Opinie o Opal Tour w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Opal Tour. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Opal Tour o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opal Tour w Łódź

Często się zmieniają ludzie w zespole i dochodzą nowi? Zastanawia mnie, czy jeszcze może być szansa na pracę jako specjalista ds. rezerwacji, bo znalazłem ofertę, ale sprzed roku. Jeśli nie zatrudnienie długoterminowe takie jak obiecują, to może jest szansa na inny rodzaj pracy teraz, jakieś zastępstwo? Też byłoby okej.

Kiedy się przekonałeś, że posługując się Twoimi słowami - ciężko się współpracuje? Czym Cię firma przekonała, zwłaszcza na rozmowie kwalifikacyjnej, że podjąłeś współpracę?

nick

bardzo duża rotacja, brak poszanowania dla pracowników oraz współpracowników (pilotów wycieczek)... ! nie polecam

Honorka
@nick

I dlatego jest ta rotacja? Czy jeszcze z innego powodu ludzie odchodzą? Płacą chociaż konkurencyjnie?

M
@Honorka

Jest rotacja bo atmosfera jest tragiczna, powodowana przez zarządzających. Każdy pracownik to potwierdzi. Zarobki to chyba kwestia indywidualna. Jednak wszystko pod tak zwanym stołem. A ogłoszenia na portalach brzmią ciekawie…wyglądają o wiele piękniej niż rzeczywistość. Zreszta wystarczy poczytac gowork. To co tu się pisze to sama prawda.

Klaudka
@M

To jak zarządzający wpływają na codzienną pracę? Czemu nie przelewają kasy na konto, składki do zusu są normalnie odprowadzane?

Kk Nowy wpis
@Klaudka

wpływają źle zarządzając ludźmi, manipulowanie, kręcenie, wszyscy winni tylko nie oni :) -najgorsi są pracownicy, zawsze ktoś, pilot, kierowca,pracownik biura...wystawianie ludzi, niespełniane obietnice, "obiecanki cacanki", odwoływanie planów na ostatnią chwilę. To tylko trochę.

Izka Nowy wpis

Podoba mi się firma, a właściwie to podoba mi się ogłoszenie na pozycję specjalistka ds. obsługi klienta, bo napisali, ze można tu realizować pasję do podróży. Super, ale w jaki sposób? Gdzie i jak często można wyjeżdżać na tym stanowisku? I czy osoby, które mają w firmie dłuższy staż, to jest więcej takich wyjazdów firmowych?

Kama Nowy wpis
@Izka

ha ha pasja do podróżowania-brak wyjazdów chyba że zapłacisz i zasuwasz jako pilot to pojedziesz. Głęboko się zastanów, wiele osób nabrało się na taką zachętę. Nie polecam pracy w tej firmie- czeka Cię nerwica

Czy w Opal Tour zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Iwona

Hej. Właśnie natrafiłam na ogłoszenie na stanowisko Specjalista/ -ka ds. logistyki. I w benefitach napisali, że benefitem jest opcja realizowania pasji podróżowania. Jak to konkretnie wygląda i o co w tym chodzi? Firma finansuje takie podróże? Jak można to tutaj realizować?

Przyjaciel
@Iwona

Tak owszem pojedziesz na wyjazd jak będziesz pilotem przewodnikiem to nie zapłacisz a jak prywatnie tak z siebie e to trzeba kase bulić i to taki benefit

@Przyjaciel

Aha czyli tylko jak się jest w pracy to nie trzeba płacić za wycieczkę? A jakieś zniżki chociaż obowiązują dla pracowników i ich rodzin? Daj znać, skończyłam niedawno studia turystyczne i rozglądam się za pracą

Byly pracownik
@Monika

Odradzam pracę w tej firmie. Jak siezatrudnisz benefity szlag trafi..nigdzie nie pojedziesz..a by jechać jako pilot zapomnij..bo musisz siedzieć w biurze, a nie korzystać z wyjazdu. Jak są wyjazdy to pijackie dla nauczycieli, by ich zwerbować na organizowanie wycieczek dla swoich uczniów...jak zgodzą się byś jechał to płacisz 100%.

Czy rekrutacja na stanowisko Kierownik/ -ka ds. transportu i logistyki w firmie Opal Tour odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak w Opal Tour wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Quest

Lepiej zapomnij. Z dnia na dzień ci podziękują bez powodu. Myślą że pracownicy rosną na drzewie i są na pstryknięcie palcami.

Bożena
@Quest

Ale jak tak bez powodu? Nie tłumaczą dlaczego rezygnują ze współpracy? To jaką umowę mają pracownicy skoro mogą stracić pracę z dnia na dzień?

Rodzic

Wstyd! Dziś tj 03.04.2023 miała odbyć się wycieczka mojego dziecka i jego równieśników do Czech. Kontrola pod szkołą wykluczyła autobus z dalszej jazdy i na biegu szukali kolejnego, co to ma być?! Podstawiają autobusy niepsrawne technicznie które nie powinny wyjechać z ich siedziby? Moje dziecko na pewno więcej nie pojedzie na wycieczkę z tej firmy. Mam nadzieję że inni rodzice spojrzą na to tak samo bo to bezpieczeństwo jest najważniejsze a nie kasa!!!

teresa i przyjaciele

Byłam po raz pierwszy z liczną grupą przyjaciół na wycieczce do Wilna( Wileńskie Kaziuki). Zarówno ja , jak i moi współwycieczkowicze bardzo dziękują organizatorom za profesjonalizm w przygotowaniu i przeprowadzeniu wycieczki. Wszystko przebiegało zgodnie z podanym programem. Panie Tomaszu i Pani Justyno - jesteście godni zaufania. Nie podaję szczegółów imprezy - bo każdy ma inne oczekiwania - ale każdy wrócił usatysfakcjonowany. Po raz pierwszy nasza silna grupa osób zaprzyjaźnionych ( dość liczna) była na wycieczce z Państwa biurem. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu organizatorów. Pani Justyno i Panie Tomaszu - dziękujemy i .... mamy życzenie, by wszystkie Wasze imprezy zyskiwały taką opinię wśród wycieczkowiczów. My z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z Waszych propozycji, bo warto!

@teresa i przyjaciele

Super, że jesteście aż tak zadowoleni z wycieczki do Wilna. Ponoć Opal Tour zaprasza do skorzystania z ich wycieczek, wyjazdów integracyjnych, zielonych szkół oraz kolonii w kraju i zagranicą. Wszystko fajnie, ale jeszcze jedno mnie ciekawi. Wiesz może, czy przygotowują tam również trasy wycieczek na specjalne życzenie Klienta?

Klinko
@Aneta

Tak, dopasowują według potrzeb i życzeń klienta.

Paryżanka
@teresa i przyjaciele

Wróciłam z wycieczki do Paryża. Właściciel biura był ,,prywatnie" ze swoją ,,narzeczoną" Justyną. Jeden wielki bałagan. Problemy z biletami, wejściami, synchronizacją. Oni mieli to wszystko gdzieś skupieni na sobie i tylko na sobie. Wycieczkę ratowała jak mogła przewodniczka, pani Kasia. Ale biuro i organizacja to porażka. Nigdy więcej z nimi i nigdzie. Ta laurka to chyba przez właściciela napisana.

Uczestnik
@teresa i przyjaciele

Moim zdaniem to Pani bardzo cukruje bo nie było tak kolorowo jak Pani opisuje Nie zgadzam się z tą opinia dla mnie 2 na 5 to wszystko co mogę dać od siebie A może Pani jest bardzo zaprzyjaźnioną z właścicielem i dlatego tak cukruje Poprawiłem serdecznie

Przyjaciel
@teresa i przyjaciele

To chyba byliście z inną fima i z innym organizatorem Jakas pomyłka z tą opinia lub wlasciciel zbiera nowych nabywców dyrektorów nauczycieli na nowe wycieczki bo pozostali się poznali na wlascicielu

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Opal Tour? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sami rezygnują. Odradzam wszystkim pracę tam. Jest wiele biur podróży w Łodzi, więc po co pracować tam i dostawać pieniądze pod stołem albo wcale.

Czy pracownicy Opal Tour chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Kama

Jakich formach integracji nigdy nie było, chyba że zapłacisz za uczestnictwo 100%

Tom

Integracja to jedynie jak zapłacisz za wycieczkę na której i tak musisz pracować. Firma z tego co wiem do tej pory jest winna dużo kasy byłym pracownikom.

Można podnosić stawkę ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jak się upomną i to na najniższą kwotę. Reszta do ręki! A potem czekasz człowieku czy wypłacą tą resztę czy nie wypłacą. Nie daj bóg idź na zwolnienie to drugiej części nie zobaczysz!

Dawny pracownik

Odradzam pracę w tej firmie, obecnie zresztą niewypłacalnej. Niektórzy z pracowników nie otrzymują całości pensji zagwarantowanej w umowie, inni dodatkowo pieniędzy za np. diety. Pracownicy odchodzą bo nie mają pieniędzy na życie. Bardzo odradzam.

@Dawny pracownik

potwierdzam.firma (usunięte przez administratora) również z opłacaniem składek ZUS ...o innych ekscesach nie wspomnę.odradzam.pani manager to największa porażka tej firmy krzak.

Jeżeli masz choć trochę turystycznej pasji, znasz geografie Polski i odnajdujesz się w turystyce - jeżeli zobaczysz ogłoszenie tej firmy, że poszukują pracownika do biura - to nie wysyłaj cv. Jako były pracownik tej firmy odradzam pracy w tej firmie krzak. Szef (usunięte przez administratora) i bajkokleta jak ktoś napisał już poniżej, kierownik biura - Pani Justyna - zero organizacji, logistyki, nie ma rzeczy, którą zrobiłaby dobrze...Swoje machloje skrzętnie ukrywa przed szefem , de facto, chyba w nią zapatrzonym i zadłużonym ...Firma (usunięte przez administratora) pracowników. Na umowie najniższa krajowa,(usunięte przez administratora), ale tej to oko ludzkie raczej nie ujrzy...Ostatnio dużo osób odeszło z firmy, ludzie mają dość przekrętów i nierzetelności. Organizacja marna. Jedynym dużym plusem tej firmy jest PAni Karolina - z pasją i zaangażowaniem potrafi dopiąć wszystko na ostatni guzik i zorganizować wszystko tak jak potrzeba. Prawdziwy - i chyba jedyny pozytyw opala. Biuro ma też super kierowców, ale ich też kilku odeszło, więc już nie jest tak jak było. Ogólnie nie warto marnować swojego czasu na prace u tego prywaciarza "Janusza". Zapatrzony w kase i swoją zajebistość jak nikt inny także uważajcie!

kierowca
@były pracownik

Masz racje-niestety- Pani 'menager" tak o niej mówiliśmy to totalny brak kultury a szefa okrada bo ten się daje, podobno szukają kierowcy, ludzie z daleka od nich , nie polecam. Chyba że lubisz być wykiwanym.

Co jaki okres czasu w Opal Tour można ubiegać się o podwyżkę?

Tom

A jak kierowcy w autobusach??? Fachowa i miła obsługa??

Czy można liczyć w Opal Tour na prywatną opiekę medyczną?

gość

nie ma co liczyć na żadne benefity ze strony pracodawcy, nawet wypłata jest pod stołem :), taka firma krzak

@gość

Czy obecnie sytuacją wygląda tak samo?

klient
@Aneta

W tamtym roku dzieci były na koloni. Jestem zadowolona, jak i dzieci. Nie jestem z tego biura tylko obcą osobą w razie pytań. Kierowcy również super.

Aneta

Czy ktoś z Was pracuje w Opal Tour? Opinie od klientów na tym forum nie są zbyt pochlebne o tym miejscu. A jak to wygląda z perspektywy pracowników? Przepływ informacji między pracownikami również jest tak słaby?

@Aneta

To najgorsza firma na łódzkim rynku turystycznym jeżeli chodzi o zatrudnienie. Kierownik biura..pani Justyna nigdy nie powinna pełnić takiego stanowiska, ale jak sie jest kochanicą szefa to mozna wszystko..zapomina o wszystkim, nie przekazuje pracownikom informacji i tego co ustaliła z klientami..podobnie jak szef bajkopisarz..zbzikowani na punkcie kasy..ta firma to firma typowych Januszy..najlepiej wszystko załatwiać pod stołem i oszukiwać pracowników..nie wypłacać diet ..czesto drugiej części wypłaty tej nie ujetej w umowie...

Grzegorz
@Aneta

Jako klient polecam Nowoczesne autobusy Organizacja super Przewodnik kontaktowy Ja jako klient polecsm

@Monika

Pracowała tam pani niedawno? Czy obecnie sytuacja wygląda tak samo?

Czy Opal Tour narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

gość

tak, z reguły nie puszczą Cie w sezonie i jest problem z dniami w ciągu roku, ogólnie z nimi zawsze jest problem ...nie polecam pracy w tej firmie

Grzegorz

Firma z którą fajnie się współpracuje. POLECAM !

Kama

Zdecydowałam się na wyjazd - na pewno po raz ostatni- . To biuro to koszmar organizacyjny informacyjny . Pani Justyna podobno "manager" biura - obiecuje dużo jak nie zapłacisz a jak dasz kasę to koniec. Miała zadzwonić i poinformować ale zapomniała. Nie odbiera telefonów a jak odbierze to sprawia wrażenie jakby właśnie się obudziła i nie rozumie czego chcę. Wchodzi na to że ważny tylko pieniądz, zapłacisz to cierpliwie czekaj. Na każdym kroku kasa a najlepiej płać i nie pytaj za co . Nie wiem czy właściciel orientuje się w tym wszystkim. Dla turystów indywidualnych - dołączonych do grup- zero organizacji i zero informacji. Pilot był ale jakby go nie było. Czekanie...... czekanie....... czekanie......... na informację, brak szczegółowo kiedy wycieczka fakultatywna , o której wyjazd - sprzeczne informacje od pilota. Nie polecam biura jest drogo i nieprofesjonalnie, w następnym roku wracam do starego biura . Cenowo podobnie ale wiem wszystko w dniu wyjazdu,

wronka

OBSŁUGA BIURA OKROPNA.... PRACOWNICY ZASPANI, KOMPLETNIE NIEZORIENTOWANI ... MASAKRA !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Opal Tour - Łódź

• Jak się pracuje w Opal Tour?

Zobacz opinie na temat firmy Opal Tour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Opal Tour
1.8/5 Na podstawie 37 ocen.

Opal Tour