Opinie o Halex International Trading Sp. z o.o. w Wielkie Rychnowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Halex International Trading Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Halex International Trading Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halex International Trading Sp. z o.o. w Wielkie Rychnowo

No ja komornika akurat nie mam, a przytaczacie tu takie warianty jako zachętę do pracy. czy w biurze może być podobnie? Konkretniej o kadrach myślę, ponieważ do nich teraz szukają. Raczej się zgłoszę, ale może ktoś zdąży mi przed tym opisać warunki biurowe? Jest całkiem inaczej niż na produkcji?

Lili

To prawda z tą kasą o której pisali teraz niedawno? Faktycznie po dłuższej współpracy wpadają jakieś raty? Jak to się ma do aktualnych postanowień na umowie? określicie je? ludzie widzę ze od jakiegoś czasu o prace się pytają. Możliwe ze cos się zmieniło? z czego wynika zainteresowanie?

Kopciuszek Nowy wpis
@Lili

Ludzie chcą pracować i mieć zapłacone na czas w tej firmie było i jest tak od początku że wypłaty są w ratach a umowę (to co jest w niej napisane to możesz potraktować jak nic)Będą płacić w ratach i dużo po czasie bo ludzie się na to godzą i idą na miłe uśmieszki Chińczyków

@Kopciuszek

No więc dlaczego się na to godzą? W dodatku nie ma ogłoszeń o pracy na produkcji, czyli nie widać, żeby ktoś odchodził i szukali na jego miejsce. Jakiejś grupowej rozmowy z szefostwem nie da się zorganizować?

Kopciuszek Nowy wpis

Godzą się bo to jest Januszex na wiosce słabo z praca jest kilka firm dużych w okolicy ale one płaca wszytko legalnie jak na umowie a wiele osób ma komorników i inne gady wiec Chińczycy zadowoleni bo bez umowy albo jakiś (usunięte przez administratora)kasa pod stołem na produkcje to ludzie z ulicy przychodzą lub przyjeżdzają rowerami nikt z nich pracy na pracuj.Pl nie szuka .Rozmowa grupowa ???? wiesz gdzie oni maja takie rozmowy

Najgorszy Januszex, do którego można było trafić. Omijać szerokim łukiem!!! Na produkcji fatalne warunki pracy, bez jakichkolwiek zabezpieczeń przy pracy na wysokościach, w hałasie, pyle i nieznośnym smrodzie niemalże codziennie. System zarządzania to jakiś żart. Zmiany na dany tydzień zwykle są ustalane w niedzielę wieczorem. Przełożonych nic nie interesuje, przez większość godzin pracy są nieobecni, sporadycznie raczą odpowiedzieć na wiadomości, nie można się spodziewać jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Zero organizacji, odpowiedzialności i komunikacji. Wynagrodzenia wypłacane z coraz to większym opóźnieniem i często w ratach, na umowie najniższa krajowa (wiadomo o co chodzi), ZUS nie opłacany notorycznie, podobnie jak stooooosy faktur. Firma dosłownie tonie w długach, a telefony od windykacji i wizyty wierzycieli to chleb codzienny, ale na kolejne bezsensowne inwestycje i samochody w leasingu zawsze znajduje się piniądz. Przełożeni twierdzą, że wszystko już wkrótce opłacą, jak tylko przyjdzie przelewik z Chin, po czym się tłumaczą że klienci im nie płacą - wszystko po to, żeby przeciągać sprawę i zwodzić ludzi. Zero zainteresowania sprawami bieżącymi firmy, przełożonych interesują jedynie osobiste korzyści. Żal.pl

Anonimex
@Anonim

W tej firmie było tak rok temu trzy,pięć i 10 lat temu wynagrodzenie w ratach standard od zawsze pierwsze dwie wypłaty maksymalnie trzy ale to rzadkość będą na czas a później nie mamy teraz pieniędzy dostaniesz w ratach faktury nie zapłacone po kilka lat ogólnie praca dla desperatów

O tapicerze mi cos konkretnie napiszecie, czy mam jednak te wszystkie wystawione już opinie jakoś zbiorczo traktować? Po prostu chce się dowiedzieć jak od kolejnego roku można zarabiać skoro teraz oferują zarobki do 4900 zł? posiadam już spore doświadczenie, możliwe ze za to policza jeszcze więcej?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Halex International Trading Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Praca sezonowa na południu Niemiec
Wangen im Allgäu
Runtime GmbH

W Halex International Trading Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

W Halex International Trading Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Asystent Zarządu. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Ilona

Teraz akurat nie szukają ludzi na produkcję, więc jest czas, żeby dopytać się Was, o co chodzi? Może pieniądze niskie? Widziałam, że przez urząd pracy w 2021 był nabór dla specjalisty ds. jakości i stawka to były 4 tys. brutto, a taka osoba, mająca kontakt z azjatyckim klientem musi znać angielski perfect. Stąd myślę, że na produkcji dla zwykłych pracowników może być niezbyt pensja. Mam rację?

Abs
@Ilona

To ogłoszenie to zawsze ściema dają je żeby można było Chińczyka zatrudnić w wymaganiach nie ma angielskiego tylko chiński ogólnie słabo płacą i na raty mocno po terminie

@Abs

Znajomość języka chyba nie determinuje od razy narodowości danego kandydata? Ta praca w ogóle jest jeszcze możliwa? Pani wyżej pisała o roku 2021. Interesują mnie potencjalne zarobki skoro ten chiński niby trzeba znać. jak teraz wycenia się takie umiejętności? I czy na innych stanowiskach tez byłby on konieczny?

Jaka jest kultura pracy w Halex International Trading Sp. z o.o.?

Problem w tym że wszyscy omijają tę firmę szerokim łukiem, a jeżeli już ktoś zdecyduje się spróbować, to ucieka najdalej po dwóch tygodniach.

Osoba

Witam, czy warto zatrudnić się w firmie? Zaznaczam, że nie w dziale produkcyjnym. Dajcie, proszę znać jak najszybciej. Dzięki:)

Magdalena
@Osoba

Hej. ;) A masz może już jakieś wcześniejsze doświadczenie odnośnie tego rodzaju stanowiska?

osoba
@Magdalena

nie bardzo rozumiem, jakie stanowisko masz na myśli? Pytam ogólnie o kondycję firmy

Magdalena
@osoba

Nie mam pojęcia czemu tej odpowiedzi nie widziałam. :( A bo według mnie wszystko zależy od stanowiska jeśli chodzi o stwierdzenie czy warto czy też nie. Ciekawa w sumie jestem jak po takim czasie u Ciebie się potoczyło? Była aplikacja?

Siemka. Co tam w Halexie słychać? Zmieniło się coś dalej jesteście w Rychnowie? W Toruniu jak jadę to ciemno zmieniło się coś czy nadal na raty płaci pozdrawiam

Spytaj Ukraińców oni tam mają więcej do gadania bo Polakom tylko zabrać z wypłaty żeby im dać nie polecam

No co ty? To Ukraińcy lepiej zarabiają niż Polacy? Jakoś nie bardzo w to wierze. Przecież taka dyskryminacje od razu byłoby widać. Ile teraz dają na początek jakbym się chciał przyjąć?

Jachu

Gdzie jest ochrona srodowiska!! Śmierdzi plastikiem na całej polnej

@Jachu

Cześć @Jachu, to forum jest przeznaczone dla pracowników i ma pomagać w ocenie pracodawcy. Myślę więc, że niestety nie znajdziesz tutaj pomocy w tej sprawie. Jeżeli masz jakieś informacje na temat pracy w Halex chętnie posłucham, próbuję poznać firmę lepiej.

Miłosz

Firma nie płaci na czas wypłat!!!! A panie w biurze tylko siedzą na FB cały dzień jak cos chcesz to nie ma czasu Nie polecam tej firmy

leniwe Panie z biura
@Miłosz

Mirku, jeżeli masz jakieś obiekcje co do naszej pracy zapraszamy do biura - na pewno na chwilę będziemy mogły oderwać się od facebooka.

@Miłosz

Hej @Miłosz, od jak dawna tam pracujesz i jak często zdarzają się opóźnienia w wypłatach? Czy ktoś jeszcze ma informacje na temat wypłacalności Halexu? Czy sytuacja firmy jest stabilna?

Edyta

Mam nadzieję, że jest tutaj obecny ktoś z aktualnych pracowników Halexu. Chciałabym usłyszeć, od kogoś tam zatrudnionego, o szansach rozwoju zawodowego (profesjonalnego) oferowanego przez firmę. Czy dbają o to i zapewniają pracownikom regularne możliwości uczestnictwa w szkoleniach?

Gruba i Juda z biura

Firma nie opłaca składek ZUS i do tego umowa jest tylko na papierze wyrazie kontroli wypłaty nie ma na czas brak ubrań roboczysz i do tego wentylacja rozwalona wszystko jest wdychane do płuc nie polecam nikomu tej firmy

Helena
@Gruba i Juda z biura

W swoim wpisie napisałeś między innymi, że Halex International nie zapewnia pracownikom ubrań roboczych, powiedz proszę coś więcej. Czy sami musicie kupować sobie odzież pracowniczą? I jak ona wygląda w przypadku pracy w tej firmie?

Helena 2
@Helena

Helena jedynie co dostaniesz to rękawiczki na nic więcej nie licz

Piotr86

Mała firma z młodymi ale niezwykłe uprzejmymi i rzetelnymi pracownikami , polecam.

Bartosz
@Piotr86

Znasz Halex International Trading od środka? Jeśli tak, to może powiesz mi czy firma zapewnia jakieś szkolenia nowym pracownikom? Ciekawi mnie ta kwestia i mam nadzieję, że napiszesz mi coś na ten temat.

Xd

Śmierdzi plastikiem z daleka niech ktoś to zgłosi albo sam to zrobię co za firma zatruwają

Aaa

Dlaczego na całej Polnej w Toruniu śmierdzi spalonym plastikiem? Czyżby firma nie miała filtrów i puszczała truciznę do atmosfery?

admin

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie Halex International Trading Sp. z o.o., o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Halex International Trading Sp. z o.o. - Wielkie Rychnowo

• Jak się pracuje w Halex International Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Halex International Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Halex International Trading Sp. z o.o.?

Halex International Trading Sp. z o.o.
  • 89 A
    87-410 Wielkie Rychnowo

Halex International Trading Sp. z o.o.