Saatchi & Saatchi Poland

Toruń

Opinie o Saatchi & Saatchi Poland

admin 2015-07-25 20:16:45
Coś zmieniło się w firmie Saatchi & Saatchi Poland na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.
ciekawski 2015-12-08 14:26:19
widelki na senior designera ktos cos kojazy?
Them 2016-04-08 17:35:05
Opiszę biuro poznańskie, gdyż z tym miałem do czynienia. Stanowisko "ładowacza treści" czyli content uploader. Atmosfera luzacka, aż do przesady, sztuczne uśmiechy w stylu amerykańskim a'la "everything is fine". Bezsensowne zrobione wejście do firmy; do budynku wchodzi się z boku po schodach, po to by za chwilę już w środku schodzić do piwnicy, gdyż tam mieści się właśnie biuro. Rozmowa kwalifikacyjna składa się z dwóch etapów, standardowy wywiad+zadanie wrzucenia artykułu w Wordpressie według podanych poleceń na liście, wymagany język angielski. Oferują umowę zlecenie o nieokreślonych stawkach. Informowano, że otrzyma się odpowiedź niezależnie od wyniku rekrutacji, co było kłamstwem, gdyż minął termin i nikt się nie zgłosił. Rozumiem, że mogę się nie nadawać, ale wypada o tym poinformować, a nie tak sobie zlewać. Dlatego ocena negatywna.
kamil 2016-05-06 09:51:02
Znana firma a wiadomo, że w takich warunki są najlepsze.
Zostaw swoją opinię o Saatchi & Saatchi Poland - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saatchi & Saatchi Poland