Opinie o Pneumatik S.A. w Wysogotowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pneumatik S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pneumatik S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pneumatik S.A. w Wysogotowo

PAWEŁ ADAM..

JAK CZYTAM TE NIEKTÓRE WYPOCINY TO MAM WRAŻENIE ŻE NIEKTÓRZY NIE WIEDZĄ PO CO POWSTAŁA TA STRONA. JA PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE PONAD 10 LAT I OPINIA RACZEJ POZYTYWNA. WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS (JAKA WYPŁATA??? TAKA JAK KTO SOBIE WYNEGOCJOWAŁ) PRACA?? RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ JAK WSZĘDZIE. A ZWOLNIŁEM SIĘ TYLKO DLATEGO ŻE PRACA RACZEJ W DELEGACJI A TO JUŻ PRZESTAŁO MNIE (usunięte przez administratora). NATOMIAST JEŚLI CHODZI O SZEFOSTWO TO LUDZIE KTÓRZY POMOGLI MI NIE RAZ NIE DWA , ZA CO ZAWSZE BĘDE ICH MIŁO WSPOMINAŁ.

Tygrysek
@PAWEŁ ADAM..

Paweł każdy ma jakiś talent. Jeden umiejętnie układa przewody w korytkach kablowych inny w sposób sprawny formułuje myśli w formie pisemnej. Wypociny to co najwyżej Ty uskuteczniłeś w tym swoim wpisie bez ładu i składu. Bronisz złych ludzi ponieważ byłeś przydatnym im narzędziem. Utalentowanym pracownikiem technicznym pracującym, cytując klasyka, za (usunięte przez administratora)

Czy w Pneumatik S.A. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku technik serwisu?

Ciekawy Nowy wpis

A co to się stało. Nagle Pneumatik dał sporo ogłoszeń na całą Polskę dla handlowca i technika serwisu, czyżby były masowe zwolnienia???

Czy pracodawca Pneumatik S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

PAWEŁ ADAM..

Abc

Brawo Paweł 100% racji

Franciszek
@PAWEŁ ADAM..

W delegacji? Czyli często pracowałeś w terenie? Firma wtedy zapewniała zakwaterowanie i dodatkowe diety?

Adamowicz pała siadaj
@PAWEŁ ADAM..

Spawać lub operować narzędziami być może potrafisz ale do klawiatury lepiej już więcej nie siadaj.

Tygrysek Nowy wpis
@PAWEŁ ADAM..

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pneumatik S.A. na stanowisko Księgowa/y? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Firma Pneumatik S.A. szukała ostatnio kogoś na stanowisko technik serwisu. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Serwis

Jak wygląda praca w firmie Pneumatik jako serwisant? Jakie są auta sluzbowe? Czy są to same wyjazdy?

BOGE lider ha ha ha

Firma zdecydowanie od kilku lat na drodze do upadku. Klienci masowo rezygnują ze współpracy na korzyść innych Firm a sami Pracownicy przechodzą do stabilnej konkurencji. Mały Prezes nadaje się do pchania karuzeli a nie do zarządzania procesem sprzedaży.

prezes
@BOGE lider ha ha ha

bo to szczera prawda

Taa
@BOGE lider ha ha ha

Prawda

Czy Pneumatik S.A. zapewnia kartę multisportu?

Nie

Nie ma żadnych kart, niczego nie ma, nawet herbaty, jest woda z kranu przefiltrowana.

Biuro

Jak ktoś młodszy do biura chce to nie polecam. Niezbyt fajna atmosfera - przyjaciół tu nie znajdziecie, merytorycznie - raczej niczego się człek nie nauczy. Płaca taka se. Bywają lepsze. Tu ktoś starszy, do kompletu, taki zespół wespół, komu się pracować nie chce i szukać nowinek. Młodzi kierunek centrum!

Abc

Totalna glupota autora

Mały Rafał

Hit tygodnia. Drugi z braci Adamków złożył wypowiedzenie co prawda nie pracował w pneumatik ale jednak w familiadzie był. Mały prezes wraz ze Szwagrem niech sobie odzież zamawiają w bhp bo zaraz sami będą jechać na serwis. Fajny duet by z nich był. ???????? Ptaszki w Centralnej Polsce ćwierkaja że to nie koniec zwolnień a mały ma czelność straszyć karami. Niestrasz Niestrasz bo się ze.......sz

B.

Statek Pneumatik nabiera wody i to w szybkim tempie . Słyszę że zwolnił się ostatni z czołowych mechaników. Skoro nie potrafią utrzymać starych pracowników to nie wygląda to dobrze. Podobno Mikołaj P. wykończy wszystkich swoim podejściem do pracowników. Jaki kapitan taki Okręt.

Aneta
@B.

To jakie jest jego podejście, że tak negatywnie wpływa na firmę?

B.
@Aneta

Żaden z serwisantów jakich znam nie wypowiada się dobrze na temat tego jegomościa.

Patryk

Ile zarobi w tej firmie Serwisant ? Nie napisali w ogłoszeniu ile oferują.

Teresa
@Patryk

Wydaje mi się, że takie informacje na temat pracy są podawane na ogół dopiero podczas rozmowy rekrutacyjnej. Może warto skontaktować się z Pneumatik S.A.? Życzę powodzenia, jeśli postanowisz aplikować.

@Teresa

W tym roku znowu pojawiło się ogłoszenie Serwisant. Ponownie brak informacji o zarobkach.

@Patryk

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant dziesięć lat temu. Zarobki były wtedy mizerne. Napiszczcie w ogłoszeniu ile teraz oferujecie. Może jak bym widział że zarobki są korzystne to bym wysłał CV.

Julia
@Patryk

Wiesz co, skoro byłeś na rozmowie w Pneumatiku, i poznałeś kwotę dla serwisanta to uważam, że nawet stawka zarobków sprzed 10 lat da nam jakieś wyobrażenie o dzisiejszych możliwościach w tej firmie. Więc liczę, że się podzielisz.

Iza

Hej, jak rozwija się dział marketingu w Pneumatik- czy warto wysyłać CV, jeżeli jesteśmy nastawieni na sukces? Sprecyzuję, zastanawiam się, czy istnieje tam jakaś ścieżka kariery?

Izabela

Dzień dobry, jak pracuje Wam się obecnie w Pneumatik S.A.? Na ten temat nie pojawiło się ostatnio zbyt dużo wypowiedzi a warto się dowiedzieć czegoś nowego. Czy ktoś przybliży mi jakie warunki pracy są aktualnie oferowane nowym pracownikom?

Czy jest transport dla pracowników organizowany?

@ja

weź się ogarnij jedyny transport, który jest organizowany to wożenie swoich wydętych czterech liter przez szefostwo służbowymi Audikami

Wystarczy być dobrym fachowcem i nie byłoby powodu do narzekania.

liliana czy pracowałaś w firmie Pneumatik S.A.?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Pneumatik S.A.?

rafałek

nie wiem o jakich liderów chodzi bo chyba nie o w firmie Pneumatik S.A., w której nie ma żadnych liderów w kadrze zarządzającej, ogólnie to firma to (usunięte przez administratora) na skraju bankructwa

AG

Przed zatrudnieniem się w tej firmie przeczytałem zamieszczone tutaj opinie i byłem lekko zniesmaczony ale postanowiłem spróbować bo ilu ludzi tyle opinii. Wynegocjowałem przyzwoite warunki finansowe i zabrałem się do pracy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, bardzo sympatyczni ludzie, wynagrodzenie zawsze na czas. Przepracowałem kilka miesięcy i z dużymi wątpliwościami zwolniłem się tylko dlatego, że dostałem lepszą propozycję pracy na wyższym stanowisku. Polecam tą firmę jako dobrego pracodawcę i rzetelnego płatnika. Jedyny minus to praca w delegacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Pneumatik S.A. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Pneumatik S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pneumatik S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pneumatik S.A.?

Pneumatik S.A.