Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

dropsik

Chyba ktoś pomylił kraje z tym językiem,ale to się zdarza nawet najlepszym,samochód? Mam samolot ale pilot ma katar.

dropsik
@dropsik

A zapomniał bym,co do tego samolotu to właśnie wczoraj go skleiłem więc klej jeszcze nie wysechł,więc sorry.Co do samochody to chociaż jakiegoś trabancika lub podobny bębenek.

ecik

Może dla odmiany napisałby ktoś o prze.....lonych przetargach w JSW.

@ecik

Moim prywatnym zdaniem ,prywatnym!!!! Biznes to biznes.

bor

Pracuje juz tyle lat I pierwsze slysze o premiach, kiedys byly ale teraz???a no chyba,ze blondi dostaje ale to jyz norma A tak powaznie na rozmowie spytasz ile dostaniesz brutto,albo tez sam od siebie zasugeruj, napewno bedziesz mile zaskoczony powodzenia nie zapomnij o CV

uki

2 lata.....

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

do

Brawo,brawo,brawo i chęć uczenia ich i pomocy innym,k...to jest gość.Gościu,jesteś wielki.

do

Jeśli jest tak jak piszesz ,że każdy dba o przyjazną atmosferę,to jest super sprawa,naprawdę,o ile jest to prawda.

bea

Wyslij CV I wtedy odpowiesz kogo zatrudniaja ok????

bob

widzisz nasz kolega pio już dał nogę ,bo mu humanista nie pasował,albo czepiał się jakiegoś przeszkolonego ciastkarza,cholewka, nic mu nie pasuje i głowa w chmurach,daj mu wszysko, a on będzie rządził i się k.... lansował za grubą kasę,k... narcyz,ę ą ,na pewno jest dobry w tych tematach ale są też inni ,poprzednie posty skasował, no bo jak to,obraza majestatu. A ja tak na swój rozum podejrzewam że on ma tylko ,,papier,, i może se go użyć.

@bob

A ja podejrzewam, ze nie ma nawet papierka, bo jesli by mial to by na posty nie odpowiadal, w tej firmie rzadko kto ma wyk.kolejowe, ja takich nie znam

do

Aplikować i iść się pokazać na żywo,to zmienia postać rzeczy,wiadomo że gościowi wtedy bardziej zależy,aczkolwiek nie koniecznie ,przymusu nie ma, ale nie ma co dziś być wybrednym,choć to zależy od zastanej sytuacji.

do

Wiele nie straci,co najwyżej na bilet.I pamiętaj,bezstresowo nikt nie urodził się z zawodem w dłoni.Nie brać wszystkiego do siebie,bo Cię zje stres ,nie spinać się,podejść do tematu na kontrolowanym luzie.Dasz se rade.

do

Idż tam i się spytaj,zobacz na własne oczy,porozmawiaj tam z kimś konkretnie na temat, bo w necie wiadomo jest wszystko .Gdybać to sobie można,a rzeczywistość jest zawsze trochę inna, wiadomo.

pio

Ja sie nie martwie tylko wiem ,ze humanista juz ma stanowisko, prosze nazwisko jednego jedynego po kierunku kolejowym, transport....????

@pio

A co ty masz do tego humanisty?Jeśli jest przeszkolony i się na tym zna, należycie wypełnia swoje obowiązki i jeszcze się tym interesuje to co więcej chcieć.Po drugie nie ma papieru takiego jak Ty i prawdopodobnie tym jest zmotywowany zawodowo.Po trzecie prawa fizyki wszędzie działają jednako,wiedza nie jest zakazana. Po czwarte prywaciarz może sobie przyjąć i przeszkolić kogo chce,bo to jego firma,prawda.Czy jak robisz prawko to musisz być z zawodu mechanikiem? Nie.Rozumię twój żal ,musiałeś pewnie wstawać do pracy i się tam pokazać.Pewnie ponad, całe bite 2 lata od dechy do dechy,na jednym leżącym stanowisku(jak oni śmieli),pewnie bez l4 co miesiąc(horror).Zaszczycasz ich swoją obecnością(aplauz),a oni nic? To nie dopuszczalne,tak nie może być ,gdzie samochód firmowy,leżak,dycha z przodu,władza.Zobacz na PKP,może tam coś jest.Przepraszam, że Cię to pewnie zdenerwowało, ale to jest firma prywatna i mają pewnie swoją politykę firmy ,ale działają i są.

@Bżdzio

Dziekuje za odpowiedz Panie humanisto, jesli ludzie z wyksztalceniem kolejowym nie sa mile widziani w firmie kolejowej to mogles to ujac w jednym zdaniu panie humanisto Tzn. Dla Ciebie rolnik ma budowac mosty, ciastkarz projektowac sygnalizacje swietlna itd..... Ok spoko przekonales mnie

@pio

Zamiast się pewnie obrażać ,czemu się nie uzupełniać wzajemnie humanizm od stosunków ludzkich, plus twoja super kolejowa wiedza .Z tego może być coś ciekawego typu dobre podejście do ludzi,zwłaszcza klientów od strony technicznej i nie tylko.A z tym ciastkarzem to może tak nie do końca żle,zobacz jakie ciastka są okrągłe i kolorowe,albo kształtowa z formy do pieczenia.

@Bżdzio

Jesli wiedza jak twierdzisz nie jest zakazana to czemu nie poszles na kurs lekarza I teraz nie przyjmujesz w gabinecie, A tak powaznie, dlaczego ludzie z wyk.kolejowym nie sa przyjmowani do firm kolejowych , to ze sie interesuje historia I jestem w tym dobry to nie znaczy ,ze mnie przyjma za nauczyciela historii, bo mam kurs I wiedze raczej to tak nie dziala sory

@bea

Wiesz lekarz to jest ktoś bardzo odpowiedzialny z super wiedzą i praktyką,pomyłki raczej nie wchodzą w grę.To całkiem inna grupa ludzi,to elita. A nasze rzeczy można naprawić,pospawać lub zregenerować to coś całkiem innego,mechanika i pokrewne,po części często zamienne,nasze zawody są przystępniejsze i nie tak zaawansowane(tak mnie się wydaje).Mówisz nie chcą przyjąć, ja tak sobie myślę, że to może zależy kim tam byś chciał być na początku, i co osiągnąć,jaki poziom ,może dlatego tak jest. Zwykłego gościa przeszkolisz i jakoś będzie jeżdził,lub robił coś innego(wiadomo nie od razu),a wyżej to już jest trudno. Podejrzewam że historię mógł byś w podstawówce prowadzić o ile jesteś po studiach i odpowiednio byś się przeszkolił,albo katechetą, tak mi się zdaje.Spodziewam się po tobie następnego pytania,podobnego......pewnie będzie ciężko jakoś to sparować.

@Bżdzio

Czyli po studiach moglbym historii uczyc,al z wyk.kolejowym w firmie kolejowej to juz nie ?????

@bea

Moim skromnym zdaniem powinno się przyjąć,chyba że wszystkie miejsca są już zajęte a bilety wysprzedane, a załoga przeszkolona to wtedy wiadomo, jest trudniej ale powinno się udać.Ale wiesz co ja bym zrobił , ........ ciastkarzom na złość i na przekór im, został nim na siłe,przy następnym spotkaniu wszyscy mielibyście równe szanse.A tytuł szefa kuchni i mistrza patelni kolego,na drodze nie leży,nie ma to tamto.

pio

Wskaz mi jedna osobe, ktora spelniala wymagania I sie dostala na dane stanowisko Wyzsze techniczne ,a przyjety humanista

fgo
@pio

Oj tam,oj tam, lepszy rydz niż nic.

pio

Wszystkie wymagania spelniam, zapewne to stanowisko jest juz zajete

zwor

oooo to już widze , następny specjalista z łapanki, może kolejny goguś po studiach a praktyki zero. oby tak dalej

sąsiedzi

poczekaj na rozwój sytuacji. To chyba, nasz dobry znajomy,wyluzuj.

sa

Znaczy się boomer z tej gumy.

sr1

Człowiek który tak uwielbił błękitny hełm przechodzi sam siebie . Ostatnio donosi już absolutnie na wszystkich nawet na swoich, pomijam fakt że swoim zachowaniem działasz na szkodę firmy ,chciałem tylko koledze przypomnieć że w swoje gniazdo się nie s... to raz a dwa to to że sytuacja bardzo szybko się może odwrócić . Osobiście muszę stwierdzić że tak nieskalanego pracą człowieka jeszcze nie widziałem (naprawdę przez lata nie widziałem ANI RAZ żeby kolega miał w ręce klucz jakikolwiek , czy był choćby trochę ubrudzony) , poza donoszeniem ma oczywiście jeszcze jedną przezabawną cechę czyli telefonowanie do kogo się da tj. do kierowników wszelkiej maści , AM , swojego buddy Kubusia itd. Każda rozmowa wygląda mniej więcej podobnie czyli wg scenariusza ...Tak kierowniku , widziałem , zrobiłem ! Koledze pragnę przypomnieć że nie TY zrobiłeś , a zrobili ludzie.Najgorszym jest fakt to że kierownictwo połyka każdą bzdurę wypowiedzianą przez tego kolegę ,wynika to z faktu że kierownictwo jest marnie obeznane w tematyce lokomotyw i tylko przytakuje udając że się zna , takie błędne koło . Ciągnąc dalej , komuś powinno być wstyd że pracą w DB kierują ludzie którzy bezmyślnie dają robić się w konia cwaniakowi w błękitnym hełmie .

@sr1

W związku z zaistnieniem tak kryzysowej sytuacji proponował bym rozładowanie emocji poprzez filmy instruktażowe np.YT hubba(drugi wyraz) commercial 1979, lub 1980 lub 1981 itd.Sąsiad może zostać boomerem z gum(całkiem podobny).Po odbyciu uczty kinomana, powinno się za rapować do muzyczki z kreskówki sąsiedzi. Powinno pomóc,póżniej skasować ten post.

@sr1

No cóż, skoro każdy już dostał czego podświadomie chciał,pragnę państwa poinformować, że ten pan to znakomity fachowiec i psycholog, ponieważ go znam.Nie jednemu teraz utrze nosa,no cóż, przyroda.Ja obejrzę sobie teraz dzieła Michałkowa;Spaleni słońcem 2 i 3,podczas gdy wy, przeżyjecie to na żywo,coś jak w 5D.Ale przyznam, że śmiałem się tydzień.Życzę owocnej pracy.

@sa

domyślacie się może dlaczego te filmy noszą taki tytuł a nie inny?

Sr1
@sa

Oby mniej takich fachowców . Co to za fachowiec co wygryza ludzi lepszych od siebie ? Trzesie portkami jak tylko ktoś jest lepszy . Kolegów elektroników podciął już chyba wszytskich , część już z nim nie pracuje bo atmosfera sie zrobiła tak gęsta . Wygryzł z wektronów gościa w czerwonych ogrodniczkach i teraz sam próbuje ogarniać temat z miernym skutkiem . Bardzo też probuje sie udzielać na dizlach ale z podobnie marnym skutkiem . Ot co ale wizerunek fachowca powinien inaczej sie prezentować . Jedynie do psychologa moge sie zgodzić ,bo tak omotać kierownika potrafi tylko jedna osoba .

plum
@Sr1

Słuchaj no, powiedz no mi kto to jest,tylko bez znieczulenia i oporów i k... wyłożymy sobie kawę na ławę.Bo oś tu jest nie halo. Odpowiedż będzie wprost bez znieczulenia.Przywal od serca .Już nie ma nic do stracenia.

bzyt
@Sr1

A ja mam takie pytanko czy robią sobie z panem kierownikiem selfi, UUUUUU olbo OOOOOO takiego karpika.

sąsiedzi

kto ośmielił się skasować bufet z marchewkami i reklamami z gum,natychmiast mi się tu przyznać, lub podać winnego.

Jorg

Przetargi już są dawno ustawione.

j23

Jak ćwierkają wróbelki jastrzębskie kopalnie ma przejąć ,,córka '' jsw sped-koks My tam mamy być tylko wynajęci. Może ktoś ma więcej informacji na ten temat?

FILIP z konopi indyjskich

Rozumiem,marchewki były za zimne i za twarde,proszę skorzystać z grila powyżej.

zof

Nie liczac dwoch pan donoszacych,( ale kierownik jak jest madry to nie slycha), w tym pani grilll atomsfera jest super, skladaj CV, bo warto kierownictwo super

bor
@zof

Blondi farba

@zof

No to gościu, na co czekasz,porwij je na grilla i sobie szczelcie dila,nie bądż mięciutki.No wiesz co,chłop co w rękach zgina sztaby,a na baby chyba słaby.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker