Opinie o Proinwest Damian Kuraś w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Proinwest Damian Kuraś. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Proinwest Damian Kuraś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proinwest Damian Kuraś w Katowice

JohnnyPag# Nowy wpis

Pracowałem w trakcie podejmowanych studiów i to niestety jedyny plus, jaki udało mi się wyszukać w pamięci. Na miłą atmosferę można liczyć, pod warunkiem, że nie jesteś kreatywną, ambitną i myślącą osobą, . która mogłaby swoim przedsiębiorczym działaniem, wprawić zakłopotanie pozostałych pracowników. Wynagrodzenie żałosne, firma NACIĄGANA. Nie polecam

Dzwonienie po ludziach Nowy wpis

Do dzisiaj mam wyrzuty sumienia ze tam pracowalem. Naciąłem się na ogłoszenie olx, którego treść nie odzwierciedlała realnego charakteru pracy. Oczekują sprzedawania książek przez telefon po zawyżonych cenach. Cała kampania marketingowa opiera się na promocji fundacji dar serca- wzbudzanie litości chorymi dziecmi. Tymczasem na fundacje idzie tylko 10%. Na Facebooku można znaleść zdjęcia faktur i opinie rozczarowanych klientów. Wielu czuje się oszukanych i rozczarowanych. Naciągane. Kiedy tam pracowałem dane klientów były zapisywane odręcznie w zeszycie. Gdy ktoś raz kupił książkę reguralnie do niego wydzwaniano- maglując dane z zeszytu. Niektórzy ludzie już nie odbierali gdy widzieli kierunkowy nr z Katowic. Zarobki śmieszne. Komentarze na tej stronie preparowane są przez Pracowniczkę z Katowic której zadaniem jest drukowanie danych (najczęściej jednoosobowych) firm. Pracownicy starzy i nowo byli od siebie izolowani aby nie rozmawiać o złych warunkach w firmie. Papier toaletowy trzeba było przynosić ze sobą z domu. Wymagano tez sprzątania oraz mycia okien bez badań wysokościowych. Admini strony powinni zainteresować się fałszywymi komentarzami.

PANDA Nowy wpis
@Dzwonienie po ludziach

Pracowałam tam jakiś czas i to co czytam to prawda z wyjątkiem mycia okien . Tu jestem mega zdziwiona, że kazano wam okna myć o.o

żaneta

Pracowałam tam przez trzy lata i to był bardzo piękny okres w moim życiu! Byłam na studiach i pracowałam, Kierownictwo życzliwe inni ludzie też. Ta firma była dla mnie trampoliną do tego, by w życiu piąć się wyżej. Nabierałam doświadczenia zawodowego i mogłam studiować.

Ale ściema XD Nowy wpis
@żaneta

Fałszywe komentarze pisane przez pracowników.

paweł

Nie jest trudno się rtu dostać do pracy, a szef szanuje pracowników.

Aleksandra
@paweł

Wnioskuję, że relacje z szefem są dla Was satysfakcjonujące. Ciekawi mnie też, jak wygląda ogólna atmosfera w firmie. Czy tworzycie zgrany zespół? Jako ciekawostkę dodam, że podczas pisania opinii możesz zaznaczyć jakiego działu ona dotyczy, ułatwi to innym użytkownikom odnajdywanie informacji na temat Proinwest.

Fałszywe komentarze
@Aleksandra

Niestety większość opinii jest fałszywa. Preparowany przez Pracownika. Ta praca to akwizycja przez telefon. Wciskanie książek przez telefon stacjonarny i powoływanie sie na chore dzieci z fundacji Dar Serca.

Aplikowałeś do firmy Proinwest Damian Kuraś? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Czy Proinwest Damian Kuraś zapewnia kartę multisportu?

Sprzedaż ksiazek

Oczywiście ze nie. Sprzedajesz drogie książki przez telefon powołując się na fundacje. Grubymi nićmi to szyte. O żadnej karcie nie ma mowy. Do tego będziesz musiała tam myć okna, odkurzać, ścierać kurze.

Klamcy

Naciągają ludzi na sprzedaż książek przez telefon wycierając sobie gębę fundacja ‚Dar serca’. Akwizytorstwo telefoniczne. Z książek tylko 10% idzie ma fundację. Szkoda czasu. Większość komentarzy pisana przez pracownika.

Potrek

polecam tą firmę, bo bardzo dobrze mi się tu pracowało. Teraz już poszedłem do innej pracy, ale z łezką w oku będę wspominał pracę tutaj.

Dominik

Super praca!!

Ernest

Bardzo dobrze się tu czuję. Pracodawca szanuje pracownika!

Hieronim

Fajnie się tutaj czuję. Praca spoko.

Krzysztof

Bardzo dobrze,że stawiają na rozwój firmy i pracownika. Mogę pracować w nowoczesnej firmie i jednocześnie nie zarywać nocy a południa spędzać z rodziną.

Nataniel

Praca świetna, zarobki też czego chcieć więcej. Z przyjemnością polecam.:)

Jest fajnie. Powoli się wdrażam.

Ewaa
@Anna

Super firma! Bardzo dobrze się tu pracuje.

Dobrze się tu czuję, a to dla mnie najważniejsze.

Urszula

Bardzo fajna firma.

Bardzo fajne warunki pracy!! Dzięki

Ina

Tu jest bardzo fajna atmosfera.

Sebastian
@Ina

Piszesz o dobrej atmosferze, to zawsze duży plus! Powiesz mi może na jaką pensję może tu liczyć początkujący pracownik i czy firma oferuje też jakieś benefity pozapłacowe? Mam nadzieję że dasz mi znać.

adrian 99

Jako pracownik dobrze się tu czuję.Tu jest szacunek.

Rysiek

Przyjmują studentów. Właśnie jako student tu pracowałem.

remik

oczywiście! Szef dba o pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Proinwest Damian Kuraś - Katowice

• Jak się pracuje w Proinwest Damian Kuraś?

Zobacz opinie na temat firmy Proinwest Damian Kuraś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proinwest Damian Kuraś?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proinwest Damian Kuraś
3.6/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Ks. Piotra Skargi 8
    40-091 Katowice