Opinie o PHU Premium w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PHU Premium. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PHU Premium o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Premium w Gdańsk

Doniu Nowy wpis

Bardzo ładne Panie Spedytorki - polecam

Natalia Nowy wpis

Od końca ubiegłego roku nikt nie wypowiadał się w tym wątku - wiecie jak obecnie wygląda sytuacja w PHU Premium? Czy są obecni pracownicy którzy mogą powiedzieć coś o firmie? Nie udało mi się znaleźć żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych - czy jest obecnie szansa na zatrudnienie?

Bob

Dawno mnie tu nie było..czy ktoś wie czy gruby już siedzi za oszustwa ?

Janeczek
@Bob

Witaj, Gruby siedział od marca 2015 do połowy 2016. Później się chwalił, że wyszedł za kilkadziesiąt tyś łapówki. Może to prawda a może nie, wiadomo że on zawsze kłamie. Ma jeszcze trochę za uszami, ale zainwestował w dobrego prawnika i na razie chodzi na wolności.

Cień Nowy wpis
@Janeczek

Czemu się (usunięte przez administratora) nie przedstawisz ?

Wiktor Nowy wpis

Ja słyszałem o firmie, że jest bardzo dobrym pracodawcą i mam ochotę pracować w firmie. Możecie coś napisać? Jaka atmosfera?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PHU Premium padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy w branży budowlanej.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
lena

z doświadczenia @fikus wiem że bezpośredni kontakt i złożenie papierów bezpośrednio w firmie zwiększa szansę zatrudnienia. Jedź i zawieź CV

wołek

A tak szczerze - czy ktoś próbował do nich składać swoje papiery, bo wydają się być na tyle małym przedsiębiorstwem, że raczej 1-2 osoby to jest wszystko co mogą zatrudnić. Podejrzewam, że na chwilę obecną może wcale nie być potrzeby zatrudniania nie wiadomo jakiej ilości osób, bo Europa wcale z kryzysu nie wyszła.

marysia wędka

widzę że odnośnie PHU Premium dyskusja nie jest jakaś namiętna. szkoda bo liczyłam że rozważając propozycję pracy u nich dowiem się tutaj wszystkiego na bieżąco o tej firmie. przede wszystkim zależy mi na informacji czy jednak miałabym szansę na otrzymanie umowy pracę na czas nieokreślony? uważam że zasługuję

PHU Premium

Czytając ten wątek można dojść do wniosku że wszyscy piszący tutaj - oceniam 5 do 7 osób , to najuczciwsi ludzi na świecie , tylko pracodawca ich(usunięte przez administratora) Drodzy tak nie jest. Po pierwsze zawsze każda sprawa ma swoje drugie dno , po drugie nie ogłaszamy się jako pracodawcy idealni. Zawsze jak są ludzie , to i są waśnie. Te ideały co tu się udzielają w większości przypadków u kolejnych pracodawców robią to samo co u nas. Albo dewastują sprzęt , albo kradną , albo nie dojeżdżają na czas bo impreza na parkingu była ważniejsza. Firma PHU Premium istnieje od lutego 2000 roku. Przez ten czas mieliśmy wielu pracowników. Przeszło 300tu a nie zadowoleni to max 10 osób. Nie każdemu się da dogodzić. Napiszę więcej: Są tacy co dzwonią po zmianie zakładu pracy żeby ich przyjąć z powrotem. Reasumując do konstruktywnych wniosków na pewno nie dojdzie się poprzez czytanie tych bzdur. Bo oni nadmierne pochlebstwa , ani nadmierne oszczerstwa nie są nigdy miarodajne. Powyższych piszących zapraszam do przeanalizowania swojej postawy , a potem do rozliczenia własnego sumienia , bo większość z Was ma więcej na sumieniu niż szef kilogramów.

D

Jakimi kumplami ?? Na ciebie wystarczy sam trzepak ...

TAG !!

Tak, wszystko wypisuje 1 osoba z Premium i 3(usunięte przez administratora) Ludzie macie odwagę ?? Przyjdzcie i powiedzcie w twarz co myślicie .. Nie wypisujcie bzdur, internetowi napinacze.

Dawaj śmiało

to tylko ja - trosze odwagi, przyjdz i powiedz to w twarz. Klawiatura ci pęknie niedługo, internetowy napinaczu ...

Najmniejszy...

Chodzcie śmiało.. jest Nas mało ..

Oszukany

No też słyszałem że [usunięte przez moderatora] zamyka jedną firmę!!!Teraz się wymiga od dłużników, pewnie otworzy nową pod inna nazwą i ma (usunięte przez administratora) na nas! [usunięte przez moderatora] nie wypłacił mi do dziś kasy!!! [usunięte przez moderatora]

michał

WITAM WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW firmy premium i jej wielkiego szefa. JAK UDAŁO MNIE SIĘ STWIERDZIC TO ta mała firma juz nie szuka kierowców do swojej filii w SZWAJCARII. NIE TYLKO W SZWAJCARII ALE NIE SZUKA ICH W OGÓLE. CZYZBY JAKIEŚ PROBLEMY? NIE MA KIEROWCÓW KTÓRYCH MOŻNA OSZWABIĆ? MAM NADZIEJĘ, ŻE KOLEJNE KONTROLE DOPROWADZĄ pana DO MIEJSCA W KTÓRYM pan POWINIEN PRZEBYWAC JUZ OD KILKU LAT. JESZCZE RAZ PROSZĘ WSZYSTKICH ABY PRZESYŁALI WSZELKIE INFORMACJE NAWET ANONIMOWO DO P.I.P , ZUS I U.S. A MOŻE POMOŻE TO KOMUKOLWIEK DO DOBRANIA SIĘ DO TEGO pana [usunięte przez moderatora] jego USTAWIENIA W TYM MIEJSCU GDZIE PRZEBYWAJĄ malutkie grube ludziki. WSZYSCY [usunięte przez moderatora] POWINNI ZNAĆ SWJE MIEJSCE I POWINNI PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE CZYNY. LUDZIE PRZEKAZUJCIE CO WIECIE DO ZUS PIP I US. NIE DAJCIE MU ODETCHNĄĆ. POWINIEN PONIEŚĆ KONSEKWERNCJE ZA swoje UCZYNKI. PAMIĘTAJCIE TEŻ, ŻE premium i paltrans MAJĄ TEGO SAMEGO właściciela. pana [usunięte przez moderatora]. inni to figuranci. on STOI Z BOKU ALE BEZ JEGO ZGODY nikt NIE PODEJMIE ŻADNEJ DECYZJI.

Madzia

wlasnie dzwonil Pan z szefostwa znakomitego premium na moj numer do mojego faceta z groźba ze go polamie... ok powodzenia;] moze moj facet nie jest wredny ale za to ja baardzo..zglosilam kolegow do interwencji wejherowskiej telewizji na policje do inspekcji pracy itd itd gdzie sie dalo poprostu ..zobaczymy kto bedzie gora bo ja jako wredna sucz po trupach do celu ! wezcie sie faceci tez spotkajcie pod firma i zrobcie im taki dym ze im mozg w poprzeg stanie bo sa żałośni tylko nie pomyślą ze jako cwana babka moge miec nagrywnanie rozmow ahhh..glupi nikt nie jest i wie jak robia faceci z danych firm i kazdy jest na to w jakis sposob przygotowany ;] przykro mi i grozic moga swojej rodzince nie mojej;)

Mlody

FIRma porazka naprawde uwazajcie jezdzilem dla nich 2 miechy po 1 miesiacu problem z wyplata 2 miesiac problem calkowicie grozili kumplowi policja smieszne i zalosne nie jest to firma godna polcenie a to ze niby kierowcy jezdza tyle lat to sciema po 2 mialem placone od km 22 pierwszy miech 2 miech 3 tys stale plus premie kasy niewidze wogole i caly czas czekam sprawa napewno bedzie skierowana do sadu i chlopacy 12 .03 .2012 zapraszam pod firme miedzy godzin gdzies 10 a 12 rano na wywiad beda reporterzy trzeba zaprzestac tego chlamu tego jak po podpisaniu umowy traktuja czlowieka pozdrawiam i lepiej sie niezatrudiajce w tej firmie

michał

Witam kolegów "kochających" premiumke i paltransa proponuję odwiedzić stronę etransport.pl forum uwaga na firmę premium, tam jest też kilku kolegów zainteresowanych tymi firmami. Powinniśmy się zjednoczyć i dołożyć tym """"PANOM""""". NIE MOGĄ oni BYĆ NA GÓRZE. POWINNI BYC TAM GDZIE JEST ich MIEJSCE CZYLI JAK TO MÓWI większy WŚRÓD MALUTKICH LUDZIKÓW, BO TACY SĄ. '''''panie większy'''' TO NIE KONIEC. CDN

KALKULATOR

Trzy miesiące temu zrobiłem niekorzystny wpis dla PHU Premium. Po kilku dniach został skasowany. Najbardziej bawią mnie wpisy tzw. "zadowolonych kierowców" pojawiające się od czasu do czasu w tym miejscu. To jawna propaganda stosowana jak za PRL-u pisana przez właściciela PHU Premium. Gdybym ja pracował w tej firmie i faktycznie byłoby mi tam dobrze, trzymałbym gębę zamkniętą na kłódkę i nie chwalił wszem i wobec w necie "fantastycznych warunków panujących w tej firmie". Pomaganie szefowi w naborze nowych kierowców nie byłoby w moim interesie. Konkurencja nie jest mi do niczego potrzebna. Także Panowie Kierowcy PHU idzie w zaparte. Kłamstwo powtarzane wielokrotnie zawsze zdobędzie kilku naiwnych. I najważniejsze: proces rekrutacji w tej firmie pozostawia wiele do życzenia jeśli PHU nie potrafi wybrać kierowców doświadczonych i uczciwych. Firma na odpowiednim poziomie posiada stosowne narzędzia, wiedzę do przeprowadzania doboru kierowców na najwyższym poziomie. PHU tutaj wiecznie się tłumaczy nieuczciwością i brakiem doświadczenia w trasie zatrudnianych przez siebie kierowców. Więc kto tam przeprowadza rekrutację? Osoba bez wiedzy i narzędzi w tym zakresie? Niepotrafiąca odrzucić cwaniaka i pokraki autostradowego? To firma KRZAK !!!

Szukający pracy

Nie wiem czy Szanowni Panstwo PHU PREMIUM zauważył że owe forum służy do wyrażania opinii,swoich doświadczeń i przede wszystkim do tego by (usunięte przez administratora).W tym momencia,nazywając kierowców(usunięte przez administratora)czy jakoś tak bronią się Państwo rękoma i nogami przed jakimikolwiek negatywnymi opiniami,tak naprawde świadczy to tylko i wyłącznie o tym,że ma Panstwa firma ma wieeeeele na sumieniu i chyba nie do końca jest tam tak fantastycznie jak Phu Premium twierdzi-taka moja uwaga po przeczytaniu wszystkich opinii i całej konwersacji...Czytając to wszystko szczerze współczuje tym którzy mieli to nieszczęście i pracowali dla Panstwa-(usunięte przez administratora)szystkie nawet najmniejsze i tak naprawdę nieistotne potknięcia kierowców... Pozatym Pisząc ciągle o stałej chęci przyjęcia nowych pracowników potwierdzacie fakt ogromnej rotacji, co samoistnie świadczy o tym,że nie do końca jest tam tak pięknie skoro ciągle szukaja nowych kierowców(zapewne dlatego że starzy popracują trochę i uciekają z firmy najczęściej będąc na minusie...) Proszę zastanowić się zanim cokolwiek Panstwo pisza bo w tym momencie sami siebie ośmieszacie i pogrążacie swoją firmę.... PS Firma istnieje od 2 lat wiec ciekawe skąd ten 3 letni pracownik (chyba adwokat hehe:) Pozdrawiam

PHU PREMIUM

Mamy w swoich szeregach pracowników , którzy pracują dla nas już od nastu miesięcy. Doceniają pracę , szanują sprzęt i pieniądze , są za to należycie wynagradzani. Plew się odrzuca. Na internet i opinie mają czas TYLKO ci co pracy nie mają , odpowiedz dlaczego : To jak tajemnica poliszynela. Nie będziemy więcej zabierać głosu w tej jałowej dyskusji. Dla chętnych na przyszłość podamy w biurze telefony do kierowców , którzy jeżdżą z nami od 3 i więcej lat. Nie zmieniają zakładu pracy , więc mniemamy że im się praca podoba.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Premium - Gdańsk

PHU Premium
3.5/5 Na podstawie 67 ocen.