Opinie o Platinum Financial w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Platinum Financial. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Platinum Financial na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platinum Financial w Poznań

Bogusia Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Firma bardzo ok, wynagrodzenie zawsze na czas, szefowie spoko. Dobrzy pracownicy sa docenieni awansami i wyższym wynagrodzeniem. Z dodatków możliwość skorzystania z pakietu opieki zdrowotnej i medicover sport. Ja polecam :)

Administrator Nowy wpis

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Dyrektor Sprzedaży w firmie Platinum Financial. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Czy pracownicy Platinum Financial mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Basia Nowy wpis

to wszystko zależy od Dyrektora

TLJ

Niesamowity wysyp dobrych opinii w jednym czasie, nic potem, nic przedtem :) Małgorzata S. 14 sierpnia 2017 Pożyczka bez BIK, 12000zł, Wołomin Pozytywna opinia Szczerze polecam firmę Platinum Financial. Jest bardzo pomocna. Marcin F. 25 lipca 2017 Pozytywna opinia Gdyby nie pomoc, to narobiłbym pewnie zapytań i nic nie zyskał. A tak mogę rozwijać swoją firmę, tym bardziej, że na moją działalność ciężko jest uzyskać jakiekolwiek finansowanie. Damian B. 18 lipca 2017 Pozytywna opinia Miałem przyjemność współpracy z tą firmą. Muszę przyznać, że obsługa na bardzo wysokim poziomie. Wszystko załatwione szybko i uczciwie. Polecam wszystkim. Olesia C. 17 lipca 2017 Pozytywna opinia Niedawno korzystałam z usług biura w Warszawie i z całą pewnością mogę polecić usługi Platinum Financial. Zawsze mogę liczyć na pomoc w każdej sprawie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Platinum Financial na stanowisko Regionalny kierownik sprzedaży bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy w Platinum Financial poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Joanna

mają benefit, ok system, pół na pół płatna , ubezpieczenie grupowe, płatne przez pracownika, opiekę medyczną- płatną przez pracodawcę. Nie mają ZFŚS, premii brak, nadgodziny brak.

xyz

Nie polecam aplikowania do tej firmy. Właśnie widzę kolejne ogłoszenie na stanowisko kadrowej. Firma pisze w nim o wysokiej kulturze osobistej, a sami nie bardzo się do tego stosują. Byłam jakiś czas temu na rekrutacji właśnie na stanowisko kadrowe. Firma obiecywała, iż nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi dostanę informację zwrotną i do tej pory czekam ;-) Wnioski wyciągnijcie sami.

Danuta

Od kilku lat zupełnie przestaliście komentować na temat pracy w firmie Platinum Financial, a byłoby świetnie móc poczytać jakieś nowsze informacje o zatrudnieniu w tym miejscu. Czy były ostatnio jakieś zmiany w wysokości wynagrodzenia? Podwyżki albo obniżki pensji? Dajcie znać.

Sandra

Bardzo dobra firma, zaczynając od doradcy, kończąc na kierowniku, współpraca dalej jest między Nami. Pod każdym kątem jest dobrą i solidną firmą. Daje możliwości rozwoju i wierzy w młodych ludzi! Warunki pracy też są adekwatne do wyników, chyba sprawa oczywista i według mnie b.dobre rozwiązanie - Angażujesz się - masz zysk, siedzisz i myślisz o głupotach - masz sama pensję. Pozdrowienia dla chłopaków :)

Witek

Myślę, że gdyby było źle to na forum mielibyśmy wysyp negatywnych opinii a tu cisza!

Byłem tam

Aż tak się tam pozmienialo ? Dawniej była umowa o pracę najniższa plus prowizje a klienci z niby baz z kartek...

@Byłem tam

Firma Platinum Financial uważa, że tworzy zespół wykwalifikowanych doradców, z których każdy jest kierunkowo wykształcony w dziedzinie świadczenia usług finansowych i doskonale przygotowany do podejmowanych działań. Czy w takim wypadku osoby bez doświadczenia zawodowego, które dopiero ukończyły odpowiednie studia, nie mają szans na zatrudnienie w tym miejscu? Wiem, że już nie pracujesz w tejże firmie, ale może wiesz, jak wygląda ta kwestia z praktycznego punktu widzenia?

Obiektywny
@Natalia

Ze względu na specyfikę wykonywanego zawodu i ogromną konkurencję , brak doświadczenia w sprzedaży i brak własnej bazy klientów radziłbym poszukać czegoś innego...

Natalia

Na portalu internetowym z ofertami pracy znalazłam informację, że Platinum Financial poszukuje osoby na pracy na stanowisku Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży. Należy posiadać minimum 2 lata doświadczenia w branży finansowej/bankowości. Czy ktoś z Was planuje aplikować do tej firmy? Jeżeli tak i zostaniecie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, proszę Was byście podzielili się na forum swoimi wrażeniami. Będzie to wartościowa podpowiedź dla pozostałych użytkowników forum.

Natalia

@ppp, rozumiem, bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam! Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje obecnie w Platinum Financial i zechciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat tego pracodawcy i oferowanych przez niego warunków?

Natalia

@wiedziecchce, a długo już pracujesz w Platinum Financial? Mógłbyś napisać, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @Gutek, a jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV? @Michał, jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to podziel się z nami proszę swoją opinią na temat tego pracodawcy. @ppp, a jak wygląda kwestia urlopów? Nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego z rzędu?

ppp
@Natalia

nie ma problemow z urlopami, wystarczy zglosic to wczesniej do kierownika zespolu.

wiedziecchce

Firma ok. Wynagrodzenie na czas. Fajna atmosfera pracy. Dobre zarobki ale tylko dla tych co sprzedają. Jeśli więc ktoś lubi sprzedawać i umie to robić przez telefon to będzie zadowolony z zarobków.

Gutek

Może podpowiecie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Gutek

widzialem, ze na olx maja ogloszenie na Poznan, Lublin i Torun

ppp

Jest ok, praca fajna, ludzie też. Ogólnie spoko firma, polecam!

Natalia

@Wiktor, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Platinum Financial, tak? Zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu? @Pracownik, a długo już pracujesz w Platinum Financial? Jakie formy umowy oferuje ten pracodawca? @Były xd, a jakie są Twoim zdaniem są plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Wiktor

Może ktoś napisze jaką macie atmosferę w pracy? Czy jakiś socjal macie?

@Wiktor

Wiktor, pracownicy mogą dołączyć do ubezpieczenia grupowego, mamy LUX Med darmowy dla wszystkich pracowników i dofinansowanie do karty sportowej. Doradcy mogą zarobić dobre pieniądze, są konkursy, mamy program lojalnościowy. Atmosfera w zespołach bardzo fajna!

Nie wiem , jak działa spółka w innych regionach Polski ja piszę o opinii zielonogórskiego PLATINUM EYE. 1. zatrudnienie to > osoby do 30 roku bez doświadczenia w finansach 2. nieznajomość ,,specjalistów od spraw sprzedaży/klientów'' w zakresie finansów , ubezpieczeń itd... 3. Niejasne / niezrozumiałe umowy z stażystami ( zapewne dotyczą każdego nowo przyjętego pracownika) , jednym z warunków jest dostarczenie min. 100 kontaktów ( telefonicznych, adresowych i majątkowych) do klientów . DARMOWY ZAKUP BAZY KLIENTÓW !!!!!! 4. Wypłaty wynagrodzeń w czasie nieokreślonym,, po dokonanych kontrolach analiz'' ???? Bóg jeden wie od kogo i na jaki termin obowiązek ich dokonania. 5. Uwaga : wynagrodzenia w kopertach ,,pod stołem'' !!!!!!!

@anonymous

Opinia anonymus dotyczy innej firmy. Platinum Eye i Platinum Financial to dwie różne firmy. Platinum Financial nie ma oddziału w Zielonej Górze.

dzonrambo

brawo! http://tablica-rejestracyjna.pl/D7EYE77

dzonrambo to pajac
@dzonrambo

a co ma auto do pracy?:D

Zostaw merytoryczną opinię o Platinum Financial - Poznań

• Jak się pracuje w Platinum Financial?

Zobacz opinie na temat firmy Platinum Financial tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Platinum Financial