Montana

Olsztyn

Opinie o Montana

jarząbek 2011-01-27 19:47:24
bardzo dobra firma,dbają o ludzi,zawsze na czas wypłata,mogłaby być większa,ale coż
Jarek 2011-07-07 10:19:48
(usunięte przez moderatora)!!! Pracowałem u nich tydzień!! Nie otrzymałem za to wynagrodzenia i przez ten tydzień nie doprosiłem się umowy!! Nie płacą swoim pracownikom, a co dopiero podwykonawcom!! NIE POLECAM!!!!!
Robol 2011-07-18 09:38:42
Nie wiem czy nie robilismy przypadkiem w tej samej ekipie.. no ale mniejsza, ta firma to jakaś fikcja, ściema, na kase za uczciwą pracę nie ma co liczyć, dobrze że porobiłem tam tylko 4 dni bo i tak mi nei zapłacą
majster 2011-07-18 19:29:30
No ty tam wypisujesz nawet nie wiesz jak w(usunięte przez moderatora) wala pieniedzy nie ma na czas a umowa jest fikcyjna NIE POLECAM
były majster 2011-10-08 23:32:22
[usunięte przez administratora] to spoko gość. Mnie kase wypłacili ile zarobiłem tyle dostałem . nie było problemu. ale robota nie była łatwa.pozdro dla chłopaków. przez firme przewineło sie 300 od maja.
murarz akrobata 2011-10-09 14:09:16
Był w tej firmie taki jeden [usunięte przez administratora] czy jakoś tak. Młody chłopak, student za pomocnika robił. Z nim można było pogadać. Zawsze jakieś informacje miał. Tylko to chyba byl jakiś od szefów gościu podstawiony. Wiecie jak macie inna możliwość zatrudnienia to lejcie na multi-montane.
Full 2011-10-19 01:54:37
hehe wiecie co papraki mozecie sobie pisac co chcecie i mowiec ze jestem podsawiony ale smiac mi sie chce z was pracuje u nic 4 miesiace i zawsze ma wyplate godziwa ok 1800 uwazam ze za moja prace to ok pracoalem tak jak mowiecie i na wame i na gizycku ale fakt dojazdy ciezkie robota ciezka ale wiem za co robie moze i wyrzucaja ludzi sam prezes mowil ze kolesi co robia 2 dni i odchodza nie zaplaci nikomu i to fakt nie zaplacil wam za wasza "solidna" prace popatrzecie na inne firmy budowlane w olsztynie np[usunięte przez administratora] ludzie do multi montany od nich przychodzili ze koles 4 miesiace nie placi i cisza nik sie nie wymadrza na ich temat a tu jakas nagonka durnie jestescie nie umiecie pracowac to nigdzie kasy nie dostaniecie a to ze tak kolego w [usunięte przez administratora] dostales na budowie jak nigdy wczesniej to pewnie byles na strzelnicy w gizycku i tak z czystym sumienim powiem nigdy nie bedziesz mial kasy za swoja pace [usunięte przez administratora]narzekac to cala polska mentalnosc pozdrowienia dla ciebie i twoich glodnych dzieci kolego ja fakt moze i [usunięte przez administratora] w tej firmie moze i w weekendy ale mozecie mnie nazywac pupilem tej firmy ja sie poprostu wywiazuje z zalozonego planu gadajacie i krytykujcie obscie mieli co do gara za pare dni wlozyc zal mi was a firma jak firma czasami moze sa i opoznienia w kasie pare dni ale kasa jest [usunięte przez administratora]
jedyny taki majster 2011-10-22 19:33:16
Zgadzam się z kolegą co pisał przede mną. Jak ktoś nie potrafi pracować to nigdzie mu nie będzie dobrze. Na początku było powiedziane ze wypłata jest 10. i była. Ze jak ktoś ucieka po tygodniu to nic nie dostanie i nie dostał. Jasne i logiczne. A że robota była ciężka to chyba każdy wiedział.Tak jest na budowach. A teraz piszą wielce urażeni. Porobili 2 tygodnie dostali zaliczki i nie było ich przez 10 dni w robocie bo pili albo robili przeprowadzki w domu albo jeszcze coś innego. [usunięte przez administratora]nieraz się darł to fakt ale jeżeli coś obiecała to słowa dotrzymał. Wypłatę dostałem taką na jaką zarobiłem i jaką sobie wyliczyłem. Byli tez "fachowcy" co tak po szpachlowali w Giżycku że nikt nie chciał po nich poprawiać bo [usunięte przez administratora] na ścianie fale dunaju zostawili. I oni teraz piszą biedaki.[usunięte przez administratora]nierobów i kombinatorów.
do FULL 2011-10-22 23:43:38
Nie pisz, że to jest firma ok bo tak nie jest. Odszedłem z tej firmy do innej w innym mieście. [usunięte przez administratora] był zadowolony z mojej pracy i nigdy nic nie mówił. Zwolniłem się pierwszego i miałem przyjść 10 po wypłatę. [usunięte przez administratora]
robotnik 2011-11-14 15:47:28
ja pracowałem tam jeden dzień i nie otrzymałem forsy za swoją robote,ale z nimi idzie się dogadać ,nie zapłaciłem kary tylko dali mi fuchę na dworcowej i dostałem co chciałem i jeszcze jeden ten chyba prezes dał mi na koniec 0,7 finlandje(chociaż jeden potrafił docenić fachowca i moją godność i moj honor).nie było tak zle, nie przyjezdzali i nie interesowali sie moją robotą,na koniec piątka ibyło dobrze,ja do nich nic nie mam....
złota piącha .. 2013-08-08 15:50:24
firma [usunięte przez administratora] ,rezygnuj jak najszybciej ..
adam 2014-05-30 03:26:25
Nikt nic nie wie, czy w ogóle montana ma obecnie jakies budowy, bo kumpel kiedyś u nich robił i sobie chwalił.
wojtek 2014-10-14 14:39:50
Jarosław Polak robi teraz za przedstawiciela handlowego ...
anonim 2 2014-11-04 14:33:02
Warmińskie Przedsiębiorstwo Rozwoju Biznesu Grzegorz Greszta, ul. ketrzynskieo 8, olsztyn
wprb oszukany 2015-01-13 22:00:39
OSZuści!!!
Ludzie przestrzegam Was. Omijajcie firme szerokim łukiem. Umawiaja sie na 10 złotych na godzine a przy wypłacie okazuje sie że zarabiasz 5 złotych na godzine człowieku.
Dominik ten ze sklepu na Ketrzyńskiego 8 to też mówi co mu powiedza (usunięte przez administratora)
gryźliny 2015-04-09 20:49:01
Mieszkam od 5 lat w domu którym wybudowali ' wybierał mój ojciec ' ciągle pili kierownik Tez pijany jedyne do kogo nie mam wyrzutów to pan Grzesiek ale dom ogólnie do dupy postawiony krzywe szpachlowanie sufit z płyt pęka, drzwi wejsciowe jak i balkonowe się zacinaja, wejściowe zamykać można ba klucz aby jako kolwiek się domknely, a balkonowie z trzech par zamyka się jedno normalnie pozostałe dwa będa po raz kolejny robione. Okna dachowe przepuszczają wiatr na ścianach pokojowych duże falowanie schody krzywe, a piwnicze chyba dla stopy 5 letniego dziecka i głowa można uderzyć... Wiec można żałować tej firmy nie polecam
wojtuś 2015-06-03 08:44:32
ta firma to przekręt ,nie dajcie się nabrać
klex 2015-06-09 13:49:58
czy ktoś wie gdzie wykonują obecnie prace?
Kane 2015-07-17 18:08:41
Ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polak jarek caly gluwny boss to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wisi mi 70 tys złotych za wyremontowane mieszkania dla wojska . Podpisalem z nim umowę współpracy mielilismy się dzielić zyskami z remontów 5050 ale tak mnie wychujal ze niby jeszcze wojsko nie zapłaciło mu za remonty a i jeszcze na brał na konto mojej firmy materiałów w hurtowni w olsztynie na ponad 23 tysiące i nie zaplacil nawet zlotowki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak go spotkam to nogi mu z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zasługuje na to samo co i mnie spodkalo z jego strony
hycel 2015-07-30 11:33:27
jeszcze nikt nie zrobił z tym oszustem porządku?
globan 2016-05-14 20:50:54
No ale Montana @igr, dba o pracowników więc dziwią niektóre komentarze
Zostaw swoją opinię o Montana - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montana