Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.

admin 2015-07-25 14:37:26
Czekamy na nowe informacje o firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.
zawiedziona 2016-09-05 00:13:17
Rozmowy trwały długo, angażowali aż nadto potencjalnych kandydatów. Kiedy chcieli podpisać umowę na koniec wycofali się - po prostu nic nie napisali, nie oddzwonili. Powód? Wymagali od razu rezygnacji ze swojej obecnej pracy bez umowy i jakiejkolwiek gwarancji na zatrudnienie. Oczywiście zgodzili się na wyższe wynagrodzenie po okresie próbnym, ale wpisać do umowy nie chcieli . Wymagali odejścia od firmy, aby wywołać presję. Podpisanie umowy bez gwarancji na dotrzymanie słowa na rozmowie (szansa na zwiększenie zatrudnienia etc.).
Szkoda, bo na początku wydawali się bardzo w porządku, wartościowi, praca z wyzwaniami... No, ale cóż. Jeśli ktoś bez pracy to wiadomo każdą umowę podpisze, ale rezygnować ze stałej pracy wierząc na słowo, że się otrzyma po 3 miesiącach 500 zł więcej to nie ma sensu.
edf 2016-09-06 22:54:40
@aon a nie wiesz może na jakie zarobki tutaj w firmie może liczyc osoba która będzie pracowala na stanowisko redaktora/ dziennikarza w wydawnictiwe inżynierskim? bo podjrzewam ze po studiach trzeba byc
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.