Infonet Projekt S.A.

Bielsko-Biała

Opinie o Infonet Projekt S.A.

były zdesperowany 2014-05-10 16:55:51
Szkoda czasu firma na max 3 miesiące ,lub jak ktoś jest zdesperowany. Płaca żałosna wstyd pisać :(. Zarząd nie rozumie że to pracownicy IT dyktują warunki rynku i za mniej niż średnia krajowa na początek nikt poważnie nie będzie traktował swoich obowiązków pisze o rynku na południu.Wiadomo nikt nie karze im płacić po 6 brutto co stanowi podstawową stawkę w krakowie dla ludzi z 2 letnim doświadczeniem.
mrówa 2014-05-15 16:07:46
możesz powiedzieć coś więcej? bo własnie myśle czy tam nie aplikować....
były zdesperowany 2014-05-16 14:10:50
Z punktu widzenia pracownika technicznego mojego i innych z którymi gadałem zarobki podstawowe na full etat zaczynają się od kwoty stażysty bezrobotnego czasem widnieją ogłoszenia w pup (staż to u nich normalna praca(usunięte przez administratora)
były zdesperowany 2014-05-16 14:24:43
Dodam że stosują trik np nie dają dokładnie minimalnej ale 200 300 zł więcej żeby to lepiej wyglądało.Istnieje też coś takiego jak premia uznaniowa powiedzmy te 200 zł.Odpowiedzialność też spora obciążają kosztami jak coś się źle zrobi np przygotuje złą wycene(usunięte przez administratora)
bb 2014-12-03 11:37:07
serio pracownik techniczny zaczyna od 2000 brutto ?
pracowałem 2015-03-01 12:27:26
i kończy na 2000 brutto+jakieś drobne Oczywiście mydlenie oczu o podwyżce po kilku latach pracy i o tym jak firma się rozwija, jakie ma produkty itp.Ja nie uświadczyłem nawet waloryzacji ale cóż młody byłem i naiwny jak pewnie wielu ludzi co chcieli się uczyć i rozwijać a zaczynali.W obecnej firmie gdzie pracuje nawet studenci mają więcej i to na początek.Na szczęście rynek IT jest bardzo chłonny i studentów przyjmują korporacje a dla doświadczonych zawsze są kontrakty.praca w takiej korporacji jak np motorola coś znaczy w CV. Doświadczenie jakiego nauczyłem się w infonet nie wykorzystałem w następnych firmach pewnie dlatego że firma jak ktoś gdzieś pisał nie utrzymuje równego poziomu a standardy korporacyjne miała 0. Wiem że życie ma się jedno i warto się cenić i ja tego się nauczyłem .Nauczyłem się też że kontakty z ludźmi są bardzo istotne i procentują w przyszłej pracy bo pracę można szybko zmienić a znajomości się trzyma. Mała firmy to mniejsza ilość kontaktów, mniejsza ilość projektów ,mniejsza ilość senior specjalistów,mniejsze budżety na projekty itp.
ttttt 2015-04-22 21:26:13
Łojezu, ale bełkot...

I ta waloryzacja. Niezły czad. :)
bjk 2016-04-19 22:27:44
to juz najlepiej zadać to pytanie pracodawcom @sak którzy faktycznie nie wywiązują się ze swoich obietnic
Zostaw swoją opinię o Infonet Projekt S.A. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infonet Projekt S.A.