Opinie o NEOTECH w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NEOTECH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w NEOTECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEOTECH w Wieluń

Karol Nowy wpis

To prawda co piszą później, ze firma jest niewypłacalna ?

anonymous Nowy wpis

Znajomy pracował, firma nie wypłacalna, zalegają z płatnościami. Kpiny nie firma

Feliks Nowy wpis

Gdzie przeniósł produkcję? Skąd takie info?

NEOTECH Nowy wpis

ZAKŁAD W UBIEGŁYM ROKU ZAMKNĄ PRODUKCJĘ I JUŻ NIE DZIAŁA NA TERENIE WIELUNIA.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w NEOTECH? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Hanna

@o choć już dość długo minęło od Twojej wypowiedzi, to warto powiedzieć o stronie internetowej firmy. Znajduje się tam zakładka Praca, w której publikowane są oferty pracy w NEOTECH. Obecnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko Konstruktor Mechanik. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? W treści ogłoszenia pracodawca oferuje m.in. możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz udział w ciekawych projektach. Jak wyglądało to w Waszym przypadku?

o

Chyba nie pokazało się żadne ogłoszenie, ale najlepiej dowiadywać się o tym bezpośrednio w firmie teraz.

fructis

spokojnie popatrz sobie na inne oceny firm na tym forum. Zobaczysz , że raczej firmy źle oceniane to te z jedynką. Ta trójka świadczy tylko o tym , że niektórym którym z firmą nie było po drodze ciągle mają do nich pretensje i wrzucają im jedynki, a obecnie pracujący nie mają z firmą problemu i dają piątki

jaśka

Ja pracowałam w Neotech w Bełchatowie i bardzo bym chciała by ta firma wróciła wiadomo że wszędzie trzeba pracować ale takiej firmy i pracy to ja już nie znajdę a i zarobki były super .

Ramzes

Wspólne szatnie dla kobiet i mężczyzn, brak środków czystości w toaletach, nieczynne pisuary, nie raz brak desek w toaletach, brak poszanowania dla kobiet (usunięte przez administratora) brak stosowania podstawowych zasad BHP, zimą zimno jak diabli a latem za gorąco aż oddychać się nie da do tego żadne zainteresowanie dobrem pracownika ze strony przełożonych. Jeszcze jakieś pytania? (usunięte przez administratora)

lucas

praca zla nie jest ale szkodliwa wydaje mi sie i na krotki okres ino

swendros

TO JEST DOBRY ZAKLAD NA 1 MSC CZY 2 JA NIE WIEM JAK TAM LUDZIE ROBIC MOGA CHYBA ZE [usunięte przez admina] I WIEDZA ZE NIGDZIE W INNYM ZAKLADZIE ICH NIE PRZYJMA ROBILEM TAM I WYRAZAM SZCZERĄ OCENE

anonim1

Popieram.Święte słowa

joasia

A właśnie w tej kontroli. A stawka tam jest taka sama, jaką ma każdy czyli najniższa krajowa

?

No proszę a na którym dziale taki hojrak się znalazł? Ja słyszałem, że jak narazie najspokojniej to na dziale chyba kontrola jakości tak się to nazywa mają najspokojniej? Nie wiesz jaka tam u nich jest stawka?

stary

Pracuje i mówię tak jak jest. Masa ludzi robi u żółtych bo nie mają wyjścia a takiego zakładu i szefostwa nie życzę nikomu.

joasia

Aktualnie zwalniają i ogólnie chyba prędko się nie ruszy. Z tego co mówią to może coś we wrześniu się ruszy ale zreszta takie tam teraz zasady wprowadzili że wogóle nawet nie polecam. [usunięte przez moderatora] Tam to już tylko w przypadku wielkiej desperacji można pracować. Przynajmiej dobrze że oni polskiego nie znają

neotech to jakaś masakra. parę lat pracy w administracji i człowiek nadaje się na leczenie psychiatryczne. kobiety sa nikim a faceci, jesli nie włażą w [usunięte przez moderatora]...też sa nikim. im więcej wiesz i masz więcej wiedzy tym niżej spadasz. najlepiej nie wiedzieć nic i kłaniać się nisko.

piszcie tutaj przynajmniej nie usuną wpisów

Zostaw merytoryczną opinię o NEOTECH - Wieluń

NEOTECH