LeScandale

Kraków

Opinie o LeScandale

kika 2014-07-26 13:39:20
tragedia!!! całkowity brak profesjonalizmu zarządu. Właściciel na zebraniu beszta wszystkich podwładnych a między czasie jego zaufani ludzie go grubo okradają... ciągłe kablowanie jednej na drugą, psioczenie i pomawianie to stały temat lokalu. totalna porażka szkoda czasu i nerwów bo tam dostać depresji to kwestia paru tygodni pracy. Kasa nie najgorsza ale u konkurencji zarabiam tyle samo a atmosfera lepsza. Podobno dominika jest menadżerem generalnym od paru tygodni... to już w ogóle sobie nie wyobrażam jak teraz tam jest. Kto z nią pije ten ma premię?
jomasz 2014-10-02 10:27:13
dla mnie mega porażka. Brak jakiejkolwiek kontroli przełożonych nad obsługą. Kary za przewinienia które zrobił kto inny i brak zainteresowania załatwieniem sprawy...do tego menadżerowie którzy totalnie wszystko mają w du...ie. Jeden który wyżywa się na wszyskich za swoje prywatne nieporozumienia, inne które nie potrafią nic same zrobić i do tego ich szefowa która siedzi ze swoimi superkoleżankami i popija winko...masakra!!!szefowie nie mają czasu bo jeżdżą uruchamiać nowy lokal i nie mają czasu na swój najlepszy. Połowa pracowników przeszła do konkurencji, robi złą markę scandalą. Dopóki menadżerowie będą lewi i jedyny ich cel to branie wypłaty i słuchanie ochrzanu od szefa na zebraniu to ten lokal już padnie. aaa zapomniałęm wspomnieć o barmanach którzy wynoszą pół lokalu...i oczywiście pani Domi nic nie wiszi...
jeżeli 2016-04-26 22:16:02
Pewnie, że zawsze rozmowa jest dobrym rozwiązaniem, bo przecież może uda się znaleźć u nichz zatrudnienie, ale czy wypłata w terminie mimo to się pojawia? Na pewno jest szansa na stabilne zatrudnienie, bo nawet rotacji nie ma na porządku dziennym. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o LeScandale - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeScandale