Opinie o Mirosław Gawiński Megalux - Profesjonalne Sprzątanie Obiektów w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mirosław Gawiński Megalux - Profesjonalne Sprzątanie Obiektów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirosław Gawiński Megalux - Profesjonalne Sprzątanie Obiektów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Gawiński Megalux - Profesjonalne Sprzątanie Obiektów w Poznań

erfg Nowy wpis

@blak no jest teraz w dalszym caigu u nich rekrutacja na stanpwisko pracownika gospodarczego w Gdyni stawka 15 zł za /h chociaz to chpodizlo o odsnieaznie wiec podjrzewam ze na chwile obecna to moze chodzic z cala pewnoscia o inne obowiazki jednak :D

kiełbasa Nowy wpis

Megalux to firma zafajdana. Unikać jak ognia!!! Szef jeszcze ujdzie,ale szefowa to zgrozaaa!!!!nie polecam!!! Gorzej byc nie może...premia jest wysoka,ale na kazdym kroku ja tracisz...ehh.....pracownice to same (usunięte przez administratora) tylko dwie sa spoko!! Pozdrawiam Pani Iwonko!!!

japal Nowy wpis

Uważajcie, aby nie pomylić firm, bo ten MEGALUX jest z Poznania i zajmuje sie tym, co napisał kolega powyżej, jest tez w Polsce inna firma o tej samej nazwie, ale siedzibę ma w Policach obok Szczecina. Może ktoś wie jak obecnie płaca na takim sprzątaniu, jest chociaż minimalna krajowa? Bo przecież raczej nie wymagają wysokich kwalifikacji.

Maro Nowy wpis

pracuje już wiele lat , i jak czytam te bzdury to żal mi tych ludzi , widocznie ich kompetencja była na poziomie "0" , albo jak zwykle bywa to co z HR-u szukają frajerów i na to wygląda ;)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Mirosław Gawiński Megalux - Profesjonalne Sprzątanie Obiektów rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Sprzątanie klatek Praga Południe (Gocław)?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

to pracodawca, który nie szanuje pracownika, nie dba o podstawowe zasady bhp, używa niesprawnego sprzętu, przez co naraża ludzi, a zarobki - brak słów - pięknie jest tylko w trakcie rozmowy - czar pryska po otrzymaniu pierwszej wypłaty!!

anonim!!

Na poczatku bylo slodko.. chodzi mi dokladnie o traktowanie przez pracodawce podobalo mi sie, praca rowniez, ale po krotkim czasie wszystko sie zmienilo, hmm.. duzo by tu pisac a nie bede marnowac swojego czasu na tych ludzi.Napisze krotko co o tym mysle.. pracownicy sa nie szanowani w ogole, potrafia zwolnic pracownika bez podania powodu, nawet gdyby powiedzieli jaki to powod to nie mowiac o tym prosto w oczy lecz wysylajac sms-a. (Nie maja odwagi nawet w normalny sposob poinformowac czlowieka, zostalam potraktowana jak sciera do podlogi)! tam nie da sie pracowac wykorzystuja tylko ludzi na maxa, musisz robic i siedziec cicho. A jedna na druga gada jak najgorzej zeby sie tylko podlizac szefostwu. Mozna sie starac z calych sil ale wciaz im cos nie pasuje nawet nie potrafia docenic czlowieka tylko krytykuja. To tyle z mojej strony reszte zostawie dla siebie. Nie polecam.

anonim..

I gdzie tu sprawiedliwosc! bylaby jedna odwazna osoba w tej firmie to mogla by zawalczyc o swoje prawa.

Witam Pracowałem w tej firmie od czerwca 2012. Na początku było pięknie i różowo - do czasu. Obiecywaną miałem odzież roboczą i po 5 miesiącach umowę o pracę. Spodnie wg zapewnień szefowej były cały czas szyte/ już jechały / zmienili firmę / i inne wymówki. Co do umowy to szefowa zapomniała zabrać dokumentów z biura, zapomniała wypisać skierowania na badania (dziwne, że osoby z orzeczeniem i niepełnosprawności dostawały umowę bez jakichkolwiek problemów) i koniec końców umowy o pracę nigdy nie dostałem. Na umowie najniższa możliwa stawka a premia wypłacana na umowie o dzieło. Stracić premię można za cokolwiek co się nie spodoba szefostwu. Oczywiście chorować też nie można bo i podstawa i CAŁA premia w plecy. Mógłbym jeszcze pisać ale szkoda na TĄ firmę klawiatury i sił. Jeśli szukacie pracy gdzie będziecie pracować za 2 a i tak premię uwalą to zapraszam do Megaluxu. Mam nadzieję, że już nie trafię na takiego pracodawcę.

7-1-1

wybacz że to pisze ale tobie chyba ta chemia której używają zaszkodziła skoro wypisujesz takie opinie.Ta praca to porażka,wyzysk za śmieszne pieniadze,a także permanentny brak poszanowania pracownika.

A ja jestem zadowolona; Jak ktoś che pracować i robi swoje to nie ma powodów do narzekań, a jak za sprzątanie to płacą naprawdę dobrze;

okropna firma i szefostwo niby tak slodko a jak co do czego przyjdzie to zwalniają wciaz za cos a zwłaszcza za papierosa zabieraja premie w tej firmie sa same kapusie jedna na druga donosi psyche trzeba miec silna zarobki takie sobie nie jest tak zle no ale co z tego jak wciaz sie słyszy po premi hahaha niektore dziewczyny sa spoko ale na jedna trzeba bardzo uwazac ale jaja

nie polecam - (

Brak szacunku dla pracowników ,wykorzystywanie na maksa, bardzo niskie zarobki,

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Gawiński Megalux - Profesjonalne Sprzątanie Obiektów - Poznań

Mirosław Gawiński Megalux - Profesjonalne Sprzątanie Obiektów
  • Szczepankowo 130
    61-306 Poznań
  • NIP: 5871419816 REGON: 300160705

Mirosław Gawiński Megalux - Profesjonalne Sprzątanie Obiektów