Saatchi & Saatchi Poland

Toruń

Opinie o Saatchi & Saatchi Poland

admin 2015-07-25 20:16
Coś zmieniło się w firmie Saatchi & Saatchi Poland na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.
ciekawski 2015-12-08 14:26
widelki na senior designera ktos cos kojazy?
Them 2016-04-08 17:35
Opiszę biuro poznańskie, gdyż z tym miałem do czynienia. Stanowisko "ładowacza treści" czyli content uploader. Atmosfera luzacka, aż do przesady, sztuczne uśmiechy w stylu amerykańskim a'la "everything is fine". Bezsensowne zrobione wejście do firmy; do budynku wchodzi się z boku po schodach, po to by za chwilę już w środku schodzić do piwnicy, gdyż tam mieści się właśnie biuro. Rozmowa kwalifikacyjna składa się z dwóch etapów, standardowy wywiad+zadanie wrzucenia artykułu w Wordpressie według podanych poleceń na liście, wymagany język angielski. Oferują umowę zlecenie o nieokreślonych stawkach. Informowano, że otrzyma się odpowiedź niezależnie od wyniku rekrutacji, co było kłamstwem, gdyż minął termin i nikt się nie zgłosił. Rozumiem, że mogę się nie nadawać, ale wypada o tym poinformować, a nie tak sobie zlewać. Dlatego ocena negatywna.
kamil 2016-05-06 09:51
Znana firma a wiadomo, że w takich warunki są najlepsze.
Alicja 2017-03-01 15:36
A jak Saatchi & Saatchi Poland prosperuje w 2017 roku? Macie jakieś informacje? ;)
Ex Saatchi 2017-04-21 13:02
Saatchi&saatchi lubi zaskakiwać. Przyjmowanie na junior project managerów, czy junior accountow ludzi którzy nie mają doświadczenia, lub doświadczenie w postaci 2 lata na recepcji w hotelu jest tu norma. Internal change, tj zmiana zespołu, czy zakresu obowiązków graniczy z cudem. Komunikacja leży i płacze. Prośby o spotkanie można wysyłać, 2 miesiące, 2 razy w tygodniu i dostanie się 2 odpowiedzi: spotkamy się w piątek, a w piątek ze spotkamy się w poniedziałek. I ten cyrk trwa. Przełożeni w zespołach lubią dawać juniorom fajne zadania. W większości wypadków okazuje się, że dane zadanie jest fakapem i obrywa się juniorowi. Podwyzka jest mityczna jak smok. Jedynym plusem jest atmosfera i cześć ludzi. Juz chyba legendarna sytuacja jest przypadek warszawskiego biura, gdzie jeden z seniorów nie przychodzi do pracy 4 miesiące, otrzymuje wynagrodzenie i nikt nie wie co się z nim dzieje. HR tez nie. Nikt nawet nie próbuje się dowiedzieć co się dzieje. Obiecują gruszki na wierzbie. Szybki rozwój i możliwość nauki to frazesy, w ciągu pół roku odbyłem jedno szkolenie. Pracowników traktuje się przedmiotowo myśląc że w razie czego zatrudni się kogoś nowego. Nadgodziny nie są płatne. A są standardem. Kultura pracy tej organizacji jest fatalna, podobnie jak kontakt z HRem i szefami zespołów. Ludzie na stanowiskach dyrektorskich mają głęboko w poważaniu tych pod nimi. Saatchi zdecydowanie leci na swojej legendzie. Szkoda, że ta legenda umiera
Alicja 2017-04-21 13:21
@Ex Saatchi dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. W swoim komentarzu wspominasz o tym, że nadgodziny nie są płatne. Ale czy są one obowiązkowe? Jak to wygląda w praktyce? Również o warunkach na jakim stanowisku piszesz? Należy pamiętać, że atmosfera, warunki różnią się w zależności od piastowanego stanowiska.
Zostaw swoją opinię o Saatchi & Saatchi Poland - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saatchi & Saatchi Poland