Opinie o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Olo

Miałem tam składać papiery do pracy ale czytając opinie o tym miejscu to już nie wchodzi w grę bo większość to negatywne opinie a w takie błoto się nie pcham.

Luiza Nowy wpis

Piszecie tu o produkcji i operatorach wózków widłowych. Męża interesuje teraz etat mechanika maszyn i urządzeń, ktoś się wypowie? Wymagane rzecz jasna są naprawy usterek. Ale czy zdarza się, że awaria jest dosyć duża i trzeba zostać w pracy tak długo, aż awaria zostanie naprawiona? Oferują wdrożenie pod okiem doświadczonego pracownika, ale dajcie znać ile czasu trwa takie coś.

Nowy Nowy wpis

Czy u was na produkcji pracują kobiety w sensie to czy są dla nich stanowiska

Cześć, czy wiecie coś o rekrutacjach do firmy na stanowiska administracyjne?? Bo na ich stronie szukają osób do produkcji, osób na wózki widłowe czy mechaników maszyn. A co z pracą np. na offisie czy w dziel HR, czy te rekrutacje są zamknięte, tylko wewnętrzne lub niejawne??

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Czy wszyscy pracownicy produkcji muszą mieć tu uprawnienia na wózki widłowe? Przeglądam ogłoszenia na stronie firmy i zarówno na stanowisku operatora wózka jak i na stanowisku pracownika produkcji jest taki zapis w wymaganiach. Czy to błąd, czy faktyczny wymóg?

Olo

Zainteresowała mnie oferta operator wózka widłowego. Z tego co wyczytałem to jest umowa o pracę na start, a w ogłoszeniu też jest napisane, że są dodatkowe praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień, czy to faktycznie jest dostępne? Tak chciałbym się dowiedzieć czy można się szkolić dalej i zdobywać wiedzę. Ktoś poda jakie zarobki mniej więcej?

Szukam pracy

Witam Was Mam pytanie jako nowy pracownik produkcji ile dostane na rękę pozdrawiam

aaa

Opowiecie o pracy jako Pracownik obróbki drewna - Operator maszyn do obróbki drewna?? Widziałam info, że jest tu system dwuzmianowy. Czy znacie godzinowych tych zmian? Od której do której się pracuje?

Czy firma P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Łukasz

Na żadne???????? masz robić i tyle w temacie. A co do wynagrodzenia to może by tak dać podwyżkę? Jak w marcu inflaja była 8% to dyrektor zebrania robił i z wielką pompą ogłaszał że zewzględu na sytuację firma podnosi wynagrodzenie. Chyba przespał ostatnie pół roku bo inflacja już jest 16%. Heeloł????

Był pracownik

Dobrze, że już tam nie pracuję. Tylko nerwicy się można tam nabawić. Opinie poprzedników nie są wyssane z palca.

Maja
@Był pracownik

Musiało być ciężko. Często zdarzały się jakieś stresujące sytuacje?

Mistrz kierownicy
@Maja

Sytuację stresujące były na porządku dziennym, sposób traktowania ludzi z dnia na dzień jest coraz bardziej zaskakujący. Zarówno kobiety jak i mężczyźni byli traktowani strasznie. To co tam zobaczyłem i czego doświadczyłem było tragiczne. Niektórzy pracownicy, Ci silniejsi psychicznie starali się jeszcze czasem rozładować atmosferę. Podsumowując, dziwi mnie fakt że w XXI wieku przy tylu narzędziach jakimi dysponuje pracownik ta firma jeszcze istnieje.

@Mistrz kierownicy

No generalnie za dobrze to nie brzmi, inne opinie też nie były raczej zbyt pochlebne. Jednak widzisz skoro działają to coś musi być na rzeczy. Kiedy byłeś tu zatrudniony tak właściwie, bo może sporo się zmieniło?

Sarnecki

Pracowałem kiedyś w tym zakładzie. Nie polecam jedyne czego się dorobicie to garba i nerwicy w szczególności przy tym bezkręgowcu kierowniku Tej a pracujesz tam ten mały łysy dziadek? Konopka czy jak mu tam

@Sarnecki

Czy pracuje to nie wiem, ciekawe czemu pytasz. widzisz szkoda, że warunki wcześniej takie słabe, że zdenerwować się dało ale to nie znaczy, że teraz też tak musiałoby być? Bez tego kierownika też nerwówka by tu była według Ciebie?

Pracowałem tam, prawdą jest że kierownik znerwicowany źle traktuje ludzi kolega prezesa masakra odradzam odradzam odradzam

Dorota

Możesz podać jakiś przykład jego zachowania, gdy źle traktuje innych?

Lepiej uciekać

Jeżeli jesteś osobą ambitną/pracowitą/przychodzisz na czas to i tak miejsce nie dla ciebie Kierownik to wielki (usunięte przez administratora) bo inaczej nie można go nazwać, każdy się śmieje z niego i nikt go nie szanuje. Morda to aż mu się czerwieni jak widzi ze stoisz chwile. Wyzywa cie od (usunięte przez administratora) i innych, nie zgłosisz tego nawet do dyrektora ponieważ to kumple i jeszcze cie wyrzucą, nie idźcie tam robić, niech ta firma zniszczy się tak samo jak kierownictwo niszczy w niej ludzi.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.?

Teyle

Nie dostaniesz, osoby które pracują tam nawet 5 lat otrzymują dalsze przedłużenie nawet na 7 lat

ᛒᛃᛟᚱᚾ

Młodszy operator wózka widłowego. Może przez pierwszy miesiąc będziecie zwykłym bocznym jeździć to i tak będzie sukces. Zazwyczaj maszyna na gaz się psuje i już jest problem. Jak nie ma pracy dla wózkowych to idziecie na produkcję i nie ma gadki. Brygadzista Tomasz to gbór, cham który myśli że się wszystko pracując w jednej firmie ponad 10 lat, drze swego ryja bo albo jest (usunięte przez administratora) albo głuchy. Grzegorz S za to jest pracocholikiem. Gdy jest prezes to skacze piesek pana i pilnuje jego nóg, bo takiego wazeliniarstwa jeszcze nie widzialem. Cała firma jak i kierownictwo oceniam na minus i wielką pomyłkę

Sęk
@ᛒᛃᛟᚱᚾ

Krótka fraszka - od stolarza do "włodarza".

Widzę że na pracuj.pl Pojawiła się oferta pracy dla osoby z niemieckim. Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników mógłby się wypowiedzieć, czy warto aplikować. Jaka płacą, czy jest social, jaki jest stosunek kadry zarządzającej do pracowników. Czy są nadgodziny w biurze jeśli praca jest związana z wysyłką towaru i robieniem dokumentów. Pozdr

@@@
@Zainteresowany

Kadra zarządzającą.... Hhheeee dobre. Socjal..... Czekoladę na święta dostaniesz. Czy to biuro czy produkcja TBL na wrzody trzeba brać.

frezarka

Pierwszy raz odwiedzam tą stronę i oczom nie wierzę jakie głupoty tu wypisują Praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany i ewentualnie sobota w nadgodzinach , tylko I zmiana Pracuję w SIGRO II czwarty miesiąc Pierwsze trzy miesiące 3800 zł brutto bez premii , zrobiłam 2 soboty w nadgodzinach w miesiącu i 3200 zł netto wpadło Po trzech miesiącach dostałam umowę o pracę na 11 miesięcy 3800 zł brutto i dodatkowo 10 % premii, jeszcze nie mam paska za styczeń ale z dwoma sobotami 3500 zł netto powinno być Praca rzeczywiście jest ciężka ale za takie pieniądze nikt nikogo nie posadzi Taka jest prawda , a co do atmosfery to prawda że jest kiepska bo tworzą ją ludzie którzy tu pracują a jak patrzę na te kłamliwe wpisy to się nie dziwię .

Zzz
@frezarka

Kłamiesz, soboty niby nieobowiązkowe ale tylko niby. Były pracownik

Mariusz

Widzę mega dużo negatywnych komentarzy. Szkoda, myślałem o aplikowaniu do firmy.

Nigdy więcej
@Mariusz

Odejście z tej firmy to była długo oczekiwana i trafiona decyzja. To, co się wyrabia na hali produkcyjnej zasługuje na osobny artykuł, bo to trzeba zobaczyć na żywo. Szaleństwo i jakiś obłęd a nie produkcja. Każdy były i obecny pracownik tej firmy wie o czym mowa. Do tego znerwicowany, despotyczny kierownik produkcji. Jedyne, co mnie nauczył ten zakład, to docenianie mojego obecnego pracodawcy i warunków zatrudnienia, które mi oferuje. Zupełnie inny standard pracy i tym samym życia.

SKORPION
@Nigdy więcej

Wiem o czym mówisz z tą różnicą że sigro bylo moją pierwszą pracą pierwszym krokiem w świat pracy żeby zobaczyć na czym to wszystko polega. Jest hala bardzo głośna ale nic poza tym bo warunki pracy w porównaniu z kopalnią są wyborne niczym w senatorium Problemem sigro jest kierownictwo i atmosfera pracy ciągłe zastraszanie karanie niczym w obozie pracy. Praca w Sigro pokazała mi że mam naprawde swietna prace o ktorej polacy moga jedynie powzdychac pracując jak roboty na Kapówce i dostając kary za skorzystanie z wc lub napełniania pustej butelki wodą mineralną (trwa to 2 min )

Zaciekawiony
@Mariusz

Tu żadna promocja firmy nie pomoże. Kierownik produkcji z dyrekcją swoje zrobili. Odradzam.

Skorpionnn

Pracowałem 3 miesiące moja pierwsza praca nie polecam absolutnie. Zarobki akt ale poza tym skandal stanowiska 6 osobowe obkladane 1 maks 2 pracownikami przerwa z zegarkiem w ręku ciągłe niezadowolenie warunki tragiczne wyzysk bez przyszłości. 3 miesiące za dlugo tam siedzialem bo czekalem az na kopalnie przyjmą Teraz sobie chwale niebo a ziemia owszem jest ekstremalnie ale kasa zawsze sie zgadza

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Koksownicza 32
    42-530 Dąbrowa Górnicza

P.H.P. "SIGRO II" Sp. z o.o.