Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Widze,że nie jestem jedyną osobą, która nie otrzymała pieniędzy od tej firmy. Czy jest tu ktoś kto chciałby się przyłączyć do złożenia sprawy do sądu? A napewno do inspekcji pracy?

Były Merch

Nie zapłacili mi za styczeń 2013 za akcję dystrybucyjną, przy czym jeździłem prywatnym samochodem i sam kupowałem paliwo. Uciekaj.

Hejka. ;) brał ktoś z was może w zeszłym roku udział w akcji dystrybucyjnej? Jest teraz na nią oferta i na razie wstępnie ją rozważam. Jak finansowo się na tym wychodzi, mam na myśli to czy zarobki będą adekwatne do czasu jaki się poświęci?

Dan

Chcesz pracować za darmo proszę bardzo , (usunięte przez administratora) kasy wiszą ludzia za pracę , po czytaj w necie o tej firmie , nawet w interwencji w Polsacie była ta firma

Robert

Jeśli nie dostanę wynagrodzenia to się przyłączę.

Telefonu Państwo nie odbierają, na maile nie odpisują, a tutaj mają Państwo czas przeglądać opinie o swojej firmie?

@Robert

Dobrze w razie czego proszę tutaj o odpowiedź bo ja już konsultuje sprawę z osobami które się na tym znają

Krystian

Witam jeśli nie otrzymam wynagrodzenia do końca tygodnia chętnie dołączę do zgłoszenia do PIP.

Krystian

Witam jeśli nie otrzymam wynagrodzenia do końca tygodnia chętnie dołączę do pozwu.

Jasne odezwę się ????

Robert

Dobrze, czekam do końca tygodnia na pieniądze i się odezwę, bo kończy mi się cierpliwość

Robert

Już podawałem tu numer umowy 13 grudnia ale niestety pieniędzy nie otrzymałem do tej pory. Nr 2563/7410/MERCH/2022 r. . Proszę o informację zwrotną kiedy będzie przelew

Robert

No i jak z moim rozliczeniem?

Robert

Nadal nie mam pieniędzy na koncie? Podaję po raz trzeci Nr 2563/7410/MERCH/2022 r

@Robert

Czy ktoś mnie wreszcie potraktuje poważnie?!!!!!!!

Katarzyna

Też walczę o pieniądze. Do NFZ łatwiej się dodzwonić. Jeśli trzeba będzie, pójdę gdzie trzeba.

Jola

Jeżeli aktualne to jestem chętna,już nie współpracuje z tą firmą ale nadal nie dostałam wynagrodzenia za sierpień i wrzesień 2022r.Tak nie może być odsetki od tylu miesięcy też powinny być naliczone.Unikac z daleka tej firmy .

Poinformowany

Pieniędzy nie ma i nie będzie znajdźcie na Facebooku Prezesa to zobaczycie, możemy czekać po 3-4 miesiące za wypłatami...

Ulka

Jestem zainteresowana pozwem zbiorowym.Wiszą mi kasę za grudzień i styczeń.Nawet mogę się tym zająć,mam jeszcze 2 osoby zainteresowane.Jesteśmy poszkodowanymi z Łodzi.Wzór pozwu można pobrać w sieci.Musimy to ruszyć,bo jesteśmy w czarnej....Firmy już pozmieniały agencje,nikt (usunięte przez administratora)PIP już ich zgłosiłam,bo tam należy przesłać skargę osobiście.Pozdrawiam

merch

Ostatnie pieniądze i to nie pokrywające całości wynagrodzenia za miesiąc grudzień dostałem w lutym. Wiszą mi jeszcze kasę za styczeń , luty i podpisaną umowę za marzec. (usunięte przez administratora)

Ulka

Do Inspekcji Pracy w Warszawie złożyłam skargę,w lutym.Cisza.Tylko pozew zbiorowy daje szansę na odzyskanie należności.Ludzie ogarnijcie się.Zamiast wypisywać głupie e-maile o braku przelewów wynagrodzeń,trzeba działać,zjednoczyć się,stworzyć listę pokrzywdzonych w całej Polsce{może Nas być kilka tysięcy}i ruszyć do boju.Łatwo nie będzie.

Były Merch Nowy wpis

Jest tu ktoś kto pracuje i by dał znać czy są jakieś obsuwy w wypłatach i tak dalej? widziałem od nich dawniejsza ofertę na stanowisko Junior Account Executive, ciekaw byłem czy nie przyjmują jeszcze, bo wpisuje się w te wymogi.

Firma jest niewypłacalna:zadłużona

Uciekaj jak najdalej, nie mam rozliczonego stycznia z ubiegłego roku. 4200 w plecy plus to co wydałem na paliwo do prywatnego auta. Jak dzwonię, to mówią, że są w restrukturyzacji i nie mogą zapłacić. Naprawdę szukają jeszcze ludzi???

Manbie2 Nowy wpis

Mam pytanie pod jaki numer dzwoniłeś bo tam nikt nie odbierał i nie odbiera a w szczególności teraz jak są w restrukturyzacji albo już skończyli tylko kiedy będzie kasa .

Dan Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dem`a Promotion Polska?

Oszukany

Uciekaj jak najdalej od tej firmy. Nie zapłacili mi za styczeń tego roku. Kombinują z upadłością. Banda (usunięte przez administratora)

Oszukana

Omijaj tą firmę szerokim łukiem,to oszuści wiszą mi kasę za 3 miesiące z tamtego roku

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Cześć. Macie jakieś nowe wieści w sprawie firmy? Uregulowano komuś już wynagrodzenia? Na stronie mają oferty pracy i zastanawiam się czy one są w ogóle aktualne

merch

Są w restrukturyzacji. Nie płacą od miesięcy i wszystko wskazuje na to, że nie zapłacą...

Witam, mam pytanie, kiedy będzie uregulowana wypłata za miesiąc listopad i grudzień??? chyba najwyższa pora.Nr umowy 2280/7410/MERCH/2022

Chcę dostać swoją wypracowaną kasę za listopad i grudzień!!!!to się nachapali z naszych wypłat,banda (usunięte przez administratora)!!!!

Agnieszka

pierwszy raz jesteście w takiej sytuacji w związki z firmą? ciekawa jestem w jaki ostatecznie sposób uda się z tym poradzić. w jaki sposób była podejmowana próba nawiązania kontaktu? ktoś sugerował upadłość. to potwierdzone?

Iza

Ja nie dostałam grudzień, styczeń,luty kiedy mogę się spodziewać przelewu ?

Oliwia

Proszę o rozliczenie rachunku Dla:Dem’a Promotion Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. za wykonanie usług zgodnie z umową zlecenia Nr 462/7401/merch/2023 r. zawartą w dniu 2023-01-01 r.

Grzegorz

I mnie firma nie wypłaciła zaległe pieniędzy, też chętnie przyłącze się do pozowu zbiorowego .

@Grzegorz

Informujcie przedstawicieli lub reprezentantów firmy którzy płacą dema za zlecenia. Niech się dowiedzą co dema robi z ich pieniędzmi i że nie trafiają do wykonawcow

Agnieszka

skoro do nich podobno nie trafiają, to w jakie inne miejsce? i czy faktycznie taka informacja wyszła? co dalej? jak pracownicy na nią zareagowali? sama sytuacja firmy jak po prawie kolejnym miesiącu może się przedstawiać?

Edi

Mnie tez nie wyplacili pieniedzy za styczeń luty i polowę marca. Podobno firma oglosila upadlosc i zalożyłi nową spółkę. Ja chętnie dołącze sie do pozwu zbiorowego

Marcin Warszawa -Centrum

Dzień dobry. Bym prosił o przelew za akcję PM styczniową 2023 plus kilometrówka. Nr umowy 15/3401/KA/2023 r. Zawartą 02.01.2023 roku . Proszę o szybką odpowiedź i rekreację. Pozdrawiam. Marcin Warszawa, Centrum

Ona

Mam zapytanie kiedy będą zapłacone pieniądze za luty za PM . Ktoś już dostał? Bo to jakaś żenada. ?

Jerzy
@Ona

Czekaj, jeszcze nie macie wypłat z lutego? ;o Jaaak?

@Ona

Dzień dobry, poproszę nr umowy. KMI

@Dema

Witam. Więc mój numer umowy . 55/3402/AK/2022 r. Umowa zawarta 01.02.2022 rok . Kiedy mogę się spodziewać przelewu. Dziękuję bardzo za szybką reakcję. Pozdrawiam

@On

Witam. Bym prosił o odpowiedz czy dostanę przelew. Za luty za akcję PM ? Dane wyzej przesłałem numer umowy. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

@Jerzy

Witam. Może Pan zareagować? Proszę mi odpowiedzieć kiedy dostanę przelew za akcję PM za luty.?!!! Więc mój numer umowy . 55/3402/AK/2022 r. Umowa zawarta 01.02.2022 rok . Kiedy mogę się spodziewać przelewu. Dziękuję bardzo za szybką reakcję. Pozdrawiam

@Dema

Witam. Możecie Państwo zareagować?!!! Traktujmy się poważnie!!! Proszę mi odpowiedzieć kiedy dostanę przelew za akcję PM za luty.?!!! Więc mój numer umowy . 55/3402/AK/2022 r. Umowa zawarta 01.02.2022 rok . Kiedy mogę się spodziewać przelewu. Dziękuję bardzo za szybką reakcję. Pozdrawiam

Sprawdzam i potwierdzę

@On

Marcin umowa rozliczona :-). Przepraszam i pozdrawiam, Dorota do Ciebie zadzwoni z potwierdzeniem. KMI

Honorata
@Dema

2 miesiace zwłoki z wypłatą, czy często wam się to zdarza ?

@Honorata

dzień dobry, jaki nr umowy ?

kasia
@Dema

@Dema Kiedy można spodziewać się przelewu za zaległe wynagrodzenie nr.rachunku 160/7401/merch/2023 nr.rachunku/7412(7410)/merch/2022 Proszę o kontakt dziękuję

Oliwia

My też czekamy brak wypłat za Grudzień, Styczeń,Luty.

Jola

Kiedy firma wypłaci mi zaległe wynagrodzenie za styczeń ? Za tydzień będzie mijał czas na wypłatę wynagrodzenia za luty ,czy też nie dostanę wynagrodzenia? Moja praca nie jest wolontariatem!

ktoś

Czekam kolejny miesiąc na swoje pieniądze. sprawa została zgłoszona do centrali PMPL. Nie pozdrawiam

@ktoś

Dzień dobry, poproszę o nr umowy i nazwisko.

Andrzej G.
@ktoś

Może wkoncu zrobią z nimi porządek.

@Andrzej G.

Panie Andrzeju czy mogę jakoś pomóc?

ktoś
@Andrzej G.

wiesz fajnie by było jeżeli więcej osób by zadzwoniło tam i nakreśliło sprawę, bo co mogę zrobić jako jedna osoba, zacznijcie tam dzwonić

@ktoś

Nie mozesz podać swojego nr umowy ? Nazwiska ? Wyjaśnimy sprawę .

Andrzej G

Nr umowy 1559/7407 poproszę o wypłatę za serwis za m-c wrzesień

@Andrzej G

Panie Andrzeju, dziękuję i przekazuję Pana sprawę do działu rozliczeń. Pozdrawiam,

Szanowny
@Dema

A może Pan, Pani, czy Państwo, zaczniecie się przedstawiać, bo cały czas "DEMA" i nie wiadomo kto odpowiada. Ja rozumiem, że to nie zaszczyt reprezentować taką firmę, ale poproszę trochę śmielej. Nic nie wyjaśniacie, wszystkie maile bez odpowiedzi. A może by tak zainicjować pozew zbiorowy i na bruczek całe towarzystwo?

@Szanowny

Szanowny @były pracownik a może podaj swoje imię i nazwisko nr umowy ? Czy masz coś do rozliczenia ?

Szanowny
@Dema

Tak, mam do rozliczenia trzy kilometrówki i dwie umowy. I pisałem na mail firmowy kilkukrotnie i co z tego?? Tutaj zresztą też podawałem nr umowy. Żadnej odpowiedzi. Tu mam podawać nazwisko, naprawdę?? Sami się przedstawcie, bo jak na razie firma duch. Żenada.

Jan
@Dema

Dzień dobry, a takie pytanie... Bez podania nazwiska i numeru umowy na tym forum nie zapłacicie?? Jak to rozumieć? Bardzo proszę o wyjaśnienie.

Krzysztof
@ktoś

Czy na to zgłoszenie ktoś odpowiedził?

Małgorzata Z
@Dema

Dzień dobry mój numer umowy3413/KA/2022 projekt trwał do 7 listopada do dzisiaj nie otrzymałam wynagrodzenia za pracę Proszę o sprawdzenie i natychmiastowe przesłanie mi wynagrodzenia. Małgorzata Zawadzka

@Dema

Czyli rozumiem że jeżeli nie napiszemy na forum i nie będziemy sprawy zgłaszać do PMI to nie będzie wypłat ?

@Jan

Nie oni nie mają zamiaru płacić, od kilku miesięcy nie ma pieniędzy i nikt nie ma zamiaru płacić, podają numery umów nazwiska i nic nie daje na maila i telefony też odzew taki że sprawdzą... Sprawdzą że kasa do zapłaty a i tak nie zapłacą ...

Małgorzata Z
@ktoś

Witam Czy mogę poprosić o kontakt do PMPL na który Ktoś wysłał zgłoszenie ?

Wiktoria

Witam, proszę o wypłatę umowy NR: 302/7401/MERCH/2023

Opinia

W opiniach na google ktoś podał nr telefonów do odpowiednich osób... Komuś się udało je zdobyć . Warto próbować się skontaktować ????

ja,MZ

Firma nie płaci od grudnia, nie odpowiada na zapytania

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska