać wieku emerytalnego

cytrus

asu

najpierw niech wyrównają stawki na stanowiskach

zof

Kompetencje posiadam, ale czy kwalifikacje?, odpowiedz sobie na to pytanie sam

bea

To się Pan rozpisal, ale pamietajmy o tym ,ze kierownik ma na oddziele zastepce kierownika i kierownika zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker