Opinie o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

Na północy nie było kierownika? tak przynajmniej rozumiem ostatni wątek lecz nikt dalej już go nie pociągnął… teraz regionalny na Gdańsk jest potrzebny. W tym przypadku także widełki trudno jest zobaczyć bo ich nie podają. Był ktoś teraz na rozmowie może? ciekawi mnie ewentualny przebieg. Czy trudno jest otrzymać angaż?

Cześć, no mnie bardziej perspektywa pracownicza interesuje, jak mam być szczery. Ty tam nie robisz rozumiem? Ciekawe czy w ogóle łatwo jest się tak samo dostać niezależnie od oddziału. I czy na każdym jednakowe warunki?

Niewierny Nowy wpis

kieras na północy to jedyne co ta firma ma dobrego.

Branch controller jeszcze potrzebny czy znaleźli człowieka? Oferta jak patrzę to faktycznie nieaktualna od 2 miesięcy, ciekawe czy wakat zajęty. No a nawet jeśli to można wiedzieć coś o tym, jak tam teraz ogólnie przyjęcia wyglądają? Długo rozmowy trwają? To w sumie tak czy siak bym chciał wiedzieć, bo jeszcze pracuję i mogę tylko parę dni wolnego wziąć.

Meloo

Jak sytuacja w firmie? Coś lepiej?? Firma się odbudowuje czy wali jajem? Słyszałem że było słabo ale podobno coś tam się poprawia

TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk szuka pracownika na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Barbara

Nie polecam tej oferty, Kierownik tej lokalizacji to osoba trudna we współpracy

@Barbara

Z czego może wynikać ta wspomniana trudność? Dużo obowiązków czy co innego tak właściwie może komuś zrobić kierownik?

Wojteg
@Barbara

Na północy nie ma takiego stanowiska. Barbara gdzie pracowalas?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE na stanowisko Branch Controller? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Psycholog
logo firmy Serwisant rowerowy
Małgorzata

CALL CENTER - Dyspozytor Pogotowia Dźwigowego, jaka realna stawka na tym stanowisku? Oferta jest a konkretnej stawki niestety nie widzę. Kto wie, jaka jest ich propozycja finansowa?

Firma TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE szukała pracownika na Office Manager (ponad 12 podwładnych). Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Zdalny Marcinek

Stanowisko wciąż się rozwija. Można się wykazać, ale potrzebna jest samoorganizacja. Obecny OM awansował dalej, więc chyba warto.

@Zdalny Marcinek

A można coś więcej na temat pracy na tym stanowisku tu w firmie?

@Monika

Office Manager do tego stanowiska jest dużo na wyrost, recepcjonistka pasuje lepiej plus wszystko co się pojawi, a na zajęcie się chętnych brak.

@NieStudent

A ten 'plus' co się pojawi to także sprzątanie całego biura?

@NieStudent

Panie z hr nie umieją odpowiedzieć na pytanie rekrutowanego , a opinie o firmie ( klienci i pracownicy ) są z lekka....kiepskie.

Majkel Jordan ze Spychowa
@Anonim

Z kim rozmawiałaś skoro odwiedziłaś dział hr i pracowników nawet? Na jakie stanowisko? Bo raczej mijasz się z prawdą. A tak na marginesie to dział hr składa się z 1 osoby.

@Majkel Jordan ze Spychowa

2 panie. Myślałam że obie są z hr. Nie rozmawiałam z pracownikami. Chodzi o opinie na temat tego stanowiska

Karol

Obecnie jest rekrutacja na stanowisko Office Manager. Widzę po ogłoszeniach, że dwa miesiące temu też rekrutowali na to samo stanowisko. Dlaczego tak się dzieje że co 2 miesiące zmienia się osoba na tym stanowisku? Pytam, bo jestem zainteresowany, ale w bagienko nie chce wdepnąć. Dla osób odpowiadających merytorycznie i zgodnie z prawdą będzie dobre ciacho z lokalnej cukierni gdy mnie zatrudnią. :)

Simek
@Karol

Jest już zatrudniona od 1.10. Szukali kilka miesięcy.

Aleksandra
@Simek

Czemu poszukiwania trwały tak długo, mieli tak duże wymagania czy jakaś inna kwestia się do tego przyczyniła? Poza tym rotacja jest duża czy raczej ludzie trzymają się tu swoich posad?

Kandydat na OM
@Aleksandra

Patrząc po opiniach to dlatego że w 90% jest to recepcja i ....Na rozmowie nie umiano mi odpowiedzieć jak to teraz wygląda. Na większość pytań było "szczerze to się nie orientuje". Szkoda że w rozmowie nie uczestniczył obecny OM który by na te pytania odpowiedział. Szukali kogoś kto to ogarnie i z przebiegu rozmowy 5 stanowisk w 1 ( recepcja, troche marketing, flotowiec, faktury ) dla mnie bomba bo roznorodnosc.Przy etapie przedstawienia mi oferty poprosilam o czas ( sprawy rodzinne ) po tym oznajmieniu nawet nie zaproponowano mi stawki , 0 konkretów . Od początku miałam info że im sie nie spieszy.Przy 1 rozmowie dużo zadań przy ofercie 2 pani przyznała że 95% to poczta ,moje wątpliwości zostały rozwiane i dalej byłam zainteresowana bo potencjał jest . A szkoda bo sama rozmowa i atmosfera była ok. Gdyby przedstawiono mi konkrety to oferte bym przyjęła. Tego w moim przypadku zabrakło. A panie chyba pomyślały że odrzucam i odrazu zakonczyly rozmowe. Po tyg zadzwoniłam ale nie było już sensu gdyż panie podjęły decyzje ze szukają od nowa ( moje pytania i prośba o czas chyba je zniechęciły ) Czekałam 1,5 mies na odp.

Czy w TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak, możliwa

Danuta
@Wiesia

Oprócz B2B mam nadzieję, że jest umowa o pracę? Akurat na takiej bardziej mi zależy, nie mam działalności i zakładać nie chcę :)

Słuchy chodzą na mieście że niedługo thyssen upadnie, dźwigi to odchodzą hurtowo czy to prawda.

AdamB.
@Warszawa

Mają być zmiany.

Nork
@AdamB.

Fajne zmiany, pani na kierasie

Małgorzata
@Nork

To co tam się zmieniło? Bardziej na lepsze czy na gorsze?

@Małgorzata

Dużo na lepsze, na przykład nie ma Dyrektor finansowej gnębiącej pracowników

Nico
@Wiesia

Chyba pozegnamy się z vicekapitanem.

@Nico

chyba już sie sam pożegnał.

@Byly TKE

A teraz i sam "kapitan" się pożegnał. Ciekawe kto go zastąpi?

Renata
@Wiesia

Z jakiego powodu się pożegnał?

@Renata

Bo dostał z Wiednia "propozycje nie do odrzucenia". Sam by raczej nie zrezygnował, wygodnie mu tu było

@Wiesia

A nie znasz szczegółów tej oferty? Chyba musi być o wiele lepsza niż warunki, które tutaj oferują. Wiadomo jakie dokładnie warunki tutaj ma?

@Monika

Kpisz czy o drogę pytasz. Wiadomo że wyleciał za brak wyników

Maja
@Barbara

To za takie rzeczy można wylecieć? Cięzko jest w ogóle zrobić dobre wyniki?

byłykonserwator

słyszałem że mała firma zabrała 50 dźwigów na raz. dobrze sie tam bawia

wewewe
@byłykonserwator

ta firma praktycznie nie istnieje, szkoda, na przełomie wieków i do 2010 to byla naprawdę konkretna firma z wieloma specjalistami. teraz został cyrk na kołach. 4 kierowników serwisu na polske 1 handlowiec i pseudomagazyn ktory nic nie ma nic nie wie a na czele tego stoii bła...en. Któż mogl sie spodziewać ze bedziemy ze łzą w oku wspominać piotra R czy bankomaty, jak widac zawsze moze byc gorzej.

Konserwacjakat.1
@wewewe

Zastanawiam się żeby tam iść na Konserwatora. Aż tak źle? Kto tam teraz kierownik? W sumie to też ważne. Słyszę różne opinie

Sprawa
@wewewe

A tam, na północy radzą sobie dobrze. Takie mam informacje.

@wewewe

Jeszcze chwila,a i rządy ekipy z Łodzi będziemy wspominać jako dobre czasy ...

ehh
@NieStudent

nie no wtedy tez byla tragedia, prezes ktory zmienia flote tylko dlatego ze chce auto najpierw pug 307 bo chcial 5007 potem jednak chcial lexusa wiec trzeba bylo wziac toyoty to osoba ktora nie dorosła do piastowania stanowiska zarządzającego, brak pokory wychodzi szybko. przypominam ze JB mimo ze prezesował latami jeździł paskiem w dieslu

@ehh

Myślisz, że aktualny Prezes dorósł i kosztuje firmę mniej niż miłośnik zamiany aut i najmu biyra w Pabianicach ? Szczerze wątpię...

@NieStudent

Hej, pracujesz lub pracowałeś w ThyssenKrupp Elevator? Zastanawiam się czy warto tu aplikować, podpowiesz mi? Jakie są tu zarobki i jaka atmosfera panuje w firmie? Czy można tu liczyć na jakieś dodatki?

Kawka

A po polsku?

Byly TKE

Wszystkie podstawowe. Mlotek mesel etc. Polecam firme. W mojej ocenie praca marzeń.

@Byly TKE

Wow, praca marzeń? Co konkretnie sprawiło że masz tak dobre zdanie o ThyssenKruppie? Jak oceniasz atmosferę w firmie i ile realnie można tu zarobić? Powiesz mi coś na ten temat? :)

@Stefan

mesel i mlotek o tym zawsze marzylem dlatego to praca marzeń

@Byly TKE

A jak z zarobkami to wygląda w ThyssenKrupp Elevator? Czy Twoim zdaniem płaca jest adekwatna do wykonywanej pracy? I czy w tej firmie są jakieś premie? Za co?

Darek

Witam, proszę powiedzcie jak teraz jest w Thyssen? Duży bałagan? BK daje rade?

Franciszek
@Darek

Udało Ci się czegoś Darku dowiedzieć na temat ewentualnej pracy w firmie ThyssenKrupp Elevator? Masz jakieś informacje bądź aplikowałeś może na któreś z wolnych stanowisk? Napisz mi, proszę bo jestem tego ciekaw. Z góry serdeczne dzięki.

Jareczek
@Darek

Miotła.

Konserwator

Powiem tak co do północy to jest dramat jeden konserwator niszczy cały system w pół roku stracił dwie duże galerie i wiele pojedynczych urządzeń. Kiedyś bastion TKE a teraz Gdańsk na skraju upadłości. O kierownikach lepiej się nie wypowiadać(przekupni nic więcej). Roboty dodatkowe tylko dla pupili. Zamęt w firmie brak części i wkurzeni użytkownicy taka prawda.

MilyPan Dariusz
@Konserwator

Nie zrzucajcie winy tylko na konserwatora, pseudo kierownik ktory przejmuje sie tylko 1 obiektem, "zamawia" czesci ktore ida, ida, ida, ida, jezeli ja jako technik prosze sie od firmy X i moga w kazdej chwili pomoc to jest to wina konserwatora? o kontakcie telefonicznym lub mailowym juz nie wspomne. Nie zawsze wina jednostki a organizacji

drozdylatająnisko
@MilyPan Dariusz

Człowieku, akurat ten pseudo kierownik to ostatnia rzecz która trzyma jeszcze północ w kupie, zapewniam Cię ze jak zniknie to i ten oddział się skończy, pan bez S na końcu już nie ogarnie.

Normalnie
@drozdylatająnisko

Potwierdzam pozytywną opinię na temat kierownika KM.

NieStudent

W firmie thyssen jest taki chaos że studnetom stanowczo odradzam jakikolwiek kontakt

Łucja
@NieStudent

Hej, a jaki chaos masz dokładnie na myśli? Mógłbyś bardziej opisać całą sytuację w firmie ThyssenKrupp Elevator?

Ufff

1/5

BylaKsiegowa

Hej na mieście się mówi że Fiona na wylocie. Wszyscy wreszcie odetchną

Mariusz Galewski

Uwaga na ta firmę z góry ostrzegam (usunięte przez administratora) wyludzacze. Co obiecują to nie ma się jak do prawdy. Jak się zatrudniać od razu szykuj się i zbieraj papiery dokumenty maile SMS na pewno pójdziesz do sądu pracy i do państwowej inspekcji pracy. Bo Ci nie będą wypłacać wynagrodzenia. Największymi wrogowi nie życzę takiego pracodawcy.. Pozdrawiam

jaktam?
@Mariusz Galewski

sprawa sie juz zakonczyła?

Piramida
@Mariusz Galewski

Sam sobie jestes winien. Do swoich wałkuw się też przyznałeś?

@Mariusz Galewski

Pracowałam tam bardzo długo i nigdy się nie zdarzyło aby nie wypłacili wynagrodzenia na czas.

Gerard

Musiałeś pracować za poprzedniego Zarządu. Obecnie obcinanie czy nie wypłacanie pieniędzy konserwatorom za wykonane remonty jest na porządku dziennym.

Kolega
@Gerard

A wszyscy cieszyli się z objęcia stanowiska przez p. Małgosię, coś nie wypaliło?

Koneser

Mientki pełna zgoda. Zapomniałeś tylko wspomnieć o nieślubnym dziecku tego niefortunnego związku, Ogórku. Ten to dopiero fachowiec i wybitna jednostka. Za co się nie weźmie wszystko zamienia się w g..... Szkoda, że to wszystko musiało tyle trwać. Mam nadzieję, że ręka sprawiedliwości ich dosięgnie. Trochę żal będzie teraz wracać do białej Skody z napisem ABB.... :D

???
@Koneser

A ktoś ich tam będzie chciał? Skoro w TKE pokazali taka "klasę" to sądzisz, że tam pracowali lepiej? Szczerze wątpię.

Mientki
@Koneser

Ogórek z centralnej polski? Położył papier jeszcze w listopadzie

Koneser
@Mientki

Tak. Zielony Ogórek nie mający o niczym pojęcia jest tylko jeden.

Zwolniony
@???

Po co zajmujecie się tymi co odeszli, skoncentrujcie się na tych co jeszcze pozostali i dalej mieszają. Może będzie do czego wrócić jak będzie pozamiarane. Ci co odeszli i tak spadną na cztery łapy, zobaczycie.

Ona
@???

Spokonie poradzą sobie, z tych stanowisk się nie spada,je się zmienia . Skupcie się na pracy i pilnowania swoich stolików. Pozdrawiam

Qwerty
@Ona

Taaaaa, wypowiedzenie ze skutkiem natuchmiastowym to zmiana stanowiska. Kogo oszukujesz? Chyba siebie, bo nikt z nas nie jest taki głupi (jak o nas myślisz)

On
@Ona

Thyssen to dla wielu z nas miejsce pracy od 5,7 czy 10 lat. Ciężko pracujemy, czujemy się za to miejsce odpowiedzialni i nie traktujemy jako przystanku żeby się nachapać albo mieć czas na prowadzenie własnej firmy. Działania Zarządu przez ostatnie 2 lata doprowadziły firmę do kryzysu w jakim nie była, osobie za to współodpowiedzialnej radzę trochę pokory. Trzeba mieć odwagę, żeby przyznaç się do błędu, a nie dalej porzykiwać na pracowników o traceniu cierpliwości. Nie tędy droga Pani M.

Ona
@Qwerty

Chyba się nie zrozumieliśmy, myślałam o stanowiskach. Nie dzisiaj to jutro będą piastowac takie same bądź wyższe stanowiska w innej korporacji i nic na to nie poradzicie. Czas już odpuścić. Skupmy się na tu i teraz. Nie szkoda wam czasu.

Qwerty
@Ona

To, że będą w innej korporacji to nas akurat cieszy, ważne, że nie u nas. Mamy czas, chętnie podyskutujemy, czekamy na piątek 13.12.

Byly
@Qwerty

Miały być jakieś nowe wieści po 13.12.Juz coś wiadomo?

Aleksiej
@Koneser

Troszkie bendzjie żal do Skody wsiadać :D:D Jak tam sytuacja w „firemce”????

Jak za nią zapłacisz, to tak, zapewnia

Benek

Słyszeliście o możliwości dostania pracy w firmie? W aktualnej sytuacji to może być kłopot.

Były
@Benek

Nie ma takiej możliwości, zresztą, niewarto

Zostaw merytoryczną opinię o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE - Warszawa

• Jak się pracuje w TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE?

Zobacz opinie na temat firmy TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE