Opinie o Kim Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kim Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kim Sp. z o.o. w Warszawa

Tytus

Na stronie firmy wisi oferta dla doradcy klienta, z marca '23. Czy to nadal aktualne? I czy powodem jest brak kandydatów czy może duża rotacja pracowników?

@pracownik

dzień dobry. obecnie nie planowane jest zatrudnienie osób do działu marketingu. Wszelkie ogłoszenia widoczne są w zakładce https://kim24.pl/praca pozdrawiamy

Czy firma Kim Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@pracownik Nowy wpis

Najlepiej zadzwonić do działu kadr i się zapytać. Podejrzewam, że to zależy jakie szkolenie i czy jest związane z Twoim stanowiskiem. Tel. 22 55 96 256

Glupota zalewa firmę

(usunięte przez administratora)już sam nie wie co mówi i czego chce, nie potrafi przez 1,5 tygodnia prawidłowo przekazać swoich poleceń wprowadzając pracowników w błąd. Nie wie czym zajmują się jego pracownicy na poszczególnych stanowiskach (magazynierzy, handlowcy). W firmie jest totalny bałagan co chwila są wysyłane sprzeczne komunikaty a strach przed otwarciem Castoramy (usunięte przez administratora)

Tytus

@Tytus

Dziękujemy za wiadomość. Oferta jest nieaktualna i została usunięta ze strony www. pozdrawiamy

@@pracownik

Ja za to widzę ofertę z takiego portalu tez sprzed paru miesięcy dla specjalisty ds. marketingu. Zastanawiam się z czego wynikały te nabory? Czy to była rotacja czy może rozwój? Chodzi o to, że mam doświadczenie a od kolejnego roku pracy będę szukać, możliwe ze do tego czasu dział dalej będzie rozwijany?

@pracownik Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Kim Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? (usunięte przez administratora)

Natalia

(usunięte przez administratora) Jak praca z marketingu może obecnie wyglądać? Jest ogłoszenie na specjalistę. Co z kwestią zarobkową, na różnych działach zarabia się względnie podobnie?

Natalia

ciężko przędzie w każdym kroku? jakim innym w takim razie? jak to wpływa na warunki zatrudnienia pozostałych osób i czy reagują one jakkolwiek? jakie decyzje zapadły w ostatnim czasie w związku z tą całą sytuacją?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Handlowiec/sprzedawca w firmie Kim Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Kolo

Pracownicy Kim też nie mają lepiej marną płacą (usunięte przez administratora) ogólny bałagan w zarządzaniu na każdym poziomie (usunięte przez administratora). I trzeba się użerać. O podwyżkach to można zapomnieć.

@Kolo

brak podwyżek wynika z tego typu zarządzania, które przytaczasz co odbija się na finansach firmy czy one mimo wszystko w miarę w porządku są? i co konkretnie na tych poziomach się dzieje i jak ewentualnie można to lepiej zorganizować jeśli już?

Jaki jest styl zarządzania w Kim Sp. z o.o.?

Ewelina

możesz napisać coś więcej? Wszystkie działy są tak samo zarządzane czy warto do jakiegoś konkretnego próbować się dostać?

Natalia

Wszystkie czyli tak właściwie jak jakie działy tu mają? tam akurat widzę że treść ukryta ale chodziło o jakiś upadek? po krs wyglądali na aktywnych więc... do teraz jakoś funkcjonują? I czy faktycznie do dziś jest mniej osób tak jak kiedyś sugerowali w innym wątku?

Jak dużo osób pracuje w Kim Sp. z o.o.?

lusia

Coraz mniej, nawek Ukraińcy i Białorusini odchodzą z KIM, bo gdzie indziej zarobią więcej za taka sama prace.

@lusia

Czyli ile jest aktualnie a ile było np., 3 miesiące temu? Zostali teraz sami polacy? I faktycznie tak malo płacą że zagraniczni pracownicy odchodzą?

@Natalia

Zatrudnij się to się dowiesz pani moderator ???????????? coraz mniejszy ruch na tym waszym portalu ????????

Agnieszka
@lusia

Nie po to ludzie pytają żeby usłyszeć "zatrudnij się to się dowiesz". Nie uważasz że po to jest to forum żeby pytać o takie rzeczy?

@Agnieszka

Pytanie to zadaje bot albo moderator z gowork i tak jest od dawna wiec się nie podniecaj tak zostaw coś dla męża.

Szymon
@lusia

Serio tak ciężko odpowiedzieć? Każdy tam u was jest taki uszczypliwy? :D

simon
@Szymon

Przyjdź popracuj to się dowiesz. I nie rób sztucznego ruchu na portalu, bo to i tak nic nie da

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kim Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

lusia

Nie tylko w Koreańskim i Mandaryńskim i nikt nie wie, o czym się na tych rozmowach rekrutacyjnych mówi.

flow

W tej firmie nikt nie zna języka angielskiego, a nawet niektórzy mają problem z polskim.

@flow

Tak samo problemy z językiem mają klienci o braku ich wiedzy budowlanej juz nie wspominajac.

pracownik sklepu
@lusia

Klienci nie muszą posiadać wiedzy budowlanej. Od tego są zatrudnieni ludzie, aby przybliżyć produkt. @flow - jak widać masz dużo czasu, także chyba jednak praca w firmie KIM nie jest aż taka straszna. Zresztą po co narzekać. Lepie wziąć swój los w ręce i szukać nowej, a nie marudzić. pozdrawiam

To zależy na jakie stanowisko Pan składa CV. Jeśli prowadzona byłaby rekrutacja na stanowisko do obsługi inwestycji krajowych i ZAGRANICZNYCH, to jak najbardziej rozmowa odbywa się w języku obcym. pozdrawiamy

flow
@pracownik sklepu

Ja to zrobiłem i nie żałuje dopiero teraz widze jak nienormalna była praca w firmie KIM a jak mnie słuchy dochodzą to coraz więcej ludzi mówi wam dowidzenia, ale co się dziwić jak od ponad 10 lat nie było żadnych podwyżek i nie ma w tej firmie normalnej osoby, z która można na temat podwyżki rozmawiać.

Człowiek cieszy się z pracy w KIM dwa razy, w dniu przyjęcia i ostatniego jej dnia. Po wielu latach pracy, odchodząc nabrałem wiatru w żagle. Marne zarobki, użeranie się o bzdury, kłody pod nogami z każdym projektem. Ale poznałam wiele sympatycznych i wartościowych osób i to ich było mi żal żegnać. Nigdy więcej pracy w takim (usunięte przez administratora).

pracownik sklepu

Chyba jednak nie było aż tak źle w firmie KIM, skoro pracował Pan w niej wieeele lat. pozdrawiamy i liczymy, że w nowym miejscu pracy jest Pan usatysfakcjonowany.

@pracownik sklepu

Może pracownik sklepu nauczyłby się czytania ze zrozumieniem, bo jak widać po odpowiedzi to ma z tym duże problemy i jest jednym z wielu w tej firmie, którzy nie rozumieją tego co czytają i nie wiedza co mówią i piszą.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kim Sp. z o.o.?

Czy kwota 13200 to dobra stawka w firmie Kim Sp. z o.o.?

Lament

Czy firma ma jakieś problemy finansowe panie prezesie że już któryś miesiąc z rzędu spóźnia się z wypłatami????

@Lament

Firma wypłaca wynagrodzenie do 5-go każdego miesiaca pracownikom biurowym i do 7-go każdego miesiąca pracwnikom fizycznym. Nie zdażyło się przez kilkanaście lat odkąd pracuję, że wypłata byłaby później. Pieniądze często otrzymuję nawet kika dni przed terminem - na koniec miesiąca.

Lament

Sprawdź człowieku umowę bo w mojej jak byk zapisane jest że wypłata do 1 każdego miesiąca więc nie pisz głupot.

@Lament

z czym jak z czym, ale ja z wypłatą problemu nie mam, zawsze jest na czas może masz inne warunki... powodzenia

magazyn
@Lament

wyjdź z założenia, że masz wypłatę 5 dnia miesiąca i tyle, jak nie chcesz iść do kadr z wiadomych przyczyn

@magazyn

Liczę na Waszą pomoc - Kim planuje teraz zatrudnić kogoś, kto obejmie stanowisko Art Directora. Wiem, że wymagają wykształcenia wyższego oraz minimum kilku letniego doświadczenia na podobnym stanowisku. A jakie zarobki są w stanie zaoferować? Wiecie coś?

pracownik ze stażem 5

Pracuję w firmie 5 lat i szczerze powiedziawszy jeśli chodzi o wypłaty to w tej firmie jest to świętość i zawsze są na czas. Proponuję, abyś się zgłosił do kadr, jeśli masz tak w umowie. pozdrawiam

Ważne, że firma jest dobra i daje możliwość rozwoju w dobrej atmosferze!

luka
@Piotr

Znowu moderatorzy z Worka pozorują ruch na portalu ??? Ta firma nie daje żadnych możliwości rozwoju, a atmosfera jest taka że szkoda gadać, z tego co wiem to nawet dyrektor już jej nie wytrzymał i postanowił odejść z firmy. Pozdrowienia dla dyrektora.

Olo
@Piotr

W tej firmie rozwinąć się może jedynie papier toaletowy. Taka prawda.

Jest ok

pracownik ze stażem 10 letnim

Pracuje w sklepie na bartyckiej od wielu lat i muszę przyznać, że nie narzekam.

Dorota

W kimie pracowałam prawie 10 lat, poznałam wielu fantastycznych ludzi z którymi mam kontakt do dziś. Z kierownictwem zawsze można było się dogadać i wiele rzeczy załatwić. Wszędzie są anioły i czarne owieczki....w Kimie przeważały te dobre.....miło wspominam.

Kazimierz
@Dorota

Dziesięć lat pracy sprawia, że byłaś doświadczonym pracownikiem. Chętnie dowiem się, czy Twoje zadowolenie z zatrudnienia dotyczyło także wysokości wynagrodzenia i możliwości uzyskania dodatkowych benefitów. Napisz proszę o tym.

@Kazimierz

Do czego to doszło żeby moderator podszywał sie pod jakiegoś Kazimierza. Przestańcie sobie ruch na portalu sztuczny robić.

KomuToPotrzebne?
@Dorota

Tekst na zamówienie. Pomógł niewiele, było 2/5 i tak zostało. Ale w czasach dobrej zmiany z dwóją idzie się dalej. I o to tu tylko chodzi, po taniości i do przodu...

@Kazimierz

Wysokość wynagrodzenia wzrastała stopniowo wraz ze wzrostem obowiązków, doświadczenia, wiedzy i pozytywnej opinii kierownika. Benefitów nie dostawałam i nie proponowano mi ich, chyba że mówimy o corocznych koszach na Święta BN ; ) . Były za to zawodowe szkolenia, potwierdzane certyfikatami.....i nie chodzi tu o szkolenia typu " impreza wyjazdowa " ; )

@KomuToPotrzebne?

Tekst wynikający z dobrych wspomnień, niektórzy je mają : )

@Dorota

Zarobki zwykłego pracownika z dwoma sobotami to jest 2900 do reki (bez sobót to 2600) i tak jest od lat

Rtv

Dokładnie, nic dodać nic ująć!

Dorota

...nie byłam handlowcem, miałam trzech kierowników na przestrzeni lat, piszemy o dwóch różnych strefach zatrudnienia.....nie mogę odnieść się do obecnej - twojej sytuacji w firmie, gdyż tam już nie pracuję, a zarzut o kłamstwo..cóż, bardzo nieelegancki, świadczący tylko o Tobie.

@Dorota

Problem z tobą jest taki że nikt nawet ze starych pracowników nie pamięta żadnej Doroty w Kimi-e (oprócz jednej ale to na 100% nie jesteś ty) wiec zwyczajnie się podszywasz pod kogoś innego a to jest równoznaczne z tym że kłamiesz.Kogo się nie spytam to wsztscy wskazuja cie jako pracownika (teraźniejszego) działu marketingu. Pozdrawiam i nie produkuj się na próżno.

@kolo

Ja też pamiętam tylko siebie o tym imieniu, kilka lat w Kodaku Kim-u a potem biurze, pozdrawiam owych WSZYSTKICH ; ), niektórzy z nich mają do mnie prywatny kontakt, wiec sobie mogą zweryfikować ten wpis, przykro mi, że nie jesteś zadowolony ze swojej pracy

@Dorota

"kilka lat w Kodaku Kim-u a potem biurze" czyli jeśli na prawdę pracowałaś to pracowałaś miedzy ludźmi którzy nie maja pojęcia jak pracuje się na dole, i miedzy ludźmi którzy tych z dołu maja w "zupie" i są oderwani jak każde biurwy od świata realnego.I ile lat wstecz by s nie pracowała w tej firmie to starzy pracownicy mówią że jest coraz gorzej (a człowiek co pracuje ponad 20 lat wie chyba jak było i jak jest). Wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd bo nie wiesz nic co się teraz w firmie dzieje.

Nikt ważny

Dobrze pamiętam DB/DD. O DR już tylko wiem...

Jak ze studentami w Kim Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

stnddom

Zatrudniaja wszystkich jak leci (usunięte przez administratora) bo nie ma chętnych do pracy

gdzieśindziej

Ja pracowałem kilka miesięcy. O awansie i podwyżce nie ma co marzyć. (usunięte przez administratora)

Kamil

Ja myślę, że niektórzy potrafią jedynie pisać bzdury i nic innego dlatego tu są! Firma spoko dla chcących pracować.

pan dobrodziej
@Kamil

Jak trochę popracujesz świeży chloptasiu to zmienisz zdanie narazie zasowaj i módl się o normalna umowę i żeby pani (usunięte przez administratora)nie myliła się zbyt często licząc ci wyplate. O podwyżkach pensji zapomnij na lata

Kazimierz
@pan dobrodziej

Wspominasz o umowie, tzn. nie można liczyć na start na umowę o pracę? Często zdarzają się pomyłki w naliczaniu wynagrodzenia? Z tego, co piszesz, może wynikać, że nie ma tutaj za bardzo możliwości rozwoju, dobrze rozumiem? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Kim Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kim Sp. z o.o.?

Kim Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Bartycka 114
    00-716 Warszawa