Montana

Olsztyn

Opinie o Montana

jarząbek 2011-01-27 19:47:24
bardzo dobra firma,dbają o ludzi,zawsze na czas wypłata,mogłaby być większa,ale coż
Jarek 2011-07-07 10:19:48
(usunięte przez moderatora)!!! Pracowałem u nich tydzień!! Nie otrzymałem za to wynagrodzenia i przez ten tydzień nie doprosiłem się umowy!! Nie płacą swoim pracownikom, a co dopiero podwykonawcom!! NIE POLECAM!!!!!
Robol 2011-07-18 09:38:42
Nie wiem czy nie robilismy przypadkiem w tej samej ekipie.. no ale mniejsza, ta firma to jakaś fikcja, ściema, na kase za uczciwą pracę nie ma co liczyć, dobrze że porobiłem tam tylko 4 dni bo i tak mi nei zapłacą
majster 2011-07-18 19:29:30
No ty tam wypisujesz nawet nie wiesz jak w(usunięte przez moderatora) wala pieniedzy nie ma na czas a umowa jest fikcyjna NIE POLECAM
były majster 2011-10-08 23:32:22
[usunięte przez administratora] to spoko gość. Mnie kase wypłacili ile zarobiłem tyle dostałem . nie było problemu. ale robota nie była łatwa.pozdro dla chłopaków. przez firme przewineło sie 300 od maja.
murarz akrobata 2011-10-09 14:09:16
Był w tej firmie taki jeden [usunięte przez administratora] czy jakoś tak. Młody chłopak, student za pomocnika robił. Z nim można było pogadać. Zawsze jakieś informacje miał. Tylko to chyba byl jakiś od szefów gościu podstawiony. Wiecie jak macie inna możliwość zatrudnienia to lejcie na multi-montane.
Full 2011-10-19 01:54:37
hehe wiecie co papraki mozecie sobie pisac co chcecie i mowiec ze jestem podsawiony ale smiac mi sie chce z was pracuje u nic 4 miesiace i zawsze ma wyplate godziwa ok 1800 uwazam ze za moja prace to ok pracoalem tak jak mowiecie i na wame i na gizycku ale fakt dojazdy ciezkie robota ciezka ale wiem za co robie moze i wyrzucaja ludzi sam prezes mowil ze kolesi co robia 2 dni i odchodza nie zaplaci nikomu i to fakt nie zaplacil wam za wasza "solidna" prace popatrzecie na inne firmy budowlane w olsztynie np[usunięte przez administratora] ludzie do multi montany od nich przychodzili ze koles 4 miesiace nie placi i cisza nik sie nie wymadrza na ich temat a tu jakas nagonka durnie jestescie nie umiecie pracowac to nigdzie kasy nie dostaniecie a to ze tak kolego w [usunięte przez administratora] dostales na budowie jak nigdy wczesniej to pewnie byles na strzelnicy w gizycku i tak z czystym sumienim powiem nigdy nie bedziesz mial kasy za swoja pace [usunięte przez administratora]narzekac to cala polska mentalnosc pozdrowienia dla ciebie i twoich glodnych dzieci kolego ja fakt moze i [usunięte przez administratora] w tej firmie moze i w weekendy ale mozecie mnie nazywac pupilem tej firmy ja sie poprostu wywiazuje z zalozonego planu gadajacie i krytykujcie obscie mieli co do gara za pare dni wlozyc zal mi was a firma jak firma czasami moze sa i opoznienia w kasie pare dni ale kasa jest [usunięte przez administratora]
jedyny taki majster 2011-10-22 19:33:16
Zgadzam się z kolegą co pisał przede mną. Jak ktoś nie potrafi pracować to nigdzie mu nie będzie dobrze. Na początku było powiedziane ze wypłata jest 10. i była. Ze jak ktoś ucieka po tygodniu to nic nie dostanie i nie dostał. Jasne i logiczne. A że robota była ciężka to chyba każdy wiedział.Tak jest na budowach. A teraz piszą wielce urażeni. Porobili 2 tygodnie dostali zaliczki i nie było ich przez 10 dni w robocie bo pili albo robili przeprowadzki w domu albo jeszcze coś innego. [usunięte przez administratora]nieraz się darł to fakt ale jeżeli coś obiecała to słowa dotrzymał. Wypłatę dostałem taką na jaką zarobiłem i jaką sobie wyliczyłem. Byli tez "fachowcy" co tak po szpachlowali w Giżycku że nikt nie chciał po nich poprawiać bo [usunięte przez administratora] na ścianie fale dunaju zostawili. I oni teraz piszą biedaki.[usunięte przez administratora]nierobów i kombinatorów.
do FULL 2011-10-22 23:43:38
Nie pisz, że to jest firma ok bo tak nie jest. Odszedłem z tej firmy do innej w innym mieście. [usunięte przez administratora] był zadowolony z mojej pracy i nigdy nic nie mówił. Zwolniłem się pierwszego i miałem przyjść 10 po wypłatę. [usunięte przez administratora]
robotnik 2011-11-14 15:47:28
ja pracowałem tam jeden dzień i nie otrzymałem forsy za swoją robote,ale z nimi idzie się dogadać ,nie zapłaciłem kary tylko dali mi fuchę na dworcowej i dostałem co chciałem i jeszcze jeden ten chyba prezes dał mi na koniec 0,7 finlandje(chociaż jeden potrafił docenić fachowca i moją godność i moj honor).nie było tak zle, nie przyjezdzali i nie interesowali sie moją robotą,na koniec piątka ibyło dobrze,ja do nich nic nie mam....
anonim 2013-08-06 15:43:50
czy ktoś z obecnych pracowników może się wypowiedzieć jak teraz wygląda praca w firmie Multi Montana?
złota piącha .. 2013-08-08 15:50:24
firma [usunięte przez administratora] ,rezygnuj jak najszybciej ..
anonim 2013-08-14 19:14:33
złota piącha.. czy możesz powiedzieć coś więcej o tym dlaczego lepiej nie pracować w firmie Multi Montana?
adam 2014-05-18 16:24:10
Co sie własciwie stało z firmą Multi Monta, bo nie słyszałem o nich ostatnio nic ciekawego, może Wy wiecie lepiej.
adam 2014-05-30 03:26:25
Nikt nic nie wie, czy w ogóle montana ma obecnie jakies budowy, bo kumpel kiedyś u nich robił i sobie chwalił.
wojtek 2014-10-14 14:39:50
Jarosław Polak robi teraz za przedstawiciela handlowego ...
grypser 2014-10-29 15:59:30
jest kilka montan na rynku obecnie, możecie jasno i klarownie sprecyzować czym zajmuje się akurat własnie ta i na jakie stanowiska są aktualnie jakieś nabory?
anonim 2 2014-11-04 14:33:02
Warmińskie Przedsiębiorstwo Rozwoju Biznesu Grzegorz Greszta, ul. ketrzynskieo 8, olsztyn
wprb oszukany 2015-01-13 22:00:39
OSZuści!!!
Ludzie przestrzegam Was. Omijajcie firme szerokim łukiem. Umawiaja sie na 10 złotych na godzine a przy wypłacie okazuje sie że zarabiasz 5 złotych na godzine człowieku.
Dominik ten ze sklepu na Ketrzyńskiego 8 to też mówi co mu powiedza (usunięte przez administratora)
him 2015-02-26 01:30:42
Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna czy da sie wybrnac z odpowiedzi i przejsc kolejne etapy jezeli sa w tej firmie..
Awers 2015-03-27 19:39:52
Nie rozumiem trochę tych wcześniejszych wpisów. Jeżeli rzeczywiście wcześniej była mowa o kwotach wyższych to na jakiej podstawie ktoś oferuje niższą stawkę... Rozumiem, że normalnie wszystko jest podpisane na umowie więc pracownik, który czuje się wykorzystany ma de facto podkładkę dochodzenia swoich praw.
gryźliny 2015-04-09 20:49:01
Mieszkam od 5 lat w domu którym wybudowali ' wybierał mój ojciec ' ciągle pili kierownik Tez pijany jedyne do kogo nie mam wyrzutów to pan Grzesiek ale dom ogólnie do dupy postawiony krzywe szpachlowanie sufit z płyt pęka, drzwi wejsciowe jak i balkonowe się zacinaja, wejściowe zamykać można ba klucz aby jako kolwiek się domknely, a balkonowie z trzech par zamyka się jedno normalnie pozostałe dwa będa po raz kolejny robione. Okna dachowe przepuszczają wiatr na ścianach pokojowych duże falowanie schody krzywe, a piwnicze chyba dla stopy 5 letniego dziecka i głowa można uderzyć... Wiec można żałować tej firmy nie polecam
lepko 2015-04-16 01:35:20
Dobrze by było żeby ktoś twardą reką prowadził ten biznes. Wtedy by nie było takich rzeczy o których tu piszecie. No bo jak można pić alkohol na miejscu pracy, albo przed...
Kuzka 2015-04-30 05:36:09
Wydaje mi się, że próby podjęcia pracy nie powinny kończyć się niepowodzeniem w tej firmie. Co prawda nie wiem jakie są szanse na wskoczenie gdzieś wyżej, ale nie od razu Rzym zbudowano.
wojtuś 2015-06-03 08:44:32
ta firma to przekręt ,nie dajcie się nabrać
klex 2015-06-09 13:49:58
czy ktoś wie gdzie wykonują obecnie prace?
Kenty 2015-06-16 01:31:37
Z tego co widzę nawet nie oferują żadnej pracy teraz - więc nie wiem na ile to jest dla Ciebie istotne. Zawsze można zadzwonić do firmy i próbować u nich dowiadywać się takich rzeczy jeżeli cię to interesuje. Chociaż niektóre komentarze są pikantne i sam nie wiem co o nich sądzić czy aby na pewno w firmie może panować taka słabizna.
Kane 2015-07-17 18:08:41
Ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polak jarek caly gluwny boss to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wisi mi 70 tys złotych za wyremontowane mieszkania dla wojska . Podpisalem z nim umowę współpracy mielilismy się dzielić zyskami z remontów 5050 ale tak mnie wychujal ze niby jeszcze wojsko nie zapłaciło mu za remonty a i jeszcze na brał na konto mojej firmy materiałów w hurtowni w olsztynie na ponad 23 tysiące i nie zaplacil nawet zlotowki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak go spotkam to nogi mu z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zasługuje na to samo co i mnie spodkalo z jego strony
hycel 2015-07-30 11:33:27
jeszcze nikt nie zrobił z tym oszustem porządku?
ok 2015-08-24 12:35:40
Hotel Verde Montana Przedstawiciel handlowy jak wygląda taka prac? Jakie są warunki zatrudnienia czy umowa o pracę u nich wogóle jest możliwa dajcie jakieś informację. Widzę parę negatywnych komentarzy ale jestem i tak ciekawy tej pracy i będę tam aplikował i dam wszystkim informacje zwrotną jak jest
igr 2016-04-10 12:08:27
@ok chyba pomyliłeś fora. Ta strona dotyczy firmy Montana, a nie jakiegoś tam hotelu Verde Montana. To zbieżność nazw niestety. Szczególnie, że nikt Ci nie odpowiedział
globan 2016-05-14 20:50:54
No ale Montana @igr, dba o pracowników więc dziwią niektóre komentarze
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montana