Opinie o Dzierzbud Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dzierzbud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dzierzbud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dzierzbud Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Joanna

@Dla fachowca nie polecam,tylko dla świerzakaczyli według Ciebie osoby, które dopiero zdobywają swoje doświadczenie zawodowe mogą się w Dzierzbud dużo nauczyć. Czy firma jest również otwarta na zatrudnianie osób bez żadnego doświadczenia, czy jednak trzeba już pewne umiejętności posiadać?

Dla fachowca nie polecam,tylko dla świerzaka

Wszystko zalezy od punktu widzenia.. Ale jesli masz troche tego "fachu"w reku.. To zdecydowanie polecam,ale szukac innej firmy w ktorej za Twoja ciezka uczciwa prace,uczciwie jasno i rzetelnie zaplaca.Jesli ktos chce sie nauczyc roboty i zarobic pare lepszych pieniazkow to polecam,firma nie jest taka zla,zalezy tylko gdzie i do kogo trafisz ELO ;-) 1.5 roku w tej firmie.

Joanna

@Aktualny pracownik dziękuję za uzupełnienie opinii. Chętnie również usłyszymy opinie od innych pracowników.

Joanna

@Aktualny pracownikrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. A na jakie benefity mogą liczyć jej pracownicy?

Aktualny pracownik
@Joanna

Witam Stawki są godzinowe, to co ustalone jest wypłacane. Ile godzin przepracujemy, za tyle zawsze mamy zapłacone. Nie ucinają godzin tak jak już w innych firmach się z tym spotkałem. Miejsce do mieszkania są w porządku, u nas jest to mieszkanie w kamienicy w całości dla nas. Nie potrącają nam z wypłaty za mieszkanie.Na zakupy i dojazd do pracy mamy samochód z firmy. Za urlopy wypoczynkowe płacą. Wypłaty w sumie na czas. Jak dla mnie normalne warunki pracy na exporcie.

walus
@Aktualny pracownik

co ty piszesz niewiem gdzie bo byłem juz w kilku miejscach i wszedzie 1 godz odcina za przerwe niskie stawki młodym daja wiecej niz starym tylko oczy mydla mieszkania spoko ale brak mediow [telewizi . internetu]

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dzierzbud Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Aktualny pracownik

Wiecie co ludzie, piszecie informacje o których nie macie pojęcia. Jeżeli macie po rozliczeniu podatek w Niemczech do dopłaty to firma zwraca wam po okazaniu dokumentów, wiem bo przez 3 lata mi zwracali. Czemu nikt z tych co mieli 3 klasę podatkową nie napisze że miał zwiększoną stawkę godzinową od innych - cisza w eterze. Jedno jest pewne - firma płaci na czas i to co jest umówione, a po 14 godzin i więcej - sami wiecie ze to jest tylko nabijanie pustych godzin dla pracowników bo brygadzista nie ma jaj. Tak jak wszędzie, co już ktoś wyżej napisał - liczy się atmosfera w pracy - jeżeli ktoś chce jechać zarobić to polecam tą firmę. Ale jeżeli ktoś chce jechać na wczasy - nie zawracajcie ludziom w głowach, bo zaraz zjedziecie i będziecie się żalić na tym forum. Z tego co mi wiadomo to w tej firmie pracuje ponad 300 osób i nie wierzę że wszyscy czują się jej niewolnikami. Ocenę zostawiam Wam, tym którzy chcą naprawdę jechać pracować i zarabiać.

aaaaa
@Aktualny pracownik

troche to pan koloryzuje panie prezesie hehe

Szary
@aaaaa

Tak a szczegolne z wypłatą na czas

Joanna

@Jaroslavchętnie usłyszymy coś więcej na temat pracy w firmie. Jakie są jej plusy? Jakie warunki zatrudnienia i benefity oferuje Dzierzbud?

Jaroslav

Czyli jest cos na rzeczy z tym podatkiem.Uczciwy pracodawca placi na czas podatki a nie je pozniej zwraca.Trzeba bedzie zglosic problem do odpowiednich instytucji , bo jesli od nas pracownikow sie wymaga poswiecenia i czesto pracy przez 12 godzin na pelnych obrotach to dlaczego mamy odpuszczac.Ogolnie nie polecam pracy w tej firmie.

OLO

Witajcie byli i obecni pracownicy firmy dzierzbud , chcąc być obiektywnym to muszę wam powiedzieć , ze praca po te 14 godzin i więcej jest wyssana z palca . W przeciągu 4 lat pracowałem w Elsenfeld , Schwerin , Dosingen i ostatnio w Mindelheim i muszę wam powiedzieć że najdłużej pracowałem po 10 godzin a zarobki wahały się od 1450 do 1750 euro . Co chodzi o tak zwane podatki które rzekomo musieliście dopłacić to przez własną głupotę lub niewiedze ponieważ znane mi są zwroty przez pracodawce owszem każe zapłacić ale po okazaniu wpłaty od razu to reguluje . No i sedno sprawy co chodzi o firme i pracodawcę z mojego punktu widzenia firma jak i pracodawca jest ok co prawda zalezy na jaki kontrakt wyślą to mozna spotkac sie z majstrem który głowe nosi wyżej du...y ale wystarczy robić swoje i jest ok w ten sposób przepracowałem ponad 4 lata . Ps . Gdyby mi stan zdrowia pozwalał to pewnie pracowałbym do dzisiaj

miki
@OLO

to ciekawe z kim ty pracowałes

lobos

dzisiaj dostalem propozycje do karlsruhe. praca po 10 godzin 1600-1800euro + soboty wyplaty i nie ma zwrotu podatku (3klasa) jak jest naprawde mógłby ktoś napisac. z góry dzieki

cheetos

Jaką stawkę oferują operatorom maszyn zbrojarskich? Posiadam 3 letnie doświadczenie i obecnie pracuję w Niemczech w innej firmie,ale wychodzi mi niecałe 6 euro na godzinę...Czas zmienić pracę

walus
@cheetos

tak samo i tu wychodzi 6 eur i brak podwyzek i z podatkiem oszukuje raz płaci raz nie płaci

kierownik

majster ,,PISZCZAŁA (usunięte przez administratora) nr 1 ;) druga zmiana od 13-do 4,5 rano i tak w kółko

Po opiniach widzę ze jedni polecają inni odradzają. Ja mam ofertę z firmy dzierzbud za 8 euro na godzinę ale ponoć mogę negocjować wyższa stawkę. Może ktoś się wypowie konkretnie, ktoś kto pracował lub pracuje kilka lat

A
@Nowy

Można negocjować, ale tylko w dół

oszukany
@Nowy

Co do stawki Ja w 2013 mialem taka sama jak teraz daja i żadnej podwyżki przez 2 lata.Kto sie nie sprawdzal otrzymywal po miesiacu wypowiedzenie.Mialem wracac po karencji dwumiesiecznej ale jak skonczyl mi sie kontrakt to poczulem sie jakbym wyszedl z wiezienia.Duzo daje atmosfera w pracy i na kwaterze i ludzie z jakimi pracujesz ale jak jestes z kims 24h to psychicznie trzeba byc silnym albo pic i palic trawe albo wracac do kraju i zyc biednie ale szczesliwie.Pozdrawiam i mimo wszystko zycze powodzenia i wytrwalosci

Klint

Pracowałem na prefabrykacji w Uehlfeld kilka miesięcy.Pojechałem jako zbrojarz-spawacz a spawarkę widziałem ze dwa razy na warsztacie(śmiech).Na umowie 8,50 natomiast w realu 7,50 i żeby się obsrać nie było szans na podwyżkę .Podobno teraz coś podnieśli bo rotacja jak na targu.Praca na stołach po 10 -11 godz pn-czw,po 8 w piątki a soboty bardzo, bardzo rzadko.Codziennie 1 godz odpada na 2 przerwy.Warunki socjalne bardzo dobre(cały dom),firma kupuje nawet papier do d..y i wszelkie środki czystości.Tylko micha cię obchodzi bo dojazd do firmy busem służbowym.Słabo wychodzą godziny to i wypłata(wypłata na czas).Nigdy nie przekroczyłem 1400e.Tak było w moim przypadku.A,- jeszcze internet i telewizja we własnym zakresie.Pozdrawiam.

Operator

Znajomy pracował za 7,5 euro na godzinę.Ponoć robi się po 14 godzin,ale można wyciągnąć spokojnie 2000 euro miesięcznie...Warunki socjalne dobre. To jak to jest? Jedni narzekają,inni chwalą...

@Operator

BO to włazi dupy to chwala a tak to masz tylko 6.50 i zasuwasz 14 godz. a znajomy cie oszukał a pozatym 1godz na przerwe musisz odpisac

seb
@Operator

Może napisz jakisnumer tel ;)

Operator

2000e? hahah

Maniek

Nie wiem czy bardziej sie śmiać z ludzi którzy piszą te banały czy z tych którzy w nie wierzą....Jestem obecnie pracownikiem Dzierzbudu i wcale nie narzekam praca po 9 godz, zarobek około 1600 euro. Czy byście chcieli zarabieć po 3 tysiaki w 8 godz, to życze powodzeniea. A co do atmosfery to powiem że jeśli ktoś jest chamem to odnoszą się do niego jak do chama, ja nie narzekam bo koledzy są spoko....Osobiście polecam tą Firme.

@Maniek

a gdzie tak maniek jest w 9 godz taka kase chyba przy 12 godz bo inaczej nieda rady

xxx
@rus

Uwaga obiecuja po 8 euro po miesiacu obozowej pracy po 12 godzin minus godzina za przerwe wychodzi duzo mniej nie polecam i mam nadzieje ze kiedys znajdzie sie bat na oszusta jacusia

@Maniek

A gdzie pracujesz maniek

Anty

Praca kolo Berlina...hmmm praca po 14 godzin,atmosfera tragedia,stawka niska,brak szacunku dla pracowników,zero wolnych sobót,poprostu wysysaja z człowieka wszystkie soki odradzam....

cheetos

Witam Jakie są konkrety odnośnie pracy w Dzierżbudzie?Obecnie poszukują operatorów maszyn zbrojarskich w Niemczech.Oferują stawkę godzinową, Czyli ile??? Słyszałem,że pracuje się tam po 14 albo i więcej godzin na dobę...

WALUS

TO JAK cos to podaj konkrety

WALUS

Aco to za praca koło berlina wie ktos cos

stary

firma dno oszustwo na kazdym kroku nie polecam wyzysk totalny tyle to w PL dostałem wypłaty, a tu zasówałem 2 lata

Zostaw merytoryczną opinię o Dzierzbud Sp. z o.o. - Dzierzgoń

• Jak się pracuje w Dzierzbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dzierzbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dzierzbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dzierzbud Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 175 ocen.
  • Betoniarzy 4
    82-440 Dzierzgoń