DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O.

Szczecin

Opinie o DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O.

admin 2015-07-25 16:44:39
Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.
rozczarowany 2015-12-15 17:59:26
porazka ludzie sa niewolnikami wprowadzono okres rozliczeniowy trzymiesieczny i kiedy chca to ludzi za wolne przymuszaja do pozostania w pracy .zadnych nadgodzin zadnego dorobienia do pensji pelna dyspozycyjnosc pracownika .zero rozmow z ludzmi tylko jak sie komus nie podoba to moze sie zwolnic duzo ludzi odchodzi na basen gorniczy i to nie ludzie bez uprawnien tylko z wszystkimi mozliwymi uprawnieniami szkoda bo zal na to patrzec ,zostaja emeryci ktorzy pracuja w dokerze na smieciowce i dla szefów to sie liczy
Mama 2016-08-08 20:55:54
Chyba że warunki zostały Ci zmienione już po podpisaniu umowy, tyle w temacie. Mam wrażenie że ostatnie 2 posty z zarządu wyszły.
Nightre 2016-10-22 16:17:11
Najgorsza Praca w jakiej robiłem, dodam jeszcze że nie ma się ubezpieczenia jak się tam pracuje, a jest nie bezpiecznie, znam ludzi co im dźwig ucioł ręke i nie dostali odszkodowania, po zatym bardzo dużo wypadków, jakby tego było mało dużo ludzi pije alkochol, palą papierosy wszędzie nawet w szatni, nie polecam, to jest praca dla skończonych ludzi po kryminale i alkocholików.
Zostaw swoją opinię o DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O.