P.H.U.P. Kim Sp. z o.o.

Opinie o P.H.U.P. Kim Sp. z o.o.

zakon 2015-10-10 18:46
W firmie KIM są w zasadzie 2 pozytywne rzeczy: ludzi się raczej nie zwalnia i wypłaty są na czas. Reszta to totalny cyrk, ludzie świeżo zatrudnieni pracują przez wiele miesięcy bez żadnej umowy. Ludzie z tzw góry są niekompetentni, często wręcz chamscy i prymitywni. Poraża pazerność właściciela, który nawet nie potrafi tego ukryć. Typowe dla tej firmy jest rozpoczynanie setek spraw i nie kończenie żadnej, mnóstwo działań jest bezproduktywnych i nie mających żadnego sensu. Nie istnieje coś takiego jak zarządzanie. Zapomnijcie o funduszu socjalnym, jedyne na co tę firmę stać w stosunku do pracownika to paczka świąteczna za ok. 200 zł. To jedyna premia za cały rok pracy. Żadnych perspektyw, żadnej przyszłości, zero wdzięczności za pracownicze zaangażowanie. Unikajcie tej firmy, bo nic dobrego Was tam nie czeka. Można by tak pisać bez końca, na szczęście mnie tam nie ma.
/lkn 2016-05-21 22:38
firma to przede wszytskim ludzie którzy w niej pracują. Ludzie tworzą firme. Firma to ludzie. Zawsze tak uwazałam, uważam i będę uważała. Bez ludzi tak naprawdę nie byłoby nic. Ludzie to podstawa!!! :)
dom 2017-02-27 10:46
Było tu wiele negatywnych opinii nt. pracy i firmy KIM Sp. z o.o. Co najważniejsze, wszystkie były prawdziwe. Zastanawiające jest to, że zostały usunięte:)
Kimlandia 2017-03-09 21:59
Ja mam tylko jedno pytanie. Jaka jest stawka w serwisie gowork.pl za usuwanie negatywnych postów? Ryczałtem, czy od postu? Bo jeżeli od postów, to kim musiał dużo zapłacić!
Bolek Lolek i Tola - praca zbiorowa 2017-03-11 18:40
Brawo przedmówcy, potwierdzam, że było tu wcześniej kilkanaście mocno negatywnych opinii n/t tej firmy, jak ktoś wcześniej napisał "polskiego Janusza biznesu". Zatem "polski Janusz biznesu" wybulił trochę kasy, aby te pasztety znikły. Koledzy, sprawmy by prawda o tej firmie dotarła do wszystkich, np o tym jak pracownicy co miesiąc są rypani przy wypłacie. Niech "polski Janusz biznesu" dalej buli kasę, niech płacze i buli...
kapral elektryk 2017-06-15 21:45
Dno, dno, dno i tyle!
żwirek i muchomorek 2017-06-19 21:42
Najlepiej płacić za usuwanie wpisów niż zapłacić ludziom.
Cała ta firma to jedna wielka porażka może czas najwyższy żeby PIP przyjrzał się umowom zawieranym przez firmę z pracownikami bo przepisy się zmieniają a pani kadrowa nadal żyje w swoim świecie 30 lat wstecz.
Premia ISO która obowiązuje to tez fikcja bo z niej uzupełnia się braki więc często znika po 200~300 zł.

Więc w skrócie jak nie chcesz mieć zszarpanych nerwów i mieć normalna płace i prace omijaj KIM szerokim łukiem ta firma zatrzymała się w czasie prezes myśli ze to nadał lata 90_siąte. .
Ali Baba 2017-07-15 18:16
OMIJAĆ TA FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!
Typowo polska firemka która kombinuje jak może na pracownikach, ma zero szacunku dla pracowników i ich pracy, pracownicy są od wszystkiego nie ważne na jakie stanowisko zostali przyjęci kombinują jak mogą z umowami o prace (znaczna cześć pracuje na miesięcznych umowach-zleceniach a także na własnej działalności z brakiem możliwości przejścia na stały etat (nie wierzcie w to co mówią na rozmowach przed przyjęciem do pracy).
Firma i zarząd zatrzymali się w XIX wieku NIE WARTO SZARPAĆ SOBIE NERWÓW
kostek 2017-07-23 21:20
No tak, jako kilkluletni pracownik przyznaje że ta firma to je katastrofa. Pani kadrowa otoczona swietymi obrazkami zrobi wrzystko, które zleci najasniejszy pan krosnowskij. pan krosnowskij lubić mlode laski i slinic sie na ih widok.
U nas w magazynie nie ma lasek, wiec czójemy siem pokrzywdzeni. No, zeby chociarz placili wiecej to bylo by dobrze, ale placo do kitu. Jak tu wyrzyc? No i nie chcom normalnie zatrudnic, tylko trzeba firme zakladac. No i jak tu firme zakladac jak sie nie ma o tym pojecia. Znajomi pomogli to i zalozyl, ale to wszystko do kitu i te worki takie ciezarne.
szukam nowej robopty, i podziekujem temu panu krosnowskoju.
Zostaw swoją opinię o P.H.U.P. Kim Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.P. Kim Sp. z o.o.