partner crls biuro rzeczoznawstwa i likwidacji szkód

Pruszków

Opinie o partner crls biuro rzeczoznawstwa i likwidacji szkód

BENEFIA 2009-12-02 22:34:12
Firma nie kompetentna.,żenada.
Pracownicy firmy szkód majątkowych olewających klientów,włącznie z rzucającą słuchawką i brak wysłuchania kwestii petenta.
Dyrektor Rzeczoznawców podpisuje dokumenty o których nie ma zielonego pojęcia.
Kontakt, obsługa-KATASTROFA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klient 2011-12-19 08:01:35
Rzeczoznawca niekompetentny, nie umie stwierdzić faktycznych szkód, a wystarczyło podnieść dywanik w bagażniku. Zero kontaktu z rzeczoznawcą pomimo wydzwaniania na jego telefon komórkowy, pisania wiadomości na adres mailowy. Totalna żenada i ignorancja.
Zero kontaktu z firmą. Jedyny kontakt to wiadomośc e-mailem i otrzymanie automatycznego potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia a później cisza. Nie wiadomo kiedy i cz w ogóle odpowiedzą. Czas biegnie, blacharz nie może naprawiać samochodu a ty nic nie wiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!
Misis Arabian 2016-01-27 13:19:14
Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Człowiek dzwoni na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] infolinię i czeka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] godzinę, półtora godziny i tak nikt nigdy nie odbiera. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają klienta a już w ogóle kontakt z nim. DNO I BEZNADZIEJA!!!! Firma nie powinna w ogóle istnieć. Jedna wielka niekompetencja!!!!!!
MAX 2016-02-10 11:50:19
z tak niepoważną firmą się nigdy nie spotkałem, zero dla poszanowania klientów, niekompetentni pracownicy, kontakt telefoniczny to porażka - wyślę im biling i koszty prób połączeń i wiszenia na linii bo może ktoś odbierze. ŻENADA!!!! A CO LEPSZE NIE OBOWIĄZUJE ICH ŻĄDNE PRAWO - KODEKS CYWILNY ONI O NIM NIE SŁYSZELI!!!!
Zostaw swoją opinię o partner crls biuro rzeczoznawstwa i likwidacji szkód - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie partner crls biuro rzeczoznawstwa i likwidacji szkód