ALFA Market Budowlany Bednarz i Wspólnicy Spółka Jawna (PSB Mrówka)

Brzeg

Opinie o ALFA Market Budowlany Bednarz i Wspólnicy Spółka Jawna (PSB Mrówka)

kasjr 2010-09-22 16:47:11
Praca w tej firmie to jakiś totalny koszmar!!! Pracownicy żrą sie między soba, każdy donosi na każdego, z nikim nie można sie dogadać! A szef to porazka! Liczy się tylko słowo wielkiej pani kierownik-curuni szefa. Jak cos jej sie nie spodoba - to wypad z roboty! Brak szacunku dla pracowników i dyskryminacja! Jak sie nie podoba, to [usunięte przez moderatora] Nie potrzebujemy cie, na twoje miejsce czekają tłumy! Na początku naobiecują Bóg wie jakie profity, a jak przyjdzie co do czego to wykręcają kota ogonem! Nie daj Boże upomnieć się o podwyzke-zaraz zaczynają obcinac premie. A szefuncio mysli, że za darmo mu wszyscy będą tyrać. Jak jest jakiś problem, to jedni dostają premie a inni upomnienie lub wypowiedzenie! Taka sprawiedliwość!!! Jak coś przeskrobiesz umyslnie czy nie, to [usunięte przez moderatora] w papierach albo dadzą podwyżkę jeśli jesteś "swój". Radzę trzymać się z daleka od tej firmy, jak się chce jeszcze kiedys gdzie indziej dostać pracę.
Zostaw swoją opinię o ALFA Market Budowlany Bednarz i Wspólnicy Spółka Jawna (PSB Mrówka) - Brzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA Market Budowlany Bednarz i Wspólnicy Spółka Jawna (PSB Mrówka)