Opinie o R&K media press w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie R&K media press. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie R&K media press na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R&K media press w Toruń

Jakoś ze dwa lata temu „góra 2,7 tys”? W takim razie ciekawi mnie tegoroczny szczyt... Wpadłem tu podczas przeglądania swojej okolicy w Toruniu. Miałem jednak problem z odszukaniem szczegółów o firmie w sieci. Czy działalność jest stale prowadzona? Albo czy doszło do jakiejś zmiany nazwy?

Leszek Nowy wpis

Ile teraz można tu zarobić pracując na słuchawce, bo wcześniej chyba wypłaty nie były zbyt wysokie. Najniższą krajową czy jednak z premiami dobije się do 3 tysięcy na rękę? Były jakieś podwyżki może przez te trudne czasy

Nick Nowy wpis
@Leszek

Góra 2700 zł

arnold Nowy wpis

ale to jes tylko wydawnicto, firma zajmuje się też wdrażaniem strategii rozwoju firm z uwzględnieniem strategii finansowania długoterminowego w oparciu o instrumenty rynku kapitałowego

Mario

W pewnym sensie rozumiem wasze opinie no ale w pracy po pracy na słuchawce wiele wymagać nie można, jest ona zazwyczaj mało płatna, a nawet bardzo ciężko znaleźć coś dobrego w telemaketingu. Sam kiedyś pracowałem jako telemarketer ale wiedziałem co mnie czeka, na co mogę liczyć i wiele sobie nie obiecywałem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie R&K media press? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
poszukująca

byłam tam wczoraj... na rozmowie... Jeśli jest ktoś zainteresowany telemarketingiem to śmiało - śmieszna rzecz, nie aplikowałam na stanowisko sprzedawcy! Ja uważam, że straciłam czas jadąc tam. Podczas kilkuminutowej rozmowy kwalifikacyjnej Pan odebrał dwa razy telefon! W tym czasie Pani dla pozostałych osób robiła prezentację produktu. Cóż, szukam dalej... pozdr.

ciekawa

ciekawa - 2011-12-20 22:46:19 Ewa - 2011-11-21 09:09:59 JA znalazłam pracę w RK media, faktycznie firma wymaga wiele, ale jak się ma kompetencje wszystko jest w porządku. ja sobie chwalę. Myślę, że w każdej firmie jest podobnie bo pracowałam już w korporacjach i uważam, ze tu mam więcej swobody decyzyjnej i mniej stresu. Ewato powiedz na jakim poziomie jest twoje wynagrodzenie? 1200 czy 1500?a może mniej? wcale sie nie zdziwie.. ;P

ciekawa

Mariola

KInga - a może jesteś osobą podstawioną przez(usunięte przez administratora)?

Kinga

Miałam wieloletni kontrakt w tej firmie i nic podobnego nie miało miejsca. mam też znajome osoby które tam jeszcze pracują i chwalą sobie zarząd i styl pracy. Skąd więc te informacje? Może ktoś zdesperowany ? Proszę nie wprowadzać innych osób w błąd o inaczej tu na internecie nikt do nikogo nie będzie miał zaufania. Kinga

Dziejszy

Dostałem telefon, od zainteresowanych moimi usługami -dane znalezione na jak to określili "dziwnym portalu" Umówiony na konkretna godzinę czekałem na pana prezesa ponad 30 minut. Potem jak w poprzednich komentarzach, (usunięte przez administratora), w "biurze" dość obcesowy :pracownik biurowo - odźwierny, podczas rozmowy odbieranie telefonów itd. Nie dziwi już fakt dlaczego zero odpowiedzi z ich strony tutaj czy na innych forach i stronach. Pozdrawiam zdesperowanych poszukiwaczy pracy :)

poszukująca

Właśnie znalazłam ogłoszenie tej firmy na stanowisko pracownika biurowego. I nie wiem co teraz robić, CV jeszcze nie wysłane, dzwonić też nie dzwoniłam. Troszkę ten wpis zbił mnie z tropu. A firma, w której teraz pracujesz jest godna polecenia? Może szukają nowych pracowników, bardzo chętnie skorzystam.

princess

Nie wiem jak w Wawie ale w Lublinie to kiszka. (usunięte przez administratora), zarobki 900 zł na rękę, nadgodziny za które nikt nie placi to norma. Niestety w tej firmie nikt nad niczym nie panuje. Na troje pracowników w Lublinie przypada trzech 2 dyrektorów w Wawie i Prezes który pojawia sie raz na 2 miesiące. Szkoad gadać nie polecam. Ja uciekłam i teraz mam lepszą robote bez stresów

Zostaw merytoryczną opinię o R&K media press - Toruń

R&K media press