P.H.U.P. Kim Sp. z o.o.

Opinie o P.H.U.P. Kim Sp. z o.o.

zakon 2015-10-10 18:46
W firmie KIM są w zasadzie 2 pozytywne rzeczy: ludzi się raczej nie zwalnia i wypłaty są na czas. Reszta to totalny cyrk, ludzie świeżo zatrudnieni pracują przez wiele miesięcy bez żadnej umowy. Ludzie z tzw góry są niekompetentni, często wręcz chamscy i prymitywni. Poraża pazerność właściciela, który nawet nie potrafi tego ukryć. Typowe dla tej firmy jest rozpoczynanie setek spraw i nie kończenie żadnej, mnóstwo działań jest bezproduktywnych i nie mających żadnego sensu. Nie istnieje coś takiego jak zarządzanie. Zapomnijcie o funduszu socjalnym, jedyne na co tę firmę stać w stosunku do pracownika to paczka świąteczna za ok. 200 zł. To jedyna premia za cały rok pracy. Żadnych perspektyw, żadnej przyszłości, zero wdzięczności za pracownicze zaangażowanie. Unikajcie tej firmy, bo nic dobrego Was tam nie czeka. Można by tak pisać bez końca, na szczęście mnie tam nie ma.
/lkn 2016-05-21 22:38
firma to przede wszytskim ludzie którzy w niej pracują. Ludzie tworzą firme. Firma to ludzie. Zawsze tak uwazałam, uważam i będę uważała. Bez ludzi tak naprawdę nie byłoby nic. Ludzie to podstawa!!! :)
dom 2017-02-27 10:46
Było tu wiele negatywnych opinii nt. pracy i firmy KIM Sp. z o.o. Co najważniejsze, wszystkie były prawdziwe. Zastanawiające jest to, że zostały usunięte:)
Kimlandia 2017-03-09 21:59
Ja mam tylko jedno pytanie. Jaka jest stawka w serwisie gowork.pl za usuwanie negatywnych postów? Ryczałtem, czy od postu? Bo jeżeli od postów, to kim musiał dużo zapłacić!
Bolek Lolek i Tola - praca zbiorowa 2017-03-11 18:40
Brawo przedmówcy, potwierdzam, że było tu wcześniej kilkanaście mocno negatywnych opinii n/t tej firmy, jak ktoś wcześniej napisał "polskiego Janusza biznesu". Zatem "polski Janusz biznesu" wybulił trochę kasy, aby te pasztety znikły. Koledzy, sprawmy by prawda o tej firmie dotarła do wszystkich, np o tym jak pracownicy co miesiąc są rypani przy wypłacie. Niech "polski Janusz biznesu" dalej buli kasę, niech płacze i buli...
Zostaw swoją opinię o P.H.U.P. Kim Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.P. Kim Sp. z o.o.