PROINWEST DAMIAN KURAŚ

Katowice

Opinie o PROINWEST DAMIAN KURAŚ

marek 2016-04-26 12:43:11
Mnie bardziej interesują doświadczenia ludzi pracujących w działach IT
(od junior/senior supportu IT po specjalistów i managerów).
Wkrótce mam rozmowę rekrutacyjną.
Mateusz;) 2016-11-14 13:20:15
Asystentowi projektanta podstawa i 15 procent od skonczonych projektów. W praktyce zasuwa na projektanta który ma 3-4 asystentów. W sezonie jest tyle zleceń że nie ma mowy o jakimkolwiek życiu poza pracą. Ciągła presja na terminy. Często są duże kary umowne za spóźnienie sięgające nawet kilku procent ceny projektu za 1 dzień. więc wtedy jak się skumuluje kilka na termin to życzę powodzenia.
Dla samodzielnych projektantów podobno 40 % zlecenia przy własnej firmie sprzęcie i sofcie. na fakturę vat ale jak są przydzielane projekty to można się tylko domyślać kto i na jakich zasadach dostaje . Trzy miesiące i dziękuję.
niopx 2016-11-30 12:17:04
no właśnie obiecywali oddelegowanie do Niemiec a po kwartale pojechali ci którzy kwalifikują się do zwolnienia wiec na otarcie łez praca zagranicą a potem baj baj...
Zostaw swoją opinię o PROINWEST DAMIAN KURAŚ - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROINWEST DAMIAN KURAŚ