Star Dust sp. z o.o.

Końskie

Opinie o Star Dust sp. z o.o.

Escoral 2011-01-15 13:04:11
Tak się składa, że mam wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Pracownik dla prezesa nie ma żadnej wartości - liczą się dla niego tylko maszyny. Zwłaszca dla Włocha, który jest współwłaścicielem. Przyjeżdża do firmy średnio co 2 tygodnie i obserwuje tylko na czym można by tu jeszcze zaoszczędzić, jak kogoś przyfiluje na chwili odpoczynku to może już pakować walizki. [usunięte przez administratora] i dokręcanie śruby niespotykane w innych firmach. Pracownicy na przerobie mas muszą mieć umiejetności i zdolności niczym Mc Gyver. W tej firmie to chyba jeszcze tylko pierza nie darłem
DRIVER 2013-03-22 14:58:48
Escoral - 2011-01-15 13:04:11

Tak się składa, że mam wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Pracownik dla prezesa nie ma żadnej wartości - liczą się dla niego tylko maszyny. Zwłaszca dla Włocha, który jest współwłaścicielem. Przyjeżdża do firmy średnio co 2 tygodnie i obserwuje tylko na czym można by tu jeszcze zaoszczędzić, jak kogoś przyfiluje na chwili odpoczynku to może już pakować walizki. [usunięte przez administratora]i dokręcanie śruby niespotykane w innych firmach. Pracownicy na przerobie mas muszą mieć umiejetności i zdolności niczym Mc Gyver. W tej firmie to chyba jeszcze tylko pierza nie darłem
JESZCZE WAS KOŻUSZEK DOTRZE BO NARAZIE JESTESCIE WYKORZYSTANI TYLKO W 55% !
judasz 2016-09-20 19:22:20
końradzie jaka produkcja ceramiczna niedawno ruszyła ? My tylko piach suszymy . Rekrutacja jest caly czas bo za taką kase nikt nie chce pracować
bylyy pracownik 2016-10-20 16:14:48
nie polecam a nawet radze trzymac sie z daleka
Zostaw swoją opinię o Star Dust sp. z o.o. - Końskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star Dust sp. z o.o.